Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Sprint
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: fredag 28 august 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | Direkte

N-åpen

1 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering18.4212.28
Eira Forsbak AsplemFreidig14.559.56
Torvin Bergh-HansenByåsen IL25.5517.16
Johannes HalvorsrudMelhus IL21.1714.11
Julie HovsetOrkanger IF18.1312.08
Thea HovsetOrkanger IF22.5315.15
Anja LorentzenOrkanger IF23.0315.22
Anne Moa SolstadOrkanger IF18.4112.27
Kari Moa SolstadOrkanger IF22.4915.12
Nikoline MunkebyFrol IL19.4313.08
Karita MøllerStjørdals-Blink Orientering16.0010.40
Synne Kvittum NytrøenTynset IF14.219.34
Aurora OldertrøenTynset IF25.4017.06
Ida Joanne OldertrøenTynset IF25.4017.06
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK23.1615.30
Gunhild Solem SlupphaugOrkanger IF22.5915.19
Hannah Gustad StrømOK Skøynar16.1910.52
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar20.1713.31
Ole Ulseth SylteFreidig23.2615.37
Noah TryggestadEmblem IL24.4216.28

D -10

1 720 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Julie DrønnesundEmblem IL18.5410.59
Sigrid HaugskottOL Trollelg17.069.56
Guro HegstadOK Skøynar14.458.34
Martine Myhr ImslandFrol IL21.2012.24
Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF19.3311.21
Tora KittilsenFreidig15.409.06
Una KittilsenFreidig20.5512.09
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL33.2219.23
Guro SchjølbergTynset IFdiskvalifisert

D 11-12

1 790 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL11.396.30
2Eline Horten JordetVingelen IL11.55+0.166.39
3Mathea Spets StorhovFreidig12.21+0.426.53
4Mari EidsmoFreidig12.37+0.587.02
5Kristin LundanesEmblem IL13.06+1.277.19
6Iselina Myhr ImslandFrol IL13.11+1.327.21
7Linnea MunkebyFrol IL14.28+2.498.04
8June MunkebyFrol IL14.36+2.578.09
9Trude MarkhusVerdal OK15.17+3.388.32
10Serine Skogeng ReitenEmblem IL18.29+6.5010.19
0Andrea sæther VerdeniusVingelen ILdiskvalifisert

D 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line TryggestadEmblem IL18.0112.00

D 13-14

2 220 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Hoff HagenByåsen IL14.556.43
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL14.57+0.026.44
3Frida HaugskottOL Trollelg16.04+1.097.14
4Vilde Lereim StorliFreidig18.05+3.108.08
5Tale Tannvik SkeiFreidig18.20+3.258.15
6Maren VikenByåsen IL18.41+3.468.24
7Matilde MunkebyFrol IL18.52+3.578.29
8Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering20.06+5.119.03

D 13-16N

1 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea WalsethMalvik IL23.5913.56

D 15-16

2 490 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK13.525.34
2Ragnhild EideByåsen IL15.06+1.146.03
3Guri SandvoldTynset IF15.36+1.446.15
4Lene Berg HanssenByåsen IL16.12+2.206.30
5Marte Lien JohnsenByåsen IL16.20+2.286.33
6Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK16.41+2.496.42
7Vera MelkildFreidig16.49+2.576.45
8Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.13+3.216.54
9Ragne MunkebyFrol IL17.57+4.057.12
10Ane Marte VatnFrol IL19.23+5.317.47
11Sofie HallemVerdal OK19.24+5.327.47
12Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK19.51+5.597.58
13Andrine VikenByåsen IL21.35+7.438.40
14Sarah BrynhildsenWing OK23.15+9.239.20
0Dina ReitanFreidigdiskvalifisert
0Anna RenolenWing OKdiskvalifisert

D 17-18

2 680 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma ArnesenByåsen IL15.515.54
2Ingeborg EideByåsen IL15.57+0.065.57
3Oda Q FossumFreidig17.49+1.586.38
4Line SølbergOL Trollelg18.04+2.136.44
5Marie DaleSteinkjer OK18.05+2.146.44
6Pernille OpheimFreidig19.50+3.597.24
7Mirjam HalvorsrudMelhus IL21.50+5.598.08

D 19-20

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Oline KolstadFreidig18.115.51
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL18.19+0.085.54
3Marte Hoff HagenByåsen IL18.25+0.145.56
4Maren GrandeFrol IL18.36+0.256.00
5Frida SætherFreidig18.39+0.286.00
6Evine Westli AndersenLøten o-lag19.15+1.046.12
7Ingvild TorgersenHalden SK19.49+1.386.23
8Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg19.59+1.486.26
9Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg20.36+2.256.38
10Kajsa Stina SandstadFrol IL21.31+3.206.56
11Synne FossøyNTNUI24.37+6.267.56
0Kristine AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 21-

3 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK16.185.15
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.33+1.155.39
3Kristine FjeldboNTNUI18.02+1.445.49
4Gunhild Rogne HallandNTNUI19.11+2.536.11
5Gry GranstedtNTNUI19.15+2.576.12
6Kristine FjellangerNTNUI19.19+3.016.13
7Ida LindkvistNTNUI19.21+3.036.14
8Guro TorpeFrol IL19.23+3.056.15
9Mari Angell-PetersenFreidig19.42+3.246.21
10Kari Lien JohnsenNTNUI19.59+3.416.26
11Aurora FossøyNTNUI20.33+4.156.37
12Julie ArnesenNTNUI20.56+4.386.45
13Solveig BlandkjennNTNUI21.06+4.486.48
14Camilla ØhmanNTNUI21.09+4.516.49
15Ingrid OkkenhaugNTNUI21.37+5.196.58
16Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK23.55+7.377.42
17Elisabeth EspelandTynset IF33.11+16.5310.42

D 40-

2 490 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg16.536.46
2Torunn Spets StorhovFreidig17.05+0.126.51
3Margot Bolstad LynumFreidig17.08+0.156.52
4Sigrid MelkildFreidig17.45+0.527.07
5Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF17.47+0.547.08
6Mona J. MølnvikFreidig17.49+0.567.09
7Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering18.16+1.237.20
8Mari HoffByåsen IL18.47+1.547.32
9Kari UlsethFreidig19.04+2.117.39
10Liv TennesWing OK19.40+2.477.53
10Hilde ForbordMalvik IL19.40+2.477.53
12Toril HovdenakMolde og Omegn IF20.26+3.338.12
13Janita SkogengEmblem IL21.30+4.378.38
14Maj-Lisbet RønningFreidig22.54+6.019.11
15Kristin SølbergIL Leik23.26+6.339.24
16Mai Iren AlmåsIL Leik25.38+8.4510.17
17Anne Elisabeth HellandWing OK26.03+9.1010.27
18Kjersti SelmerFreidig26.34+9.4110.40
0Monica HægstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D 50-

2 040 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina-Beate LiabakkByåsen IL16.077.54
2Ingrid Lien JohnsenByåsen IL16.31+0.248.05
3Hege Solhjem MelhuusMelhus IL16.39+0.328.09
4Guri BjørndalByåsen IL16.46+0.398.13
5Randi JensenFrol IL17.15+1.088.27
6Kari OsmoenOs IL17.36+1.298.37
7Ragnhild DåsnesOs IL17.47+1.408.43
8Åse Rita EllingsenWing OK18.49+2.429.13
9Ann Sissel VehusVerdal OK19.34+3.279.35
10Trine SunnsetMelhus IL19.36+3.299.36
11Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK21.38+5.3110.36
0Gunhild BredesenVerdal OKdiskvalifisert
0Grete Berge OwrenFreidigdiskvalifisert

D 60-

2 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL18.128.55
2Sunniva Johaug RyenOs IL23.22+5.1011.27

D 70-

2 040 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig20.4410.09
2Randi HellandWing OK27.19+6.3513.23
3Aslaug MølnvikSteinkjer OK33.41+12.5716.30

H -10

1 720 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnus AlstadFrol IL12.207.10
Jørgen AuneByåsen IL16.179.28
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL24.3814.19
Alf Petter LynumFreidig15.399.05

H 11-12

1 790 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.016.42
2Vetle Bondhus OftenTynset IF12.46+0.457.07
3Petter Andreas LonaWing OK13.09+1.087.20
4Erlend AuneByåsen IL13.40+1.397.38
5Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering14.37+2.368.09
6Vegard Ulseth SylteFreidig14.38+2.378.10
7Sigurd VatnFrol IL15.08+3.078.27
8Lukas KortOs IL16.18+4.179.06
9William P WalsethMalvik IL18.15+6.1410.11
0Lars Horten JordetVingelen ILdiskvalifisert
0Sebastian Rød FeragenTynset IFdiskvalifisert
0Kristoffer LerliMelhus ILdiskvalifisert
0Vegard JermstadSteinkjer OKdiskvalifisert

H 11-12N

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter Prytz JensenMelhus IL15.2910.19
2Oskar StorlerMelhus IL16.46+1.1711.10
3Andreas AagensenMelhus IL17.26+1.5711.37
4Michael OlsenMelhus IL18.58+3.2912.38
5Espen KarlsenMelhus IL19.26+3.5712.57

H 13-14

2 220 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Spets StorhovFreidig12.235.34
2Lars SandstadFreidig13.11+0.485.56
3Vegard KittilsenFreidig13.20+0.576.00
3Gaute Kvittum NytrøenTynset IF13.20+0.576.00
5Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK14.23+2.006.28
6Trym Nergård RønningOK Skøynar14.30+2.076.31
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL14.36+2.136.34
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering15.00+2.376.45
9Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering15.16+2.536.52
10Jonas GrønliFreidig15.26+3.036.57
11Tore MarkhusVerdal OK15.27+3.046.57
12Jo Even KolstadFreidig15.31+3.086.59
13Mikkel HoltFreidig15.45+3.227.05
14Jonas VindalWing OK15.50+3.277.07
15Jørgen SchjølbergTynset IF15.55+3.327.10
16Simen HegstadOK Skøynar16.10+3.477.16
17Asgeir EspelandTynset IF16.49+4.267.34
18Håkon HolstadFreidig17.11+4.487.44
19Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering18.01+5.388.06
20Hallvar HallanOK Skøynar18.12+5.498.11
21Nikolai RenolenWing OK18.41+6.188.24
22Kasper RamloOs IL19.13+6.508.39
23Martin Wold StavrumFrol IL20.15+7.529.07
24Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL21.07+8.449.30
25Håkon SæternesByåsen IL21.30+9.079.41
0Tobias AlstadFrol ILdiskvalifisert
0Odin UnsgårdIL Leikdiskvalifisert

H 13-16N

1 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage AsplemFreidig13.257.48

H 15-16

2 680 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK14.035.14
1Oskar Spets StorhovFreidig14.035.14
3Oscar LyngenFrol IL14.09+0.065.16
4Mathias VindalFreidig14.25+0.225.22
5Mathias HermstadFreidig14.53+0.505.33
6Anders HaugskottOL Trollelg15.25+1.225.45
7Mats EidsmoFreidig15.44+1.415.52
8Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering16.10+2.076.01
9Kristian Fredrik LynumFreidig16.43+2.406.14
10Morten SvendgårdOK Skøynar16.51+2.486.17
11Thomas KortNord-Østerdal OK17.48+3.456.38
12Eirik Lundteigen AuneByåsen IL18.14+4.116.48
13Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF18.21+4.186.50
14Hallvard DahleWing OK18.27+4.246.53
15Even Svegård ByeByåsen IL18.37+4.346.56
16Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF18.55+4.527.03
17Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering19.29+5.267.16
18Martin SelmerFreidig22.02+7.598.13
19Kristian GåsøFreidig23.34+9.318.47
20Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK23.39+9.368.49
21Andreas Helland EriksenWing OK24.09+10.069.00
0Martin Grøntvedt PedersenWing OKdiskvalifisert
0Håkon GrandeVerdal OKdiskvalifisert
0Even Kjøsen UnsgårdIL Leikdiskvalifisert

H 17-18

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Vangen LunåsmoTynset IF15.054.51
2Håvard EidsmoFreidig15.08+0.034.52
3Erlend Kvittum NytrøenTynset IF15.10+0.054.53
4Jonas UnsgårdIL Leik15.56+0.515.08
5Kjetil MølnvikFreidig16.22+1.175.16
6Olav Andreas RemmenOL Trollelg16.30+1.255.19
7Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering17.00+1.555.29
8Adrian OpheimFreidig17.25+2.205.37
9Trygve LægranSteinkjer OK17.41+2.365.42
10Johannes K. MidtbøWing OK21.28+6.236.55
11Martin LøvåsNidarøst OK30.44+15.399.54

H 19-20

3 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute FriestadKristiansand OK16.144.58
2Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK17.06+0.525.14
3Øyvind BergNTNUI18.58+2.445.49
4Endre AaenStjørdals-Blink Orientering19.30+3.165.58
5Erik Olsvik DengerudNydalens SK26.16+10.028.03
0Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
0Ola KeiseråsIL Leikdiskvalifisert
Vegard RessemFrol ILbrutt

H 21-

3 260 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.204.42
1Carl Petter LyngenFrol IL15.204.42
3Jon Aukrust OsmoenNTNUI15.55+0.354.52
4Ulf Forseth IndgaardFrol IL16.00+0.404.54
5Sindre JohannessenFreidig16.09+0.494.57
5Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.09+0.494.57
7Paul SirumFrol IL16.14+0.544.58
8Bjørn LundanesNTNUI16.26+1.065.02
9Jan SchmidOL Trollelg16.30+1.105.03
10Jonas Klausen EspedalNTNUI16.39+1.195.06
11Terje MaroniByåsen IL16.47+1.275.08
12Mattis HoltFreidig17.05+1.455.14
13Andreas MagerøyFrol IL17.13+1.535.16
14Ove BaardsgaardOL Trollelg17.25+2.055.20
15Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI17.39+2.195.24
16Øystein HaugFrol IL17.41+2.215.25
17Harald KalagerNTNUI17.58+2.385.30
18Lars OwrenFreidig18.06+2.465.33
19Erik GustafssonNTNUI18.13+2.535.35
20Jakob Kalvig SkoganNTNUI18.20+3.005.37
21Niklas ProforsNTNUI19.04+3.445.50
22Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK19.28+4.085.58
23Roar SkulbørstadOL Trollelg19.56+4.366.06
24Johan Riseth HammerBørsa IL20.06+4.466.09
25Tommy SchmidOL Trollelg20.25+5.056.15
26Sigurd Helle OpedalNTNUI26.36+11.168.09
0Tor Håkon SkogstadOL Gauladiskvalifisert
0Per Melander OftenNTNUIdiskvalifisert

H 40-

2 680 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål KittilsenFreidig14.515.32
2Jørgen TegdanOL Trollelg14.55+0.045.33
3Jens Even StorhovFreidig15.30+0.395.47
4Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering16.09+1.186.01
5Geir SchjølbergTynset IF16.22+1.316.06
6Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering16.44+1.536.14
7Jon RøstumOL Gaula16.55+2.046.18
8Vegard HansenOL Trollelg16.57+2.066.19
9Jens Kjetil MehammerWing OK17.20+2.296.28
10Bernt BrynhildsenWing OK17.21+2.306.28
11Arild H ClausenFreidig17.36+2.456.34
12Roar ReitenEmblem IL17.50+2.596.39
13Jan Jacob VerdeniusVingelen IL18.06+3.156.45
14Olle MalmringFreidig18.27+3.366.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Per Ivar SkinderhaugWing OK18.48+3.577.00
16Joar SvendgårdOK Skøynar18.52+4.017.02
17Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering19.02+4.117.06
18Tor Ove HallemVerdal OK19.07+4.167.07
19Arild HeggesetFreidig19.22+4.317.13
20Gerard KortOs IL19.24+4.337.14
21Bjørn P. LøvåsNidarøst OK19.26+4.357.15
22Agnar RenolenWing OK19.29+4.387.16
23Jon VindalWing OK19.44+4.537.21
24Eivind LonaWing OK19.54+5.037.25
25Rune StræteWing OK21.22+6.317.58
26Marius WalsethMalvik IL25.34+10.439.32
0Martin SolliOL Trollelgdiskvalifisert
0Lars StrømOK Skøynardiskvalifisert
0Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus ILdiskvalifisert

H 50-

2 490 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle DengerudSteinkjer OK14.055.39
2Frode HaugskottOL Trollelg14.24+0.195.46
3Bjarne LienByåsen IL14.42+0.375.54
4Knut HagenByåsen IL15.00+0.556.01
5Sturla SætherFreidig15.27+1.226.12
6Terje RønningOK Skøynar15.34+1.296.15
7Harald SvergjaNord-Østerdal OK15.45+1.406.19
8Haakon ArnesenByåsen IL15.55+1.506.23
9Frode SjøvoldRøros IL16.02+1.576.26
10Øyvind SchjelderupFreidig16.13+2.086.30
11Arild VassendenFrol IL16.44+2.396.43
12Stein Ivar FossMelhus IL16.46+2.416.44
13Vidar SkjerveVerdal OK17.30+3.257.01
14Stein MarkhusVerdal OK17.40+3.357.05
15Terje SchjølbergRøros IL17.43+3.387.06
16Eivind MorstølMolde og Omegn IF17.59+3.547.13
17Pål WærumSteinkjer OK19.25+5.207.47
18Jan Arild JohnsenFossum IF19.43+5.387.55
19John LerliMelhus IL20.13+6.088.07
20John Henry HammerBørsa IL20.37+6.328.16

H 60-

2 040 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karl Arne MelbyeVerdal OK15.417.41
2Harald BakkenFrol IL16.03+0.227.52
3Lars SkrøvsethWing OK16.27+0.468.03
4Tom BuggeByåsen IL17.51+2.108.45
5Helge RustadFreidig17.55+2.148.46
6Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF18.30+2.499.04
6Tor GjermstadWing OK18.30+2.499.04
8Jan Erik KofoedNidarøst OK18.41+3.009.09
9Ottar RyenOs IL19.21+3.409.29
10Nils Olav VennevikFreidig19.27+3.469.32
11Sverre KristoffersenVerdal OK20.50+5.0910.12
12Eivind BakkMelhus IL23.22+7.4111.27
0Rolf KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert
0Tor ØstvangOs ILdiskvalifisert
0Steinar AasvangWing OKdiskvalifisert
0Anders WaageFreidigdiskvalifisert

H 70-

2 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK15.557.48
2Øistein ÅsmulOL Trollelg17.49+1.548.44
3Eigil SørliMalvik IL17.58+2.038.48
4Magnus LandstadFreidig18.24+2.299.01
5Tore KisteNidarøst OK18.55+3.009.16
6Robert StrømWing OK19.12+3.179.24
7Odd MusumOL Trollelg19.18+3.239.27
8Bjørn Ivar RyenVingelen IL20.07+4.129.51
9Leif EngenNidarøst OK20.37+4.4210.06
10Leif RøhjellByåsen IL20.41+4.4610.08
11Stig Arild HaugskottOL Trollelg21.12+5.1710.23
12Jardar SandstadSelbu OK21.14+5.1910.24
13Lars ButtingsrudVingelen IL21.21+5.2610.27
14Henry SundsetvikOL Trollelg25.39+9.4412.34

H 80-

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Kjell FoldvikNidarøst OK23.2311.27
2Johannes SollidVerdal OK24.12+0.4911.51
3Mads BergNord-Østerdal OK26.59+3.3613.13
0Paul ForsethOL Trollelgdiskvalifisert
Gunnar SmistadOL Trollelgdiskvalifisert

Direkte

2 220 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn SøvikFlyfemkamp15.316.59
2Leif Arne NytrøenTynset IF15.32+0.016.59
3Elise Taylor SpetsFrol IL17.51+2.208.02
4Bente HortenVingelen IL18.58+3.278.32
5Idunn AssevFlyfemkamp19.18+3.478.41
6Randi Wold StavrumFrol IL20.02+4.319.01
7Leif JordetVingelen IL21.28+5.579.40
8Åse Ingvild GræeSteinkjer OK29.15+13.4413.10
9Marleen KortOs IL29.32+14.0113.18
10Bjørn BrenneOL Trollelg31.11+15.4014.02
11Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK49.51+34.2022.27
0Anne Lise BrenneOL Trollelgdiskvalifisert
0Frank SandbergFlyfemkampdiskvalifisert
0Lena Lyngsaunet AlstadFrol ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor