Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

N-åpen

2 210 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Hanna Andreassen AasHalden SK31.46
0Erlend BakkeFossum IF27.55
0Nov Bar-NathanLillomarka OL15.13
0Nathaniel BerbyTrøsken IL39.22+7.36
0Jan Olav BerganKongsberg OL19.06
0Johan Fredrik BraarudHalden SK43.36+11.50
0Emma BraathenTrøsken IL39.31+7.45
0Birk BreimoOK Moss31.12
0Joel BronebakkHalden SK40.38+8.52
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK28.01
0Guro BrændenLillomarka OL23.23
0Sivert Høilund DragsethFet OL29.26
0Marte EgerKongsberg OL17.35
0Tuva FossaasGimle IF32.05+0.19
0Mathias GrimstadHalden SK21.19
0Mia GrimstadHalden SK22.15
0Eskil HafskjoldNydalens SK22.08
0Sondre HafskjoldNydalens SK20.57
0Torine Hagen-TafjordHalden SK22.12
0Erik HermanssonÅmåls OK21.02
0Edvardt HoleneHalden SK44.17+12.31
0Sofie Holm NedrebøOK Moss22.25
0Ingvild HoveHalden SK27.14
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK18.14
0Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL21.09
0Jonna Jensen ÅhlÅmåls OK23.26
0Agnes S JohansenGimle IF25.52
0Millie Johanne JonsdatterHalden SK24.16
0Hilma KahraÅmåls OK22.34
0Synne KjernsmoRøyken OL26.48
0Signe KvalheimHalden SK33.17+1.31
0Thea KvalheimHalden SK16.43
0Alice KällstrandÅmåls OK23.27
0Frida Kärner GroossAllerød OK15.59
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.39
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.45
0Jørrgen LerFet OL30.22
0Eirik LestebergKongsberg OL35.08+3.22
0Iben Liveng BraadlandKonnerud IL22.25
0Ludvig LudvigsenIL Koll49.11+17.25
0Julian MalmbergIL GeoForm26.42
0Linn MalmbergIL Tyrving26.43
0Melker MartnerIFK Gøteborg40.43+8.57
0Ragnhild NerstenFossum IF34.03+2.17
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK26.54
0Mathis RenardKongsberg OL27.32
0Astrid ReuschHeming Orientering33.13+1.27
0Ingvild RingheimLarvik OK18.27
0Aksel Johan SandvikHalden SK53.20+21.34
0Daniel SirnesHalden SK26.16
0Ask SkivdalSarpsborg OL27.07
0Adele Øen SkårlandTrøsken IL30.20
0Milla SkårlandTrøsken IL30.29
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL36.45+4.59
0Isak SolbergFredrikstad SK27.57
0Hanna SpangbergKonnerud IL16.51
0Helene StangTrøsken IL33.35+1.49
0 StefanssonNOTEAM33.23+1.37
0Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn39.25+7.39
0Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn36.17+4.31
0Johanne StorhaugKonnerud IL19.22
0Jon StrandKongsberg OL15.15
0Silje StrandLierbygda OL36.58+5.12
0Vilhelm SvarødHalden SK27.57
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering30.46
0Nikolai TesloHadeland OL24.51
0Aksel TorgersenHalden SK53.16+21.30
0emit Ukjent løper061106NOTEAM43.16+11.30
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL28.30
0Ville Emil WingstedtHalden SK18.09
0Olav GrevstadFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor