Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: søndag 30 august 2015

NTNUI

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 1D17-2.08.40
1. Linn Hokholt42.50142.501
2. Ida Lindkvist43.223+1.551.26.12100.00
3. Maren Jansson Haverstad42.283+1.392.08.40100.00
3NTNUI 2H17-2.18.34+8.46
1. Mikkel Sørensen45.045+1.3445.045+1.34
2. Kjetil Okkenhaug45.473+0.591.30.513-2+1.31-0.03
3. Sverre Turter Sandvold47.435+7.242.18.3430+8.46+7.15
5NTNUI 2D17-2.18.23+9.43
1. Kristine Fjeldbo43.589+1.0843.589+1.08
2. Gunhild Rogne Halland46.566+5.291.30.544-5+4.42+3.34
3. Martine Åstebøl47.295+6.402.18.235+1+9.43+5.01
5NTNUI 1H17-2.19.22+9.34
1. Rasmus Rørholt Theisen48.068+4.3648.068+4.36
2. Dag Lofthus49.305+4.421.37.366-2+8.16+3.40
3. Jon Aukrust Osmoen41.462+1.272.19.225-1+9.34+1.18
6NTNUI 3H17-2.22.58+13.10
1. Per Melander Often45.066+1.3645.066+1.36
2. Bjørn Lundanes49.556+5.071.35.015-1+5.41+4.05
3. Jonas Klausen Espedal47.576+7.382.22.586+1+13.10+7.29
8NTNUI 5D17-2.38.06+29.26
1. Miina Kanko43.546+1.0443.546+1.04
2. Aurora Fossøy57.2411+15.571.41.1810+4+15.06+14.02
3. Åsta Venås Flægstad56.4810+15.592.38.068-2+29.26+14.20
9NTNUI 7D17-2.39.30+30.50
1. Ingrid Gulbrandsen43.546+1.0443.546+1.04
2. Solveig Blindheim51.448+10.171.35.388+2+9.26+8.22
3. Ina Charlotte Moe1.03.5214+23.032.39.309+1+30.50+21.24
10NTNUI 3D17-2.47.21+38.41
1. Kristine Fjellanger43.102+0.2043.102+0.20
2. Hedvig Åstebøl59.3012+18.031.42.4011+9+16.28+16.08
3. Solveig Blandkjen1.04.4115+23.522.47.2110-1+38.41+22.13
14NTNUI 4D17-3.04.05+55.25
1. Ingvild Maalen-Johnsen53.5414+11.0453.5414+11.04
2. Ingrid Okkenhaug1.16.4017+35.132.10.3415+1+44.22+33.18
3. Gry Granstedt53.317+12.423.04.0514-1+55.25+11.03
14NTNUI 4H17-2.45.55+36.07
1. Vegard Blomseth Johnsen53.2217+9.5253.2217+9.52
2. Magne Jutulstad53.4112+8.531.47.0315-2+17.43+7.51
3. Erik Gustafsson58.5215+18.332.45.5514-1+36.07+18.24
15NTNUI 5H17-2.49.43+39.55
1. Eivind Schjelderup Skarpsno53.1716+9.4753.1716+9.47
2. Harri Luchsinger57.2317+12.351.50.4017+1+21.20+11.33
3. Harald Kalager59.0316+18.442.49.4315-2+39.55+18.35
22NTNUI 7H17-3.20.44+1.10.56
1. Adrian Oheim1.09.2324+25.531.09.2324+25.53
2. Jakob Kalvig Skogan1.03.0722+18.192.12.30240+43.10+17.17
3. Jokob Berg Lofthus1.08.1421+27.553.20.4422-2+1.10.56+27.46
NTNUI 6D17-diskvalifisert
1. Maja Fjellstad Knutsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Synne Fossøydiskvalifisertdiskvalifisert
3. Maria Dahl Fosbydiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 6H17-diskvalifisert
1. Øyvind Bergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Olav Vestøldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Simen Eid Nielsendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor