Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

D 13-16C

3 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Grønlund MoenGimle IF37.50
2Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL39.46+1.56
3Anna Austad SveenRaumar Orientering39.51+2.01
4Nora Småge HilsenKonnerud IL40.19+2.29
5Astrid RognstadHadeland OL42.29+4.39
6Synne Marie JenssenHalden SK45.04+7.14
7Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK45.15+7.25
8Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL53.49+15.59
0Marte LynneKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor