Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-16C | D 13-16N | D13 | D14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-AK | D 17-AL | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 35- | D 40- | D 40-AK | D 45- | D 50- | D 50-AK | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H13 | H14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-AK | H 17-AL | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 35- | H 40- | H 40-AK | H 45- | H 50- | H 50-AK | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-AK | DIR-AL | DIR-B | DIR-C | DIR-NL

D 15

4 320 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen Hoel JomaasFossum IF38.35
2Jenny BaklidKonnerud IL39.59+1.24
3Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb41.07+2.32
4Malin HaugeHisøy OK43.02+4.27
5Janne Tjørhom AasheimGanddal IL43.14+4.39
6Mari Landro SvingheimKonnerud IL44.16+5.41
7Ane Sofie KroghOppsal Orientering45.08+6.33
8Karoline BjørnerødOK Moss45.31+6.56
9Mari Strømme LidTIF Viking47.13+8.38
10Ingvild LangeggenKongsberg OL48.24+9.49
11Tuva Aas StræteRingerike OL49.01+10.26
12Mina JørgensenIL Tyrving50.05+11.30
13Elise AusenPorsgrunn OL51.16+12.41
14Tale StrandKongsberg OL51.23+12.48
15Ada WulfsbergNydalens SK51.32+12.57
16Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK51.40+13.05
17Andrea RanvikKonnerud IL53.38+15.03
18Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)53.52+15.17
19Elin MartanovaSlavia Liberec55.45+17.10
20Sigrid EkelandOddersjaa SSK56.24+17.49
21Anniken RanvikKonnerud IL58.24+19.49
22Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL59.45+21.10
23Tora Aasheim NymarkTIF Viking59.58+21.23
24Christine HoenEiker OL1.00.15+21.40
25Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.01.23+22.48
26Silje KregnesKristiansand OK1.02.12+23.37
27Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.02.50+24.15
28Ingeborg RognstadHadeland OL1.06.11+27.36
29Solveig LetmolieEiker OL1.07.00+28.25
30Thea LandKonnerud IL1.16.57+38.22
31Anni SaarelaKonnerud IL1.30.35+52.00
0Hanne Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor