Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for O-land 2015

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-C | D 17-20 | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-C | H 17-20 | H 35- | H 40- | H 45- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 21 | D 21 | D17AK | H17AK | H 50- | H 13-14 | H 15-20B | D 15-20B | D-A | D-C | D-N

H 21

9 000 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering1.50.04
2Isak BergsetNTNUI1.55.29+5.25
3Magnus SvingheimRaumar Orientering2.09.58+19.54
4Christian NilssonOK Löftan2.14.29+24.25
5Johan AntonssonOK Löftan2.24.43+34.39
7Jarrah DayAustralopers Orienteering Club2.44.20+54.16
13Håkon Nergaard BergStokke IL3.21.50+1.31.46
18Jemery DayAustralopers Orienteering Club4.17.03+2.26.59
Lars-Inge ArnevikRingerike OLbrutt
Vidar BenjaminsenLillomarka OLbrutt
Vetle ChristiansenRaumar Orienteringbrutt
Kristian DalbyFredrikstad SKbrutt
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt
Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubbbrutt
Håvard HagaNydalens SKbrutt
Magne HagaRaumar Orienteringbrutt
Øyvind HelgerudHalden SKbrutt
Harald KalagerNTNUIbrutt
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLbrutt
Dag LofthusNTNUIbrutt
Borger MelsomFossum IFbrutt
Stefan RingOK Löftanbrutt
Leon Russell - KeelyLillomarka OLbrutt
Eirik RustadRaumar Orienteringbrutt
Henning RøbergNittedal OLbrutt
Sindre SandvenFossum IFbrutt
Anders SkjesetVang OLbrutt
Pål SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Simen SmestadBækkelagets SKbrutt
Matthew SpeakeLillomarka OLbrutt
Henning SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Anders TiltnesIL Tyrvingbrutt
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SKbrutt
Anders VisterNydalens SKbrutt
Marius WikstrømRingsaker OKbrutt
Geir Myhr ØienRingsaker OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor