Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: søndag 30 august 2015

D13-16

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11.09.29
1. Lene Berg Hanssen26.512+0.0326.512+0.03
2. Marte Lien Johnsen20.182+0.1347.091-1-0.03
3. Ragnhild Eide22.2011.09.2910
2Freidig 11.16.45+7.16
1. Vera Melkild27.343+0.4627.343+0.46
2. Vilde Lereim Storli20.05147.392-1+0.30
3. Dina Reitan29.062+6.461.16.4520+7.16+6.46
3Frol IL 11.23.09+13.40
1. Mari Kilskar Grevskott30.526+4.0430.526+4.04
2. Ane Marte Vatn20.523+0.4751.444-2+4.35+0.31
3. Ragne Munkeby31.254+9.051.23.093-1+13.40+9.05
4Verdal OK 11.23.30+14.01
1. Sigrid Vehus Skjerve26.48126.481
2. Liva-Mari Løvstad21.214+1.1648.093+2+1.00+1.00
3. Sofie Hallem35.215+13.011.23.304+1+14.01+13.01
5Byåsen IL 21.32.10+22.41
1. Andrine Viken36.318+9.4336.318+9.43
2. Maren Viken25.325+5.271.02.0380+14.54+5.11
3. Ingrid Wanvik Krogstadmo30.073+7.471.32.105-3+22.41+7.47
6Stjørdals-Blink Orientering 11.36.04+26.35
1. Ane Nielsen Solberg28.215+1.3328.215+1.33
2. Randi Marie Glomsrud29.178+9.1257.386+1+10.29+8.56
3. Matilde Munkeby38.266+16.061.36.0460+26.35+16.06
7Freidig 21.51.08+41.39
1. Tale Tannvik Skei34.397+7.5134.397+7.51
2. Emilie Mikkelsen26.526+6.471.01.3170+14.22+6.31
3. Mona Ulseth Sylte49.377+27.171.51.0870+41.39+27.17
8Kvikne IL 11.54.55+45.26
1. Hilde Moan Bjørshol28.074+1.1928.074+1.19
2. Hanne Grøtli Svergja28.577+8.5257.045+1+9.55+8.36
3. Rønnaug Hansæl-Nergaard57.518+35.311.54.558+3+45.26+35.31

H13-16

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 156.52
1. Mathias Vindal23.146+1.0923.146+1.09
2. Mats Eidsmo13.33136.471-5
3. Oskar Spets Storhov20.05156.5210
2Freidig 257.22+0.30
1. Simen Spets Storhov22.122+0.0722.122+0.07
2. Kristian Fredrik Lynum14.543+1.2137.063+1+0.19+0.12
3. Vegard Kittilsen20.162+0.1157.222-1+0.30+0.11
3Freidig 358.48+1.56
1. Lars Sandstad22.05122.051
2. Jo Even Kolstad14.462+1.1336.512+1+0.04+0.04
3. Mathias Hermstad21.573+1.5258.483+1+1.56+1.52
4Steinkjer OK 11.03.02+6.10
1. Jørgen Rannem Halse23.237+1.1823.237+1.18
2. Sivert Sem16.466+3.1340.096-1+3.22+2.04
3. Sigurd Landsem Melhus22.535+2.481.03.024-2+6.10+2.48
5Stjørdals-Blink Orientering 11.04.22+7.30
1. Audun Wanvik Haugen23.258+1.2023.258+1.20
2. Emil Aaen14.574+1.2438.225-3+1.35+0.15
3. Henrik Kraft26.006+5.551.04.2250+7.30+5.55
6Frol IL 11.07.22+10.30
1. Tobias Alstad24.3811+2.3324.3811+2.33
2. Martin Wold Stavrum20.2510+6.5245.03110+8.16+5.43
3. Oscar Lyngen22.194+2.141.07.226-5+10.30+2.14
7Byåsen IL 11.11.43+14.51
1. Are Lodgaard25.1612+3.1125.1612+3.11
2. Einar Eide19.078+5.3444.238-4+7.36+4.25
3. Petter Liabakk Eriksen27.207+7.151.11.437-1+14.51+7.15
8OK Skøynar 11.13.13+16.21
1. Morten Svendgård22.163+0.1122.163+0.11
2. Andreas Ronglan14.595+1.2637.154+1+0.28+0.17
3. Kristian Veie35.5814+15.531.13.138+4+16.21+15.53
9Stjørdals-Blink Orientering 21.13.30+16.38
1. Marius Møller23.115+1.0623.115+1.06
2. Yngve Aaen21.2411+7.5144.3510+5+7.48+6.42
3. Andreas Glomsrud28.558+8.501.13.309-1+16.38+8.50
10Freidig 41.17.06+20.14
1. Jonas Grønli24.3410+2.2924.3410+2.29
2. Mikkel Holt18.577+5.2443.317-3+6.44+4.15
3. Martin Selmer33.3511+13.301.17.0610+3+20.14+13.30
11Tynset IF 11.21.19+24.27
1. Gaute Kvittum Nytrøen24.109+2.0524.109+2.05
2. Jørgen Schjølberg20.239+6.5044.3390+7.46+5.41
3. Asgeir Espeland36.4615+16.411.21.1911+2+24.27+16.41
12OK Skøynar 21.34.42+37.50
1. Trym Nergård Rønning22.584+0.5322.584+0.53
2. Hallvar Hallan36.0314+22.3059.0112+8+22.14+21.21
3. Simen Hegstad35.4113+15.361.34.42120+37.50+15.36
13OK Skøynar 31.34.52+38.00
1. Louise Ronglan32.3214+10.2732.3214+10.27
2. Hege Hallan30.2313+16.501.02.55140+26.08+15.41
3. Håvard Veie31.579+11.521.34.5213-1+38.00+11.52
14Malvik IL 11.35.16+38.24
1. Ludvig Williams Strømsnes34.1015+12.0534.1015+12.05
2. Øystein Moltumyr28.4112+15.081.02.5113-2+26.04+13.59
3. Emil Kristoffer Auran32.2510+12.201.35.1614+1+38.24+12.20
15Wing OK 11.47.17+50.25
1. Hallvard Dahle32.1713+10.1232.1713+10.12
2. Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo40.2915+26.561.12.4615+2+35.59+25.47
3. Jonas Vindal34.3112+14.261.47.17150+50.25+14.26
Verdal OK 1diskvalifisert
1. Fredrik Vehus Skjervediskvalifisertdiskvalifisert
2. Tore Markhusdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håkon Grandediskvalifisertdiskvalifisert

D17-

18 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 12.08.40
1. Linn Hokholt42.50142.501
2. Ida Lindkvist43.223+1.551.26.12100.00
3. Maren Jansson Haverstad42.283+1.392.08.40100.00
2Freidig 12.11.25+2.45
1. Frida Sæther45.3310+2.4345.3310+2.43
2. Karen Oline Kolstad45.034+3.361.30.363-7+4.24+1.41
3. Hanne Sandstad40.4912.11.252-1+2.45
3Bækkelagets SK 12.17.21+8.41
1. Nikoline Ekeberg Schjerve43.143+0.2443.143+0.24
2. Emilie Westli Andersen46.515+5.241.30.052-1+3.53+3.29
3. Anine Lome47.164+6.272.17.213+1+8.41+4.48
4Frol IL 12.17.36+8.56
1. Guro Torpe43.475+0.5743.475+0.57
2. Line Sundsvik51.357+10.081.35.226+1+9.10+8.13
3. Eirin Svanøe-Hafstad42.142+1.252.17.364-2+8.56-0.14
5NTNUI 22.18.23+9.43
1. Kristine Fjeldbo43.589+1.0843.589+1.08
2. Gunhild Rogne Halland46.566+5.291.30.544-5+4.42+3.34
3. Martine Åstebøl47.295+6.402.18.235+1+9.43+5.01
6Byåsen IL 12.27.10+18.30
1. Emma Arnesen43.354+0.4543.354+0.45
2. Marte Hoff Hagen51.529+10.251.35.277+3+9.15+8.30
3. Ingeborg Eide51.436+10.542.27.106-1+18.30+9.15
7Frol IL 32.35.40+27.00
1. Kari Svingheim53.3112+10.4153.3112+10.41
2. Gøril Rønning Sund41.2711.34.585-7+8.46
3. Kajsa Stina Sandstad1.00.4213+19.532.35.407+2+27.00+18.14
8NTNUI 52.38.06+29.26
1. Miina Kanko43.546+1.0443.546+1.04
2. Aurora Fossøy57.2411+15.571.41.1810+4+15.06+14.02
3. Åsta Venås Flægstad56.4810+15.592.38.068-2+29.26+14.20
9NTNUI 72.39.30+30.50
1. Ingrid Gulbrandsen43.546+1.0443.546+1.04
2. Solveig Blindheim51.448+10.171.35.388+2+9.26+8.22
3. Ina Charlotte Moe1.03.5214+23.032.39.309+1+30.50+21.24
10NTNUI 32.47.21+38.41
1. Kristine Fjellanger43.102+0.2043.102+0.20
2. Hedvig Åstebøl59.3012+18.031.42.4011+9+16.28+16.08
3. Solveig Blandkjen1.04.4115+23.522.47.2110-1+38.41+22.13
11Steinkjer OK 12.51.57+43.17
1. Kjersti Kvistad Dengerud57.2415+14.3457.2415+14.34
2. Marie Dale56.3210+15.051.53.5613-2+27.44+13.10
3. Norunn Kvistad Dengerud58.0111+17.122.51.5711-2+43.17+15.33
12Frol IL 22.55.31+46.51
1. Kine Sofie Sandstad53.4113+10.5153.4113+10.51
2. Mathilde Rundhaug42.072+0.401.35.489-4+9.36-1.15
3. Maren Grande1.19.4317+38.542.55.3112+3+46.51+37.15
13OL Trollelg 12.58.32+49.52
1. Kristin Haugskott51.2011+8.3051.2011+8.30
2. Line Sølberg1.13.3815+32.112.04.5814+3+38.46+30.16
3. Sigrid Merete Moen Pedersli53.348+12.452.58.3213-1+49.52+11.06
14NTNUI 43.04.05+55.25
1. Ingvild Maalen-Johnsen53.5414+11.0453.5414+11.04
2. Ingrid Okkenhaug1.16.4017+35.132.10.3415+1+44.22+33.18
3. Gry Granstedt53.317+12.423.04.0514-1+55.25+11.03
15Freidig 23.04.26+55.46
1. Mari Angell-Petersen43.578+1.0743.578+1.07
2. Malin Sandstad1.02.1613+20.491.46.1312+4+20.01+18.54
3. Oda Q Fossum1.18.1316+37.243.04.2615+3+55.46+35.45
16Freidig 33.12.49+1.04.09
1. Randi Lillealtern57.3716+14.4757.3716+14.47
2. Pernille Opheim1.16.1516+34.482.13.52160+47.40+32.53
3. Hege Holth Johannessen58.5712+18.083.12.49160+1.04.09+16.29
17Wing OK 13.15.25+1.06.45
1. Kjersti Elisabeth Midtbø1.13.5917+31.091.13.5917+31.09
2. Melanie Simpson1.05.2714+24.002.19.26170+53.14+22.05
3. Marte Reenaas55.599+15.103.15.25170+1.06.45+13.31
NTNUI 6diskvalifisert
1. Maja Fjellstad Knutsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Synne Fossøydiskvalifisertdiskvalifisert
3. Maria Dahl Fosbydiskvalifisertdiskvalifisert

H17-

26 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.09.48
1. Carl Petter Lyngen44.414+1.1144.414+1.11
2. Yngve Skogstad44.4811.29.292-2+0.09
3. Ulf Forseth Indgaard40.1912.09.481-1
2Frol IL 22.12.33+2.45
1. Martin Vister43.412+0.1143.412+0.11
2. Paul Sirum45.392+0.511.29.201-1-0.11
3. Jo Forseth Indgaard43.133+2.542.12.332+1+2.45+2.45
3NTNUI 22.18.34+8.46
1. Mikkel Sørensen45.045+1.3445.045+1.34
2. Kjetil Okkenhaug45.473+0.591.30.513-2+1.31-0.03
3. Sverre Turter Sandvold47.435+7.242.18.3430+8.46+7.15
4OL Trollelg 12.19.19+9.31
1. Trond Einar Moen Pedersli43.30143.301
2. Bård Nonstad49.114+4.231.32.414+3+3.21+3.21
3. Jan Schmid46.384+6.192.19.1940+9.31+6.10
5NTNUI 12.19.22+9.34
1. Rasmus Rørholt Theisen48.068+4.3648.068+4.36
2. Dag Lofthus49.305+4.421.37.366-2+8.16+3.40
3. Jon Aukrust Osmoen41.462+1.272.19.225-1+9.34+1.18
6NTNUI 32.22.58+13.10
1. Per Melander Often45.066+1.3645.066+1.36
2. Bjørn Lundanes49.556+5.071.35.015-1+5.41+4.05
3. Jonas Klausen Espedal47.576+7.382.22.586+1+13.10+7.29
7Frol IL 32.27.33+17.45
1. Håvard Vassenden49.1213+5.4249.1213+5.42
2. Jonas Ressem50.127+5.241.39.247-6+10.04+4.22
3. Stian Sundsvik48.097+7.502.27.3370+17.45+7.41
8Freidig 12.33.41+23.53
1. Sindre Johannessen48.4010+5.1048.4010+5.10
2. Pål Kittilsen53.029+8.141.41.429-1+12.22+7.12
3. Tomas Eidsmo51.5911+11.402.33.418-1+23.53+11.31
9Freidig 42.34.33+24.45
1. Knut Sveinung Rekaa49.0012+5.3049.0012+5.30
2. Bjørnar Lynum54.0513+9.171.43.0510-2+13.45+8.15
3. Adrian Opheim51.2810+11.092.34.339-1+24.45+11.00
10Frol IL 42.36.35+26.47
1. Jørgen Fiskum53.2718+9.5753.2718+9.57
2. Johan Asphjell Bjørnaas52.478+7.591.46.1414-4+16.54+6.57
3. Øystein Haug50.219+10.022.36.3510-4+26.47+9.53
11Freidig 32.37.29+27.41
1. Håvard Eidsmo44.313+1.0144.313+1.01
2. Mattis Holt56.1216+11.241.40.438+5+11.23+10.22
3. Lars Owren56.4614+16.272.37.2911+3+27.41+16.18
12Freidig 22.37.45+27.57
1. Jens Even Storhov55.4519+12.1555.4519+12.15
2. Kjetil Mølnvik53.3910+8.511.49.2416-3+20.04+7.49
3. Johan Ivarsson48.218+8.022.37.4512-4+27.57+7.53
13OL Trollelg 22.39.21+29.33
1. Ove Baardsgaard51.2714+7.5751.2714+7.57
2. Olav Andreas Remmen54.2714+9.391.45.5412-2+16.34+8.37
3. Roar Skulbørstad53.2713+13.082.39.2113+1+29.33+12.59
14NTNUI 42.45.55+36.07
1. Vegard Blomseth Johnsen53.2217+9.5253.2217+9.52
2. Magne Jutulstad53.4112+8.531.47.0315-2+17.43+7.51
3. Erik Gustafsson58.5215+18.332.45.5514-1+36.07+18.24
15NTNUI 52.49.43+39.55
1. Eivind Schjelderup Skarpsno53.1716+9.4753.1716+9.47
2. Harri Luchsinger57.2317+12.351.50.4017+1+21.20+11.33
3. Harald Kalager59.0316+18.442.49.4315-2+39.55+18.35
16Frol IL 52.52.00+42.12
1. Andreas Magerøy46.287+2.5846.287+2.58
2. Gunnar Vatn57.4018+12.521.44.0811+4+14.48+11.50
3. Sara Profors1.07.5220+27.332.52.0016+5+42.12+27.24
17Nord-Østerdal OK 12.54.58+45.10
1. Ivar Aukrust Osmoen48.4811+5.1848.4811+5.18
2. Thomas Kort1.13.1025+28.222.01.5821+10+32.38+27.20
3. Jon Arve U Engebakken53.0012+12.412.54.5817-4+45.10+12.32
18Tynset IF 13.03.07+53.19
1. Erlend Kvittum Nytrøen58.2720+14.5758.2720+14.57
2. Petter Vangen Lunåsmo53.4011+8.521.52.0718-2+22.47+7.50
3. Geir Schjølberg1.11.0022+30.413.03.07180+53.19+30.32
19OL Trollelg 33.03.47+53.59
1. Anders Haugskott1.00.4822+17.181.00.4822+17.18
2. Tommy Schmid59.1319+14.252.00.0120-2+30.41+13.23
3. Vegard Hansen1.03.4617+23.273.03.4719-1+53.59+23.18
20IL Leik 13.05.24+55.36
1. Jonas Unsgård51.3315+8.0351.3315+8.03
2. Ola Keiserås54.3515+9.471.46.0813-2+16.48+8.45
3. Runar Krognes1.19.1624+38.573.05.2420+7+55.36+38.48
21Steinkjer OK 13.08.53+59.05
1. Marius Landsem Melhus1.01.2423+17.541.01.2423+17.54
2. Trygve Lægran1.02.0420+17.162.03.2822-1+34.08+16.14
3. Svein Anders Melhus1.05.2518+25.063.08.5321-1+59.05+24.57
22NTNUI 73.20.44+1.10.56
1. Adrian Oheim1.09.2324+25.531.09.2324+25.53
2. Jakob Kalvig Skogan1.03.0722+18.192.12.30240+43.10+17.17
3. Jokob Berg Lofthus1.08.1421+27.553.20.4422-2+1.10.56+27.46
23Wing OK 13.20.50+1.11.02
1. Johannes K. Midtbø1.12.4125+29.111.12.4125+29.11
2. Rune Stræte1.02.4021+17.522.15.21250+46.01+16.50
3. Joakim Blix Prestmo1.05.2919+25.103.20.5023-2+1.11.02+25.01
24Stjørdals-Blink Orientering 13.25.48+1.16.00
1. Ole Wanvik Haugen1.00.4621+17.161.00.4621+17.16
2. Endre Aaen1.10.3924+25.512.11.2523+2+42.05+24.49
3. Henrik Nielsen Solberg1.14.2323+34.043.25.4824+1+1.16.00+33.55
25Byåsen IL 13.25.55+1.16.07
1. Terje Maroni48.329+5.0248.329+5.02
2. Snorre Sæternes1.07.0723+22.191.55.3919+10+26.19+21.17
3. Svein Rypdal Henninen1.30.1625+49.573.25.5525+6+1.16.07+49.48
NTNUI 6diskvalifisert
1. Øyvind Bergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Olav Vestøldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Simen Eid Nielsendiskvalifisertdiskvalifisert

D35-

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 12.24.58
1. Sigrid Melkild47.41147.411
2. Grete Berge Owren47.3711.35.1810
3. Kari Ulseth49.4012.24.5810
2Stjørdals-Blink Orientering 12.39.34+14.36
1. Mette Wanvik48.422+1.0148.422+1.01
2. Katrine Austmo Møller1.00.322+12.551.49.1420+13.56+12.55
3. Monica Hægstad50.202+0.402.39.3420+14.36+0.40

H35-

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stjørdals-Blink Orientering 12.24.53
1. Jon Arne Glomsrud43.49143.491
2. Jakob Haugen47.2811.31.1710
3. Bård Øyvind Solberg53.362+6.532.24.53100.00
2Freidig 12.39.55+15.02
1. Arild H Clausen52.452+8.5652.452+8.56
2. Olle Malmring1.00.272+12.591.53.1220+21.55+12.59
3. Vegard Grønli46.4312.39.5520+15.02

D150

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Steinkjer OK 11.39.05
1. Gunhild Kvistad30.322+1.3130.322+1.31
2. Liv Venås37.5111.08.231-1
3. Mari Ann Landsem Melhus30.4211.39.0510
2Frol IL 11.49.42+10.37
1. Bente H. Sundsvik29.01129.011
2. Marit Hæreid Sandstad49.514+12.001.18.523+2+10.29+10.29
3. Randi Jensen30.502+0.081.49.422-1+10.37+0.08
3Verdal OK 11.51.13+12.08
1. Ann Sissel Vehus32.533+3.5232.533+3.52
2. Kari Halvorsen Melbye41.442+3.531.14.372-1+6.14+2.22
3. Gunhild Bredesen36.364+5.541.51.133+1+12.08+5.54
4Os IL 11.55.03+15.58
1. Ragnhild Dåsnes33.374+4.3633.374+4.36
2. Sunniva Johaug Ryen45.233+7.321.19.0040+10.37+6.01
3. Kari Osmoen36.033+5.211.55.0340+15.58+5.21

H150

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nord-Østerdal OK 12.11.49
1. Harald Svergja41.433+4.0141.433+4.01
2. Per Engebakken53.135+5.211.34.5630+4.06+0.05
3. John Svergja36.5312.11.491-2
2Verdal OK 12.17.55+6.06
1. Vidar Skjerve38.592+1.1738.592+1.17
2. Tor Ove Hallem51.543+4.021.30.5320+0.03-1.14
3. Arne Okkenhaug47.023+10.092.17.5520+6.06+6.03
3Freidig 12.20.32+8.43
1. Stig Magnar Løvås50.486+13.0650.486+13.06
2. Arild Heggeset51.442+3.521.42.325-1+11.42-1.24
3. Jostein Mårdalen38.002+1.072.20.323-2+8.43-2.59
4OL Trollelg 12.26.59+15.10
1. Frode Haugskott37.42137.421
2. Jon Arne Klemetsaune53.084+5.161.30.50100.00
3. Martin Solli56.096+19.162.26.594+3+15.10+15.10
5Molde og Omegn IF 12.29.26+17.37
1. Eivind Morstøl47.194+9.3747.194+9.37
2. Stig Bratsberg47.5211.35.1140+4.21
3. Geir Sylte54.155+17.222.29.265+1+17.37+13.16
6Røros IL 12.34.17+22.28
1. Frode Sjøvold47.455+10.0347.455+10.03
2. Petter Gullikstad55.316+7.391.43.166+1+12.26+2.23
3. Terje Schjølberg51.014+14.082.34.1760+22.28+10.02
7Verdal OK 22.53.56+42.07
1. Inge Hafstad54.467+17.0454.467+17.04
2. Sverre Kristoffersen1.17.218+29.292.12.0770+41.17+24.13
3. Terje Rønning41.497+4.562.53.5670+42.07+0.50
8Melhus IL 12.56.42+44.53
1. Kjell Rune Logan-Halvorsrud1.00.598+23.171.00.598+23.17
2. Eivind Bakk1.13.507+25.582.14.4980+43.59+20.42
3. Stein Ivar Foss41.538+5.002.56.4280+44.53+0.54

H175

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Trollelg 12.06.24
1. Per Einar Pedersli36.173+0.1036.173+0.10
2. Øistein Åsmul52.344+9.411.28.511-2-0.10
3. Kjell Baardsgaard37.332+6.292.06.24100.00
2Steinkjer OK 12.13.23+6.59
1. Trond Svanøe Hafstad40.364+4.2940.364+4.29
2. Rolf Karset1.01.437+18.501.42.197+3+13.28+8.59
3. Atle Dengerud31.0412.13.232-5+6.59
3Frol IL 12.15.16+8.52
1. Harald Bakken48.197+12.1248.197+12.12
2. Olav Martin Indgaard44.582+2.051.33.174-3+4.26-7.46
3. Arild Vassenden41.593+10.552.15.163-1+8.52+4.26
4Freidig 12.16.27+10.03
1. Knut Lillealtern46.386+10.3146.386+10.31
2. Tore Angell-Petersen42.5311.29.312-4+0.40
3. Gunnar Østerbø46.566+15.522.16.274+2+10.03+9.23
5Wing OK 12.21.35+15.11
1. Jon Vindal43.215+7.1443.215+7.14
2. Lars Skrøvseth55.255+12.321.38.4650+9.55+2.41
3. Steinar Aasvang42.494+11.452.21.3550+15.11+5.16
6IL Leik 12.24.48+18.24
1. Svein Olav Åmot36.07136.071
2. Kjell Sølberg1.04.209+21.271.40.276+5+11.36+11.36
3. Svein Unsgård44.215+13.172.24.4860+18.24+6.48
7Byåsen IL 12.32.13+25.49
1. Haakon Arnesen36.07136.071
2. Leif Røhjell55.546+13.011.32.013+2+3.10+3.10
3. Svein Hove1.00.129+29.082.32.137+4+25.49+22.39
8Freidig 22.41.57+35.33
1. Nils Olav Vennevik55.589+19.5155.589+19.51
2. Magnus Landstad51.293+8.361.47.278-1+18.36-1.15
3. Anders Waage54.308+23.262.41.5780+35.33+16.57
9OL Trollelg 22.42.05+35.41
1. Odd Musum51.078+15.0051.078+15.00
2. Anders Lauglo1.02.408+19.471.53.479+1+24.56+9.56
3. Geir Paulsen48.187+17.142.42.0590+35.41+10.45
10Verdal OK 13.12.52+1.06.28
1. Johannes Sollid1.21.5413+45.471.21.5413+45.47
2. Karl Arne Melbye1.13.5112+30.582.35.45130+1.06.54+21.07
3. Stein Markhus37.0710+6.033.12.5210-3+1.06.28-0.26
11Os IL 13.17.09+1.10.45
1. Gerard Kort1.07.5712+31.501.07.5712+31.50
2. Ottar Ryen58.5210+15.592.06.4910-2+37.58+6.08
3. Tor Østvang1.10.2012+39.163.17.0911+1+1.10.45+32.47
12OL Trollelg 33.20.24+1.14.00
1. Stig Arild Haugskott1.06.5411+30.471.06.5411+30.47
2. Henry Sundsetvik1.12.2411+29.312.19.1812+1+50.27+19.40
3. Paul Forseth1.01.0611+30.023.20.24120+1.14.00+23.33
13Stjørdals-Blink Orientering 13.23.03+1.16.39
1. Arild Moa51.1910+15.1251.1910+15.12
2. Stig Gulbrandsen1.19.1313+36.202.10.3211+1+41.41+26.29
3. Arnt Olav Dragsten1.12.3113+41.273.23.0313+2+1.16.39+34.58

MIX

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Tynset IF 11.29.47
1. Guri Sandvold45.153+4.1145.153+4.11
2. Ingunn Vangen Lunåsmo19.452+0.051.05.002-1+0.05-4.06
3. Mari Gullbrekken Schjølberg24.472+0.491.29.471-1-0.05
2Emblem IL 11.30.54+1.07
1. Roar Reiten41.04141.041
2. Janita Skoeng25.526+6.121.06.564+3+2.01+2.01
3. Lars R Lundanes23.5811.30.542-2+1.07
3Molde og Omegn IF 11.31.07+1.20
1. Magne Angelhus Morstøl45.204+4.1645.204+4.16
2. Toril Hovdenak19.4011.05.002-2+0.05
3. Erik Hovdenak Sylte26.073+2.091.31.073+1+1.20+1.15
4OL Trollelg 11.34.23+4.36
1. Harald Musum42.062+1.0242.062+1.02
2. Andrine Næss Kvam22.494+3.091.04.551-1-1.02
3. Frida Haugskott29.285+5.301.34.234+3+4.36+4.36
5IL Leik 11.44.34+14.47
1. Geir Inge Kaiserås52.356+11.3152.356+11.31
2. Mai Iren Almås24.035+4.231.16.385-1+11.43+0.12
3. Tone Almås27.564+3.581.44.3450+14.47+3.04
6Steinkjer OK 11.57.48+28.01
1. Arve Lægran49.155+8.1149.155+8.11
2. Åse Ingvild Græe32.557+13.151.22.106+1+17.15+9.04
3. Pål Wærum35.386+11.401.57.4860+28.01+10.46
7Stjørdals-Blink Orientering 12.07.17+37.30
1. Kyrre Kraft1.04.577+23.531.04.577+23.53
2. Sigrid Solheim21.403+2.001.26.3770+21.42-2.11
3. Tore Solheim40.407+16.422.07.1770+37.30+15.48
Melhus IL 1diskvalifisert
1. John Lerlidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mirjam Halvorsruddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Trine Sunnsetdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor