Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-16C | D 13-16N | D13 | D14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-AK | D 17-AL | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 35- | D 40- | D 40-AK | D 45- | D 50- | D 50-AK | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H13 | H14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-AK | H 17-AL | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 35- | H 40- | H 40-AK | H 45- | H 50- | H 50-AK | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-AK | DIR-AL | DIR-B | DIR-C | DIR-NL

DIR-AK

4 060 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne DybdahlLillomarka OL34.41
2Tomas HermanssonÅmåls OK35.08+0.27
3Ingunn FristadHalden SK36.13+1.32
4Stian OverskeidIndre Østfold OK37.18+2.37
5Jo WiklundNydalens SK39.29+4.48
6Bjørn Idar SætranIF Trauma39.55+5.14
7Bruno NazarioKristiansand OK40.02+5.21
8Einar ModahlFredrikstad SK40.11+5.30
9Andreas HuberHamar OK40.16+5.35
10Steinar EastwoodLillomarka OL40.28+5.47
11Birgit Ø JensenKonnerud IL40.49+6.08
12Terje MelsomFossum IF41.13+6.32
13Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering41.28+6.47
14Astrid BjørnerødOK Moss44.41+10.00
15Tor Sverre GravningenStokke IL45.54+11.13
16Oscar GustafssonIdefjordens SK45.57+11.16
17Håkon Nergaard BergStokke IL46.12+11.31
18Andreas HolmHalden SK46.14+11.33
19Kjell Erik KristiansenIndre Østfold OK46.34+11.53
20Elin KrogstadFossum IF47.11+12.30
21Fanni MarkussenAsker Skiklubb54.05+19.24
22Elise HafskjoldNydalens SK54.23+19.42
23Kjetil KjernsmoRøyken OL55.46+21.05
24Trond Ivar FossaasGimle IF56.24+21.43
25Håkon BørliFossum IF59.20+24.39
26Ida HyvönenOK Tyr59.23+24.42
27Mathias VoldLillomarka OL1.09.22+34.41
28Lars VoldLillomarka OL1.09.24+34.43
29Bjørn ÅrbuVarteig OL1.10.30+35.49
30Marion AmundsenRingerike OL1.16.33+41.52
0Arnfinn SkålandTrøsken ILdiskvalifisert
0Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Siw BørliFossum IFbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor