Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: onsdag 3 september 2014

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering28.12
2Noor DirroMåren OK29.41+1.29
3Christine KureÅs-NMBU Orientering33.19+5.07
4Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL46.09+17.57

D -12N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering50.27
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL35.11
Malin GjetangerMåren OK22.02
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK36.04
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK32.40
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering1.06.36
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering26.27
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL23.16
Tuva H. OphusMåren OK29.29
Helene RøsvikÅs-NMBU Orientering28.04

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linn Mei WaalerMåren OK25.05
2Carmen DirroMåren OK27.01+1.56
3Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering27.02+1.57
4Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL30.00+4.55

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU Orientering26.46
2Karoline OftenÅs-NMBU Orientering32.50+6.04

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering35.27
2Ingrid LøsetRingerike OL53.17+17.50
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti Holt HanssenMåren OK26.12
2Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering27.17+1.05

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering24.40
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering28.39+3.59
3Tove StrandMåren OK29.07+4.27
4Mona StrandMåren OK29.14+4.34
5Gro Hege LudvigsenMåren OK32.52+8.12
6Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering42.22+17.42
Grete BerntsenMåren OKikke startet
Torunn NordbøBækkelagets SKikke startet

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg BakkenMåren OK40.54
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL48.23+7.29

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni BøhlerengenMåren OK33.39

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering17.14
2Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering18.38+1.24
3Andreas GjetangerMåren OK27.04+9.50
4Even WollebekÅs-NMBU Orientering36.38+19.24

H -12N

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering22.35
Benjamin ClewingÅs-NMBU Orientering20.18
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering50.38
Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL29.11
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering20.58
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL48.25
August Holth-SiegelÅs-NMBU Orientering21.18
Frode HymerÅs-NMBU Orientering18.31
Simen JohansenMåren OK30.34
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering23.29
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering46.56
Erlend TveiteÅs-NMBU Orientering21.10
Philip UnnersakerKolbotn og Skimt OL38.57
Eero MartomaaÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matis BrøndboÅs-NMBU Orientering21.19
2Markus Månum MoenMåren OK21.58+0.39
3Alrik AasestadÅs-UMB Orientering28.21+7.02
4Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL36.46+15.27
5Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering42.44+21.25
Lukas BjeldeMåren OKdiskvalifisert

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håkon Andre UlvenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering31.20

H 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Jansson HaverstadÅs-NMBU Orientering36.52
2Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering38.37+1.45
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL41.10+4.18
4Morten TangenHamar OK42.56+6.04
5Magnus NordbrødenHalden SK44.32+7.40
6Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering47.49+10.57
7Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering51.26+14.34

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Truls KvaaseBækkelagets SK32.44
2Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering35.53+3.09
3Pål WinsentsMåren OK36.51+4.07
4Dag StrislandKolbotn og Skimt OL41.09+8.25
5Jon StrømHauketo IF51.17+18.33
6Bjørn AasestadÅs-UMB Orientering53.34+20.50
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL32.26
2Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL33.51+1.25
3Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL36.35+4.09
4Ove MartinsenHauketo IF36.58+4.32
5Lars ArnesenBækkelagets SK41.44+9.18
6Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering51.06+18.40
7Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering56.39+24.13
8Georg KapperudOppsal Orientering58.24+25.58
Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert
Morten KarlsenMåren OKdiskvalifisert
Ove Kristian JødalBækkelagets SKikke startet

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein TurtumøygardMåren OK27.34
2Jon FredriksenHauketo27.54+0.20
3Nils-Petter WiikDriv IL28.26+0.52
4Geir TrøanKolbotn og Skimt OL32.06+4.32

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd KletteliBækkelagets SK35.50
2Åsmund JahrDriv IL52.44+16.54
3Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL52.45+16.55
Carl-Fred. KolderupStabæk IFdiskvalifisert

LangLett

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL44.03
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Åpen B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL26.07
2Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering26.56+0.49
3Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL27.18+1.11
4Anne NilsenÅs-NMBU Orientering27.52+1.45
5Linda FredhHamar OK49.53+23.46
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Åpen C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar A. UlvenSkimt29.30
Malene KjellåsHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor