Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-16C | D 13-16N | D13 | D14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-AK | D 17-AL | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 35- | D 40- | D 40-AK | D 45- | D 50- | D 50-AK | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H13 | H14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-AK | H 17-AL | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 35- | H 40- | H 40-AK | H 45- | H 50- | H 50-AK | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-AK | DIR-AL | DIR-B | DIR-C | DIR-NL

D 16

4 320 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF40.09
2Ragne WiklundNydalens SK40.54+0.45
3Helene EgerKongsberg OL41.06+0.57
4Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb41.33+1.24
5Åsne HoloFossum IF41.43+1.34
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL41.49+1.40
7Hedda Raadal BjørloHalden SK42.07+1.58
8Hanne VassendPorsgrunn OL42.31+2.22
9Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK42.41+2.32
10Ingrid HasaasFossum IF45.49+5.40
10Maren NorderudIL Tyrving45.49+5.40
12Aurora GjølsjøOK Moss45.55+5.46
13Marie HansenSarpsborg OL46.44+6.35
14Anna MeenPorsgrunn OL47.18+7.09
15Maria Rørvik HaverLillomarka OL47.24+7.15
16Pernille KatlaFossum IF48.05+7.56
17Ragne NorrudFossum IF49.24+9.15
18Lisa JenssenHalden SK50.54+10.45
19Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb51.22+11.13
20Solveig Eline BergIL Tyrving53.05+12.56
21Kathinka RogstadKongsberg OL53.59+13.50
22Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL54.45+14.36
23Andrine Harriet FremstadLarvik OK57.27+17.18
24Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL58.11+18.02
25Frida Bakken UlsethNydalens SK59.24+19.15
26Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.03.53+23.44
27Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK1.04.20+24.11
28Andrea VaneboKongsberg OL1.14.26+34.17
0Sarah WølloKongsberg OLdiskvalifisert
0Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Marlin HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor