Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-land 2015 , had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

N-åpen

1 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL33.5317.50
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL55.5029.23
Maren Bleken RudVang OL27.3014.28
Mina Bleken RudVang OL28.0314.45
Martin Christoffer BorgIL Koll22.4912.00
Guro BrændenLillomarka OL35.4218.47
Emilia DiesenVang OL29.3915.36
Brage FosstveitRaumar Orientering1.05.5534.41
Ida GammelmoHadeland OL28.2714.58
Lars GjerdingenHadeland OL41.4321.57
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering42.1722.15
Tuva MyklesetVang OL30.1315.54
Rakel Oikonomakis BergsetIL Veten36.5619.26
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering25.5313.37
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL31.2916.34
Amund Hagberg SolumRond OL40.3721.22
Nikolai TesloHadeland OL40.2521.16

D -10

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren HenriksenHalden SK27.4315.23
Marie KravdalGjø-Vard OL22.3112.30
Marie ScheeleNydalens SK26.0314.28

D 11-12

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Serine JørgensenLillehammer OK21.4812.06
2Emma DåsnesVang OL21.52+0.0412.08
3Hannah Syrdal ØenHeming Orientering23.37+1.4913.07
4Anne FrøislandVang OL24.04+2.1613.22
5Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK25.38+3.5014.14
6Astrid RognstadHadeland OL27.12+5.2415.06
7Julie MyklesetVang OL27.59+6.1115.32

D 13-14

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL19.519.01
2Ingeborg RognstadHadeland OL20.55+1.049.30
3Karoline BjørnerødOK Moss21.43+1.529.52
4Oda ScheeleNydalens SK24.17+4.2611.02
5Berthe TesloHadeland OL29.32+9.4113.25
6Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering32.14+12.2314.39
7Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL33.11+13.2015.05
8Elin FløLillomarka OL41.12+21.2118.43
9Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL58.06+38.1526.24

D 13-16C

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna GjerdingenHadeland OL19.5911.06
2Ella SkoglundIL Veten30.19+10.2016.50
3Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL42.01+22.0223.20
Ada Helene GulliksenIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 15-16

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL31.4110.33
2Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK35.04+3.2311.41
3Emma Eithun PaulsenNittedal OL37.21+5.4012.27
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss38.24+6.4312.48
5Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering46.09+14.2815.23
6Aurora GjølsjøOK Moss48.52+17.1116.17
7Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering50.06+18.2516.42
8Synne SolbergGjø-Vard OL57.17+25.3619.05
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OKbrutt

D 17-C

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering31.1913.02
2Marit FollstadVang OL34.34+3.1514.24
3Anne NilsenÅs-NMBU Orientering35.13+3.5414.40
4Mona Sandaker MyklesetVang OL40.40+9.2116.56
5Tiril ReksnesHadeland OL41.53+10.3417.27
6Kristin GjølsjøOK Moss44.06+12.4718.22
7Marion AmundsenRingerike OL46.01+14.4219.10
8Hilde Gunn HellenesOK Skeidi48.15+16.5620.06
9Sonja SnuggerudGjø-Vard OL53.29+22.1022.17
10Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.00.54+29.3525.22
11Helene KartomtenVang OL1.02.13+30.5425.55
Mona SveenVang OLdiskvalifisert
Kjersti FrøislandVang OLbrutt

D 17-20

2 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK26.089.20
2Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK28.23+2.1510.08
3Nicola BlatchfordNewcastle Orienteering Club30.33+4.2510.54
4Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb31.09+5.0111.07
5Anna DowlingWROC31.29+5.2111.14
6Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering31.58+5.5011.25
7Nora Hui AndersenHamar OK32.52+6.4411.44
8Ragnhild LøvliAsker Skiklubb33.18+7.1011.53
9Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering33.40+7.3212.01
10Ingvild C. FleisjeLillomarka OL34.48+8.4012.25
11Hedda VonenLillomarka OL36.22+10.1412.59

D 35-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Bleken RudVang OL27.599.59
2Astrid KravdalGjø-Vard OL28.29+0.3010.10
3Monica BerglundRingerike OL37.00+9.0113.12
4Kristin VatlandHadeland OL38.32+10.3313.45
5Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering52.50+24.5118.52

D 40-

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll30.2810.52
2Else Kari ScheeleNydalens SK31.15+0.4711.09
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK32.07+1.3911.28
4Berit BergsetIL Veten34.12+3.4412.12
5Anne Ruste FløLillomarka OL39.38+9.1014.09
6Heidi GabrielsenRaumar Orientering50.08+19.4017.54
Monica SyrdalHeming Orienteringdiskvalifisert

D 45-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit B. EithunNittedal OL31.0510.21
2Ane BjørnsgaardLillehammer OK31.35+0.3010.31
3Anne Guro NøklebyRingerike OL35.45+4.4011.55
4Hege SolerødGjø-Vard OL37.20+6.1512.26
5Anita StensethSnertingdal IF Orientering39.00+7.5513.00
6Heidi ØstliRaumar Orientering39.54+8.4913.18
7Siri Thortveit MyhreKristiansand OK40.13+9.0813.24
8Astrid RuudNittedal OL41.45+10.4013.55
9Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering46.55+15.5015.38
10Tone Karina IngesenSarpsborg OL56.14+25.0918.44
11Marianne ReuschHeming Orientering1.01.49+30.4420.36

D 50-

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti HovFossum IF32.1510.45
2Hilde StorløkkenKongsberg OL32.52+0.3710.57
3Lene KinnebergRaumar Orientering35.12+2.5711.44
4Tone BakkenLillomarka OL36.53+4.3812.17
5Unni StenhammerRaumar Orientering38.09+5.5412.43
6Tove StrandMåren OK41.32+9.1713.50
7Margrete EngzeliusAsker Skiklubb45.51+13.3615.17
8Karen BlatchfordNewcastle Orienteering Club46.34+14.1915.31
9Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering55.09+22.5418.23
10Kristin FleisjeNittedal OL1.19.31+47.1626.30

D 55-

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente LineIndre Østfold OK28.0111.40
2Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL28.28+0.2711.51
3Gunilla GedinGöteborg Majorna OK28.34+0.3311.54
4Anne SørumRingsaker OK29.34+1.3312.19
5Grete HoviSkien OK33.47+5.4614.04
6Reidunn HallanLillomarka OL33.50+5.4914.05
7Liv Inger PrangerødTistedalen FL36.43+8.4215.17
8Turid GiilRond OL38.56+10.5516.13
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert

D 60-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lis DæhliLøten o-lag33.5814.09
2Bente Tangen WikstrømRingsaker OK43.03+9.0517.56
Britt GunnarssonKristinehamns OKdiskvalifisert

D 65-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK36.5516.46
2Marit SørensenIndre Østfold OK44.46+7.5120.20

D 70-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL32.1714.40
2Lajla TidemannGjø-Vard OL37.03+4.4616.50

D 75-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdHedrum OL30.1513.44
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H -10

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rasmus BerglundRingerike OL18.4310.23
Eskil BrændenLillomarka OL38.1321.13
Ola DåsnesVang OL50.3728.07
Amund FlaskerudOL Toten-Troll39.1421.47
Mathias LinløkkenØstmarka OK20.5911.39
Anders Næss-UlsethHeming Orientering38.3921.28
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll34.0418.55

H 11-12

1 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss14.157.55
2Per Ingvar TollehaugEiker OL15.15+1.008.28
3Simen GammelmoHadeland OL15.29+1.148.36
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK15.58+1.438.52
5Martin Nøkleby MellingRingerike OL16.11+1.568.59
6Tor Erling GjølsjøOK Moss16.52+2.379.22
7Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb17.58+3.439.58
8Arthur BrunborgNittedal OL18.12+3.5710.06
9Mikkel BerglundRingerike OL19.37+5.2210.53
10Christian Fredrik BorgIL Koll21.46+7.3112.05
11Fridtjof ReuschHeming Orientering32.38+18.2318.07
12Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering33.45+19.3018.45
13Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL38.58+24.4321.38

H 11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Randar HolmøyHadeland OL33.3117.38
2Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL36.59+3.2819.27

H 13-16C

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering15.288.35
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll25.43+10.1514.17
3Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering36.23+20.5520.12

H 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering22.0911.04

H 15-16

2 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL25.179.01
2Sigurd GjerdingenHadeland OL27.07+1.509.41
3Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange28.51+3.3410.18
4Vegard LøvliAsker Skiklubb29.45+4.2810.37
5Jonas MyhreKristiansand OK30.27+5.1010.52
6Simen BallangrudRaufoss IL Orientering31.13+5.5611.08
7Fredrik SveenVang OL32.53+7.3611.44
8Elias Skjolden SørensenLillomarka OL34.19+9.0212.15
9Ole Johan BråtenVang OL46.31+21.1416.36
10Martin SelmerFreidig1.03.46+38.2922.46
Elias ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyVang OLbrutt

H 17-C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AndresenOK Skeidi28.4111.57

H 17-20

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Timothy ChambersTEAM SA28.097.49
2Bjørnar LøvliAsker Skiklubb41.39+13.3011.34
3Bjørnar KvåleHadeland OL42.00+13.5111.40
4Dylan BarryTEAM SA1.07.07+38.5818.38
Roark RobinsonTEAM SAdiskvalifisert
Joe WoodleyLillomarka OLdiskvalifisert
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orienteringdiskvalifisert
Niall McCarthyUniversity College Dublin OCbrutt

H 35-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mattis MyhreFrol IL32.008.53
2Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK49.09+17.0913.39

H 40-

3 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Ola PedersenVang OL27.307.38
2Tore BjørnerødOK Moss28.35+1.057.56
3Tor BrennaNittedal OL30.25+2.558.26
4Martin ØhmanGjø-Vard OL31.59+4.298.53
5Pål StenbergVang OL32.18+4.488.58
6Anders SollienOL Toten-Troll32.46+5.169.06
7Henrik Bleken RudVang OL33.55+6.259.25
8Håkon DåsnesVang OL34.17+6.479.31
9Lars BerglundRingerike OL34.40+7.109.37
10Henning Bratland CarlsenOK Moss40.38+13.0811.17
11Roar SaxhaugRaumar Orientering41.59+14.2911.39
12Trond FlaskerudOL Toten-Troll42.37+15.0711.50
13Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering49.40+22.1013.47
14Roar SkoglundIL Veten54.42+27.1215.11
15Øystein SnuggerudGjø-Vard OL57.49+30.1916.03

H 45-

2 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein HaugOL Vallset/Stange21.327.41
2Sigmund VisterIndre Østfold OK21.57+0.257.50
3Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering22.14+0.427.56
4Tore BredalenNittedal OL23.22+1.508.20
5Rune ScheeleNydalens SK23.39+2.078.26
6Reidar SelmerFreidig24.35+3.038.46
7Stig MellingRingerike OL27.05+5.339.40
8Kai SolumRond OL28.11+6.3910.03
8Per Olav AndersenHalden SK28.11+6.3910.03
10Jan Erik AalbergBækkelagets SK29.24+7.5210.30
11Jan LenndinLillehammer OK29.37+8.0510.34
12Christian ReuschHeming Orientering42.48+21.1615.17

H 55-

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL26.558.58
2Tore KjølsethNydalens SK27.00+0.059.00
3Martin GranlyLillomarka OL29.26+2.319.48
4Trond RønnebergAsker Skiklubb30.33+3.3810.11
5Øivind MyhreKongsberg OL30.47+3.5210.15
6Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL31.45+4.5010.35
7Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL32.31+5.3610.50
8Knut Anders LøkenFossum IF32.39+5.4410.53
9Bjarte LindstadOL Toten-Troll33.52+6.5711.17
10Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL34.31+7.3611.30
11Tor StrandRaumar Orientering34.34+7.3911.31
12Ivar BergsetIL Veten42.18+15.2314.06
13Thor Inge TollehaugEiker OL43.35+16.4014.31
14Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL44.10+17.1514.43
15Ulf WallinGöteborg Majorna OK52.31+25.3617.30

H 60-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BroxOL Toten-Troll30.1210.04
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK33.35+3.2311.11
3Terje WikstrømRingsaker OK34.25+4.1311.28
4Stefan GunnarssonKristinehamns OK37.17+7.0512.25
5Reidar FossumAsker Skiklubb37.20+7.0812.26
6Sjur GjestvangOL Toten-Troll39.37+9.2513.12
7Øivind FadumSande Sportsklubb40.25+10.1313.28
8Fredrik SteiwerLillomarka OL44.27+14.1514.49
Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert
Widar TrømborgSande Sportsklubbdiskvalifisert
Ragnar Niemi BergStokke ILbrutt

H 65-

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MalmHamar OK31.5213.16
2Odd GundersenEidsvoll OL32.29+0.3713.32
3Dag Rønning JensenOL Trollo32.38+0.4613.35
4John Thomas PetersenNittedal OL34.33+2.4114.23
5Helge RevhaugRingerike OL34.48+2.5614.30
6Christer GillenäsKristinehamns OK35.48+3.5614.55
7Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering38.09+6.1715.53

H 70-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod DahlenRingerike OL27.4311.32
2Hans Petter JevanordRingsaker OK34.58+7.1514.34
3Åsmund JahrDriv IL42.50+15.0717.50
4Terje ThrondsenNittedal OL49.04+21.2120.26
5Sigvald RobberstadHalsnøy OL50.24+22.4121.00
Arne SørensenHadeland OLdiskvalifisert

H 75-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL26.5112.12
2Eivind HagenHadeland OL30.37+3.4613.54
3Roger TorperIndre Østfold OK33.29+6.3815.13
4Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange34.46+7.5515.48
5Erling TidemannLommedalens IL35.08+8.1715.58
6Ole Einar DalenRingerike OL36.26+9.3516.33
7Magnar ReppesgårdHedrum OL39.40+12.4918.01
8Jon Vegard LundeLillehammer OK54.09+27.1824.36

H 80-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans LarsenRaumar Orientering32.1814.40
2Nils JanssonSkattkärrs SOK39.31+7.1317.57
3Iver RognstadHadeland OL50.08+17.5022.47
4Arne StrandlieGjø-Vard OL1.36.25+1.04.0743.49

H 21

4 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesIL Tyrving30.096.16
2Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering32.34+2.256.47
3Isak BergsetNTNUI33.31+3.226.58
4Magnus SvingheimRaumar Orientering34.38+4.297.12
5Christian NilssonOK Löftan37.30+7.217.48
6Leon Russell - KeelyLillomarka OL38.51+8.428.05
7Pål SkogedalAsker Skiklubb38.55+8.468.06
8Kristian DalbyFredrikstad SK40.49+10.408.30
9Stefan RingOK Löftan40.53+10.448.31
10Audun StrandlieGjø-Vard OL42.03+11.548.45
11Harald KalagerNTNUI42.13+12.048.47
12Johan AntonssonOK Löftan43.20+13.119.01
13Christian GløgårdNittedal OL48.19+18.1010.03
14Geir NilsenViul Orienteringsklubb48.31+18.2210.06
15Mikael OlaussonOslostudentenes IK49.02+18.5310.12
16Anders SkjesetVang OL51.48+21.3910.47
17Jarrah DayAustralopers Orienteering Club52.06+21.5710.51
18Håkon Nergaard BergStokke IL1.01.58+31.4912.54
19Jemery DayAustralopers Orienteering Club1.24.34+54.2517.37
Marius WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringbrutt
Daniel Moe BlomNydalens SKbrutt

D 21

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne LindNydalens SK30.008.20
2Lene Moe BlomNydalens SK33.18+3.189.15
3Anne Marie BlekenBækkelagets SK36.27+6.2710.07
4Kirsti KringhaugRingerike OL40.48+10.4811.20
5Ine HoviÅs-NMBU Orientering48.39+18.3913.30
6Ingrid TronshaugStokke IL48.43+18.4313.31
7Solveig BlekenHadeland OL57.50+27.5016.03
8Hanne Maria VisterOslostudentenes IK59.21+29.2116.29

H 17 AK

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arve SkjakerHadeland OL32.3413.34

H 50-

2 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL21.317.41
2Frode HaugHamar OK22.17+0.467.57
3Jan Tore HenriksenNydalens SK22.33+1.028.03
4Erlend SlokvikNydalens SK22.50+1.198.09
5Guttorm L EggeOslostudentenes IK26.51+5.209.35
6Håkon LøvliAsker Skiklubb28.20+6.4910.07
7Knut Erling ØenHeming Orientering28.23+6.5210.08
8Jim RussellBendigo Orienteers29.04+7.3310.22
9Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL29.27+7.5610.31
10Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering29.40+8.0910.35
11Kjetil StenhammerRaumar Orientering30.27+8.5610.52
12Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL30.49+9.1811.00
13Olav BakkenLillomarka OL39.11+17.4013.59
14Erik BorgIL Koll48.40+27.0917.22

H 13-14

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats Andre NygårdIndre Østfold OK21.099.36
2Herman BrunborgNittedal OL21.25+0.169.44
3Elias BergsetIL Veten21.43+0.349.52
4Henrik ReuschHeming Orientering22.28+1.1910.12
5August Syrdal ØenHeming Orientering23.11+2.0210.32
6Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL25.02+3.5311.22
7Sven Bergset LangvikIL Veten32.06+10.5714.35
8Noak ØhmanGjø-Vard OL36.21+15.1216.31
9Gaute FosstveitRaumar Orientering38.08+16.5917.20

H 15-20B

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering37.3117.03
2Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll39.30+1.5917.57

DIREKTE A

2 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Erik BerthelsenKlubbløs18.187.37
2Matthias BenjaminsenLillomarka OL20.35+2.178.34
3Øivind FrøislandVang OL22.33+4.159.23
4Magne BrændenLillomarka OL24.38+6.2010.15
5Ingvild GjessingVang OL26.56+8.3811.13
6Stein Arne NegårdVang OL28.17+9.5911.47
7Inger SvalandOL Vallset/Stange31.05+12.4712.57
8Astrid BjørnerudOK Moss32.46+14.2813.39
9Alf Erik BallangrudHadeland OL32.49+14.3113.40
10Øystein MelbyVang OL33.21+15.0313.53
11Knut EegNOTEAM33.39+15.2114.01
12Erik HaugenRingsaker OK36.45+18.2715.18
13Kari LundNittedal OL37.32+19.1415.38
14Petter FuruOppsal Orientering41.24+23.0617.15
15Ove HildrumLillomarka OL42.24+24.0617.40
16Line SletnerLillomarka OL42.27+24.0917.41
17Elin LauritsenHamar OK46.55+28.3719.32
18Kjersti SelmerFreidig47.23+29.0519.44
19Georg KopperudOppsal Orientering1.16.20+58.0231.48
Berit Louise EskerudLillehammer OKdiskvalifisert
Gro EllegaardVang OLbrutt
Grete ThingelstadNOTEAMbrutt

DIREKTE C

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind GammelmoHadeland OL25.0910.28
2Rune NygårdIndre Østfold OK28.05+2.5611.42
3Solveig S. StenbergVang OL30.06+4.5712.32
4Stian LillegårdLillomarka OL39.34+14.2516.29
5Morten EngebretsenRaumar Orientering57.36+32.2724.00
6Jan Gunnar LøvliRaumar Orientering1.21.52+56.4334.06

DIREKTE N

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Strømmen MartinsenUkjent16.288.14
2Ida VatlandHadeland OL23.13+6.4511.36
3Gunnel GillenäsKristinehamns OK26.19+9.5113.09
4Helene ScheeleNydalens SK26.59+10.3113.29
5Tina BjørnstadRaumar Orientering31.17+14.4915.38
6Astrid ReuschHeming Orientering38.38+22.1019.19
Aksel HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Jonas SivesindtajetSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor