Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2014 - løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 26 mai 2014

Herrer A-løype

3 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjar FredheimLillomarka OL30.227.59
2Steinar EastwoodLillomarka OL33.05+2.438.42
3Tore BredalenNittedal33.19+2.578.46
4Svein NygårdLillomarka OL35.24+5.029.18
5Nils Ragnar LiholtLillomarka OL38.02+7.4010.00
6Arne DybdahlLillomarka OL39.16+8.5410.20
7Martin GranlyLillomarka OL39.31+9.0910.23
8Mathias BenjaminsenLillomarka OL41.00+10.3810.47
9Eirik Høst FossgardLillomarka OL41.18+10.5610.52
10Sindre Vestengen LianLillomarka OL41.50+11.2811.00
11Hallvard FjærLillomarka OL41.53+11.3111.01
12Robin Bergane JanssonLillomarka OL42.39+12.1711.13
13Elias Skjolden SørensenLillomarka OL48.11+17.4912.40
14Truls AngellLillomarka OL48.38+18.1612.47
15Tore SundtjønnLillomarka OL48.43+18.2112.49
16Knut Anders LøkenFossum IF49.34+19.1213.02
17Håkon Nergaard BergStokke IL49.52+19.3013.07
18Claes-H. UngerLillomarka OL51.14+20.5213.28
19Dag WangLillomarka OL54.16+23.5414.16
Lars GammelagerNo clubdiskvalifisert
Fredrik SteiwerLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild WangLillomarka OL41.5111.00
2Tove StrandMåren OK43.56+2.0511.33
3Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL44.10+2.1911.37
4Hedda VonenNittedal OL44.58+3.0711.50
5Kristin BlindheimLillomarka OL48.22+6.3112.43
6Maria Rørvik HaverLillomarka OL49.10+7.1912.56
7Ingvild C. FleisjeNittedal OL1.00.38+18.4715.57
Kaja GrefsrudLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Markhus BrekkeLillomarka39.0911.30
2Kjetil JacobsenHamar OK40.03+0.5411.46
3Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL41.23+2.1412.10
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL46.59+7.5013.49
5Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering48.37+9.2814.17
6Ove HildrumLillomarka OL50.17+11.0814.47
7Terje ThrondsenNittedal OL1.03.02+23.5318.32
8Simen MasdalLillomarka1.05.57+26.4819.23
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid BredalenNittedal50.5014.57
2Ingrid TronshaugStokke IL51.38+0.4815.11
3Hege WangLillomarka OL53.47+2.5715.49
Hanne KobernusLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer C-løype

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Anton EklundLillomarka OL47.5219.08
2Tor HenriksenÅrvoll IL48.39+0.4719.27
3Rasmus D. EastwoodLillomarka OL58.49+10.5723.31
4Eskil BrændenLillomarka OL59.00+11.0823.36

Damer C-løype

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BrekkeLillomarka OL51.5220.44
2Karen Nettum SanneLillomarka OL1.13.21+21.2929.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor