Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: søndag 30 august 2015

H150, etappe 3

8 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1John SvergjaNord-Østerdal OK 136.53
2Jostein MårdalenFreidig 138.00+1.07
3Arne OkkenhaugVerdal OK 147.02+10.09
4Terje SchjølbergRøros IL 151.01+14.08
5Geir SylteMolde og Omegn IF 154.15+17.22
6Martin SolliOL Trollelg 156.09+19.16
7Terje RønningVerdal OK 241.49+4.56
8Stein Ivar FossMelhus IL 141.53+5.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor