Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-land 2015 , had-O-Land - dag 1: Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håkon LøvliH 50- (36)16.10+2.4310.06
6Vegard LøvliH 15-16 (32)15.19+2.589.34

Australopers Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jarrah DayH 21 (63)20.54+7.229.57
8Jemery DayH 21 (63)21.22+7.5010.10

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anniken Eriksrud KarlsenD 17-20 (26)15.399.46

Czech Mtbo Team

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vaclav SnuparekDIREKTE A (51)10.196.52
10Doruk BalkanDIREKTE A (51)21.36+11.1714.24

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Per Ingvar TollehaugH 11-12 (31)20.39+6.1113.46
9Thor Inge TollehaugH 55- (39)28.54+15.0819.16

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Cecilie Christin KvermeD 17-C (27)21.0312.22
1Kjersti HovD 50- (27)15.3610.24
3Sivert Sande KvermeH 13-14 (19)13.57+2.049.18

Freidig

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Reidar SelmerH 45- (26)16.06+2.5110.03
4Geir OwrenH 55- (39)17.02+3.1611.21
7Grete Berge OwrenD 55- (28)18.13+4.0412.08

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mattis MyhreH 35- (5)16.429.16

Gjø-Vard OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalD 13-14 (23)14.369.44
1Margrete JørandliD 60- (8)17.3611.44
1Astrid KravdalD 35- (12)16.2810.17
3Inger-Lise Halmstad AndersenD 13-16C (10)52.57+17.2535.18
3Hege SolerødD 45- (33)18.13+2.4412.08
6Annar Erlien SolerødH 11-12 (31)19.45+5.1713.10
9Tobias Halmstad AndersenH 11-12 (31)35.52+21.2423.54
Emina Liné Halmstad AndersenN-åpen (43)40.4131.17
Eiril Erlien SolerødN-åpen (43)24.0218.29
Marie KravdalD -10 (9)15.1010.50

Hadeland OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jo Randar HolmøyH 11-12N (4)21.1216.18
1Stein Arve SkjakerH 17 AK (4)13.359.03
2Barbro KvåleD 21 (19)17.40+0.229.48
3Emily BenhamDIREKTE A (51)12.31+2.128.20
3Astrid RognstadD 11-12 (20)22.53+3.1415.15
3Tiril ReksnesD 17-C (27)24.40+3.3714.30
3Bjørnar KvåleH 17-20 (16)16.47+1.489.19
4Ingeborg RognstadD 13-14 (23)18.09+3.3312.06
5Sigurd GjerdingenH 15-16 (32)14.40+2.199.10
6Solveig BlekenD 21 (19)29.25+12.0716.20
6Berthe TesloD 13-14 (23)27.55+13.1918.36
Lars GjerdingenN-åpen (43)23.2918.03
Nikolai TesloN-åpen (43)23.2618.01
Sebastian HofossN-åpen (43)diskvalifisert

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Per Olav AndersenH 45- (26)17.43+4.2811.04
Maren HenriksenD -10 (9)19.5314.12

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigvald RobberstadH 70- (16)18.1612.10

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesD 75- (8)24.5817.50
3Terje MalmH 65- (17)17.58+3.3211.58
6Nora Hui AndersenD 17-20 (26)25.42+10.0316.03
6Frode HaugH 50- (36)16.57+3.3010.35

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Margith ReppesgårdD 75- (8)29.53+4.5521.20
4Magnar ReppesgårdH 75- (21)25.33+6.4618.15

Heming Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ida Marie FlågenD 11-12 (20)19.3913.06
1Bjørn Anders FlågenH 15-16 (32)12.217.43
2Henrik ReuschH 13-14 (19)13.28+1.358.58
3Tormod HegdahlH 70- (16)21.37+3.2114.24
4Hannah Syrdal ØenD 11-12 (20)25.02+5.2316.41
4Ann Elin FlågenD 45- (33)20.08+4.3913.25
5Jon C. FougnerH 75- (21)25.49+7.0218.26
5Fridtjof ReuschH 11-12 (31)19.44+5.1613.09
5Anders FlågenH 45- (26)18.34+5.1911.36
5Knut Erling ØenH 50- (36)16.30+3.0310.18
6August Syrdal ØenH 13-14 (19)21.37+9.4414.24
6Monica SyrdalD 40- (19)42.07+24.1126.19
6Christian ReuschH 45- (26)23.26+10.1114.38
10Marianne ReuschD 45- (33)24.18+8.4916.12

IL Koll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Christian Fredrik BorgH 11-12 (31)26.03+11.3517.22
Martin Christoffer BorgN-åpen (43)12.329.38

IL Veten

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elias BergsetH 13-14 (19)11.537.55
2Ella SkoglundD 13-16C (10)40.23+4.5126.55
4Sven Bergset LangvikH 13-14 (19)15.25+3.3210.16
4Berit BergsetD 40- (19)22.57+5.0114.20
7Ivar BergsetH 55- (39)24.30+10.4416.20
9Roar SkoglundH 40- (36)29.16+15.4216.15
Rakel Oikonomakis BergsetN-åpen (43)15.4512.06

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ada Helene GulliksenD 13-16C (10)35.3223.41
2Marit SørensenD 65- (7)40.41+16.0929.03
2Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (31)14.50+0.229.53
3Roger TorperH 75- (21)22.18+3.3115.55
6Bente LineD 55- (28)17.10+3.0111.26
8Maren Sofie GulliksenD 15-16 (28)23.13+9.1615.28
9Ida Aabogen HaugaardD 15-16 (28)23.46+9.4915.50

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Per Arne ArnesenH 50- (36)18.31+5.0411.34
9Bjørn Sverre GulheimH 50- (36)22.25+8.5814.00

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Øivind MyhreH 55- (39)14.27+0.419.38
5Hilde StorløkkenD 50- (27)19.35+3.5913.03

Kristinehamns OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunnel GillenäsDIREKTE N (15)22.5316.20
1Stefan GunnarssonH 60- (30)14.449.49
3Britt GunnarssonD 60- (8)21.02+3.2614.01
4Christer GillenäsH 65- (17)23.18+8.5215.32

Lillehammer OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ane BjørnsgaardD 45- (33)15.2910.19
2Selma Bjørnsgaard LenndinD 11-12 (20)21.41+2.0214.27
3Jan LenndinH 45- (26)17.19+4.0410.49
5Serine JørgensenD 11-12 (20)26.50+7.1117.53
6Jon Vegard LundeH 75- (21)25.55+7.0818.30
13Berit Louise EskerudDIREKTE A (51)38.02+27.4325.21

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ingvild C. FleisjeD 17-20 (26)18.53+3.1411.48
7Tone BakkenD 50- (27)28.35+12.5919.03
8Fredrik SteiwerH 60- (30)21.26+6.4214.17
9Elias Skjolden SørensenH 15-16 (32)18.58+6.3711.51
9Reidunn HallanD 55- (28)20.01+5.5213.20
9Olav BakkenH 50- (36)22.25+8.5814.00

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erling TidemannH 75- (21)18.4713.25

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lis DæhliD 60- (8)19.00+1.2412.40
8Herman BakkeH 55- (39)28.51+15.0519.14

Newcastle Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Nicola BlatchfordD 17-20 (26)18.10+2.3111.21
4Karen BlatchfordD 50- (27)19.18+3.4212.52

Nittedal OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari NatvigD 55- (28)14.099.26
1Tore BredalenH 45- (26)13.158.16
2Marit B. EithunD 45- (33)17.59+2.3011.59
4Emma Eithun PaulsenD 15-16 (28)16.10+2.1310.46
4Terje ThrondsenH 70- (16)23.34+5.1815.42
5Herman BrunborgH 13-14 (19)15.37+3.4410.24
5Yngve GottfridssonH 55- (39)18.55+5.0912.36
6Bård NatvigH 60- (30)18.47+4.0312.31
7Ingrid BredalenD 15-16 (28)22.35+8.3815.03
7Astrid RuudD 45- (33)22.46+7.1715.10
8Lena GottfridssonD 55- (28)18.48+4.3912.32
Lauritz BrunborgN-åpen (43)15.1411.43

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Knut EegDIREKTE A (51)15.01+4.4210.00

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Isak BergsetH 21 (63)17.26+3.548.18

Nydalens SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Johanne LindD 21 (19)17.189.36
1Jan Tore HenriksenH 50- (36)13.278.24
2Oda ScheeleD 13-14 (23)15.10+0.3410.06
3Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-20 (26)17.53+2.1411.10
3Else Kari ScheeleD 40- (19)20.43+2.4712.56
Marie ScheeleD -10 (9)23.3416.50

OK Löftan

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Christian NilssonH 21 (63)14.51+1.197.04
5Johan AntonssonH 21 (63)16.13+2.417.43

OK Moss

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødH 40- (36)13.347.32
2Aurora GjølsjøD 15-16 (28)14.41+0.449.47
2Karl Kristen GjølsjøH 17-20 (16)15.58+0.598.52
3Karoline BjørnerødD 13-14 (23)17.18+2.4211.32
3Johanne Bratland TjernshaugenD 15-16 (28)14.50+0.539.53
3Tor Erling GjølsjøH 11-12 (31)15.30+1.0210.20
4Alfred BjørnerødH 11-12 (31)17.22+2.5411.34
5Kristin GjølsjøD 17-C (27)30.09+9.0617.44
6Henning Bratland CarlsenH 40- (36)17.18+3.449.36

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Morten AndresenH 17-C (4)19.5911.45
3Tirill Liby SeipD 75- (8)35.52+10.5425.37
4Hilde Gunn HellenesD 17-C (27)27.13+6.1016.00

OL Toten-Troll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristine Sollien FlaskerudD 40- (19)19.37+1.4112.15
2Mari HernandezD 50- (27)17.36+2.0011.44
3Bjarte LindstadH 55- (39)15.36+1.5010.24
3Sjur GjestvangH 60- (30)16.51+2.0711.14
4Ola BroxH 60- (30)18.08+3.2412.05
5Marius StaffDIREKTE A (51)13.54+3.359.16
5Hildegunn LindstadD 21 (19)24.22+7.0413.32
8Trond FlaskerudH 40- (36)17.45+4.119.51

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Dag Rønning JensenH 65- (17)14.269.37

OL Vallset/Stange

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kåre ØstgårdH 75- (21)21.25+2.3815.17
4Jostein Svaland DaleH 15-16 (32)14.32+2.119.05
11Inger SvalandDIREKTE A (51)21.43+11.2414.28

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (5)19.4713.11

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Audrun UtskarpenD 40- (19)17.5611.12
4Guttorm L EggeH 50- (36)16.28+3.0110.17

Raufoss IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Simen BallangrudH 15-16 (32)13.32+1.118.27
9Eirin LodgaardD 45- (33)23.51+8.2215.54
11Eivor StensrudD 45- (33)32.38+17.0921.45

Raumar Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17-20 (16)14.598.19
1Emil Bjørnstad StrandH 15-20B (5)17.3511.43
2Eskil Sande GullordDIREKTE A (51)10.53+0.347.15
2Tina BjørnstadDIREKTE N (15)43.36+20.4331.08
2Magnus SvingheimH 21 (63)14.12+0.406.45
3Kaisa SvergjaD 21 (19)20.20+3.0211.17
3Eirik RustadH 21 (63)14.20+0.486.49
3Unni StenhammerD 50- (27)18.14+2.3812.09
4Stine Haga DalbergDIREKTE A (51)13.53+3.349.15
5Heidi GabrielsenD 40- (19)24.13+6.1715.08
5Roar SaxhaugH 40- (36)16.52+3.189.22
6Lene KinnebergD 50- (27)20.13+4.3713.28
6Tor StrandH 55- (39)19.51+6.0513.14
7Kjetil StenhammerH 50- (36)18.12+4.4511.22
8Ingrid Haga DalbergDIREKTE A (51)16.26+6.0710.57
Erik Dehli SaxhaugN-åpen (43)19.3015.00

Ringerike OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin DahlenD 70- (7)20.3914.45
1Mikkel BerglundH 11-12 (31)14.289.38
2Monica BerglundD 35- (12)19.30+3.0212.11
2Tormod DahlenH 70- (16)20.53+2.3713.55
2Helge RevhaugH 65- (17)15.54+1.2810.36
2Ragnhild Elsrud HultgreenD 55- (28)15.04+0.5510.02
3Lars BerglundH 40- (36)15.12+1.388.26
Rasmus BerglundH -10 (17)13.079.22

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Wenche BjørnstadD 55- (28)16.00+1.5110.40

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadH 55- (39)13.469.10

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Øivind FadumH 60- (30)18.37+3.5312.24

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Adine Blakkestad IngesenD 13-14 (23)20.21+5.4513.34
5Rikke Blakkestad IngesenD 15-16 (28)16.12+2.1510.48
8Tone Karina IngesenD 45- (33)23.07+7.3815.24

Skattkärrs SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nils JanssonH 80- (7)24.5517.47

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Grete HoviD 55- (28)15.05+0.5610.03
Harald HoviH 60- (30)brutt

Snertingdal IF Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Frode ØdegårdstuenH 50- (36)15.50+2.239.53
5Unn Mette KlopbakkenD 45- (33)20.31+5.0213.40
6Agnethe HasliD 15-16 (28)21.15+7.1814.10
6Anita StensethD 45- (33)21.26+5.5714.17
7Wenche BrobakkenD 17-C (27)42.48+21.4525.10

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingrid TronshaugD 21 (19)24.10+6.5213.25
7Ragnar Niemi BergH 60- (30)19.05+4.2112.43
9Håkon Nergaard BergH 21 (63)23.04+9.3210.59

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Signe HeivollD 65- (7)24.3217.31
1Reidar HeivollH 60- (30)14.449.49

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Liv Inger PrangerødD 55- (28)15.39+1.3010.26

Vang OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mona Sandaker MyklesetD 17-C (27)22.23+1.2013.10
2Henrik Bleken RudH 40- (36)14.14+0.407.54
3Tone Bleken RudD 35- (12)20.17+3.4912.40
3Njaal Ellegaard MelbyH 15-16 (32)13.53+1.328.40
4Jan Ola PedersenH 40- (36)15.35+2.018.39
6Julie MyklesetD 11-12 (20)28.40+9.0119.06
6Kjersti FrøislandD 17-C (27)40.36+19.3323.52
7Stein Arne NegårdDIREKTE A (51)15.27+5.0810.18
7Emma DåsnesD 11-12 (20)30.39+11.0020.26
7Eskil FrøislandH 15-16 (32)15.58+3.379.58
7Håkon DåsnesH 40- (36)17.21+3.479.38
8Anne FrøislandD 11-12 (20)33.41+14.0222.27
8Fredrik SveenH 15-16 (32)18.08+5.4711.20
9Øystein MelbyDIREKTE A (51)18.10+7.5112.06
12Gro EllegaardDIREKTE A (51)23.24+13.0515.36
Maren Bleken RudN-åpen (43)18.1514.02
Mina Bleken RudN-åpen (43)21.5416.50
Emilia DiesenN-åpen (43)28.3922.02
Tuva MyklesetN-åpen (43)22.4317.28
Ola DåsnesH -10 (17)46.5033.27
Mona SveenD 17-C (27)diskvalifisert

WROC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anna DowlingD 17-20 (26)17.37+1.5811.00

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (28)13.579.18
Mathias LinløkkenH -10 (17)18.1913.05

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenH 21 (63)13.326.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor