Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO høst løp nr. 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO høst løp nr. 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 16 september 2014

D 17-

2 310 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK23.3210.11
2Leena KuusipohjaKristiansand OK26.05+2.3311.17
3Hege Hennig LundeOK Sør27.04+3.3211.43
4Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK27.13+3.4111.46
5Linn Carina DalandKristiansand OK29.14+5.4212.39
6Inger SkjæveslandIF Trauma30.32+7.0013.13
7Andrea Vild JødalKristiansand OK31.32+8.0013.39
8Elise RøsnesIL Høvdingen32.32+9.0014.05
9Mette HeddelandKristiansand OK33.18+9.4614.24
10Gro EideOK Sør35.09+11.3715.12
11Liv Jorunn Kjøstvedt MoeIL Høvdingen38.03+14.3116.28
12Mari CowardOK Sør46.21+22.4920.03
13Anette RøsnesIL Høvdingen50.54+27.2222.02
14Linda G. OpheimKristiansand OK51.31+27.5922.18
Hanne HermansenKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

2 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK26.0911.19
2Unni Drangsholt MyhreOddersjaa SSK27.25+1.1611.52
3May MelingStavanger Orienteringsklubb33.38+7.2914.33
4Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK47.59+21.5020.46

D 60-

2 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK31.3013.38
2Kirsten SalthaugRambøll40.35+9.0517.34
3Solveig SchouOK Sør41.32+10.0217.58
4Gudveig JørundlandOK Sør45.46+14.1619.48
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 17-

2 310 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats DahlénKristiansand OK15.006.29
2Vegard DanielsenKristiansand OK15.16+0.166.36
3Christian BøenKristiansand OK16.05+1.056.57
4Eirik Martens SvensenKristiansand OK16.27+1.277.07
5Ståle GjelstenNTNUI18.00+3.007.47
6Dag BlandkjennKristiansand OK18.14+3.147.53
7Torkel ReinhartsenKristiansand OK18.18+3.187.55
8Magnus JohanssonKristiansand OK18.39+3.398.04
9Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK19.24+4.248.23
10Stig DalsørenKristiansand OK19.40+4.408.30
11Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK19.56+4.568.37
12Atle Wendel ScheieOK Sør21.12+6.129.10
13Tor ÅmdalKristiansand OK21.18+6.189.13
14Martine SøderlindOK Sør21.34+6.349.20
15Vetle ReinhartsenKristiansand OK21.43+6.439.24
16Fred-Arne SivertsenKristiansand OK22.14+7.149.37
17Eirik SmithsenOK Sør22.23+7.239.41
18Stein-Erik ScheieOK Sør22.24+7.249.41
19Terje RøsnesIL Høvdingen24.00+9.0010.23
20Svein SundeSøgne og Songdalen OK24.35+9.3510.38
21Ulrik ThistedKristiansand OK24.38+9.3810.39
22Knut AurebekkTorridal IL25.48+10.4811.10
23Morten CowardOK Sør26.36+11.3611.30
24Tim Langø BergKristiansand OK26.42+11.4211.33
25Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering27.19+12.1911.49
26Rune SkogerbøKristiansand OK28.46+13.4612.27
27Øyvind MikkelsenKristiansand OK29.48+14.4812.54
28Eddie RøsnesIL Høvdingen32.34+17.3414.05
29Roar HermansenKristiansand OK37.44+22.4416.20
Mads Wendel ScheieOK Sørdiskvalifisert

H 50-

2 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK20.458.58
2Øyvind TorgersenKristiansand OK21.18+0.339.13
3Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK22.47+2.029.51
4Kyrre EllefsenOK Sør23.34+2.4910.12
5Bjørn ReinhartsenKristiansand OK23.39+2.5410.14
6Lasse JohnsenOddersjaa SSK25.28+4.4311.01
7Asle KregnesKristiansand OK35.54+15.0915.32
8Per LarsenKristiansand OK38.06+17.2116.29
9Terje UlebergOK Sør38.22+17.3716.36

H 60-

2 310 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein CowardOK Sør24.3610.38
2Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering26.01+1.2511.15
3Arild JørgensenOddersjaa SSK26.43+2.0711.33
4Dagfinn HaarrOddersjaa SSK29.12+4.3612.38
5Magne Reier JørgensenKristiansand OK30.08+5.3213.02
6Audun KjøstvedtIL Høvdingen31.38+7.0213.41
7Atle SolheimKristiansand OK31.56+7.2013.49
8Nils Egil JohannessenIL Høvdingen32.13+7.3713.56
9Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen32.26+7.5014.02
10Halvard VesterhusIL Høvdingen37.59+13.2316.26
11Sigmund SalthaugRambøll39.21+14.4517.02
12Bjørn A. SchouOK Sør39.35+14.5917.08
13Sigmund BergKristiansand OK39.43+15.0717.11
Øystein HalvorsenKristiansand OKdiskvalifisert
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
Svein ØderudKristiansand OKdiskvalifisert
Bjørn EgnerHeming Orienteringdiskvalifisert
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H-16N

1 520 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin VingerhagenKristiansand OK15.4310.20
2Torstein Falch TraasdahlKristiansand OK18.03+2.2011.52
3Chris Ruben ErfjordOK Sør18.21+2.3812.04
4Sindre Fidje AndersenOK Sør18.44+3.0112.19
5Isa Bønnhoff UclerOK Sør19.14+3.3112.39
6Fredrik IglebækOK Sør23.25+7.4215.24
7Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK27.04+11.2117.48
8Sander StenbergKristiansand OK28.24+12.4118.41
9Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK33.37+17.5422.06
10Stian StenbergKristiansand OK42.30+26.4727.57
Christoffer RosenbergKristiansand OKdiskvalifisert
Gaute WergelandKristiansand OKdiskvalifisert

H12

2 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK53.1923.04
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK54.27+1.0823.34
Fredrik Eye FæravaagKristiansand OKdiskvalifisert

H13-16

2 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK15.246.40
2Marius AurebekkTorridal IL17.06+1.427.24
3Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK24.38+9.1410.39
4David RundeKristiansand OK27.26+12.0211.52
5Jonas MyhreKristiansand OK28.45+13.2112.26
6Mathias KnutsenKristiansand OK29.26+14.0212.44
7Erlend Fidje AndersenOK Sør38.32+23.0816.40
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
Sander Vaksvik SkaareKristiansand OKdiskvalifisert

H-bedr

2 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL23.4210.15
2Jack BjørnsenLøplabbet24.00+0.1810.23
3Kai JohansenNikkelverket BIL24.57+1.1510.48
4Reidar SæstadDNB25.17+1.3510.56
5Harald EikNikkelverket BIL25.34+1.5211.04
6Thorbjørn VærpPuzzlepart25.59+2.1711.14
7Jon Terje EkelandVA Vegvesen27.34+3.5211.56
8Øivind StenstadNikkelverket BIL28.11+4.2912.12
9Frank-Werner Unsgaard3B BIL31.41+7.5913.42

D-16N

1 520 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria KostølKristiansand OK12.218.07
2Maria StødleKristiansand OK12.36+0.158.17
3Pernille DyrdalKristiansand OK17.54+5.3311.46
4Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK21.09+8.4813.54
5Eline DalandKristiansand OK21.10+8.4913.55
6Linea DalandKristiansand OK21.12+8.5113.56
7Hanne TønnesenOK Sør21.57+9.3614.26
8Emma IglebækOK Sør22.05+9.4414.31
9Ane Aadnevik-LohneOK Sør23.30+11.0915.27
10Mari Kristin ErfjordOK Sør23.57+11.3615.45

D13-16

2 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK25.3411.04
2Christiane BøckmanKristiansand OK26.37+1.0311.31
3Silje KregnesKristiansand OK26.55+1.2111.39
4Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK27.40+2.0611.58
5Ida AurebekkTorridal IL27.41+2.0711.59
6Inga StødleKristiansand OK35.42+10.0815.27
7Tuva HepburnKristiansand OK41.09+15.3517.48
Sanna Aurora SandellKristiansand OKdiskvalifisert
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor