Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: lørdag 29 august 2015

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingrid GulbrandsenD 19-20 (12)1.11.32+2.0110.35
5Øyvind SteneH 65- (17)56.36+7.0412.44

Byåsen IL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ragnhild EideD 15-16 (14)40.359.08
1Ingeborg EideD 17-18 (9)53.179.35
1Eirik Lundteigen AuneDirekte B (18)27.169.32
3Stina ElfvingD 65- (5)1.08.00+3.1919.06
4Emilie LiabakkDirekte B (18)39.48+12.3213.54
4Leif RøhjellH 70- (12)44.27+2.0112.29
5Anne StensethD 65- (5)1.33.26+28.4526.14
5Petter Liabakk EriksenH 13-14 (26)23.00+3.008.02
5Maren VikenD 13-14 (7)41.27+13.5814.29
5Nina-Beate LiabakkD 50- (11)1.03.22+7.3614.16
5Gøril EideD 35- (9)1.02.53+9.1011.18
6Arnfinn LangelandH 75- (7)57.36+25.0022.35
6Erlend AuneH 11-12 (19)19.34+5.008.01
6Marte Lien JohnsenD 15-16 (14)57.36+17.0112.58
7Marte Hoff HagenD 19-20 (12)1.24.25+14.5412.30
8Emma ArnesenD 17-18 (9)1.18.15+24.5814.04
8Roar StensethH 65- (17)58.21+8.4913.08
12Andrine VikenD 15-16 (14)1.09.02+28.2715.32
18Even Svegård ByeH 15-16 (22)1.18.28+31.1214.06
20Einar EideH 13-14 (26)31.45+11.4511.06
Jørgen AuneH -10 (10)30.4312.44
Vebjørn Bergh-HansenH -10 (10)23.199.40
0Svein HoveH 65- (17)diskvalifisert

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Nikoline Ekeberg SchjerveD 21- (22)1.30.41+12.5610.36

Emblem IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Line TryggestadD 11-12N (1)32.2113.05
1Erlend Nilsen SandnesH 17-18 (13)1.11.028.18
2Ingrid LundanesD 17-18 (9)58.28+5.1110.30
5Serine Skogeng ReitenD 11-12 (14)18.23+1.527.32
5Geir NilsenH 60- (7)1.18.08+12.3514.03
6Marit Sylte LundanesD 50- (11)1.04.14+8.2814.28
8Kristian Nilsen SandnesH 17-18 (13)1.22.26+11.249.38
8Lars Roger LundanesH 55- (11)1.10.00+15.4912.35
9Janita SkogengD 45- (11)1.06.26+16.5014.57
12Kristin LundanesD 11-12 (14)22.43+6.129.18
13Roar ReitenH 45- (16)1.20.29+19.2911.55
Emma DrønnesundN-åpen (36)29.5812.07
Julie DrønnesundN-åpen (36)26.1010.35
Noah TryggestadN-åpen (36)36.1214.39

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ingrid Owren SveineDirekte C (2)diskvalifisert

Flyfemkamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Frank SandbergDirekte A kort (17)1.01.50+7.1313.55

Flyfemkamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Idunn AssevDirekte A kort (17)1.13.00+18.2316.26

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Jan Arild JohnsenH 17-A kort (12)1.13.46+25.5813.16

Freidig

88 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Grete Berge OwrenD 55- (5)47.4213.23
1Vegard KittilsenH 13-14 (26)20.006.59
1Katharina Mo BergeD 70- (3)33.0812.59
1Jens Even StorhovH 45- (16)1.01.009.02
1Gunn Kari HygenD 65- (5)1.04.4118.10
1Tale Tannvik SkeiD 13-14 (7)27.299.36
1Brage AsplemH 13-16C (1)27.3111.16
1Mona Høiås SætherD 50- (11)55.4612.33
1Heidi ArnesenD 45- (11)49.3611.10
1Mari Angell-PetersenD 35- (9)53.439.39
1Harald OftedalH 60- (7)1.05.3311.47
2Torid KvaalD 65- (5)1.06.35+1.5418.42
2Simen Spets StorhovH 13-14 (26)20.01+0.016.59
2Johan IvarssonH 45- (16)1.01.01+0.019.02
2Kjetil MølnvikH 17-18 (13)1.12.53+1.518.31
2Gunnar ØsterbøH 70- (12)43.08+0.4212.06
2Torunn Spets StorhovD 45- (11)51.27+1.5111.35
2Tore Angell-PetersenH 65- (17)53.20+3.4812.00
2Tomas EidsmoH 35- (12)1.07.08+0.067.51
3Bjørnar LynumH 45- (16)1.04.34+3.349.33
3Mathea Spets StorhovD 11-12 (14)17.25+0.547.08
3Emil GrønliH 11-12 (19)18.41+4.077.39
3Frida SætherD 19-20 (12)1.13.16+3.4510.51
3Malin SandstadD 17-18 (9)58.56+5.3910.35
3Pål KittilsenH 35- (12)1.09.52+2.508.10
4Arild HeggesetDirekte A kort (17)57.32+2.5512.57
4Mari EidsmoD 11-12 (14)17.59+1.287.22
4Kari LillealternD 65- (5)1.27.32+22.5124.35
4Mathias VindalH 15-16 (22)52.33+5.179.27
4Sigrid MelkildD 45- (11)58.41+9.0513.13
4Randi LillealternD 35- (9)1.02.28+8.4511.14
4Knut LillealternH 65- (17)55.15+5.4312.26
5Svein Terje KolstadH 50- (18)1.08.12+10.3010.06
5Karen Oline KolstadD 19-20 (12)1.18.07+8.3611.34
6Mats EidsmoH 15-16 (22)56.00+8.4410.04
6Magnus LandstadH 70- (12)50.38+8.1214.13
6Vilde Lereim StorliD 13-14 (7)41.59+14.3014.40
6Oda Q FossumD 17-18 (9)1.07.56+14.3912.13
6Anders WaageH 65- (17)56.43+7.1112.46
6Helge RustadH 60- (7)1.23.07+17.3414.56
7August MaskeH 11-12 (19)20.15+5.418.17
7Elisabeth SæthreD 50- (11)1.06.26+10.4014.57
7Kari UlsethD 35- (9)1.17.22+23.3913.54
7Vegard GrønliH 35- (12)1.23.25+16.239.45
8Jonas GrønliH 13-14 (26)24.21+4.218.30
8Iver Dalsaune ThunH 11-12 (19)20.17+5.438.18
8Kristian Fredrik LynumH 15-16 (22)57.50+10.3410.24
8Vera MelkildD 15-16 (14)1.04.54+24.1914.37
8Margot Bolstad LynumD 35- (9)1.18.24+24.4114.06
9Arild H ClausenH 45- (16)1.17.48+16.4811.31
9Adrian OpheimH 17-18 (13)1.22.33+11.319.39
9Nils Ola KvamH 17-A kort (12)1.11.35+23.4712.52
9Oskar Spets StorhovH 15-16 (22)58.38+11.2210.32
9Sturla SætherH 50- (18)1.11.01+13.1910.31
9Lars SandstadH 13-14 (26)24.26+4.268.32
10Reidun SmaavikDirekte B (18)52.13+24.5718.15
10Håvard EidsmoH 17-18 (13)1.23.04+12.029.42
10Ane Malene KolstadD 11-12 (14)21.24+4.538.46
10Stig Magnar LøvåsH 50- (18)1.13.29+15.4710.53
10Sindre JohannessenH 21- (36)1.45.20+13.208.06
11Olle MalmringH 35- (12)1.45.47+38.4512.22
12Nils Olav VennevikH 65- (17)1.07.47+18.1515.15
13Beth CarlsenDirekte A kort (17)1.15.00+20.2316.53
13Nelly MaskeDirekte B (18)1.04.21+37.0522.30
13Jo Even KolstadH 13-14 (26)25.29+5.298.54
15Vegard Ulseth SylteH 11-12 (19)24.26+9.5210.00
15Jacob HygenH 65- (17)1.37.38+48.0621.59
16Sverre HellevikH 11-12 (19)24.28+9.5410.01
17Mathias HermstadH 15-16 (22)1.13.32+26.1613.13
31Mattis HoltH 21- (36)2.07.41+35.419.49
32Lars OwrenH 21- (36)2.08.22+36.229.52
Eira Forsbak AspienN-åpen (36)48.3319.39
Maja CarlsenN-åpen (36)1.12.1729.15
Erlend GrønliN-åpen (36)40.5016.31
Nora HalvorsenN-åpen (36)23.529.39
Ole Ulseth SylteN-åpen (36)28.3411.33
Tora KittilsenD -10 (9)23.389.48
Una KittilsenD -10 (9)21.489.02
Ella SandstadD -10 (9)32.2813.28
Maria Strømdal WikD -10 (9)29.1512.08
Tristan HalvorsenH -10 (10)22.229.16
Hallvard HellevikH -10 (10)25.4510.41
Alf Petter LynumH -10 (10)23.599.57
Jørgen Moseid UlvenH -10 (10)25.1110.26
Martin Moseid UlvenH -10 (10)21.378.58
Vegard Lereim StorliH -10 (10)20.508.38
Kristoffer Strømdal WikH -10 (10)17.407.19
0Pernille OpheimD 17-18 (9)diskvalifisert

Frol IL

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonas RessemH 19-20 (9)1.23.308.14
1Oscar LyngenH 15-16 (22)47.168.30
1Ulf Forseth IndgaardH 21- (36)1.32.007.04
1Eirin Svanøe-HafstadD 19-20 (12)1.09.3110.17
2Olav Martin LindgaardDirekte A kort (17)55.37+1.0012.31
2Carl Petter LyngenH 21- (36)1.33.26+1.267.11
2Fritjof SandstadDirekte B (18)33.00+5.4411.32
3Mari Kilskar GrevskottD 13-14 (7)32.29+5.0011.21
3Randi Wold StavrumDirekte B (18)36.51+9.3512.53
3Yngve SkogstadH 21- (36)1.34.24+2.247.16
3Kine Sofie SandstadD 17-A kort (8)56.14+10.5612.39
4Magnhild ForsethD 55- (5)52.14+4.3214.40
4Matilde MunkebyD 13-14 (7)38.13+10.4413.21
4Randi JensenD 50- (11)1.00.32+4.4613.38
4Harald BakkenH 60- (7)1.15.27+9.5413.34
5Marit Hæreid SandstadD 55- (5)1.04.05+16.2318.00
5Gunnar VatnH 35- (12)1.19.02+12.009.14
6Stian SundsvikH 19-20 (9)1.44.05+20.3510.15
7Iselina Myhr ImslandD 11-12 (14)20.10+3.398.15
7Martin VisterH 21- (36)1.41.20+9.207.48
7Ragne MunkebyD 15-16 (14)1.03.59+23.2414.24
7Kajsa Stina SandstadD 17-A kort (8)1.10.00+24.4215.45
8June MunkebyD 11-12 (14)20.49+4.188.31
8Paul SirumH 21- (36)1.41.43+9.437.49
8Elise Taylor SpetsDirekte A lang (8)1.24.36+17.2615.12
8Randi HaugskottDirekte B (18)43.16+16.0015.07
8Guro TorpeD 21- (22)1.30.04+12.1910.32
8Marie Wold StavrumD 17-A kort (8)1.14.18+29.0016.44
9Arild VassendenH 55- (11)1.11.55+17.4412.56
10Ane Marte VatnD 15-16 (14)1.06.35+26.0014.59
10Maren GrandeD 19-20 (12)1.37.18+27.4714.24
10Bente H. SundsvikD 45- (11)1.09.04+19.2815.33
11Mette LyngenDirekte B (18)53.45+26.2918.47
11Linnea MunkebyD 11-12 (14)21.55+5.248.58
11Tobias AlstadH 13-14 (26)24.47+4.478.39
12Line SundsvikD 21- (22)1.38.22+20.3711.30
14Sigurd VatnH 11-12 (19)23.42+9.089.42
14Jo Forseth IndgaardH 21- (36)1.46.17+14.178.10
19Håvard VassendenH 21- (36)1.48.24+16.248.20
22Jørgen FiskumH 21- (36)1.57.33+25.339.02
24Martin Wold StavrumH 13-14 (26)50.01+30.0117.29
28Andreas MagerøyH 21- (36)2.04.56+32.569.37
Jonas AlstadN-åpen (36)25.5410.29
Nikoline MunkebyN-åpen (36)36.4214.51
Martine Myhr ImslandD -10 (9)28.0411.38
Magnus AlstadH -10 (10)19.167.59
0Øystein HaugH 21- (36)brutt
Gøril Rønning SundD 21- (22)brutt

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helen PalmerD 21- (22)1.17.459.05

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Øivind Magne RogndalenH 70- (12)42.2611.55
2Anine LomeD 15-16 (14)47.59+7.2410.48

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Ole HulbakH 21- (36)2.07.16+35.169.47

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anna BachmanD 21- (22)1.27.55+10.1010.16

IL Leik

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone AlmåsDirekte A lang (8)1.07.1012.04
2Geir Inge KeiseråsDirekte A lang (8)1.08.38+1.2812.20
4Jonas UnsgårdH 17-18 (13)1.14.45+3.438.44
4Ola KeiseråsH 19-20 (9)1.35.45+12.159.26
7Ole Gunnar SølbergDirekte A kort (17)1.09.14+14.3715.35
7Svein UnsgårdH 50- (18)1.09.13+11.3110.15
7Kristin SølbergDirekte B (18)43.07+15.5115.04
7Svein Olav ÅmotH 55- (11)1.07.48+13.3712.11
11Mai Iren AlmåsD 45- (11)1.09.43+20.0715.42
15Even Kjøsen UnsgårdH 15-16 (22)1.08.33+21.1712.19
19Odin UnsgårdH 13-14 (26)31.20+11.2010.57
0Kjell SølbergH 70- (12)diskvalifisert

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gaute FriestadH 19-20 (9)1.24.07+0.378.17
0Henrik UpsalH 19-20 (9)brutt

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gerd BjørsethD 60- (4)44.59+2.0412.38

Kvikne IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari Grøtli SvergjaD 11-12 (14)16.316.46
0Rønnaug Hansæl-NergaardD 15-16 (14)brutt
0Hilde Moan BjørsholD 15-16 (14)brutt

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Solveig BlindheimD 21- (22)1.50.29+32.4412.55
0Ingvild WangD 19-20 (12)diskvalifisert

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Evine Westli AndersenD 19-20 (12)1.17.22+7.5111.27
7Emilie Westli AndersenD 21- (22)1.29.26+11.4110.27

Malvik IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjellrun SporildD 60- (4)42.5512.03
1Thea WalsethD 13-16N (1)27.3111.08
1Eigil SørliH 75- (7)32.3612.47
5Marius WalsethDirekte B (18)39.57+12.4113.58
8Hilde ForbordD 45- (11)1.04.16+14.4014.28
19William P WalsethH 11-12 (19)31.51+17.1713.03

Melhus IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Peter Prytz JensenH 11-12N (4)22.008.54
2Espen KarlsenH 11-12N (4)23.09+1.099.22
2Hege Solhjem MelhuusD 50- (11)59.02+3.1613.17
3Atle PedersenDirekte A lang (8)1.13.05+5.5513.08
3Andreas AagensenH 11-12N (4)30.00+8.0012.08
3Mirjam HalvorsrudD 17-C (4)43.17+5.0415.08
4Asle Heide VaskinnH 17-A kort (12)58.27+10.3910.30
4Oskar StorlerH 11-12N (4)30.08+8.0812.11
7Eivind BakkH 60- (7)1.40.37+35.0418.05
9Trine SunnsetD 50- (11)1.30.41+34.5520.25
11John LerliH 55- (11)1.19.21+25.1014.16
12Kjell Rune Logan-HalvorsrudH 45- (16)1.20.22+19.2211.54
12Stein Ivar FossH 50- (18)1.17.18+19.3611.27
13Kristoffer LerliH 11-12 (19)22.19+7.459.08
187 ØfstiH 11-12 (19)27.04+12.3011.05
Johannes HalvorsrudN-åpen (36)34.3413.59
Elisabeth WærnesN-åpen (36)23.369.33

Molde og Omegn IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Aleksander SkoglundH 15-16 (22)51.47+4.319.18
7Toril HovdenakD 45- (11)1.01.18+11.4213.48
13Eivind MorstølH 50- (18)1.18.09+20.2711.34
14Magne Angelhus MorstølH 15-16 (22)1.07.00+19.4412.03
16Erik Hovdenak SylteH 15-16 (22)1.11.19+24.0312.49
17Stig BratsbergH 50- (18)1.31.56+34.1413.37
0Bjørn JakobsenH 65- (17)diskvalifisert
0Geir SylteH 50- (18)brutt

Nidarøst OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arne Kjell FoldvikH 80- (4)37.18+2.0014.37
3Leidulv VinjeH 70- (12)43.09+0.4312.07
9Tore KisteH 70- (12)1.02.05+19.3917.26
14Bjørn P. LøvåsH 45- (16)1.25.08+24.0812.36

Nord-Østerdal OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mads BergH 85- (2)50.1019.40
2John SvergjaH 50- (18)1.03.29+5.479.24
3Per EngebakkenDirekte A kort (17)57.11+2.3412.52
3Ivar Aukrust OsmoenH 19-20 (9)1.31.30+8.009.01
4Harald SvergjaH 50- (18)1.07.16+9.349.57
9Anne Mette GrøtliD 35- (9)1.26.48+33.0515.36
13Thomas KortH 15-16 (22)1.02.31+15.1511.14
34Jon Arve U EngebakkenH 21- (36)2.09.06+37.069.56
0Helen Margrethe SchjelderupD 50- (11)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ida MalmringN-åpen (36)52.5621.25

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Geir ArnesenDirekte A lang (8)1.18.49+11.3914.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Morten KorsvollDirekte A kort (17)1.09.56+15.1915.45

NTNUI

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard Blomseth JohnsenH 17-A kort (12)47.488.35
1Julie StørmerD 17-A kort (8)45.1810.12
2Eirik AalH 17-A kort (12)53.56+6.089.42Last ned GPS-spor i gpx-format
2Maren Jansson HaverstadD 21- (22)1.20.15+2.309.23
2Eirin Mari FossøyD 17-A kort (8)49.09+3.5111.04
3Anders BjergaardH 17-A kort (12)55.52+8.0410.02
3Linn HokholtD 21- (22)1.27.50+10.0510.16
4Maja Fjellstad KnutsenD 17-A kort (8)1.03.22+18.0414.16
4Jon Aukrust OsmoenH 21- (36)1.36.35+4.357.26
5Sigurd Helle OpedalDirekte A lang (8)1.18.00+10.5014.01
5Magne JutulstadH 19-20 (9)1.36.45+13.159.32
5Ida LindkvistD 21- (22)1.28.03+10.1810.17
6Kari Lien JohnsenDirekte A lang (8)1.18.32+11.2214.07
6Gjermund OlsenH 17-A kort (12)1.00.54+13.0610.57
6Dag LofthusH 21- (36)1.41.06+9.067.46
6Martine ÅstebølD 21- (22)1.29.24+11.3910.27
6Synne FossøyD 17-A kort (8)1.06.09+20.5114.53
7Erlend Engzelius GylverH 17-A kort (12)1.01.09+13.2110.59
8Sindre Engzelius GylverH 17-A kort (12)1.04.26+16.3811.35
9Isak BergsetH 21- (36)1.45.05+13.058.05
10Kristine FjeldboD 21- (22)1.36.12+18.2711.15
11Sindre Østgulen DeiszH 21- (36)1.45.32+13.328.07
11Gunhild Rogne HallandD 21- (22)1.36.50+19.0511.19
12Rasmus Rørholt TheisenH 21- (36)1.45.38+13.388.07
13Sverre Turter SandvoldH 21- (36)1.46.05+14.058.09
13Hedvig ÅstebølD 21- (22)1.41.19+23.3411.50
14Kristine FjellangerD 21- (22)1.41.22+23.3711.51
15Solveig BlandkjennD 21- (22)1.42.39+24.5412.00
15Kjetil OkkenhaugH 21- (36)1.46.21+14.218.11
16Ingrid OkkenhaugD 21- (22)1.47.01+29.1612.30
17Gry GranstedtD 21- (22)1.47.24+29.3912.33
17Mikkel SørensenH 21- (36)1.47.22+15.228.15
18Per Melander OftenH 21- (36)1.48.03+16.038.19
18Åsta Venås FlægstadD 21- (22)1.47.48+30.0312.36
20Camilla ØhmanD 21- (22)1.57.50+40.0513.46
20Jonas Klausen EspedalH 21- (36)1.48.51+16.518.22
21Aurora FossøyD 21- (22)2.05.17+47.3214.39
23Erik GustafssonH 21- (36)1.58.08+26.089.05
24Bjørn LundanesH 21- (36)2.01.35+29.359.21
26Sondre KongsgårdH 21- (36)2.03.01+31.019.28
27Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (36)2.04.44+32.449.36
29Adrian OpheimH 21- (36)2.07.12+35.129.47
33Harald KalagerH 21- (36)2.08.44+36.449.54
35Jakob Kalvig SkoganH 21- (36)2.25.43+53.4311.13
36Jacob Berg LofthusH 21- (36)2.33.52+1.01.5211.50
0Fredrikke Nohr MothD 21- (22)diskvalifisert
0Elise ElvehøyD 21- (22)brutt

Nydalens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Anine AhlsandD 19-20 (12)1.26.05+16.3412.45
0Erik Olsvik DengerudH 19-20 (9)diskvalifisert

OK Skøynar

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lise Tuset GustadDirekte C (2)35.2214.29
2Terje RønningH 55- (11)56.23+2.1210.08
4Trym Nergård RønningH 13-14 (26)22.14+2.147.46
5Morten SvendgårdH 15-16 (22)52.40+5.249.28
10Olav Magne SvendgårdH 65- (17)1.02.04+12.3213.58
10Lars StrømH 35- (12)1.42.44+35.4212.00
12Joar SvendgårdH 35- (12)1.45.53+38.5112.23
16Håvard VeieH 13-14 (26)27.31+7.319.37
22Hallvar HallanH 13-14 (26)34.30+14.3012.03
Håkon HallanN-åpen (36)20.328.18
Laura HegstadN-åpen (36)42.0217.01
Hannah Gustad StrømN-åpen (36)23.409.34
Ingrid Gustad StrømN-åpen (36)42.1017.04
Guro HegstadD -10 (9)21.569.06
0Hege HallanD 13-14 (7)diskvalifisert

OL Gaula

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jon RøstumH 45- (16)1.15.38+14.3811.12

OL Trollelg

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Paul ForsethH 80- (4)35.1813.50
1Andrine Næss KvamD 13-16C (2)21.138.41
1Jørgen TegdanH 35- (12)1.07.027.50
2Brynjulf ForsethH 85- (2)52.01+1.5120.23
2Anders LaugloH 75- (7)32.44+0.0812.50
2Frida HaugskottD 13-14 (7)28.13+0.449.51
2Anders HaugskottH 15-16 (22)49.27+2.118.53
2Kristin HaugskottD 35- (9)59.20+5.3710.40
3Olav Andreas RemmenH 17-18 (13)1.14.26+3.248.42
3Frode HaugskottH 50- (18)1.06.15+8.339.48
3Jon Arne KlemetsauneH 65- (17)54.24+4.5212.15
4Gunnar SmistadH 80- (4)48.10+12.5218.53
4Stig Arild HaugskottH 75- (7)36.48+4.1214.25
5Øistein ÅsmulH 70- (12)48.09+5.4313.31
5Henry SundsetvikH 75- (7)40.58+8.2216.03
5Jan SchmidH 21- (36)1.37.50+5.507.31
6Per Einar PedersliH 55- (11)1.01.36+7.2511.04
7Line SølbergD 17-18 (9)1.09.24+16.0712.28
7Frode StensrudH 65- (17)57.08+7.3612.52
8Odd MusumH 70- (12)54.17+11.5115.14
9Vegard HansenH 35- (12)1.28.05+21.0310.18
11Bjørn BrenneDirekte A kort (17)1.14.03+19.2616.40
11Kjell BaardsgaardH 50- (18)1.14.28+16.4611.01
11Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 19-20 (12)1.58.39+49.0817.34
13Egil RepvikH 65- (17)1.13.30+23.5816.33
16Anne Lise BrenneDirekte A kort (17)2.08.18+1.13.4128.53
16Trond Einar Moen PedersliH 21- (36)1.46.45+14.458.13
18Geir PaulsenH 50- (18)1.40.59+43.1714.57
21Ove BaardsgaardH 21- (36)1.51.17+19.178.34
25Roar SkulbørstadH 21- (36)2.02.24+30.249.25
Stina GaasøN-åpen (36)36.5514.56
Fredrik Hals StensrudN-åpen (36)36.5414.56
Louise Hals StensrudN-åpen (36)36.5914.58
Sigrid HaugskottD -10 (9)23.479.52
0Tommy SchmidH 17-A kort (12)diskvalifisert
0Per LøvaasH 75- (7)diskvalifisert

Orkanger IF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oddveig Johanne LienD 80- (1)55.4421.51
Julie HovsetN-åpen (36)33.1513.27
Thea HovsetN-åpen (36)38.3015.35
Hanna LienN-åpen (36)39.2615.57
Anja LorentzenN-åpen (36)39.3216.00
Anne Moa SolstadN-åpen (36)39.5116.08
Kari Moa SolstadN-åpen (36)38.3115.35
Mao VatnN-åpen (36)8.203.22
Teo VatnN-åpen (36)35.0014.10

Os IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kari OsmoenD 55- (5)48.49+1.0713.42
3Ragnhild DåsnesD 50- (11)59.17+3.3113.21
4Sunniva Johaug RyenD 60- (4)1.23.41+40.4623.30
8Ottar RyenDirekte A kort (17)1.09.46+15.0915.42
11Gerard KortH 45- (16)1.20.18+19.1811.53
17Lukas KortH 11-12 (19)26.25+11.5110.49
25Kasper RamloH 13-14 (26)57.02+37.0219.56
0Marleen KortDirekte B (18)diskvalifisert

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kristine AusenD 19-20 (12)1.34.42+25.1114.01

Ringsaker OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lars Ranheim BrynestadH 13-14 (26)23.17+3.178.08
12Sigurd Ranheim BrynestadH 15-16 (22)1.02.06+14.5011.10
15Helge BrynestadDirekte A kort (17)1.48.30+53.5324.26
0Aase RanheimDirekte B (18)diskvalifisert

Røros IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Petter GullikstadH 55- (11)58.46+4.3510.34
6Frode SjøvoldH 50- (18)1.09.08+11.2610.14
15Terje SchjølbergH 50- (18)1.30.11+32.2913.21

Selbu OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jardar SandstadH 75- (7)35.16+2.4013.49
11Ingrid Wanvik KrogstadmoD 15-16 (14)1.08.13+27.3815.21

Steinkjer OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Atle DengerudH 50- (18)57.428.32
1Trond Svanøe-HafstadH 55- (11)54.119.44
2Aslaug MølnvikD 70- (3)42.20+9.1216.36
2Vegard JermstadH 11-12 (19)16.15+1.416.39
3Liv VenåsD 55- (5)50.16+2.3414.07
4Helge Venås FlægstadDirekte A lang (8)1.14.42+7.3213.26
4Niklas Landsem MelhusH 11-12 (19)18.48+4.147.42
4Kjersti Kvistad DengerudD 17-18 (9)1.00.35+7.1810.53
4Svein Anders MelhusH 35- (12)1.14.45+7.438.44
5Marius Landsem MelhusH 17-18 (13)1.17.34+6.329.04
5Gunhild KvistadD 45- (11)59.09+9.3313.19
5Marie DaleD 17-18 (9)1.05.08+11.5111.42
5Arve LægranH 55- (11)1.01.04+6.5310.58
6Mari Ann Landsem MelhusD 45- (11)1.01.03+11.2713.44
6Norunn Kvistad DengerudD 19-20 (12)1.20.52+11.2111.58
7Sigurd Landsem MelhusH 15-16 (22)56.49+9.3310.13
9Rolf KarsetH 65- (17)1.01.54+12.2213.56
10Pål WærumH 55- (11)1.14.29+20.1813.23
11Jørgen Rannem HalseH 15-16 (22)59.45+12.2910.44
12Trygve LægranH 17-18 (13)1.24.53+13.519.55
14Åse Ingvild GræeDirekte B (18)1.56.32+1.29.1640.44
15Anne-Berit Kyhring KarsetDirekte B (18)1.56.58+1.29.4240.53
0Vibeke DengerudDirekte A kort (17)diskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Monica HægstadD 45- (11)53.31+3.5512.03
4Jakob HaugenH 45- (16)1.09.11+8.1110.14
4Ane Nielsen SolbergD 15-16 (14)53.04+12.2911.57
4Ingvild Geving SkulbørstadD 17-C (4)54.41+16.2819.07
5Asle SkulbørstadH 17-A kort (12)59.10+11.2210.38
5Fredrik MøllerH 11-12 (19)19.33+4.598.00
6Jon Arne GlomsrudH 35- (12)1.21.40+14.389.33
7Endre AaenH 19-20 (9)1.47.39+24.0910.36
7Henrik KraftH 13-14 (26)23.50+3.508.20
8Henrik Nielsen SolbergH 19-20 (9)2.11.15+47.4512.56
9Marie Nielsen SolbergD 11-12 (14)21.14+4.438.42
10Audun Wanvik HaugenH 15-16 (22)58.49+11.3310.34
10Marius MøllerH 13-14 (26)24.27+4.278.32
11Kurt AmundsenH 17-A kort (12)1.17.17+29.2913.53
11Ole Wanvik HaugenH 17-18 (13)1.23.51+12.499.48
14Sigrid SolheimDirekte A kort (17)1.30.03+35.2620.16
15Bård Øyvind SolbergH 45- (16)1.28.47+27.4713.09
17Yngve AaenH 13-14 (26)30.20+10.2010.36
21Andreas GlomsrudH 15-16 (22)1.36.53+49.3717.25
Idun AaenN-åpen (36)47.1719.08
Karita MøllerN-åpen (36)34.1013.49
Ane SkulbørstadN-åpen (36)32.5213.18
0Kyrre KraftH 35- (12)brutt

Tynset IF

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marte Kvittum TangenD 17-C (4)38.1313.21
3Mari Gullbrekken SchjølbergD 35- (9)1.00.17+6.3410.50
5Guri SandvoldD 15-16 (14)53.26+12.5112.02
6Erlend Kvittum NytrøenH 17-18 (13)1.20.07+9.059.22
6Leif Arne NytrøenDirekte B (18)40.42+13.2614.13
6Ingunn Vangen LunåsmoD 35- (9)1.07.34+13.5112.09
7Petter Vangen LunåsmoH 17-18 (13)1.21.09+10.079.29
9Sebastian Rød FeragenH 11-12 (19)20.36+6.028.26
10Vetle Bondhus OftenH 11-12 (19)20.53+6.198.33
12Gaute Kvittum NytrøenH 13-14 (26)24.54+4.548.42
18Asgeir EspelandH 13-14 (26)30.57+10.5710.49
21Jørgen SchjølbergH 13-14 (26)33.20+13.2011.39
Synne Kvittum NytrøenN-åpen (36)26.4110.48
Aurora OldertrøenN-åpen (36)35.5514.32
Ida Joanne OldertrøenN-åpen (36)35.4114.26
Guro SchjølbergD -10 (9)23.489.52
0Idar SchjølbergH 17-C (2)diskvalifisert
0Elisabeth EspelandDirekte B (18)diskvalifisert
0Geir SchjølbergH 35- (12)brutt

Verdal OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1tMartin Vehus SkjerveH 11-12 (19)14.345.58
2Liva-Mari LøvstadD 13-16C (2)32.24+11.1113.16
2Karl Arne MelbyeH 60- (7)1.07.10+1.3712.04
3Johannes SollidH 80- (4)44.01+8.4317.15
3Kari Halvorsen MelbyeD 60- (4)1.22.08+39.1323.04
3Sigrid Vehus SkjerveD 15-16 (14)52.51+12.1611.54
3Fredrik Vehus SkjerveH 13-14 (26)20.12+0.127.03
3Arne OkkenhaugH 55- (11)57.20+3.0910.18
8Vidar SkjerveH 50- (18)1.10.45+13.0310.28
8Ann Sissel VehusD 50- (11)1.12.48+17.0216.23
9Sofie HallemD 15-16 (14)1.05.32+24.5714.45
10Tor Ove HallemH 45- (16)1.19.53+18.5311.50
13Trude MarkhusD 11-12 (14)23.40+7.099.41
14Tore MarkhusH 13-14 (26)25.52+5.529.02
14Stein MarkhusH 50- (18)1.26.45+29.0312.51
14Sverre KristoffersenH 65- (17)1.17.23+27.5117.25
16Inge HafstadH 45- (16)1.30.44+29.4413.26
19Håkon GrandeH 15-16 (22)1.21.37+34.2114.40
Vilde Bruvold-HafstadN-åpen (36)26.4710.50
Anne Eline Vehus SkjerveN-åpen (36)36.3714.49
0Kari SollidD 75- (1)diskvalifisert
0Gunhild BredesenD 50- (11)diskvalifisert

Vingelen IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leif JordetH 17-C (2)47.1116.29
2Eline Horten JordetD 11-12 (14)16.42+0.116.50
6Andrea sæther VerdeniusD 11-12 (14)19.07+2.367.50
7Lars ButtingsrudH 70- (12)53.23+10.5714.59
8Jan Jacob VerdeniusH 35- (12)1.27.37+20.3510.14
10Bjørn Ivar RyenH 70- (12)1.12.05+29.3920.14
11Lars Horten JordetH 11-12 (19)21.00+6.268.36
12Bente HortenDirekte B (18)57.06+29.5019.57
26Jacob Sæther VerdeniusH 13-14 (26)58.18+38.1820.23
Lisa Sæther VerdeniusD -10 (9)36.1215.01

Wing OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Ivar SkinderhaugDirekte A kort (17)54.3712.18
1Steinar AasvangH 65- (17)49.3211.09
2Liv TennesD 17-C (4)40.08+1.5514.01
3Randi HellandD 70- (3)1.06.45+33.3726.10
3Frank BjarkøH 60- (7)1.11.37+6.0412.52
5Rune StræteH 45- (16)1.10.35+9.3510.27
5Eivind LonaDirekte A kort (17)57.37+3.0012.58
5Kjersti Elisabeth MidtbøD 17-A kort (8)1.05.35+20.1714.46
6Bernt BrynhildsenH 45- (16)1.14.41+13.4111.03
8Agnar RenolenH 45- (16)1.16.50+15.5011.22
11Robert StrømH 70- (12)1.23.23+40.5723.25
11Lars SkrøvsethH 65- (17)1.05.58+16.2614.51
12Jon VindalDirekte A kort (17)1.14.32+19.5516.47
12Petter Andreas LonaH 11-12 (19)21.20+6.468.44
13Johannes K. MidtbøH 17-18 (13)1.31.31+20.2910.42
13Anna RenolenD 15-16 (14)1.22.07+41.3218.29
14Astrid Oline Rinnan GreenD 11-12 (14)25.58+9.2710.38
14Sarah BrynhildsenD 15-16 (14)1.33.12+52.3720.59
15Jonas VindalH 13-14 (26)26.01+6.019.05
20Ulrik Harsha Vasseljen LundboH 15-16 (22)1.34.11+46.5516.56
23Nikolai RenolenH 13-14 (26)46.38+26.3816.18
0Hallvard DahleH 15-16 (22)diskvalifisert

Ålen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hildegunn Prytz DjupdalDirekte B (18)47.53+20.3716.44
16Jon Inge BreenH 50- (18)1.30.36+32.5413.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor