Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: søndag 30 august 2015

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Byåsen IL 1D13-161.09.29
5Byåsen IL 2D13-161.32.10+22.41
6Byåsen IL 1D17-2.27.10+18.30
7Byåsen IL 1H13-161.11.43+14.51
7Byåsen IL 1H1752.32.13+25.49
25Byåsen IL 1H17-3.25.55+1.16.07

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Bækkelagets SK 1D17-2.17.21+8.41

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Emblem IL 1MIX1.30.54+1.07

Freidig

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Freidig 1H13-1656.52
1Freidig 1D35-2.24.58
2Freidig 2H13-1657.22+0.30
2Freidig 1D17-2.11.25+2.45
2Freidig 1D13-161.16.45+7.16
2Freidig 1H35-2.39.55+15.02
3Freidig 3H13-1658.48+1.56
3Freidig 1H1502.20.32+8.43
4Freidig 1H1752.16.27+10.03
7Freidig 2D13-161.51.08+41.39
8Freidig 1H17-2.33.41+23.53
8Freidig 2H1752.41.57+35.33
9Freidig 4H17-2.34.33+24.45
10Freidig 4H13-161.17.06+20.14
11Freidig 3H17-2.37.29+27.41
12Freidig 2H17-2.37.45+27.57
15Freidig 2D17-3.04.26+55.46
16Freidig 3D17-3.12.49+1.04.09

Frol IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Frol IL 1H17-2.09.48
2Frol IL 2H17-2.12.33+2.45
2Frol IL 1D1501.49.42+10.37
3Frol IL 1D13-161.23.09+13.40
3Frol IL 1H1752.15.16+8.52
4Frol IL 1D17-2.17.36+8.56
6Frol IL 1H13-161.07.22+10.30
7Frol IL 3D17-2.35.40+27.00
7Frol IL 3H17-2.27.33+17.45
10Frol IL 4H17-2.36.35+26.47
12Frol IL 2D17-2.55.31+46.51
16Frol IL 5H17-2.52.00+42.12

IL Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5IL Leik 1MIX1.44.34+14.47
6IL Leik 1H1752.24.48+18.24
20IL Leik 1H17-3.05.24+55.36

Kvikne IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Kvikne IL 1D13-161.54.55+45.26

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Malvik IL 1H13-161.35.16+38.24

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Melhus IL 1H1502.56.42+44.53
Melhus IL 1MIXdiskvalifisert

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Molde og Omegn IF 1MIX1.31.07+1.20
5Molde og Omegn IF 1H1502.29.26+17.37

Nord-Østerdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nord-Østerdal OK 1H1502.11.49
17Nord-Østerdal OK 1H17-2.54.58+45.10

NTNUI

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1NTNUI 1D17-2.08.40
3NTNUI 2H17-2.18.34+8.46
5NTNUI 2D17-2.18.23+9.43
5NTNUI 1H17-2.19.22+9.34
6NTNUI 3H17-2.22.58+13.10
8NTNUI 5D17-2.38.06+29.26
9NTNUI 7D17-2.39.30+30.50
10NTNUI 3D17-2.47.21+38.41
14NTNUI 4D17-3.04.05+55.25
14NTNUI 4H17-2.45.55+36.07
15NTNUI 5H17-2.49.43+39.55
22NTNUI 7H17-3.20.44+1.10.56
NTNUI 6D17-diskvalifisert
NTNUI 6H17-diskvalifisert

OK Skøynar

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8OK Skøynar 1H13-161.13.13+16.21
12OK Skøynar 2H13-161.34.42+37.50
13OK Skøynar 3H13-161.34.52+38.00

OL Trollelg

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1OL Trollelg 1H1752.06.24
4OL Trollelg 1H17-2.19.19+9.31
4OL Trollelg 1MIX1.34.23+4.36
4OL Trollelg 1H1502.26.59+15.10
9OL Trollelg 2H1752.42.05+35.41
12OL Trollelg 3H1753.20.24+1.14.00
13OL Trollelg 1D17-2.58.32+49.52
13OL Trollelg 2H17-2.39.21+29.33
19OL Trollelg 3H17-3.03.47+53.59

Os IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Os IL 1D1501.55.03+15.58
11Os IL 1H1753.17.09+1.10.45

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Røros IL 1H1502.34.17+22.28

Steinkjer OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Steinkjer OK 1D1501.39.05
2Steinkjer OK 1H1752.13.23+6.59
4Steinkjer OK 1H13-161.03.02+6.10
6Steinkjer OK 1MIX1.57.48+28.01
11Steinkjer OK 1D17-2.51.57+43.17
21Steinkjer OK 1H17-3.08.53+59.05

Stjørdals-Blink Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Stjørdals-Blink Orientering 1H35-2.24.53
2Stjørdals-Blink Orientering 1D35-2.39.34+14.36
5Stjørdals-Blink Orientering 1H13-161.04.22+7.30
6Stjørdals-Blink Orientering 1D13-161.36.04+26.35
7Stjørdals-Blink Orientering 1MIX2.07.17+37.30
9Stjørdals-Blink Orientering 2H13-161.13.30+16.38
13Stjørdals-Blink Orientering 1H1753.23.03+1.16.39
24Stjørdals-Blink Orientering 1H17-3.25.48+1.16.00

Tynset IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tynset IF 1MIX1.29.47
11Tynset IF 1H13-161.21.19+24.27
18Tynset IF 1H17-3.03.07+53.19

Verdal OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Verdal OK 1H1502.17.55+6.06
3Verdal OK 1D1501.51.13+12.08
4Verdal OK 1D13-161.23.30+14.01
7Verdal OK 2H1502.53.56+42.07
10Verdal OK 1H1753.12.52+1.06.28
Verdal OK 1H13-16diskvalifisert

Wing OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Wing OK 1H1752.21.35+15.11
15Wing OK 1H13-161.47.17+50.25
17Wing OK 1D17-3.15.25+1.06.45
23Wing OK 1H17-3.20.50+1.11.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor