Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-16C | D 13-16N | D13 | D14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-AK | D 17-AL | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 35- | D 40- | D 40-AK | D 45- | D 50- | D 50-AK | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H13 | H14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-AK | H 17-AL | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 35- | H 40- | H 40-AK | H 45- | H 50- | H 50-AK | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-AK | DIR-AL | DIR-B | DIR-C | DIR-NL

D 13-16C

3 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Grønlund MoenGimle IF37.50
2Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL39.46+1.56
3Anna Austad SveenRaumar Orientering39.51+2.01
4Nora Småge HilsenKonnerud IL40.19+2.29
5Astrid RognstadHadeland OL42.29+4.39
6Synne Marie JenssenHalden SK45.04+7.14
7Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK45.15+7.25
8Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL53.49+15.59
0Marte LynneKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor