Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: IL Nansen / Vingelen IL
Dato: fredag 4 juli 2014 - søndag 6 juli 2014

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 13-14

5 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.48.33
2Jorun BækkenOs IL1.53.31+4.58
3Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK2.13.31+24.58
4Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL2.49.20+1.00.47
5Anna RenolenWing OK2.59.43+1.11.10

D 13-16C

3 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Grøtli SvergjaNord-Østerdal OK1.59.12
Eirin Meli NarjordOs ILbrutt

D 15-16

6 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vera MelkildFreidig2.45.21
Ane Holm GrønengLillehammer OKbrutt
Andrine VikenByåsen ILbrutt

D 17-C

3 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åse Karin LangbekkheiOs IL1.27.24
2Bente HortenVingelen IL1.33.36+6.12
3Sissel BolstadTynset IF1.58.52+31.28
Cecilie Sundsbø ArnemoTynset IFbrutt
Beathe EdstrømOppsal Orienteringbrutt

D 17-18

8 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun BækkenNord-Østerdal OK3.08.27

D 19-20

8 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mari jensen AasNord-Østerdal OKbrutt

D 21-

10 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Angell-PetersenFreidig3.19.25
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag3.28.55+9.30
3Ine HoviÅs-NMBU Orientering3.44.15+24.50
4Marianne DæhliNTNUI3.49.22+29.57
5Christine Turter SandvoldNTNUI4.34.09+1.14.44

D 40-

6 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Else Kari ScheeleNydalens SK2.26.25
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø2.39.25+13.00
Hilde GrønengLillehammer OKbrutt
Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OKbrutt

D 45-

6 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marit BordalRingsaker OK2.16.28
2Ane BjørnsgaardLillehammer OK2.20.06+3.38
3Tone AlmåsIL Leik2.26.40+10.12
4Anne Meli NarjordOs IL2.35.17+18.49
5Sigrid MelkildFreidig2.44.49+28.21
6Åsa DetterfeltLinköpings OK4.05.16+1.48.48
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringbrutt

D 50-

6 590 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Grethe RustadRaumar Orientering2.26.44
2Kjersti SkantzeIL Tyrving2.31.02+4.18
3Anne C TurterNydalens SK2.35.43+8.59
4Ragnhild DåsnesOs IL2.51.51+25.07
5Margrete EngzeliusAsker Skiklubb3.00.57+34.13
6Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF3.05.42+38.58
7Anna Weckner WestlundOK Tyr3.11.59+45.15
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OKbrutt
Gunn-Marit WanvikSelbu OKbrutt

D 55-

6 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit DanielsenIL Tyrving2.36.04
2Lis DæhliLøten o-lag2.53.30+17.26
3Karin GalaaenSelbu OK3.20.48+44.44
4Sunniva Johaug RyenOs IL3.26.58+50.54
Kari OsmoenOs ILbrutt

D 60-

4 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro SolnørdalRudsbygd IL2.16.35
Dagrunn UrsethVingelen ILbrutt

D 65-

4 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud I SpjelkavikIL Tyrving3.22.10
Anne-Lise BrenneOL Trollelgbrutt

D 70-

4 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid VigenstadLillehammer OK3.00.34
Birgitte BekkelundRøyken OLbrutt
Odbjørg NordengRudsbygd ILbrutt
Grete UrsetVingelen ILbrutt

D 75-

4 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni DrageHaugerud IF2.58.02

H -10

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars Horten JordetVingelen IL1.11.23
Lukas KortOs IL1.13.34
Jørgen LangbekkheiOs IL1.32.25
Kristian Dæhli RyenVingelen ILbrutt

H 13-14

5 530 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig1.30.04
2Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK1.42.11+12.07
3Mats EidsmoFreidig1.42.13+12.09
4Lars SandstadFreidig1.43.41+13.37
5Kristian VeieOK Skøynar1.49.52+19.48
6Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.51.40+21.36
7Matias NissenFreidig1.54.46+24.42
8Jonas GrønliFreidig1.59.04+29.00
Kasper RamloOs ILbrutt
Morten SvendgårdOK Skøynarbrutt

H 15-16

8 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders HagaRaumar Orientering2.14.12
2Petter Vangen LunåsmoTynset IF2.14.56+0.44
3Johannes BordalRingsaker OK2.24.49+10.37
4Thomas KortNord-Østerdal OK3.12.49+58.37
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OKbrutt

H 17-C

3 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif Arne NytrøenTynset IF1.17.03
2Sondre ØstbyeElverum OK2.21.10+1.04.07
Leif JordetVingelen ILbrutt

H 17-18

10 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK2.26.35
2Olai Stensland LillevoldFossum IF2.34.18+7.43
3Øyvind WiggenByåsen IL2.35.52+9.17
4Anders NyaasTynset IF2.57.45+31.10
5Anders RønningNord-Østerdal OK3.31.29+1.04.54
Amund HoelRaumar Orienteringbrutt
John Kasper SvergjaNord-Østerdal OKbrutt

H 19-20

12 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen BordalRingsaker OK2.57.04
3Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK3.20.42+23.38
4Ola KeiseråsIL Leik3.30.51+33.47
Sindre Engzelius GylverNTNUIbrutt

H 21-

14 510 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard LucasenVaajakosken Terä2.37.49
2Per Melander OftenNTNUI2.45.50+8.01
3Eirik RustadRaumar Orientering2.51.51+14.02
4Mathias Stensland LillevoldNTNUI2.52.17+14.28
5Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø2.52.36+14.47
6Anders VisterRaumar Orientering2.52.42+14.53
7Torkil Eide SolstadNTNUI2.56.45+18.56
8Øyvind EngerNTNUI3.06.07+28.18
9Marius ØieLøten o-lag3.20.36+42.47
11Stig Rune HolbergNTNUI3.29.39+51.50
12Håvard SundbergStor-Elvdal SK3.35.39+57.50
13Sondre Sande GullordNTNUI3.46.07+1.08.18
Jon Aukrust OsmoenNTNUIbrutt
Håvard HagaRaumar Orienteringbrutt
Magne HagaRaumar Orienteringbrutt
Sindre Jansson HaverstadNTNUIbrutt
Hans Petter MathisenNTNUIbrutt
Kjetil OkkenhaugNTNUIbrutt
Joakim Blix PrestmoBækkelagets SKbrutt
Simen SmestadBækkelagets SKbrutt

H 35-

12 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas BedinIndre Østfold OK3.07.57

H 40-

12 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Pål KittilsenFreidig3.01.49+12.29
3Jan Ola PedersenVang OL3.18.43+29.23
4Pål StenbergVang OL3.24.47+35.27
5Torger HøsøienTynset IF3.43.05+53.45
6Joar SvendgårdOK Skøynar3.43.28+54.08
Vegard GrønliFreidigbrutt
Brage KeiseråsIL Leikbrutt

H 45-

10 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune ScheeleNydalens SK2.37.59
2Agnar RenolenWing OK3.45.11+1.07.12
Jon Inge BreenÅlen ILbrutt
Tomas EidsmoFreidigbrutt

H 50-

8 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John SvergjaNord-Østerdal OK2.07.03
2Harald SvergjaNord-Østerdal OK2.11.49+4.46
3Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering2.24.56+17.53
4Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering2.26.14+19.11
5Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL2.46.35+39.32
6Stig BratsbergMolde og Omegn IF2.58.17+51.14

H 55-

6 470 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd DæhliLøten o-lag1.53.14
2Arild BjarkøNord-Østerdal OK1.56.45+3.31
3Sixten WestlundOK Tyr1.56.47+3.33
4Torgeir StrandhagenRøyken OL2.08.13+14.59
5Magnar OftenTynset IF2.12.41+19.27
6Terje RønningOK Skøynar2.14.19+21.05
7Harald ØstbyeElverum OK2.26.55+33.41
8Bjørn HagaRaumar Orientering2.37.00+43.46
9Kai MidtskogenBotne SK3.04.31+1.11.17
10Øyvind GylverAsker Skiklubb3.23.13+1.29.59
Jostein AlvestadWing OKbrutt
Donald SkantzeIL Tyrvingbrutt

H 60-

6 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge SundbergRøros IL2.21.38
2Ottar RyenOs IL3.22.09+1.00.31

H 65-

6 590 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor TrøanHadeland OL2.08.58
2Knut SkjesetVang OL2.09.04+0.06
3Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering2.09.13+0.15
4Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg2.38.18+29.20
5Arve SmestadLøten o-lag2.40.54+31.56
6Øistein ÅsmulOL Trollelg2.41.47+32.49
7Frode StensrudOL Trollelg2.48.12+39.14
8Bjørn BrenneOL Trollelg2.55.25+46.27
9John Birger SkansenRudsbygd IL2.58.10+49.12
10John Ivar KjellevoldModum OL3.00.33+51.35
11Terje MalmHamar OK3.06.11+57.13
12Tor ØstvangNord-Østerdal OK3.12.21+1.03.23
13Bjørn SpjelkavikIL Tyrving3.13.49+1.04.51
14Nils Olav VennevikFreidig3.19.31+1.10.33
Paul Martin BergRudsbygd ILbrutt
Tormod PrestrudRudsbygd ILbrutt
Tore StubbeNord-Østerdal OKbrutt

H 70-

4 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigvald RobberstadHalsnøy OL2.21.28
Lars ButtingsrudVingelen ILbrutt
Bjørn Ivar RyenVingelen ILbrutt
Annar VangenTynset IFbrutt
Per VoldVang OLbrutt

H 75-

4 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders LaugloOL Trollelg2.17.50
2Tor DrageHaugerud IF2.45.17+27.27
3Arne SæterhaugByåsen IL2.48.52+31.02
Oddvar ErlienVingelen ILbrutt
Reidar MyliusÅlen ILbrutt

H 80-

4 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans LarsenRaumar Orientering3.07.39
2Einar HoffIL Tyrving3.35.03+27.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor