Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

Halden SK

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hanna Andreassen AasN-åpen (71)31.4614.22
0Johan Fredrik BraarudN-åpen (71)43.36+11.5019.43
0Joel BronebakkN-åpen (71)40.38+8.5218.23
0Mathias GrimstadN-åpen (71)21.199.38
0Mia GrimstadN-åpen (71)22.1510.04
0Torine Hagen-TafjordN-åpen (71)22.1210.02
0Edvardt HoleneN-åpen (71)44.17+12.3120.02
0Ingvild HoveN-åpen (71)27.1412.19
0Millie Johanne JonsdatterN-åpen (71)24.1610.58
0Signe KvalheimN-åpen (71)33.17+1.3115.03
0Thea KvalheimN-åpen (71)16.437.33
0Emma Nordlie MagnussenN-åpen (71)26.5412.10
0Aksel Johan SandvikN-åpen (71)53.20+21.3424.07
0Daniel SirnesN-åpen (71)26.1611.53
0Vilhelm SvarødN-åpen (71)27.5712.38
0Aksel TorgersenN-åpen (71)53.16+21.3024.06
0Ville Emil WingstedtN-åpen (71)18.098.12
0Sigrid Schmitt GranD -10 (14)28.20+1.2112.56
0Inger Anne BraarudD -10 (14)26.5912.19
0Minna Sofie WingstedtD -10 (14)19.428.59
2Helle KvalheimD 11-12N (2)19.42+1.137.52
3Ingunn FristadDIR-AK (32)36.13+1.328.55
3Marieluise Schmitt GranD14 (20)36.41+3.578.58
3Niels Christian HellerudH 16 (36)37.08+2.226.45
4Petter BjørgulDIR-AL (18)59.57+11.598.22
6Synne Marie JenssenD 13-16C (9)45.04+7.1413.46
6Trine BergstrømDIR-C (15)37.47+4.3112.16
6Marie Lien BackstrømD 11-12 (19)27.39+6.3910.07
7Hedda Johanne Slang sunsetvikD 13-16C (9)45.15+7.2513.50
7Hedda Raadal BjørloD 16 (31)42.07+1.589.44
7Emma Helene OlsenD 11-12 (19)28.09+7.0910.18
8Jonas OlaussenH 11-12 (31)22.43+3.358.19
9Maren HenriksenD 11-12 (19)28.43+7.4310.31
11Liam Viggo WingstedtH 11-12 (31)23.50+4.428.43
13Vilde Hagen-TafjordD 11-12 (19)34.18+13.1812.33
15Herman Lien BackstrømH 11-12 (31)24.35+5.279.00
15Josefin EylertsenD 11-12 (19)38.40+17.4014.09
16Jonathan EylertsenH13 (18)1.11.38+37.1817.30
18Andreas HolmDIR-AK (32)46.14+11.3311.23
18Lisa JenssenD 16 (31)50.54+10.4511.46
19Tore Herman KirkebøenH14 (31)48.40+15.5711.53
26Martin BrækkeH14 (31)1.01.49+29.0615.06
26Sebastian Bøhn-BryntesenH 11-12 (31)33.13+14.0512.10
27Heidi Elisabeth BrækkeD 16 (31)1.04.20+24.1114.53
30Haakon Johann Slang-SundsetvikH 16 (36)53.45+18.599.47
0Frederic MathisenH 13-16C (9)diskvalifisert
0Jonatan AuneH 15 (23)diskvalifisert
0Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødH 15-16B (4)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival