Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: lørdag 29 august 2015

N-åpen

2 470 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering47.1719.08
Jonas AlstadFrol IL25.5410.29
Eira Forsbak AspienFreidig48.3319.39
Vilde Bruvold-HafstadVerdal OK26.4710.50
Maja CarlsenFreidig1.12.1729.15
Emma DrønnesundEmblem IL29.5812.07
Julie DrønnesundEmblem IL26.1010.35
Stina GaasøOL Trollelg36.5514.56
Erlend GrønliFreidig40.5016.31
Håkon HallanOK Skøynar20.328.18
Nora HalvorsenFreidig23.529.39
Johannes HalvorsrudMelhus IL34.3413.59
Laura HegstadOK Skøynar42.0217.01
Julie HovsetOrkanger IF33.1513.27
Thea HovsetOrkanger IF38.3015.35
Hanna LienOrkanger IF39.2615.57
Anja LorentzenOrkanger IF39.3216.00
Ida MalmringNOTEAM52.5621.25
Anne Moa SolstadOrkanger IF39.5116.08
Kari Moa SolstadOrkanger IF38.3115.35
Nikoline MunkebyFrol IL36.4214.51
Karita MøllerStjørdals-Blink Orientering34.1013.49
Synne Kvittum NytrøenTynset IF26.4110.48
Aurora OldertrøenTynset IF35.5514.32
Ida Joanne OldertrøenTynset IF35.4114.26
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK36.3714.49
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering32.5213.18
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg36.5414.56
Louise Hals StensrudOL Trollelg36.5914.58
Hannah Gustad StrømOK Skøynar23.409.34
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar42.1017.04
Ole Ulseth SylteFreidig28.3411.33
Noah TryggestadEmblem IL36.1214.39
Mao VatnOrkanger IF8.203.22
Teo VatnOrkanger IF35.0014.10
Elisabeth WærnesMelhus IL23.369.33

D -10

2 410 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid HaugskottOL Trollelg23.479.52
Guro HegstadOK Skøynar21.569.06
Martine Myhr ImslandFrol IL28.0411.38
Tora KittilsenFreidig23.389.48
Una KittilsenFreidig21.489.02
Ella SandstadFreidig32.2813.28
Guro SchjølbergTynset IF23.489.52
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL36.1215.01
Maria Strømdal WikFreidig29.1512.08

D 11-12

2 440 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL16.316.46
2Eline Horten JordetVingelen IL16.42+0.116.50
3Mathea Spets StorhovFreidig17.25+0.547.08
4Mari EidsmoFreidig17.59+1.287.22
5Serine Skogeng ReitenEmblem IL18.23+1.527.32
6Andrea sæther VerdeniusVingelen IL19.07+2.367.50
7Iselina Myhr ImslandFrol IL20.10+3.398.15
8June MunkebyFrol IL20.49+4.188.31
9Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering21.14+4.438.42
10Ane Malene KolstadFreidig21.24+4.538.46
11Linnea MunkebyFrol IL21.55+5.248.58
12Kristin LundanesEmblem IL22.43+6.129.18
13Trude MarkhusVerdal OK23.40+7.099.41
14Astrid Oline Rinnan GreenWing OK25.58+9.2710.38

D 11-12N

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line TryggestadEmblem IL32.2113.05

D 13-14

2 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tale Tannvik SkeiFreidig27.299.36
2Frida HaugskottOL Trollelg28.13+0.449.51
3Mari Kilskar GrevskottFrol IL32.29+5.0011.21
4Matilde MunkebyFrol IL38.13+10.4413.21
5Maren VikenByåsen IL41.27+13.5814.29
6Vilde Lereim StorliFreidig41.59+14.3014.40
0Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

D 13-16C

2 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine Næss KvamOL Trollelg21.138.41
2Liva-Mari LøvstadVerdal OK32.24+11.1113.16

D 13-16N

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea WalsethMalvik IL27.3111.08

D 15-16

4 440 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL40.359.08
2Anine LomeHamar OK47.59+7.2410.48
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK52.51+12.1611.54
4Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering53.04+12.2911.57
5Guri SandvoldTynset IF53.26+12.5112.02
6Marte Lien JohnsenByåsen IL57.36+17.0112.58
7Ragne MunkebyFrol IL1.03.59+23.2414.24
8Vera MelkildFreidig1.04.54+24.1914.37
9Sofie HallemVerdal OK1.05.32+24.5714.45
10Ane Marte VatnFrol IL1.06.35+26.0014.59
11Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.08.13+27.3815.21
12Andrine VikenByåsen IL1.09.02+28.2715.32
13Anna RenolenWing OK1.22.07+41.3218.29
14Sarah BrynhildsenWing OK1.33.12+52.3720.59
0Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILbrutt
0Hilde Moan BjørsholKvikne ILbrutt

D 17-A kort

4 440 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie StørmerNTNUI45.1810.12
2Eirin Mari FossøyNTNUI49.09+3.5111.04
3Kine Sofie SandstadFrol IL56.14+10.5612.39
4Maja Fjellstad KnutsenNTNUI1.03.22+18.0414.16
5Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.05.35+20.1714.46
6Synne FossøyNTNUI1.06.09+20.5114.53
7Kajsa Stina SandstadFrol IL1.10.00+24.4215.45
8Marie Wold StavrumFrol IL1.14.18+29.0016.44

D 17-C

2 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Kvittum TangenTynset IF38.1313.21
2Liv TennesWing OK40.08+1.5514.01
3Mirjam HalvorsrudMelhus IL43.17+5.0415.08
4Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering54.41+16.2819.07

D 17-18

5 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL53.179.35
2Ingrid LundanesEmblem IL58.28+5.1110.30
3Malin SandstadFreidig58.56+5.3910.35
4Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK1.00.35+7.1810.53
5Marie DaleSteinkjer OK1.05.08+11.5111.42
6Oda Q FossumFreidig1.07.56+14.3912.13
7Line SølbergOL Trollelg1.09.24+16.0712.28
8Emma ArnesenByåsen IL1.18.15+24.5814.04
0Pernille OpheimFreidigdiskvalifisert

D 19-20

6 750 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.09.3110.17
2Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.11.32+2.0110.35
3Frida SætherFreidig1.13.16+3.4510.51
4Evine Westli AndersenLøten o-lag1.17.22+7.5111.27
5Karen Oline KolstadFreidig1.18.07+8.3611.34
6Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK1.20.52+11.2111.58
7Marte Hoff HagenByåsen IL1.24.25+14.5412.30
8Anine AhlsandNydalens SK1.26.05+16.3412.45
9Kristine AusenPorsgrunn OL1.34.42+25.1114.01
10Maren GrandeFrol IL1.37.18+27.4714.24
11Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg1.58.39+49.0817.34
0Ingvild WangLillomarka OLdiskvalifisert

D 21-

8 550 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helen PalmerHalden SK1.17.459.05
2Maren Jansson HaverstadNTNUI1.20.15+2.309.23
3Linn HokholtNTNUI1.27.50+10.0510.16
4Anna BachmanIFK Lidingö SOK1.27.55+10.1010.16
5Ida LindkvistNTNUI1.28.03+10.1810.17
6Martine ÅstebølNTNUI1.29.24+11.3910.27
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.29.26+11.4110.27
8Guro TorpeFrol IL1.30.04+12.1910.32
9Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK1.30.41+12.5610.36
10Kristine FjeldboNTNUI1.36.12+18.2711.15
11Gunhild Rogne HallandNTNUI1.36.50+19.0511.19
12Line SundsvikFrol IL1.38.22+20.3711.30
13Hedvig ÅstebølNTNUI1.41.19+23.3411.50
14Kristine FjellangerNTNUI1.41.22+23.3711.51
15Solveig BlandkjennNTNUI1.42.39+24.5412.00
16Ingrid OkkenhaugNTNUI1.47.01+29.1612.30
17Gry GranstedtNTNUI1.47.24+29.3912.33
18Åsta Venås FlægstadNTNUI1.47.48+30.0312.36
19Solveig BlindheimLillomarka OL1.50.29+32.4412.55
20Camilla ØhmanNTNUI1.57.50+40.0513.46
21Aurora FossøyNTNUI2.05.17+47.3214.39
0Fredrikke Nohr MothNTNUIdiskvalifisert
0Elise ElvehøyNTNUIbrutt
Gøril Rønning SundFrol ILbrutt

D 35-

5 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig53.439.39
2Kristin HaugskottOL Trollelg59.20+5.3710.40
3Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF1.00.17+6.3410.50
4Randi LillealternFreidig1.02.28+8.4511.14
5Gøril EideByåsen IL1.02.53+9.1011.18
6Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF1.07.34+13.5112.09
7Kari UlsethFreidig1.17.22+23.3913.54
8Margot Bolstad LynumFreidig1.18.24+24.4114.06
9Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK1.26.48+33.0515.36

D 45-

4 440 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig49.3611.10
2Torunn Spets StorhovFreidig51.27+1.5111.35
3Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering53.31+3.5512.03
4Sigrid MelkildFreidig58.41+9.0513.13
5Gunhild KvistadSteinkjer OK59.09+9.3313.19
6Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK1.01.03+11.2713.44
7Toril HovdenakMolde og Omegn IF1.01.18+11.4213.48
8Hilde ForbordMalvik IL1.04.16+14.4014.28
9Janita SkogengEmblem IL1.06.26+16.5014.57
10Bente H. SundsvikFrol IL1.09.04+19.2815.33
11Mai Iren AlmåsIL Leik1.09.43+20.0715.42

D 50-

4 440 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona Høiås SætherFreidig55.4612.33
2Hege Solhjem MelhuusMelhus IL59.02+3.1613.17
3Ragnhild DåsnesOs IL59.17+3.3113.21
4Randi JensenFrol IL1.00.32+4.4613.38
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.03.22+7.3614.16
6Marit Sylte LundanesEmblem IL1.04.14+8.2814.28
7Elisabeth SæthreFreidig1.06.26+10.4014.57
8Ann Sissel VehusVerdal OK1.12.48+17.0216.23
9Trine SunnsetMelhus IL1.30.41+34.5520.25
0Gunhild BredesenVerdal OKdiskvalifisert
0Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OKdiskvalifisert

D 55-

3 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig47.4213.23
2Kari OsmoenOs IL48.49+1.0713.42
3Liv VenåsSteinkjer OK50.16+2.3414.07
4Magnhild ForsethFrol IL52.14+4.3214.40
5Marit Hæreid SandstadFrol IL1.04.05+16.2318.00

D 60-

3 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL42.5512.03
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL44.59+2.0412.38
3Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK1.22.08+39.1323.04
4Sunniva Johaug RyenOs IL1.23.41+40.4623.30

D 65-

3 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn Kari HygenFreidig1.04.4118.10
2Torid KvaalFreidig1.06.35+1.5418.42
3Stina ElfvingByåsen IL1.08.00+3.1919.06
4Kari LillealternFreidig1.27.32+22.5124.35
5Anne StensethByåsen IL1.33.26+28.4526.14

D 70-

2 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig33.0812.59
2Aslaug MølnvikSteinkjer OK42.20+9.1216.36
3Randi HellandWing OK1.06.45+33.3726.10

D 75-

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kari SollidVerdal OKdiskvalifisert

D 80-

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddveig Johanne LienOrkanger IF55.4421.51

H -10

2 410 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus AlstadFrol IL19.167.59
Jørgen AuneByåsen IL30.4312.44
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL23.199.40
Tristan HalvorsenFreidig22.229.16
Hallvard HellevikFreidig25.4510.41
Alf Petter LynumFreidig23.599.57
Jørgen Moseid UlvenFreidig25.1110.26
Martin Moseid UlvenFreidig21.378.58
Vegard Lereim StorliFreidig20.508.38
Kristoffer Strømdal WikFreidig17.407.19

H 11-12

2 440 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1tMartin Vehus SkjerveVerdal OK14.345.58
2Vegard JermstadSteinkjer OK16.15+1.416.39
3Emil GrønliFreidig18.41+4.077.39
4Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK18.48+4.147.42
5Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering19.33+4.598.00
6Erlend AuneByåsen IL19.34+5.008.01
7August MaskeFreidig20.15+5.418.17
8Iver Dalsaune ThunFreidig20.17+5.438.18
9Sebastian Rød FeragenTynset IF20.36+6.028.26
10Vetle Bondhus OftenTynset IF20.53+6.198.33
11Lars Horten JordetVingelen IL21.00+6.268.36
12Petter Andreas LonaWing OK21.20+6.468.44
13Kristoffer LerliMelhus IL22.19+7.459.08
14Sigurd VatnFrol IL23.42+9.089.42
15Vegard Ulseth SylteFreidig24.26+9.5210.00
16Sverre HellevikFreidig24.28+9.5410.01
17Lukas KortOs IL26.25+11.5110.49
187 ØfstiMelhus IL27.04+12.3011.05
19William P WalsethMalvik IL31.51+17.1713.03

H 11-12N

2 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter Prytz JensenMelhus IL22.008.54
2Espen KarlsenMelhus IL23.09+1.099.22
3Andreas AagensenMelhus IL30.00+8.0012.08
4Oskar StorlerMelhus IL30.08+8.0812.11

H 13-14

2 860 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig20.006.59
2Simen Spets StorhovFreidig20.01+0.016.59
3Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK20.12+0.127.03
4Trym Nergård RønningOK Skøynar22.14+2.147.46
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL23.00+3.008.02
6Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK23.17+3.178.08
7Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering23.50+3.508.20
8Jonas GrønliFreidig24.21+4.218.30
9Lars SandstadFreidig24.26+4.268.32
10Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering24.27+4.278.32
11Tobias AlstadFrol IL24.47+4.478.39
12Gaute Kvittum NytrøenTynset IF24.54+4.548.42
13Jo Even KolstadFreidig25.29+5.298.54
14Tore MarkhusVerdal OK25.52+5.529.02
15Jonas VindalWing OK26.01+6.019.05
16Håvard VeieOK Skøynar27.31+7.319.37
17Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering30.20+10.2010.36
18Asgeir EspelandTynset IF30.57+10.5710.49
19Odin UnsgårdIL Leik31.20+11.2010.57
20Einar EideByåsen IL31.45+11.4511.06
21Jørgen SchjølbergTynset IF33.20+13.2011.39
22Hallvar HallanOK Skøynar34.30+14.3012.03
23Nikolai RenolenWing OK46.38+26.3816.18
24Martin Wold StavrumFrol IL50.01+30.0117.29
25Kasper RamloOs IL57.02+37.0219.56
26Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL58.18+38.1820.23

H 13-16C

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage AsplemFreidig27.3111.16

H 15-16

5 560 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar LyngenFrol IL47.168.30
2Anders HaugskottOL Trollelg49.27+2.118.53
3Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF51.47+4.319.18
4Mathias VindalFreidig52.33+5.179.27
5Morten SvendgårdOK Skøynar52.40+5.249.28
6Mats EidsmoFreidig56.00+8.4410.04
7Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK56.49+9.3310.13
8Kristian Fredrik LynumFreidig57.50+10.3410.24
9Oskar Spets StorhovFreidig58.38+11.2210.32
10Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering58.49+11.3310.34
11Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK59.45+12.2910.44
12Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK1.02.06+14.5011.10
13Thomas KortNord-Østerdal OK1.02.31+15.1511.14
14Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF1.07.00+19.4412.03
15Even Kjøsen UnsgårdIL Leik1.08.33+21.1712.19
16Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF1.11.19+24.0312.49
17Mathias HermstadFreidig1.13.32+26.1613.13
18Even Svegård ByeByåsen IL1.18.28+31.1214.06
19Håkon GrandeVerdal OK1.21.37+34.2114.40
20Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK1.34.11+46.5516.56
21Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.36.53+49.3717.25
0Hallvard DahleWing OKdiskvalifisert

H 17-A kort

5 560 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Blomseth JohnsenNTNUI47.488.35
2Eirik AalNTNUI53.56+6.089.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Anders BjergaardNTNUI55.52+8.0410.02
4Asle Heide VaskinnMelhus IL58.27+10.3910.30
5Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering59.10+11.2210.38
6Gjermund OlsenNTNUI1.00.54+13.0610.57
7Erlend Engzelius GylverNTNUI1.01.09+13.2110.59
8Sindre Engzelius GylverNTNUI1.04.26+16.3811.35
9Nils Ola KvamFreidig1.11.35+23.4712.52
10Jan Arild JohnsenFossum IF1.13.46+25.5813.16
11Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering1.17.17+29.2913.53
0Tommy SchmidOL Trollelgdiskvalifisert

H 17-C

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif JordetVingelen IL47.1116.29
0Idar SchjølbergTynset IFdiskvalifisert

H 17-18

8 550 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.11.028.18
2Kjetil MølnvikFreidig1.12.53+1.518.31
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.14.26+3.248.42
4Jonas UnsgårdIL Leik1.14.45+3.438.44
5Marius Landsem MelhusSteinkjer OK1.17.34+6.329.04
6Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.20.07+9.059.22
7Petter Vangen LunåsmoTynset IF1.21.09+10.079.29
8Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.22.26+11.249.38
9Adrian OpheimFreidig1.22.33+11.319.39
10Håvard EidsmoFreidig1.23.04+12.029.42
11Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.23.51+12.499.48
12Trygve LægranSteinkjer OK1.24.53+13.519.55
13Johannes K. MidtbøWing OK1.31.31+20.2910.42

H 19-20

10 140 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas RessemFrol IL1.23.308.14
2Gaute FriestadKristiansand OK1.24.07+0.378.17
3Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK1.31.30+8.009.01
4Ola KeiseråsIL Leik1.35.45+12.159.26
5Magne JutulstadNTNUI1.36.45+13.159.32
6Stian SundsvikFrol IL1.44.05+20.3510.15
7Endre AaenStjørdals-Blink Orientering1.47.39+24.0910.36
8Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering2.11.15+47.4512.56
0Erik Olsvik DengerudNydalens SKdiskvalifisert
0Henrik UpsalKristiansand OKbrutt

H 21-

12 990 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.32.007.04
2Carl Petter LyngenFrol IL1.33.26+1.267.11
3Yngve SkogstadFrol IL1.34.24+2.247.16
4Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.36.35+4.357.26
5Jan SchmidOL Trollelg1.37.50+5.507.31
6Dag LofthusNTNUI1.41.06+9.067.46
7Martin VisterFrol IL1.41.20+9.207.48
8Paul SirumFrol IL1.41.43+9.437.49
9Isak BergsetNTNUI1.45.05+13.058.05
10Sindre JohannessenFreidig1.45.20+13.208.06
11Sindre Østgulen DeiszNTNUI1.45.32+13.328.07
12Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.45.38+13.388.07
13Sverre Turter SandvoldNTNUI1.46.05+14.058.09
14Jo Forseth IndgaardFrol IL1.46.17+14.178.10
15Kjetil OkkenhaugNTNUI1.46.21+14.218.11
16Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1.46.45+14.458.13
17Mikkel SørensenNTNUI1.47.22+15.228.15
18Per Melander OftenNTNUI1.48.03+16.038.19
19Håvard VassendenFrol IL1.48.24+16.248.20
20Jonas Klausen EspedalNTNUI1.48.51+16.518.22
21Ove BaardsgaardOL Trollelg1.51.17+19.178.34
22Jørgen FiskumFrol IL1.57.33+25.339.02
23Erik GustafssonNTNUI1.58.08+26.089.05
24Bjørn LundanesNTNUI2.01.35+29.359.21
25Roar SkulbørstadOL Trollelg2.02.24+30.249.25
26Sondre KongsgårdNTNUI2.03.01+31.019.28
27Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI2.04.44+32.449.36
28Andreas MagerøyFrol IL2.04.56+32.569.37
29Adrian OpheimNTNUI2.07.12+35.129.47
30Ole HulbakHemsedal IL2.07.16+35.169.47
31Mattis HoltFreidig2.07.41+35.419.49
32Lars OwrenFreidig2.08.22+36.229.52
33Harald KalagerNTNUI2.08.44+36.449.54
34Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK2.09.06+37.069.56
35Jakob Kalvig SkoganNTNUI2.25.43+53.4311.13
36Jacob Berg LofthusNTNUI2.33.52+1.01.5211.50
0Øystein HaugFrol ILbrutt

H 35-

8 550 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen TegdanOL Trollelg1.07.027.50
2Tomas EidsmoFreidig1.07.08+0.067.51
3Pål KittilsenFreidig1.09.52+2.508.10
4Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.14.45+7.438.44
5Gunnar VatnFrol IL1.19.02+12.009.14
6Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.21.40+14.389.33
7Vegard GrønliFreidig1.23.25+16.239.45
8Jan Jacob VerdeniusVingelen IL1.27.37+20.3510.14
9Vegard HansenOL Trollelg1.28.05+21.0310.18
10Lars StrømOK Skøynar1.42.44+35.4212.00
11Olle MalmringFreidig1.45.47+38.4512.22
12Joar SvendgårdOK Skøynar1.45.53+38.5112.23
0Geir SchjølbergTynset IFbrutt
0Kyrre KraftStjørdals-Blink Orienteringbrutt

H 45-

6 750 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig1.01.009.02
2Johan IvarssonFreidig1.01.01+0.019.02
3Bjørnar LynumFreidig1.04.34+3.349.33
4Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.09.11+8.1110.14
5Rune StræteWing OK1.10.35+9.3510.27
6Bernt BrynhildsenWing OK1.14.41+13.4111.03
7Jon RøstumOL Gaula1.15.38+14.3811.12
8Agnar RenolenWing OK1.16.50+15.5011.22
9Arild H ClausenFreidig1.17.48+16.4811.31
10Tor Ove HallemVerdal OK1.19.53+18.5311.50
11Gerard KortOs IL1.20.18+19.1811.53
12Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1.20.22+19.2211.54
13Roar ReitenEmblem IL1.20.29+19.2911.55
14Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.25.08+24.0812.36
15Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.28.47+27.4713.09
16Inge HafstadVerdal OK1.30.44+29.4413.26

H 50-

6 750 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle DengerudSteinkjer OK57.428.32
2John SvergjaNord-Østerdal OK1.03.29+5.479.24
3Frode HaugskottOL Trollelg1.06.15+8.339.48
4Harald SvergjaNord-Østerdal OK1.07.16+9.349.57
5Svein Terje KolstadFreidig1.08.12+10.3010.06
6Frode SjøvoldRøros IL1.09.08+11.2610.14
7Svein UnsgårdIL Leik1.09.13+11.3110.15
8Vidar SkjerveVerdal OK1.10.45+13.0310.28
9Sturla SætherFreidig1.11.01+13.1910.31
10Stig Magnar LøvåsFreidig1.13.29+15.4710.53
11Kjell BaardsgaardOL Trollelg1.14.28+16.4611.01
12Stein Ivar FossMelhus IL1.17.18+19.3611.27
13Eivind MorstølMolde og Omegn IF1.18.09+20.2711.34
14Stein MarkhusVerdal OK1.26.45+29.0312.51
15Terje SchjølbergRøros IL1.30.11+32.2913.21
16Jon Inge BreenÅlen IL1.30.36+32.5413.25
17Stig BratsbergMolde og Omegn IF1.31.56+34.1413.37
18Geir PaulsenOL Trollelg1.40.59+43.1714.57
0Geir SylteMolde og Omegn IFbrutt

H 55-

5 560 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK54.119.44
2Terje RønningOK Skøynar56.23+2.1210.08
3Arne OkkenhaugVerdal OK57.20+3.0910.18
4Petter GullikstadRøros IL58.46+4.3510.34
5Arve LægranSteinkjer OK1.01.04+6.5310.58
6Per Einar PedersliOL Trollelg1.01.36+7.2511.04
7Svein Olav ÅmotIL Leik1.07.48+13.3712.11
8Lars Roger LundanesEmblem IL1.10.00+15.4912.35
9Arild VassendenFrol IL1.11.55+17.4412.56
10Pål WærumSteinkjer OK1.14.29+20.1813.23
11John LerliMelhus IL1.19.21+25.1014.16

H 60-

5 560 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald OftedalFreidig1.05.3311.47
2Karl Arne MelbyeVerdal OK1.07.10+1.3712.04
3Frank BjarkøWing OK1.11.37+6.0412.52
4Harald BakkenFrol IL1.15.27+9.5413.34
5Geir NilsenEmblem IL1.18.08+12.3514.03
6Helge RustadFreidig1.23.07+17.3414.56
7Eivind BakkMelhus IL1.40.37+35.0418.05

H 65-

4 440 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar AasvangWing OK49.3211.09
2Tore Angell-PetersenFreidig53.20+3.4812.00
3Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg54.24+4.5212.15
4Knut LillealternFreidig55.15+5.4312.26
5Øyvind SteneAsker Skiklubb56.36+7.0412.44
6Anders WaageFreidig56.43+7.1112.46
7Frode StensrudOL Trollelg57.08+7.3612.52
8Roar StensethByåsen IL58.21+8.4913.08
9Rolf KarsetSteinkjer OK1.01.54+12.2213.56
10Olav Magne SvendgårdOK Skøynar1.02.04+12.3213.58
11Lars SkrøvsethWing OK1.05.58+16.2614.51
12Nils Olav VennevikFreidig1.07.47+18.1515.15
13Egil RepvikOL Trollelg1.13.30+23.5816.33
14Sverre KristoffersenVerdal OK1.17.23+27.5117.25
15Jacob HygenFreidig1.37.38+48.0621.59
0Svein HoveByåsen ILdiskvalifisert
0Bjørn JakobsenMolde og Omegn IFdiskvalifisert

H 70-

3 560 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind Magne RogndalenHamar OK42.2611.55
2Gunnar ØsterbøFreidig43.08+0.4212.06
3Leidulv VinjeNidarøst OK43.09+0.4312.07
4Leif RøhjellByåsen IL44.27+2.0112.29
5Øistein ÅsmulOL Trollelg48.09+5.4313.31
6Magnus LandstadFreidig50.38+8.1214.13
7Lars ButtingsrudVingelen IL53.23+10.5714.59
8Odd MusumOL Trollelg54.17+11.5115.14
9Tore KisteNidarøst OK1.02.05+19.3917.26
10Bjørn Ivar RyenVingelen IL1.12.05+29.3920.14
11Robert StrømWing OK1.23.23+40.5723.25
0Kjell SølbergIL Leikdiskvalifisert

H 75-

2 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eigil SørliMalvik IL32.3612.47
2Anders LaugloOL Trollelg32.44+0.0812.50
3Jardar SandstadSelbu OK35.16+2.4013.49
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg36.48+4.1214.25
5Henry SundsetvikOL Trollelg40.58+8.2216.03
6Arnfinn LangelandByåsen IL57.36+25.0022.35
0Per LøvaasOL Trollelgdiskvalifisert

H 80-

2 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg35.1813.50
2Arne Kjell FoldvikNidarøst OK37.18+2.0014.37
3Johannes SollidVerdal OK44.01+8.4317.15
4Gunnar SmistadOL Trollelg48.10+12.5218.53

H 85-

2 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mads BergNord-Østerdal OK50.1019.40
2Brynjulf ForsethOL Trollelg52.01+1.5120.23

Direkte A lang

5 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone AlmåsIL Leik1.07.1012.04
2Geir Inge KeiseråsIL Leik1.08.38+1.2812.20
3Atle PedersenMelhus IL1.13.05+5.5513.08
4Helge Venås FlægstadSteinkjer OK1.14.42+7.3213.26
5Sigurd Helle OpedalNTNUI1.18.00+10.5014.01
6Kari Lien JohnsenNTNUI1.18.32+11.2214.07
7Geir ArnesenNOTEAM1.18.49+11.3914.10
8Elise Taylor SpetsFrol IL1.24.36+17.2615.12

Direkte A kort

4 440 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Ivar SkinderhaugWing OK54.3712.18
2Olav Martin LindgaardFrol IL55.37+1.0012.31
3Per EngebakkenNord-Østerdal OK57.11+2.3412.52
4Arild HeggesetFreidig57.32+2.5512.57
5Eivind LonaWing OK57.37+3.0012.58
6Frank SandbergFlyfemkamp1.01.50+7.1313.55
7Ole Gunnar SølbergIL Leik1.09.14+14.3715.35
8Ottar RyenOs IL1.09.46+15.0915.42
9Morten KorsvollNOTEAM1.09.56+15.1915.45
10Idunn AssevFlyfemkamp1.13.00+18.2316.26
11Bjørn BrenneOL Trollelg1.14.03+19.2616.40
12Jon VindalWing OK1.14.32+19.5516.47
13Beth CarlsenFreidig1.15.00+20.2316.53
14Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering1.30.03+35.2620.16
15Helge BrynestadRingsaker OK1.48.30+53.5324.26
16Anne Lise BrenneOL Trollelg2.08.18+1.13.4128.53
0Vibeke DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert

Direkte B

2 860 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Lundteigen AuneByåsen IL27.169.32
2Fritjof SandstadFrol IL33.00+5.4411.32
3Randi Wold StavrumFrol IL36.51+9.3512.53
4Emilie LiabakkByåsen IL39.48+12.3213.54
5Marius WalsethMalvik IL39.57+12.4113.58
6Leif Arne NytrøenTynset IF40.42+13.2614.13
7Kristin SølbergIL Leik43.07+15.5115.04
8Randi HaugskottFrol IL43.16+16.0015.07
9Hildegunn Prytz DjupdalÅlen IL47.53+20.3716.44
10Reidun SmaavikFreidig52.13+24.5718.15
11Mette LyngenFrol IL53.45+26.2918.47
12Bente HortenVingelen IL57.06+29.5019.57
13Nelly MaskeFreidig1.04.21+37.0522.30
14Åse Ingvild GræeSteinkjer OK1.56.32+1.29.1640.44
15Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK1.56.58+1.29.4240.53
0Aase RanheimRingsaker OKdiskvalifisert
0Marleen KortOs ILdiskvalifisert
0Elisabeth EspelandTynset IFdiskvalifisert

Direkte C

2 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lise Tuset GustadOK Skøynar35.2214.29
Ingrid Owren SveineFet OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor