Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vindbjart nærløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vindbjart nærløp
Arrangørorganisasjon: IL Vindbjart
Dato: lørdag 6 september 2014

Damer - kort løype

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea DrangsholtTorridal IL44.5514.29
2Mari CowardOK Sør1.03.29+18.3420.28
3Hege IsaksenIL Vindbjart1.09.27+24.3222.24
4Siri CowardOK Sør1.29.50+44.5528.58

Damer - mellomlang løype

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKonnerud IL39.549.58
2Ingvild MulenKristiansand OK51.31+11.3712.52
3Brit DanielsenOddersjaa SSK1.04.46+24.5216.11
4Linn Carina DalandKristiansand OK1.07.58+28.0416.59
5Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.23.38+43.4420.54

Damer - lang løype

6 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.11.1810.58
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.11.28+0.1010.59
3Torunn BirkenesØvrebø IL1.18.18+7.0012.02

Herrer - kort løype

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kai JohansenNikkelverket BIL33.1010.41
2Carl Tore SundquistØyestad IF allianse35.39+2.2911.30
3Ove KjetsåOtra IL37.14+4.0412.00
4Mathias KnutsenKristiansand OK40.04+6.5412.55
5Arild TelstøIL Vindbjart52.14+19.0416.50
6Eiliv Bjarne LønningenOtra IL55.47+22.3717.59

Herrer - mellomlang løype

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BlandkjennKristiansand OK32.148.03
2Stein CowardOK Sør40.58+8.4410.14
3Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK41.55+9.4110.28
4John HansenKristiansand OK44.31+12.1711.07
5Pasi LehtonenTurun Suunnistajat44.36+12.2211.09
6Øyvin SimonsenIL Imås46.16+14.0211.34
7Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb54.02+21.4813.30
8Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.05.54+33.4016.28
Morten CowardOK Sørbrutt

Herrer - lang løype

6 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karolis LazdauskasKristiansand OK44.596.55
2Vegard DanielsenKristiansand OK45.47+0.487.02
3Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK49.59+5.007.41
4Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett50.30+5.317.46
5Sebastian DalandKristiansand OK58.31+13.329.00
6Arild IsaksenIL Vindbjart59.29+14.309.09
7Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1.02.22+17.239.35
8Marius AurebekkTorridal IL1.07.33+22.3410.23
9Fredrik B. OrdingIL Høvdingen1.17.51+32.5211.58
10John RundeKristiansand OK1.22.21+37.2212.40
11Kjell Arne HålandOK Sør1.22.36+37.3712.42
12Ernst PyttenKristiansand OK1.24.28+39.2912.59
13David RundeKristiansand OK1.37.42+52.4315.01
14Kristian PyttenKristiansand OK1.40.20+55.2115.26
Ståle GjelstenNTNUIbrutt

Nybegynnerløype

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK36.5717.35
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK34.1916.20

Nybegynnerløype

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart33.3415.59
0Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart26.5312.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor