Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO høst løp nr. 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO høst løp nr. 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 9 september 2014

D 17-

2 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK21.459.53
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK25.21+3.3611.31
3Leena KuusipohjaKristiansand OK26.00+4.1511.49
4Hege Hennig LundeOK Sør26.58+5.1312.15
5Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK28.08+6.2312.47
6Elise RøsnesIL Høvdingen30.06+8.2113.40
7Andrea Vild JødalKristiansand OK34.00+12.1515.27
8Gro EideOK Sør34.42+12.5715.46
9Linn Carina DalandKristiansand OK36.40+14.5516.40
10Linda G. OpheimKristiansand OK50.19+28.3422.52
11Hanne HermansenKristiansand OK51.32+29.4723.25
12Anette RøsnesIL Høvdingen58.45+37.0026.42
Lise PettersenTorridal ILdiskvalifisert

D 50-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK31.2014.14
2Unni Drangsholt MyhreOddersjaa SSK34.00+2.4015.27
3Brit DanielsenOddersjaa SSK38.13+6.5317.22
4May MelingStavanger Orienteringsklubb44.30+13.1020.13

D 60-

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK34.3915.45
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK39.38+4.5918.00
3Gudveig JørundlandOK Sør42.12+7.3319.10
4Kirsten SalthaugKristiansand OK46.15+11.3621.01
5Solveig SchouOK Sør47.18+12.3921.29
6Elin Glad BalchenOddersjaa SSK50.23+15.4422.54

H 17-

2 200 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK14.086.25
2Mats DahlénKristiansand OK15.14+1.066.55
3Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK16.11+2.037.21
4Dag BlandkjennKristiansand OK16.16+2.087.23
5Christian BøenKristiansand OK16.39+2.317.34
6Jarle AuslandOddersjaa SSK18.30+4.228.24
7Stig DalsørenKristiansand OK18.50+4.428.33
8Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK19.55+5.479.03
9Ole KostølKristiansand OK20.46+6.389.26
10Stein-Erik ScheieOK Sør20.50+6.429.28
11Fred-Arne SivertsenKristiansand OK21.07+6.599.35
12Martin SøderlindOK Sør21.18+7.109.40
13Mads Wendel ScheieOK Sør21.35+7.279.48
14Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK21.43+7.359.52
15Vetle ReinhartsenKristiansand OK21.49+7.419.54
16Leif StødleKristiansand OK22.45+8.3710.20
17Rune SkogerbøKristiansand OK23.45+9.3710.47
18Svein SundeSøgne og Songdalen OK23.46+9.3810.48
19Terje RøsnesIL Høvdingen25.11+11.0311.26
20Tor SundeSøgne og Songdalen OK26.23+12.1511.59
21Gøran RøstadOddersjaa SSK26.28+12.2012.01
22Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering26.55+12.4712.14
23Morten CowardOK Sør27.18+13.1012.24
24Eirik SmithsenOK Sør27.19+13.1112.24
25Tim Langø BergKristiansand OK27.31+13.2312.30
26Eddie RøsnesIL Høvdingen30.35+16.2713.54
27Ove Morten RøislandSøgne og Songdalen OK31.50+17.4214.28
27Ulrik ThistedKristiansand OK31.50+17.4214.28
29Roar HermansenKristiansand OK34.46+20.3815.48
Øyvind MikkelsenKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK19.438.57
2Kyrre EllefsenOK Sør23.34+3.5110.42
3Kristen LanganOK Sør26.02+6.1911.49
4Bjørn ReinhartsenKristiansand OK26.18+6.3511.57
5Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK27.00+7.1712.16
6Robert CowardOK Sør27.38+7.5512.33
7Lasse JohnsenOddersjaa SSK28.17+8.3412.51
8Terje WoldOK Sør30.00+10.1713.38
9Per W. TorgersenOddersjaa SSK33.33+13.5015.15
10Kåre JacobsenOK Sør40.53+21.1018.35
Per LarsenKristiansand OKdiskvalifisert

H 60-

2 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank Glad BalchenOddersjaa SSK25.1811.29
2Arild JørgensenOddersjaa SSK26.54+1.3612.13
3Dagfinn HaarrOddersjaa SSK27.04+1.4612.18
4Stein CowardOK Sør27.23+2.0512.26
5Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering28.25+3.0712.54
6Nils Egil JohannessenIL Høvdingen28.27+3.0912.55
7Magne Reier JørgensenKristiansand OK31.00+5.4214.05
8Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen31.31+6.1314.19
9Øystein HalvorsenKristiansand OK32.42+7.2414.51
10Atle SolheimKristiansand OK33.27+8.0915.12
11Audun KjøstvedtIL Høvdingen34.48+9.3015.49
12Bjørn A. SchouOK Sør35.14+9.5616.00
13Svein ØderudKristiansand OK36.33+11.1516.36
14Sigmund SalthaugKristiansand OK39.36+14.1818.00
15Kristian OmestadKristiansand OK1.01.04+35.4627.45
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
Halvard VesterhusIL Høvdingendiskvalifisert

H-16N

1 180 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Fidje AndersenOK Sør10.499.10
2Asbjørn SundeSøgne og Songdalen OK12.00+1.1110.10
3Chris Ruben ErfjordOK Sør13.27+2.3811.23
4Isa Bønnhoff UclerOK Sør14.57+4.0812.40
5Fredrik IglebækOK Sør15.29+4.4013.07
6Benjamin VingerhagenKristiansand OK16.37+5.4814.04
7Gaute WerglandKristiansand OK17.12+6.2314.34
8Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK29.23+18.3424.54
9Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK29.57+19.0825.22
10Sander StenbergKristiansand OK31.11+20.2226.25
11Andrea Kristin StenbergKristiansand OK31.36+20.4726.46
12Stian StenbergKristiansand OK31.54+21.0527.02

H12

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christoffer RøstadOddersjaa SSK32.2514.44
2Sindre FidjeOK Sør36.05+3.4016.24
3Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK39.33+7.0817.58
4Brage TakleKristiansand OK39.40+7.1518.01
5Fredrik Eye FæravaagKristiansand OK52.36+20.1123.54

H13-16

2 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK16.247.27
2Marius AurebekkTorridal IL18.26+2.028.22
3Jonas MyhreKristiansand OK21.18+4.549.40
4Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK23.11+6.4710.32
5Mathias KnutsenKristiansand OK23.18+6.5410.35
6David RundeKristiansand OK23.27+7.0310.39
7Kristian PyttenKristiansand OK27.59+11.3512.43
8John RundeKristiansand OK28.40+12.1613.01
9Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK30.31+14.0713.52
10Odd-Anton HermansenKristiansand OK37.54+21.3017.13
11Bernhard BøckmanKristiansand OK41.26+25.0218.50
Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H-bedr

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenLøplabbet22.0910.04
2Thorbjørn VærpPuzzlepart23.46+1.3710.48
3Oluf BøckmanNikkelverket BIL25.04+2.5511.23
4Reidar SæstadDNB25.44+3.3511.41
5Harald EikNikkelverket BIL25.45+3.3611.42
6Kai JohansenNikkelverket BIL25.58+3.4911.48
7Frank-Werner Unsgaard3B BIL28.51+6.4213.06
8Øivind StenstadNikkelverket BIL36.11+14.0216.26

D-16N

1 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria StødleKristiansand OK8.487.27
2Maria KostølKristiansand OK9.00+0.127.37
3Selma WhiteSøgne og Songdalen OK14.19+5.3112.07
4Hanne TønnesenOK Sør15.58+7.1013.31
5Linnea DalandKristiansand OK17.31+8.4314.50
5Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK17.31+8.4314.50
7Julie BergersenKristiansand OK19.37+10.4916.37
8Ane Aadnevik-LohneOK Sør22.52+14.0419.22
Tora Margrete EngedalKristiansand OKdiskvalifisert

D13-16

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida AurebekkTorridal IL29.1713.18
2Silje KregenesKristiansand OK29.51+0.3413.34
2Andrea DrangsholtTorridal IL29.51+0.3413.34
4Sigrid EkelandOddersjaa SSK30.02+0.4513.39
5Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK33.50+4.3315.22
6Christiane BøckmanKristiansand OK35.52+6.3516.18
7Tuva HepburnKristiansand OK39.13+9.5617.49
8Elin VisscherOK Sør39.21+10.0417.53
9Inga StødleKristiansand OK44.28+15.1120.12
10Sanna Aurora SandellKristiansand OK52.27+23.1023.50
11Inger Elise VingerhagenKristiansand OK54.39+25.2224.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor