Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 21 mai 2014

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | LangLett | Åpen B | Åpen C | H 13-14

D 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering39.5018.58
2Karoline Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering51.16+11.2624.24

D -12N

1 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Noor DirroMåren OK9.447.29
Malin GjetangerMåren OK17.2113.20
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering21.3416.35
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering19.0614.41
Tuva Helwig OpusMåren OK19.2814.58
Sanne Aurora UlvestadMåren OK20.3315.48
Maja Sofie Weedon-FekjærMåren OK19.1214.46

D 13-14

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering40.5115.07
2Linn Mei WaalerMåren OK44.57+4.0616.38
3Carmen DirroMåren OK55.20+14.2920.29

D 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linnea Valaker EdvardsenMåren OKdiskvalifisert

D 15-16

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering35.5311.57

D 17-

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering40.4110.25

D 40-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kine DirroØstmarka OK31.0910.23

D 50-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering38.5312.57
2Mona StrandMåren OK43.07+4.1414.22
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering48.57+10.0416.19
4Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering51.23+12.3017.07

D 60-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BakkenMåren OK1.11.5223.57
2Inger HalckMåren OK1.23.15+11.2327.45
3Jessica KathleMåren OK1.24.49+12.5728.16

D 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL53.0919.41
2Unni BøhlerengenMåren OK54.54+1.4520.20

H 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas GjetangerMåren OK27.0312.52
2Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering27.36+0.3313.08
3Felix HeyerdalMåren OK54.55+27.5226.09

H -12N

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering14.2711.06
Benjamin ClewingÅs-NMBU Orientering14.0810.52
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering15.2911.54
Frode HymerÅs-NMBU Orientering11.398.57
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering17.3013.27
Konrad UlvestadMåren OK20.5216.03
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.4914.28
Gard Mørk VallerMåren OK17.3413.30
Magnus Erik Weedon-FekjærMåren OK19.0414.40

H 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lukas FossheimMåren OK26.0712.26

H 15-16

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering52.1013.22

H 17-

5 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simo MartomaaKalevan rasti48.258.12
2Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering51.19+2.548.41
3Peder RøhnebækÅs-NMBU Orientering57.37+9.129.45
4Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.00.14+11.4910.12
5Magnus OmbustvedtÅs-NMBU Orientering1.03.23+14.5810.44
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.04.09+15.4410.52
7Magnus NordbrødenHalden SK1.15.39+27.1412.49
8Lars LeirenKolbotn og Skimt OL1.17.53+29.2813.12
9Anders Stiansen NygaardÅs-NMBU Orientering1.18.14+29.4913.15
10Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering1.23.03+34.3814.04
Lars TreekremHeming Orienteringdiskvalifisert

H 40-

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål WinsentsMåren OK39.1210.03

H 50-

3 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove MartinsenHauketo IF43.1111.04
2Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL44.03+0.5211.17
3Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL48.45+5.3412.30
4Per Arne AndresenKolbotn & Skimt54.48+11.3714.03
5Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.02.46+19.3516.05
6Petter FureOppsal Orientering1.22.32+39.2121.09
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils-Petter WiikDriv IL35.2811.49
2Jon FredriksenHauketo36.50+1.2212.16
3Stein TurtumøygardMåren OK37.39+2.1112.33
4Jon FærdenKolbotn og Skimt OL38.59+3.3112.59
5Trond WettergreenDriv IL48.06+12.3816.02

H 70-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsmund JahrDriv IL1.00.1520.05
2Per Erik SørensenHaugerud IF1.05.50+5.3521.56
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.07.40+7.2522.33
4Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering1.13.38+13.2324.32
5Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL1.26.10+25.5528.43
Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert

LangLett

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne NilsenÅs-NMBU Orientering36.448.57
2Kristine GüntherKolbotn og Skimt OL46.43+9.5911.23
3Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering50.24+13.4012.17

Åpen B

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil JacobsenHamar OK32.5612.11
2Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering35.11+2.1513.01
3Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering59.21+26.2521.58
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Åpen C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nils Jørgen MoenMåren OKdiskvalifisert

H 13-14

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus MoenMåren OK47.0617.26
2Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering59.22+12.1621.59
Matis BrøndboÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor