Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup sprint jr/sr (Midt-Norsk Mesterskap)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup sprint jr/sr (Midt-Norsk Mesterskap)
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: fredag 15 august 2014

Klasser: Visa alla | D17E | D19E | D21E | H17E | H19E | H21E

D17-18E

2 690 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL15.145.39
2Evine Westli AndersenLøten o-lag16.05+0.515.58
2Frida SætherFreidig16.05+0.515.58
4Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb16.21+1.076.04
5Ingrid LundanesEmblem IL16.25+1.116.06
6Anine AhlsandNydalens SK16.32+1.186.08
7Åshild KolstadMo OK16.36+1.226.10
8Tonje VassendPorsgrunn OL16.37+1.236.10
8Emma ArnesenByåsen IL16.37+1.236.10
10Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering16.50+1.366.15
11Ragnhild HjermstadFossum IF16.53+1.396.16
12Marte Hoff HagenByåsen IL17.21+2.076.26
13Siri MoholthKongsberg OL17.34+2.206.31
14Sigrid BjørgenHamar OK17.41+2.276.34
15Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering17.46+2.326.36
16Åsne Skram TrømborgKongsberg OL18.00+2.466.41
17Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL18.13+2.596.46
18Nanna NorderudIL Tyrving18.28+3.146.51
19Maren GrandeVerdal OK18.29+3.156.52
19Kristin BrekkeLillomarka OL18.29+3.156.52
21Dorte NarumHamar OK18.52+3.387.00
22Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg19.05+3.517.05
23Idun BækkenNord-Østerdal OK19.55+4.417.24
24Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering19.58+4.447.25
25Ingvild WangLillomarka OL20.00+4.467.26
26Ida Berg HanssenByåsen IL20.01+4.477.26
27Karen BjergaardNydalens SK20.03+4.497.27
28Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering20.16+5.027.32
29Kristine Klock FletenWing OK20.35+5.217.39
30Julia PlaianAsker Skiklubb20.41+5.277.41
31Marie DaleSteinkjer OK20.56+5.427.46
32Kristine AusenPorsgrunn OL21.36+6.228.01
33Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering23.11+7.578.37
34Ane Svegård ByeByåsen IL23.25+8.118.42
35Andrea Myre JohaugOs IL30.47+15.3311.26

D19-20E

2 690 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag14.575.33
2Mathilde RundhaugFrol IL15.12+0.155.39
3Karen Oline KolstadFreidig15.42+0.455.50
4Gunvor Hov HøydalFossum IF15.51+0.545.53
5Andrine BenjaminsenLillomarka OL16.02+1.055.57
6Synnøve BråtenVegårshei IL16.14+1.176.02
7Siri KollerudLillomarka OL16.16+1.196.02
8Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK16.53+1.566.16
9Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF17.32+2.356.31
10Live Bredholt JørgensenNTNUI17.53+2.566.38
11Gry GranstedtHalden SK18.04+3.076.42
12Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb18.15+3.186.47
13Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK18.39+3.426.55
14Mari jensen AasNord-Østerdal OK19.58+5.017.25
15Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering21.11+6.147.52
16Line SundsvikFrol IL22.22+7.258.18
17Kajsa Stina SandstadFrol IL22.28+7.318.21

D21E

2 860 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK15.555.33
2Lone BrochmannBækkelagets SK16.21+0.265.43
3Hanne SandstadFreidig16.24+0.295.44
4Kristine FjeldboNTNUI16.37+0.425.48
5Marte NarumKonnerud IL16.42+0.475.50
6Britt Ingunn NydalNTNUI16.56+1.015.55
7Anna UlvensøenNTNUI17.10+1.156.00
8Maren Jansson HaverstadNTNUI17.19+1.246.03
9Audhild Bakken RognstadNTNUI17.27+1.326.06
10Marta UlvensøenNTNUI17.33+1.386.08
11Sara ProforsFrol IL17.52+1.576.14
12Elin-Kristin HemNTNUI17.56+2.016.16
13Silje Uhlen MaursetNTNUI18.06+2.116.19
14Mathilde Korvald SkaareNydalens SK18.21+2.266.24
15Mari Angell-PetersenFreidig18.49+2.546.34
16Marianne DæhliNTNUI19.07+3.126.41
17Kine Sofie SandstadFrol IL19.09+3.146.41
18Hanne VefsnmoByåsen IL19.30+3.356.49
19Jenny PerssonByåsen IL19.41+3.466.52
20Line Hovdenak StenersenNTNUI21.06+5.117.22
21Ingvild Maalen-JohansenNTNUI22.38+6.437.54
22Katharina RogstadNTNUI24.10+8.158.26
Kari SvingheimFrol ILdiskvalifisert

H17-18E

2 940 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar StørmerFossum IF14.054.47
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg14.12+0.074.49
3Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK14.20+0.154.52
4Vegard Rønning HuberHamar OK14.23+0.184.53
5Karl FremstadKongsberg OL14.25+0.204.54
6Olai Stensland LillevoldFossum IF14.27+0.224.54
7Sverre Bang StøengHamar OK14.31+0.264.56
8Dag BlandkjennKristiansand OK14.34+0.294.57
9Håkon Raadal BjørloHalden SK14.44+0.395.00
10Audun HeimdalKonnerud IL14.45+0.405.01
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering14.46+0.415.01
12Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett14.52+0.475.03
13Sigurd MelsomFossum IF14.56+0.515.04
14Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering14.59+0.545.05
15Steinar KollerudLillomarka OL15.02+0.575.06
16Åsmund Aamodt ResellNydalens SK15.18+1.135.12
16Olav EkrheimVaregg Fleridrett15.18+1.135.12
18Matias Hodne HanischKristiansand OK15.19+1.145.12
19Johannes Bakke AashamarFlosta IL15.26+1.215.14
20Olav Andreas RemmenOL Trollelg15.35+1.305.18
21Erlend Nilsen SandnesEmblem IL15.51+1.465.23
21Johan Otto MunkebyFrol IL15.51+1.465.23
23John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK15.56+1.515.25
23Ivar Jevne ArnesenHamar OK15.56+1.515.25
25Even Lindstad BørresenHamar OK15.58+1.535.25
26Brage JørumByåsen IL15.59+1.545.26
27Øyvind WiggenByåsen IL16.08+2.035.29
28Are WigaardOppsal Orientering16.10+2.055.29
29Trygve LægranSteinkjer OK16.15+2.105.31
30Henrik UpsalKristiansand OK16.33+2.285.37
31Asbjørn MidtbøWing OK16.34+2.295.38
32Magnus WølnebergIL Tyrving16.36+2.315.38
33Endre AaenStjørdals-Blink Orientering16.39+2.345.39
34Knut AasheimOppsal Orientering16.46+2.415.42
35Øyvind BergNord-Østerdal OK17.00+2.555.46
36Matias Sølvsberg NorenHamar OK17.18+3.135.53
37Johannes K. MidtbøWing OK17.43+3.386.01
38Ole-Kristian KaspersenMo OK19.17+5.126.33
39Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering19.50+5.456.44
40Nils Ola KvamFreidig20.26+6.216.57
41Martin LøvåsOK Nidarøst29.28+15.2310.01
Marius Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert
Ole KostølKristiansand OKdiskvalifisert
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Stian SundsvikFrol ILdiskvalifisert

H19-20E

2 940 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.044.26
2Mathias DrageKongsberg OL13.39+0.354.38
3Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett13.43+0.394.39
4Sven HellmüllerFossum IF13.46+0.424.40
5Markus HolterHalden SK13.50+0.464.42
6Sigur HeggedalKongsberg OL13.59+0.554.45
7Jonas RessemFrol IL14.10+1.064.49
8Paul SirumFrol IL14.16+1.124.51
9Borger MelsomFossum IF14.27+1.234.54
10Eivind HøydalNydalens SK14.40+1.364.59
11Simen Eid NielsenNydalens SK14.49+1.455.02
12Jon NilsenKristiansand OK14.59+1.555.05
13Ove BaardsgaardOL Trollelg15.01+1.575.06
14Vegard RessemFrol IL15.11+2.075.09
15Eivind FurunesStjørdals-Blink Orientering15.21+2.175.13
16Jørgen Sæternes UlvangSandnes IL (Finnmark)15.43+2.395.20
17Simen BordalRingsaker OK15.58+2.545.25
18Ola KeiseråsIL Leik16.59+3.555.46
19Sindre Engzelius GylverNTNUI17.12+4.085.51
Håvard MyhreKongsberg OLdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIdiskvalifisert

H21E

3 130 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Godager KaasBækkelagets SK14.254.36
2Lars Sandstad SkjesetFrol IL14.30+0.054.37
3Carl Petter LyngenFrol IL14.41+0.164.41
4Martin VisterFrol IL14.44+0.194.42
5Johan Asphjell BjørnaasFrol IL14.52+0.274.44
5Matthew SpeakeLillomarka OL14.52+0.274.44
7Emil AhlbäckFossum IF14.58+0.334.46
8Jon Aukrust OsmoenNTNUI15.13+0.484.51
9Hans Petter MathisenNTNUI15.37+1.124.59
10Isak BergsetNTNUI15.58+1.335.06
11Ivar LundanesEmblem IL16.05+1.405.08
11Sindre JohannessenFreidig16.05+1.405.08
13Lars Hol MoholdtWing OK16.06+1.415.08
13Dag LofthusNTNUI16.06+1.415.08
15Trygve OlsenNTNUI16.09+1.445.09
16Espen FiskumHalden SK16.12+1.475.10
17Halvor Eid NielsenNTNUI16.36+2.115.18
18Gisle HolbergOK Skøynar16.37+2.125.18
18Terje MaroniByåsen IL16.37+2.125.18
20Kjetil OkkenhaugNTNUI16.49+2.245.22
21Sondre Sande GullordNTNUI16.58+2.335.25
22Øystein HaugFrol IL17.04+2.395.27
23Harald KalagerNTNUI17.10+2.455.29
24Einar TommelstadNydalens SK17.11+2.465.29
25Jon SivertsenVerdal OK17.29+3.045.35
26Adrian OpheimNTNUI17.38+3.135.38
27Jørgen FiskumFrol IL17.40+3.155.38
28Eskil Sande GullordRaumar Orientering18.01+3.365.45
29Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK18.11+3.465.48
30Roar SkulbørstadOL Trollelg18.12+3.475.48
31Jakob Kalvig SkoganNTNUI18.19+3.545.51
32Radim HosekOk Vyspely Jih Cech18.25+4.005.53
33Erlend NydalNTNUI18.27+4.025.53
34Bjarte ImsFreidig18.52+4.276.01
35Eirik AalNTNUI18.54+4.296.02
36Svein Inge YdseVerdal OK19.08+4.436.06
37Snorre HansenByåsen IL19.11+4.466.07
38Frank AasgårdWing OK20.55+6.306.40
39Lars Eric SætherSteinkjer OK22.00+7.357.01
Ola BergerByåsen ILdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Olav LundanesHalden SKdiskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIdiskvalifisert
Anders VisterRaumar Orienteringdiskvalifisert
Vegard RuttenborgNTNUIdiskvalifisert
Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
Per Melander OftenNTNUIdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor