Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: søndag 30 august 2015

H17-

26 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.09.48
Carl Petter Lyngen44.414+1.1144.414+1.11
Yngve Skogstad44.4811.29.292-2+0.09
Ulf Forseth Indgaard40.1912.09.481-1
2Frol IL 22.12.33+2.45
Martin Vister43.412+0.1143.412+0.11
Paul Sirum45.392+0.511.29.201-1-0.11
Jo Forseth Indgaard43.133+2.542.12.332+1+2.45+2.45
3NTNUI 22.18.34+8.46
Mikkel Sørensen45.045+1.3445.045+1.34
Kjetil Okkenhaug45.473+0.591.30.513-2+1.31-0.03
Sverre Turter Sandvold47.435+7.242.18.3430+8.46+7.15
4OL Trollelg 12.19.19+9.31
Trond Einar Moen Pedersli43.30143.301
Bård Nonstad49.114+4.231.32.414+3+3.21+3.21
Jan Schmid46.384+6.192.19.1940+9.31+6.10
5NTNUI 12.19.22+9.34
Rasmus Rørholt Theisen48.068+4.3648.068+4.36
Dag Lofthus49.305+4.421.37.366-2+8.16+3.40
Jon Aukrust Osmoen41.462+1.272.19.225-1+9.34+1.18
6NTNUI 32.22.58+13.10
Per Melander Often45.066+1.3645.066+1.36
Bjørn Lundanes49.556+5.071.35.015-1+5.41+4.05
Jonas Klausen Espedal47.576+7.382.22.586+1+13.10+7.29
7Frol IL 32.27.33+17.45
Håvard Vassenden49.1213+5.4249.1213+5.42
Jonas Ressem50.127+5.241.39.247-6+10.04+4.22
Stian Sundsvik48.097+7.502.27.3370+17.45+7.41
8Freidig 12.33.41+23.53
Sindre Johannessen48.4010+5.1048.4010+5.10
Pål Kittilsen53.029+8.141.41.429-1+12.22+7.12
Tomas Eidsmo51.5911+11.402.33.418-1+23.53+11.31
9Freidig 42.34.33+24.45
Knut Sveinung Rekaa49.0012+5.3049.0012+5.30
Bjørnar Lynum54.0513+9.171.43.0510-2+13.45+8.15
Adrian Opheim51.2810+11.092.34.339-1+24.45+11.00
10Frol IL 42.36.35+26.47
Jørgen Fiskum53.2718+9.5753.2718+9.57
Johan Asphjell Bjørnaas52.478+7.591.46.1414-4+16.54+6.57
Øystein Haug50.219+10.022.36.3510-4+26.47+9.53
11Freidig 32.37.29+27.41
Håvard Eidsmo44.313+1.0144.313+1.01
Mattis Holt56.1216+11.241.40.438+5+11.23+10.22
Lars Owren56.4614+16.272.37.2911+3+27.41+16.18
12Freidig 22.37.45+27.57
Jens Even Storhov55.4519+12.1555.4519+12.15
Kjetil Mølnvik53.3910+8.511.49.2416-3+20.04+7.49
Johan Ivarsson48.218+8.022.37.4512-4+27.57+7.53
13OL Trollelg 22.39.21+29.33
Ove Baardsgaard51.2714+7.5751.2714+7.57
Olav Andreas Remmen54.2714+9.391.45.5412-2+16.34+8.37
Roar Skulbørstad53.2713+13.082.39.2113+1+29.33+12.59
14NTNUI 42.45.55+36.07
Vegard Blomseth Johnsen53.2217+9.5253.2217+9.52
Magne Jutulstad53.4112+8.531.47.0315-2+17.43+7.51
Erik Gustafsson58.5215+18.332.45.5514-1+36.07+18.24
15NTNUI 52.49.43+39.55
Eivind Schjelderup Skarpsno53.1716+9.4753.1716+9.47
Harri Luchsinger57.2317+12.351.50.4017+1+21.20+11.33
Harald Kalager59.0316+18.442.49.4315-2+39.55+18.35
16Frol IL 52.52.00+42.12
Andreas Magerøy46.287+2.5846.287+2.58
Gunnar Vatn57.4018+12.521.44.0811+4+14.48+11.50
Sara Profors1.07.5220+27.332.52.0016+5+42.12+27.24
17Nord-Østerdal OK 12.54.58+45.10
Ivar Aukrust Osmoen48.4811+5.1848.4811+5.18
Thomas Kort1.13.1025+28.222.01.5821+10+32.38+27.20
Jon Arve U Engebakken53.0012+12.412.54.5817-4+45.10+12.32
18Tynset IF 13.03.07+53.19
Erlend Kvittum Nytrøen58.2720+14.5758.2720+14.57
Petter Vangen Lunåsmo53.4011+8.521.52.0718-2+22.47+7.50
Geir Schjølberg1.11.0022+30.413.03.07180+53.19+30.32
19OL Trollelg 33.03.47+53.59
Anders Haugskott1.00.4822+17.181.00.4822+17.18
Tommy Schmid59.1319+14.252.00.0120-2+30.41+13.23
Vegard Hansen1.03.4617+23.273.03.4719-1+53.59+23.18
20IL Leik 13.05.24+55.36
Jonas Unsgård51.3315+8.0351.3315+8.03
Ola Keiserås54.3515+9.471.46.0813-2+16.48+8.45
Runar Krognes1.19.1624+38.573.05.2420+7+55.36+38.48
21Steinkjer OK 13.08.53+59.05
Marius Landsem Melhus1.01.2423+17.541.01.2423+17.54
Trygve Lægran1.02.0420+17.162.03.2822-1+34.08+16.14
Svein Anders Melhus1.05.2518+25.063.08.5321-1+59.05+24.57
22NTNUI 73.20.44+1.10.56
Adrian Oheim1.09.2324+25.531.09.2324+25.53
Jakob Kalvig Skogan1.03.0722+18.192.12.30240+43.10+17.17
Jokob Berg Lofthus1.08.1421+27.553.20.4422-2+1.10.56+27.46
23Wing OK 13.20.50+1.11.02
Johannes K. Midtbø1.12.4125+29.111.12.4125+29.11
Rune Stræte1.02.4021+17.522.15.21250+46.01+16.50
Joakim Blix Prestmo1.05.2919+25.103.20.5023-2+1.11.02+25.01
24Stjørdals-Blink Orientering 13.25.48+1.16.00
Ole Wanvik Haugen1.00.4621+17.161.00.4621+17.16
Endre Aaen1.10.3924+25.512.11.2523+2+42.05+24.49
Henrik Nielsen Solberg1.14.2323+34.043.25.4824+1+1.16.00+33.55
25Byåsen IL 13.25.55+1.16.07
Terje Maroni48.329+5.0248.329+5.02
Snorre Sæternes1.07.0723+22.191.55.3919+10+26.19+21.17
Svein Rypdal Henninen1.30.1625+49.573.25.5525+6+1.16.07+49.48
NTNUI 6diskvalifisert
Øyvind Bergdiskvalifisertdiskvalifisert
Olav Vestøldiskvalifisertdiskvalifisert
Simen Eid Nielsendiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 8inaktiv
Truls Hestengeninaktivinaktiv
Heidi Mogstad Bosnessinaktivinaktiv
Kristian Kornelius Bosnessinaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor