Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-land 2015 , had-O-Land - dag 1: Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

N-åpen

1 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL40.4131.17
Maren Bleken RudVang OL18.1514.02
Mina Bleken RudVang OL21.5416.50
Martin Christoffer BorgIL Koll12.329.38
Lauritz BrunborgNittedal OL15.1411.43
Emilia DiesenVang OL28.3922.02
Lars GjerdingenHadeland OL23.2918.03
Tuva MyklesetVang OL22.4317.28
Rakel Oikonomakis BergsetIL Veten15.4512.06
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering19.3015.00
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL24.0218.29
Nikolai TesloHadeland OL23.2618.01
Sebastian HofossHadeland OLdiskvalifisert

D -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren HenriksenHalden SK19.5314.12
Marie KravdalGjø-Vard OL15.1010.50
Marie ScheeleNydalens SK23.3416.50

D 11-12

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Marie FlågenHeming Orientering19.3913.06
2Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK21.41+2.0214.27
3Astrid RognstadHadeland OL22.53+3.1415.15
4Hannah Syrdal ØenHeming Orientering25.02+5.2316.41
5Serine JørgensenLillehammer OK26.50+7.1117.53
6Julie MyklesetVang OL28.40+9.0119.06
7Emma DåsnesVang OL30.39+11.0020.26
8Anne FrøislandVang OL33.41+14.0222.27

D 13-14

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL14.369.44
2Oda ScheeleNydalens SK15.10+0.3410.06
3Karoline BjørnerødOK Moss17.18+2.4211.32
4Ingeborg RognstadHadeland OL18.09+3.3312.06
5Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20.21+5.4513.34
6Berthe TesloHadeland OL27.55+13.1918.36

D 13-16C

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada Helene GulliksenIndre Østfold OK35.3223.41
2Ella SkoglundIL Veten40.23+4.5126.55
3Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL52.57+17.2535.18

D 15-16

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13.579.18
2Aurora GjølsjøOK Moss14.41+0.449.47
3Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss14.50+0.539.53
4Emma Eithun PaulsenNittedal OL16.10+2.1310.46
5Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL16.12+2.1510.48
6Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering21.15+7.1814.10
7Ingrid BredalenNittedal OL22.35+8.3815.03
8Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK23.13+9.1615.28
9Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK23.46+9.4915.50

D 17-C

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie Christin KvermeFossum IF21.0312.22
2Mona Sandaker MyklesetVang OL22.23+1.2013.10
3Tiril ReksnesHadeland OL24.40+3.3714.30
4Hilde Gunn HellenesOK Skeidi27.13+6.1016.00
5Kristin GjølsjøOK Moss30.09+9.0617.44
6Kjersti FrøislandVang OL40.36+19.3323.52
7Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering42.48+21.4525.10
Mona SveenVang OLdiskvalifisert

D 17-20

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK15.399.46
2Anna DowlingWROC17.37+1.5811.00
3Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK17.53+2.1411.10
4Nicola BlatchfordNewcastle Orienteering Club18.10+2.3111.21
5Ingvild C. FleisjeLillomarka OL18.53+3.1411.48
6Nora Hui AndersenHamar OK25.42+10.0316.03

D 35-

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL16.2810.17
2Monica BerglundRingerike OL19.30+3.0212.11
3Tone Bleken RudVang OL20.17+3.4912.40

D 40-

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK17.5611.12
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll19.37+1.4112.15
3Else Kari ScheeleNydalens SK20.43+2.4712.56
4Berit BergsetIL Veten22.57+5.0114.20
5Heidi GabrielsenRaumar Orientering24.13+6.1715.08
6Monica SyrdalHeming Orientering42.07+24.1126.19

D 45-

1 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane BjørnsgaardLillehammer OK15.2910.19
2Marit B. EithunNittedal OL17.59+2.3011.59
3Hege SolerødGjø-Vard OL18.13+2.4412.08
4Ann Elin FlågenHeming Orientering20.08+4.3913.25
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering20.31+5.0213.40
6Anita StensethSnertingdal IF Orientering21.26+5.5714.17
7Astrid RuudNittedal OL22.46+7.1715.10
8Tone Karina IngesenSarpsborg OL23.07+7.3815.24
9Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering23.51+8.2215.54
10Marianne ReuschHeming Orientering24.18+8.4916.12
11Eivor StensrudRaufoss IL Orientering32.38+17.0921.45

D 50-

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti HovFossum IF15.3610.24
2Mari HernandezOL Toten-Troll17.36+2.0011.44
3Unni StenhammerRaumar Orientering18.14+2.3812.09
4Karen BlatchfordNewcastle Orienteering Club19.18+3.4212.52
5Hilde StorløkkenKongsberg OL19.35+3.5913.03
6Lene KinnebergRaumar Orientering20.13+4.3713.28
7Tone BakkenLillomarka OL28.35+12.5919.03

D 55-

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari NatvigNittedal OL14.099.26
2Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL15.04+0.5510.02
3Grete HoviSkien OK15.05+0.5610.03
4Liv Inger PrangerødTistedalen FL15.39+1.3010.26
5Wenche BjørnstadRingsaker OK16.00+1.5110.40
6Bente LineIndre Østfold OK17.10+3.0111.26
7Grete Berge OwrenFreidig18.13+4.0412.08
8Lena GottfridssonNittedal OL18.48+4.3912.32
9Reidunn HallanLillomarka OL20.01+5.5213.20

D 60-

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL17.3611.44
2Lis DæhliLøten o-lag19.00+1.2412.40
3Britt GunnarssonKristinehamns OK21.02+3.2614.01

D 65-

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK24.3217.31
2Marit SørensenIndre Østfold OK40.41+16.0929.03

D 70-

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin DahlenRingerike OL20.3914.45

D 75-

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK24.5817.50
2Margith ReppesgårdHedrum OL29.53+4.5521.20
3Tirill Liby SeipOK Skeidi35.52+10.5425.37

H -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rasmus BerglundRingerike OL13.079.22
Ola DåsnesVang OL46.5033.27
Mathias LinløkkenØstmarka OK18.1913.05

H 11-12

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel BerglundRingerike OL14.289.38
2Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK14.50+0.229.53
3Tor Erling GjølsjøOK Moss15.30+1.0210.20
4Alfred BjørnerødOK Moss17.22+2.5411.34
5Fridtjof ReuschHeming Orientering19.44+5.1613.09
6Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL19.45+5.1713.10
7Per Ingvar TollehaugEiker OL20.39+6.1113.46
8Christian Fredrik BorgIL Koll26.03+11.3517.22
9Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL35.52+21.2423.54

H 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Randar HolmøyHadeland OL21.1216.18

H 13-16C

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering19.4713.11

H 15-16

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.217.43
2Simen BallangrudRaufoss IL Orientering13.32+1.118.27
3Njaal Ellegaard MelbyVang OL13.53+1.328.40
4Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange14.32+2.119.05
5Sigurd GjerdingenHadeland OL14.40+2.199.10
6Vegard LøvliAsker Skiklubb15.19+2.589.34
7Eskil FrøislandVang OL15.58+3.379.58
8Fredrik SveenVang OL18.08+5.4711.20
9Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.58+6.3711.51

H 17-C

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AndresenOK Skeidi19.5911.45

H 17-20

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering14.598.19
2Karl Kristen GjølsjøOK Moss15.58+0.598.52
3Bjørnar KvåleHadeland OL16.47+1.489.19

H 35-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mattis MyhreFrol IL16.429.16

H 40-

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødOK Moss13.347.32
2Henrik Bleken RudVang OL14.14+0.407.54
3Lars BerglundRingerike OL15.12+1.388.26
4Jan Ola PedersenVang OL15.35+2.018.39
5Roar SaxhaugRaumar Orientering16.52+3.189.22
6Henning Bratland CarlsenOK Moss17.18+3.449.36
7Håkon DåsnesVang OL17.21+3.479.38
8Trond FlaskerudOL Toten-Troll17.45+4.119.51
9Roar SkoglundIL Veten29.16+15.4216.15

H 45-

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BredalenNittedal OL13.158.16
2Reidar SelmerFreidig16.06+2.5110.03
3Jan LenndinLillehammer OK17.19+4.0410.49
4Per Olav AndersenHalden SK17.43+4.2811.04
5Anders FlågenHeming Orientering18.34+5.1911.36
6Christian ReuschHeming Orientering23.26+10.1114.38

H 55-

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL13.469.10
2Øivind MyhreKongsberg OL14.27+0.419.38
3Bjarte LindstadOL Toten-Troll15.36+1.5010.24
4Geir OwrenFreidig17.02+3.1611.21
5Yngve GottfridssonNittedal OL18.55+5.0912.36
6Tor StrandRaumar Orientering19.51+6.0513.14
7Ivar BergsetIL Veten24.30+10.4416.20
8Herman BakkeLøten o-lag28.51+15.0519.14
9Thor Inge TollehaugEiker OL28.54+15.0819.16

H 60-

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stefan GunnarssonKristinehamns OK14.449.49
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK14.449.49
3Sjur GjestvangOL Toten-Troll16.51+2.0711.14
4Ola BroxOL Toten-Troll18.08+3.2412.05
5Øivind FadumSande Sportsklubb18.37+3.5312.24
6Bård NatvigNittedal OL18.47+4.0312.31
7Ragnar Niemi BergStokke IL19.05+4.2112.43
8Fredrik SteiwerLillomarka OL21.26+6.4214.17
Harald HoviSkien OKbrutt

H 65-

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Rønning JensenOL Trollo14.269.37
2Helge RevhaugRingerike OL15.54+1.2810.36
3Terje MalmHamar OK17.58+3.3211.58
4Christer GillenäsKristinehamns OK23.18+8.5215.32

H 70-

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigvald RobberstadHalsnøy OL18.1612.10
2Tormod DahlenRingerike OL20.53+2.3713.55
3Tormod HegdahlHeming Orientering21.37+3.2114.24
4Terje ThrondsenNittedal OL23.34+5.1815.42

H 75-

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling TidemannLommedalens IL18.4713.25
2Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange21.25+2.3815.17
3Roger TorperIndre Østfold OK22.18+3.3115.55
4Magnar ReppesgårdHedrum OL25.33+6.4618.15
5Jon C. FougnerHeming Orientering25.49+7.0218.26
6Jon Vegard LundeLillehammer OK25.55+7.0818.30

H 80-

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils JanssonSkattkärrs SOK24.5517.47

H 21

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering13.326.26
2Magnus SvingheimRaumar Orientering14.12+0.406.45
3Eirik RustadRaumar Orientering14.20+0.486.49
4Christian NilssonOK Löftan14.51+1.197.04
5Johan AntonssonOK Löftan16.13+2.417.43
6Isak BergsetNTNUI17.26+3.548.18
7Jarrah DayAustralopers Orienteering Club20.54+7.229.57
8Jemery DayAustralopers Orienteering Club21.22+7.5010.10
9Håkon Nergaard BergStokke IL23.04+9.3210.59

D 21

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne LindNydalens SK17.189.36
2Barbro KvåleHadeland OL17.40+0.229.48
3Kaisa SvergjaRaumar Orientering20.20+3.0211.17
4Ingrid TronshaugStokke IL24.10+6.5213.25
5Hildegunn LindstadOL Toten-Troll24.22+7.0413.32
6Solveig BlekenHadeland OL29.25+12.0716.20

H 17 AK

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arve SkjakerHadeland OL13.359.03

H 50-

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore HenriksenNydalens SK13.278.24
2Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering15.50+2.239.53
3Håkon LøvliAsker Skiklubb16.10+2.4310.06
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK16.28+3.0110.17
5Knut Erling ØenHeming Orientering16.30+3.0310.18
6Frode HaugHamar OK16.57+3.3010.35
7Kjetil StenhammerRaumar Orientering18.12+4.4511.22
8Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL18.31+5.0411.34
9Olav BakkenLillomarka OL22.25+8.5814.00
9Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL22.25+8.5814.00

H 13-14

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias BergsetIL Veten11.537.55
2Henrik ReuschHeming Orientering13.28+1.358.58
3Sivert Sande KvermeFossum IF13.57+2.049.18
4Sven Bergset LangvikIL Veten15.25+3.3210.16
5Herman BrunborgNittedal OL15.37+3.4410.24
6August Syrdal ØenHeming Orientering21.37+9.4414.24

H 15-20B

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering17.3511.43

DIREKTE A

1 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vaclav SnuparekCzech Mtbo Team10.196.52
2Eskil Sande GullordRaumar Orientering10.53+0.347.15
3Emily BenhamHadeland OL12.31+2.128.20
4Stine Haga DalbergRaumar Orientering13.53+3.349.15
5Marius StaffOL Toten-Troll13.54+3.359.16
6Knut EegNOTEAM15.01+4.4210.00
7Stein Arne NegårdVang OL15.27+5.0810.18
8Ingrid Haga DalbergRaumar Orientering16.26+6.0710.57
9Øystein MelbyVang OL18.10+7.5112.06
10Doruk BalkanTurkish Mtbo Team21.36+11.1714.24
11Inger SvalandOL Vallset/Stange21.43+11.2414.28
12Gro EllegaardVang OL23.24+13.0515.36
13Berit Louise EskerudLillehammer OK38.02+27.4325.21

DIREKTE N

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnel GillenäsKristinehamns OK22.5316.20
2Tina BjørnstadRaumar Orientering43.36+20.4331.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival