Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup- Dagsresultater for jakstartklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup- Dagsresultater for jakstartklasser
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 6 mai 2014

D13-16J

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb17.14
2Ragne WiklundNydalens SK17.41+0.27
3Oda SikkelandIL Tyrving18.00+0.46
4Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb18.05+0.51
5Inger Marie Baugstø RødnesOppsal Orientering18.09+0.55
6Ingrid G. KvålsgardFossum IF18.31+1.17
7Anine HallénNydalens SK18.41+1.27
8Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.50+1.36
9Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb19.04+1.50
10Synne SkjærsteinIL Tyrving19.09+1.55
11Ragne NorrudFossum IF19.24+2.10
12Stine NjåsteinIL Tyrving20.38+3.24
13Åse BerganNydalens SK21.52+4.38
14Thea Feiring HaltiaIL Tyrving23.01+5.47
15Elin FløLillomarka OL23.20+6.06
16Johanne Øderud VatneBækkelagets SK23.53+6.39
17Marita Rørvik HaverLillomarka OL24.53+7.39
18Tuva Eik HaaveOppsal Orientering26.42+9.28
19Elise UllernIL Tyrving27.12+9.58
Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert
Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringbrutt

D17J

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving15.29
2Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK15.39+0.10
3Anne Johanne LindNydalens SK16.00+0.31
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag16.06+0.37
5Sigrid AlexandersenFredrikstad SK16.39+1.10
6Sofie AarnesNydalens SK16.41+1.12
7Evine Westli AndersenLøten o-lag17.12+1.43
8Helene Lund-JohansenIL Tyrving17.13+1.44
9Stine Madslien BakkenNydalens SK17.40+2.11
10Ingvild TømtaRaumar Orientering17.59+2.30
11Astrid FiskumIL Tyrving18.53+3.24
12Karen BjergaardNydalens SK19.01+3.32
13Ida Feiring HaltiaIL Tyrving19.54+4.25
14Camilla StridsklevIL Tyrving20.19+4.50
15Gunn Mariken BjervaDrangedal OL20.24+4.55
16Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering20.25+4.56
17Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving20.27+4.58
18Elin EkebergIL Tyrving20.29+5.00
19Stina Johanne SandbergNydalens SK21.47+6.18
20Ingrid TronshaugStokke IL21.59+6.30
21Ingrid Nytun NergårdNittedal OL22.42+7.13
22Hedda VonenNittedal OL24.31+9.02
Ingvild HøymorkHeming Orienteringbrutt

D40J

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari MadslienNydalens SK19.30
2Anne MadslienNydalens SK20.07+0.37
3Marianne NjåsteinIL Tyrving20.20+0.50
4Hege WangLillomarka OL20.44+1.14
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering20.55+1.25
6Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK21.58+2.28
7Anne Marit BjergaardNydalens SK24.24+4.54
8Åshild FlatebakkenIL Tyrving25.46+6.16

D50J

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun MelkildHeming Orientering20.42
2Gunhild HennumLierbygda OL21.00+0.18
3Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL21.13+0.31
4Anne DanielsenLyn Ski21.23+0.41
5Randi NicolaisenAsker Skiklubb23.26+2.44
6Helena StubberudNydalens SK23.56+3.14
7Mette HallénNydalens SK24.33+3.51
8Margrete EngzeliusAsker Skiklubb24.51+4.09
9Ellen Marie TurterNydalens SK26.41+5.59
10Anna GöhlmanIL Tyrving28.00+7.18
Kari NatvigNittedal OLdiskvalifisert
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Marianne ArnesenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D60J

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit KorvaldNydalens SK21.23

D70J

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger SkaugOppsal Orientering29.02
2Unni DrageHaugerud IF33.25+4.23

DBedriftJ

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Bjørshol HolmABB BIL24.32

H13-16J

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK14.53
2Elias JonssonNydalens SK15.32+0.39
3Erling HjermstadFossum IF15.42+0.49
4Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb16.05+1.12
5Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb16.06+1.13
6Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving16.21+1.28
6Lukas LilandNydalens SK16.21+1.28
8Sam LunøeNydalens SK16.57+2.04
9Petter Astrup ArnesenHeming Orientering17.20+2.27
10Trygve MyhrAsker Skiklubb18.06+3.13
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18.09+3.16
12Sander ArntzenAsker Skiklubb18.51+3.58
13Jørgen Kjos BarkenæsFet OL19.41+4.48
14Audun Uglenes BerganNydalens SK20.07+5.14
15Jostein TandbergNydalens SK20.17+5.24
16Håvard HøymorkHeming Orientering21.22+6.29
17Sivert Sande KvermeFossum IF21.41+6.48
18Sindre Vestengen LianLillomarka OL22.50+7.57
19Tobias R. HyllesethSentrum OK25.23+10.30
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert

H17J

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bojan BlumensteinHalden SK13.19
2Sindre RønningFossum IF13.47+0.28
3Martin JohanssonIL Tyrving14.01+0.42
4Eirik RustadRaumar Orientering14.17+0.58
5Håvard HagaRaumar Orientering14.18+0.59
6Mathias NipenIL Tyrving14.27+1.08
7Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL14.55+1.36
7Knut AasheimOppsal Orientering14.55+1.36
9Erik PerssonOppsal Orientering15.02+1.43
10Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering15.17+1.58
11Trygve TømtaRaumar Orientering15.28+2.09
12Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb15.39+2.20
13Are WigaardOppsal Orientering15.44+2.25
14Herman MoeFet OL16.09+2.50
15Audun HokholtKolbotn og Skimt OL16.43+3.24
16Claus MartinsenHeming Orientering17.39+4.20
17Lars BredalenNittedal OL17.58+4.39
18Tarjei VollsetHeming Orientering18.14+4.55
19Morten TangenHamar OK18.36+5.17
20Robin Bergane JanssonLillomarka OL18.45+5.26
21Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering18.55+5.36
22Magnus Rokne VågenNydalens SK19.37+6.18
23Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering20.30+7.11
24Eirik BrynildsenOppsal Orientering21.43+8.24
Sigve VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Torben Christian WendlerRaumar Orienteringdiskvalifisert
Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
Magnus WølnebergIL Tyrvingbrutt

H40J

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Harald HyllesethSentrum OK15.25
2Steinar LågØstmarka OK15.38+0.13
3Jan Tore HenriksenNydalens SK15.45+0.20
4Inge GunnesIL Tyrving16.09+0.44
5Knut Erling ØenHeming Orientering16.17+0.52
6Geir HoffIL Tyrving16.37+1.12
7Svein NygårdLillomarka OL17.03+1.38
8Tore BredalenNittedal OL17.46+2.21
9Bjørn HaugeFet OL18.11+2.46
10Ole Petter HaugenNydalens SK18.26+3.01
11Lasse ArnesenHeming Orientering19.02+3.37
12Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL19.36+4.11
13Arne TorgersenBækkelagets SK19.57+4.32
14Kyrre GranFet OL20.11+4.46
15Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL22.25+7.00
16Harald Eide-FredriksenHeming Orientering22.27+7.02
17Torstein BerntsenIL Tyrving23.41+8.16
18Jørn MoeFet OL24.46+9.21
19Kjetil EspedalNydalens SK28.09+12.44
Tommy JauhojärviAsker Skiklubbdiskvalifisert
Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert

H50J

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kim Farnes HansenLierbygda OL17.37
2Leif ErikssonModum OL17.44+0.07
3Klaus HorneIL Tyrving18.25+0.48
4Nils Petter FremmingHeming Orientering18.34+0.57
5Ove MartinsenHauketo IF18.49+1.12
6Håkon HåversenØstmarka OK19.06+1.29
7Egil EideIL Tyrving19.33+1.56
8Tormod ØvergaardVestre Akers SK19.39+2.02
9Bjørn Henning GrandalIL Tyrving19.42+2.05
10Morten KarlsenMåren OK20.11+2.34
11Andreas ErichsenNydalens SK20.33+2.56
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF21.50+4.13
13Are NjåsteinIL Tyrving22.03+4.26
14Øyvind GrandumIL GeoForm23.38+6.01
15Øyvind GylverAsker Skiklubb23.50+6.13
16Ketil BergeVestre Akers SK23.58+6.21
Gløer WinsvoldSentrum OKdiskvalifisert
Reidar FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Bård NatvigNittedal OLdiskvalifisert
Pål Woldstad HanssenEiker OLdiskvalifisert

H60J

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK18.16
2Are EriksenOslostudentenes IK19.17+1.01
3Johan Toverud JensenNydalens SK23.41+5.25
4Hasse BergstrømIL Tyrving24.04+5.48
5Jon FærdenKolbotn og Skimt OL24.49+6.33
6Nils-Petter WiikDriv IL26.59+8.43
Vidar ElvekrokEiker OLdiskvalifisert

H70J

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn EgnerHeming Orientering24.31
2Jon C. FougnerHeming Orientering30.24+5.53
3Tor DrageHaugerud IF31.22+6.51
4Kjell H. EriksenFossum IF35.48+11.17
5Sven Erik RognesOslostudentenes IK37.08+12.37
6Bjørn SandelienHeming Orientering38.16+13.45
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Øystein MadsenHaugerud IFdiskvalifisert
Einar HemLillomarka OLdiskvalifisert

HBedriftJ

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn AarvikStatoil Oslo BIL16.21
Martin Kjäll-OhlssonABB BILdiskvalifisert
Andreas MedalenNOTEAMbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor