Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

D13-16

36 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 11.13.11
1. Helene Eger28.252+0.0128.252+0.01
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl17.055+1.1645.301-1-0.01
3. Marlin Haavengen27.413+2.001.13.11100.00
2Fossum IF 11.14.09+0.58
1. Ingrid G. Kvalsgård28.24128.241
2. Ragne Norrud17.269+1.3745.503+2+0.20+0.20
3. Pernille Katla28.194+2.381.14.092-1+0.58+0.38
3Raumar Orientering 11.15.11+2.00
1. Hedda Skatvedt28.284+0.0428.284+0.04
2. Pernille Sønsterudbråten17.034+1.1445.312-2+0.01-0.03
3. Hanne Eide Rapp29.405+3.591.15.113+1+2.00+1.59
4Nydalens SK 11.15.39+2.28
1. Oda Scheele34.0923+5.4534.0923+5.45
2. Pia Young Vik15.49149.5813-10+4.28
3. Ragne Wiklund25.4111.15.394-9+2.28
5Halden SK 11.15.41+2.30
1. Marieluise Schmitt Gran28.273+0.0328.273+0.03
2. Lisa Jenssen20.3120+4.4248.589+6+3.28+3.25
3. Hedda Raadal Bjørlo26.432+1.021.15.415-4+2.30-0.58
6Konnerud IL 11.16.53+3.42
1. Mari Landro Svingheim30.067+1.4230.067+1.42
2. Anniken Ranvik16.372+0.4846.435-2+1.13-0.29
3. Jenny Baklid30.106+4.291.16.536+1+3.42+2.29
7Fossum IF 21.19.08+5.57
1. Åsne Holo28.465+0.2228.465+0.22
2. Mari Brende19.5815+4.0948.448+3+3.14+2.52
3. Karen Jomaas30.247+4.431.19.087-1+5.57+2.43
8Kongsberg OL 21.19.25+6.14
1. Ingvild Langeggen30.078+1.4330.078+1.43
2. Mathilde Sæter Flesseberg17.096+1.2047.166-2+1.46+0.03
3. Åsne Haavengen32.0910+6.281.19.258+2+6.14+4.28
9Nydalens SK 21.19.35+6.24
1. Marie Liland30.1610+1.5230.1610+1.52
2. Frida Bakken Ulseth17.3110+1.4247.477-3+2.17+0.25
3. Ada Wulfsberg31.489+6.071.19.359+2+6.24+4.07
10Asker Skiklubb 11.20.23+7.12
1. Lotte Jauhojärvi Marcussen29.306+1.0629.306+1.06
2. Ina Martini17.127+1.2346.424-2+1.12+0.06
3. Anna Øfsthus Gravir33.4111+8.001.20.2310+6+7.12+6.00
11IL Tyrving 11.27.32+14.21
1. Maren Norderud34.1724+5.5334.1724+5.53
2. Tuva Nesheim Flatebakken17.4511+1.5652.0215-9+6.32+0.39
3. Solveig Eline Berg35.3012+9.491.27.3211-4+14.21+7.49
12Nydalens SK 31.27.44+14.33
1. Karianne Olsvik Dengerud32.4114+4.1732.4114+4.17
2. Ea Lunøe19.2814+3.3952.0916+2+6.39+2.22
3. Marte Madslien Bakken35.3513+9.541.27.4412-4+14.33+7.54
13Porsgrunn OL 11.28.34+15.23
1. Hanne Vassend32.2913+4.0532.2913+4.05
2. Elise Ausen17.248+1.3549.5312-1+4.23+0.18
3. Anna Meen38.4116+13.001.28.3413+1+15.23+11.00
14Konnerud IL 21.28.49+15.38
1. Andrea Ranvik32.4916+4.2532.4916+4.25
2. Annette Bjørnås Krogstie16.583+1.0949.4711-5+4.17-0.08
3. Amanda Skyttersæter Saugerud39.0218+13.211.28.4914+3+15.38+11.21
15Varegg Fleridrett 11.32.59+19.48
1. Mari Strømme Lid33.2619+5.0233.2619+5.02
2. Ragnhild Vrålstad Løvås20.3721+4.4854.03190+8.33+3.31
3. Tora Aasheim Nymark38.5617+13.151.32.5915-4+19.48+11.15
16Heming Orientering 11.33.39+20.28
1. Maya Jones Arnesen30.1811+1.5430.1811+1.54
2. Ella Berstad20.1119+4.2250.2914+3+4.59+3.05
3. Ida Marie Flågen43.1021+17.291.33.3916+2+20.28+15.29
17OK Moss 11.33.40+20.29
1. Aurora Gjølsjø33.5621+5.3233.5621+5.32
2. Noor Dirro-Helu21.2423+5.3555.2023+2+9.50+4.18
3. Selma Kristiansen38.2015+12.391.33.4017-6+20.29+10.39
18Lillomarka OL 11.36.18+23.07
1. Ingrid Blindheim35.2626+7.0235.2626+7.02
2. Netta Bar Nathan19.5815+4.0955.2424-2+9.54+2.52
3. Maria Rørvik Haver40.5419+15.131.36.1818-6+23.07+13.13
19Østmarka OK 11.39.24+26.13
1. Ingrid Marie Stubban Hygen42.4732+14.2342.4732+14.23
2. Alexandra Linløkken25.1131+9.221.07.58320+22.28+8.05
3. Anna Cecilie Linløkken31.268+5.451.39.2419-13+26.13+3.45
20Kristiansand OK 11.39.28+26.17
1. Christiane Ruud Bøckman38.1728+9.5338.1728+9.53
2. Inga Stødle20.0517+4.1658.2227-1+12.52+2.59
3. Silje Kregnes41.0620+15.251.39.2820-7+26.17+13.25
21Sarpsborg OL 11.39.52+26.41
1. Marie Hansen33.0518+4.4133.0518+4.41
2. Ingrid Kristine Hansen21.3425+5.4554.3922+4+9.09+4.28
3. Marie F. Lindløv Jensen45.1322+19.321.39.5221-1+26.41+17.32
22Fredrikstad SK 11.40.26+27.15
1. Kaisa Antonsen31.0212+2.3831.0212+2.38
2. Ida-Synnøve Kristiansen22.0326+6.1453.0518+6+7.35+4.57
3. Alexandra Angvoll47.2124+21.401.40.2622+4+27.15+19.40
23Fossum IF 31.40.31+27.20
1. Johanne Rognerud Bø41.1531+12.5141.1531+12.51
2. Helene B. Jendal22.3127+6.421.03.4629-2+18.16+5.25
3. Tonje Rognerud Bø36.4514+11.041.40.3123-6+27.20+9.04
24Kongsberg OL 41.40.36+27.25
1. Tale Strand30.119+1.4730.119+1.47
2. Mari Øverby19.2012+3.3149.3110+1+4.01+2.14
3. Konstanse Moholth51.0527+25.241.40.3624+14+27.25+23.24
25Eiker OL 11.42.17+29.06
1. Christine Hoen32.4715+4.2332.4715+4.23
2. Oda Isnes Tyse19.2713+3.3852.1417+2+6.44+2.21
3. Solveig Letmolie50.0325+24.221.42.1725+8+29.06+22.22
26Indre Østfold OK 11.43.43+30.32
1. Maren Sofie Gulliksen36.0027+7.3636.0027+7.36
2. Elida Sagli Gudim21.0622+5.1757.0625-2+11.36+4.00
3. Ida Aabogen Haugaard46.3723+20.561.43.4326+1+30.32+18.56
27Kongsberg OL 31.47.31+34.20
1. Andrea Vanebo34.2725+6.0334.2725+6.03
2. Sarah Wøllo22.4428+6.5557.1126+1+11.41+5.38
3. Kathinka Rogstad50.2026+24.391.47.3127+1+34.20+22.39
28Konnerud IL 41.58.08+44.57
1. Mille Jægtvik33.5722+5.3333.5722+5.33
2. Nora Småge Hilsen20.1018+4.2154.0720-2+8.37+3.04
3. Hedda Spangberg1.04.0130+38.201.58.0828+8+44.57+36.20
29Halden SK 22.01.16+48.05
1. Hedda Slang-Sundsetvik40.0729+11.4340.0729+11.43
2. Sofie Bergstrøm24.3430+8.451.04.4131+2+19.11+7.28
3. Heidi Elisabeth Brække56.3528+30.542.01.1629-2+48.05+28.54
30Kristiansand OK 22.02.07+48.56
1. Sigrid Ekeland32.4916+4.2532.4916+4.25
2. Marte Lynne21.2423+5.3554.1321+5+8.43+4.18
3. Tuva Hepburn1.07.5432+42.132.02.0730+9+48.56+40.13
31Fet OL 12.07.03+53.52
1. Ragnhild Mathea Helmersen40.2830+12.0440.2830+12.04
2. Andrea H. Rogndokken23.3229+7.431.04.00300+18.30+6.26
3. Kaja Vikerhaug1.03.0329+37.222.07.0331+1+53.52+35.22
32Konnerud IL 32.07.05+53.54
1. Thea Land33.5520+5.3133.5520+5.31
2. Tonje-Malin Rhrich25.2632+9.3759.2128+8+13.51+8.20
3. Anni Saarela1.07.4431+42.032.07.0532+4+53.54+40.03
Bodø og Omegn IF Orientering 1diskvalifisert
1. Kristine Haanes Strandliediskvalifisertdiskvalifisert
2. Hedda Sofie Irgensdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristine Kravdaldiskvalifisertdiskvalifisert
Hadeland OL 1diskvalifisert
1. Ingeborg Rognstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Astrid Rognstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Berthe Teslodiskvalifisertdiskvalifisert
IL Tyrving 2diskvalifisert
1. Mina Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Lund Hovdendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Iris Holstdiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 2diskvalifisert
1. Une Holtermanndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anine Kjørholt Liediskvalifisertdiskvalifisert
3. Maria Gammelsæter Mehammerdiskvalifisertdiskvalifisert

H13-16

39 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 11.01.07
1. David Runde25.366+2.1025.366+2.10
2. Kristian Pytten14.112+0.0939.474-2+1.23-0.47
3. Marius Aurebekk21.2011.01.071-3
2Asker Skiklubb 11.01.08+0.01
1. Henrik Fredriksen Aas23.26123.261
2. Sondre Ytterbø15.057+1.0338.312+1+0.07+0.07
3. Sander Arntzen22.373+1.171.01.0820+0.01-0.06
3Nydalens SK 11.01.41+0.34
1. Lars Young Vik23.283+0.0223.283+0.02
2. Kornelius Kriszat-Løvfald14.564+0.5438.241-2-0.02
3. Halvor Halden23.175+1.571.01.413+2+0.34+0.34
4Fossum IF 11.03.17+2.10
1. Emil Størmer25.005+1.3425.005+1.34
2. Peter Gisholt15.025+1.0040.026+1+1.38+0.04
3. Erik H Bjørnstad23.154+1.551.03.174-2+2.10+0.32
5Nydalens SK 31.08.32+7.25
1. Håkon Sturød27.1320+3.4727.1320+3.47
2. Anders Håvard Larsen16.0414+2.0243.1713-7+4.53+1.06
3. Audun Uglenes Bergan25.157+3.551.08.325-8+7.25+2.32
6IL Tyrving 11.08.50+7.43
1. Ådne Skjærstein27.2621+4.0027.2621+4.00
2. Andreas Juell Larsen15.358+1.3343.0111-10+4.37+0.37
3. Oliver Wallin Higgins25.498+4.291.08.506-5+7.43+3.06
7Indre Østfold OK 11.09.11+8.04
1. Mats Andre Nygård26.5115+3.2526.5115+3.25
2. Sigvart Eugen Bergland14.02140.538-7+2.29
3. Eirik Blågestad28.1810+6.581.09.117-1+8.04+5.35
8Fredrikstad SK 11.09.48+8.41
1. Bendik Eliassen23.272+0.0123.272+0.01
2. Eirik Imrik15.389+1.3639.053+1+0.41+0.40
3. Sondre Ottesen30.4320+9.231.09.488+5+8.41+8.00
9Asker Skiklubb 21.09.52+8.45
1. Trygve Myhr24.214+0.5524.214+0.55
2. Jonas Myhr15.389+1.3639.595+1+1.35+0.40
3. Vegard Løvli29.5314+8.331.09.529+4+8.45+7.10
10Halden SK 11.10.22+9.15
1. Jakob Torgersen31.2530+7.5931.2530+7.59
2. Sigurd Saxe Sandvik17.0223+3.0048.2728-2+10.03+2.04
3. Niels Christian Hellerud21.552+0.351.10.2210-18+9.15-0.48
11Fredrikstad SK 21.10.30+9.23
1. Odin Sæther26.1311+2.4726.1311+2.47
2. Oliver Hagaseth Mydske15.5811+1.5642.119-2+3.47+1.00
3. Runar Saur Modahl28.1911+6.591.10.3011+2+9.23+5.36
12Lillomarka OL 11.11.42+10.35
1. Elias Skjolden Sørensen26.3113+3.0526.3113+3.05
2. Eirik Høst Fossgård16.5119+2.4943.2214+1+4.58+1.53
3. Jens Johan Berekke28.2012+7.001.11.4212-2+10.35+5.37
13Haugesund IL Orientering 11.12.33+11.26
1. Sigurd Paulsen Vie27.5423+4.2827.5423+4.28
2. Henrik Haga Nesse16.5921+2.5744.5319-4+6.29+2.01
3. Johan Christie Ørke27.409+6.201.12.3313-6+11.26+4.57
14Sturla, IF 21.13.56+12.49
1. Egil Frydenlund33.1032+9.4433.1032+9.44
2. Sigurd Smemo16.0915+2.0749.1931-1+10.55+1.11
3. Aslak Heimdal24.376+3.171.13.5614-17+12.49+1.54
15Kongsberg OL 21.14.25+13.18
1. Vetle Drage26.5516+3.2926.5516+3.29
2. Peder Bonden Kjørsvik17.1625+3.1444.1117+1+5.47+2.18
3. Johan Eger30.1418+8.541.14.2515-2+13.18+7.31
16Halden SK 21.14.53+13.46
1. Haakon Johann Slang-Sundsetvik27.0618+3.4027.0618+3.40
2. Tore Herman Kirkebøen16.0313+2.0143.0912-6+4.45+1.05
3. Jonatan Aune31.4422+10.241.14.5316+4+13.46+9.01
17Raumar Orientering 11.15.33+14.26
1. Øistein Fagerli Næss27.3422+4.0827.3422+4.08
2. Gaute Fosstveit16.1716+2.1543.5116-6+5.27+1.19
3. Anders Horvei31.4221+10.221.15.3317+1+14.26+8.59
18Nydalens SK 21.15.54+14.47
1. Isak Jonsson27.1119+3.4527.1119+3.45
2. Elias Stubberud18.4628+4.4445.5721+2+7.33+3.48
3. Gaute Bergan29.5716+8.371.15.5418-3+14.47+7.14
19Notodden OL 11.18.01+16.54
1. Even-Andre Thorbjørnsen25.377+2.1125.377+2.11
2. Jakob Schia Løe15.046+1.0240.4170+2.17+0.06
3. Åsmund Slokvik37.2033+16.001.18.0119+12+16.54+14.37
20Porsgrunn OL 11.18.18+17.11
1. Rasmus Mathisen27.5624+4.3027.5624+4.30
2. Halvard Kornmo20.2935+6.2748.2527+3+10.01+5.31
3. Alexander Repstad Storemyr29.5314+8.331.18.1820-7+17.11+7.10
21Sturla, IF 11.18.20+17.13
1. Johan Kristian Undeland26.5917+3.3326.5917+3.33
2. Lukas Klausen18.1526+4.1345.1420+3+6.50+3.17
3. Mathias Skourup Rognebakke33.0625+11.461.18.2021+1+17.13+10.23
22Fossum IF 21.18.25+17.18
1. Sivert Sande Kverme25.5210+2.2625.5210+2.26
2. Erlend Børli17.0624+3.0442.58100+4.34+2.08
3. Eivind Berner Myhre35.2731+14.071.18.2522+12+17.18+12.44
23OL Tønsberg og omegn 11.18.34+17.27
1. Trym B Island25.408+2.1425.408+2.14
2. Sondre Evensen22.1337+8.1147.5324+16+9.29+7.15
3. Jakob Hjelseth30.4119+9.211.18.3423-1+17.27+7.58
24Ringerike OL 11.19.02+17.55
1. Oskar Arnevik26.3012+3.0426.3012+3.04
2. Mikkel Berglund18.1727+4.1544.4718+6+6.23+3.19
3. Jørgen Nøkleby Melling34.1530+12.551.19.0224+6+17.55+11.32
25Varegg Fleridrett 11.19.52+18.45
1. Mathias Rosenlund26.4114+3.1526.4114+3.15
2. Erik Bohne16.4418+2.4243.2515+1+5.01+1.46
3. Aune Dørmænen36.2732+15.071.19.5225+10+18.45+13.44
26Heming Orientering 21.20.04+18.57
1. August Syrdal Øen31.0326+7.3731.0326+7.37
2. Sølve Nordahl Rolfsen18.5929+4.5750.0232+6+11.38+4.01
3. Jonas Rolfsen Haugmo30.0217+8.421.20.0426-6+18.57+7.19
27Fossum IF 31.20.06+18.59
1. Vebjørn Blom Hagen31.2328+7.5731.2328+7.57
2. Sondre Zahl Hagen14.483+0.4646.1122-6+7.47-0.10
3. Mikkel Katla33.5529+12.351.20.0627+5+18.59+11.12
28Kongsberg OL 11.20.12+19.05
1. Adam Conway31.2429+7.5831.2429+7.58
2. Rolf Trygve Haug16.5921+2.5748.2326-3+9.59+2.01
3. Sølve Drage31.4923+10.291.20.1228+2+19.05+9.06
29Fredrikstad SK 31.22.15+21.08
1. Kristoffer B. Helminsen31.3131+8.0531.3131+8.05
2. Thomas Blomkvist16.5119+2.4948.2225-6+9.58+1.53
3. Sivert Poppe33.5328+12.331.22.1529+4+21.08+11.10
30Kristiansand OK 21.22.16+21.09
1. Jonas Myhre33.1533+9.4933.1533+9.49
2. Odd-Anton Hermansen16.0112+1.5949.1629-4+10.52+1.03
3. Malin Hauge33.0024+11.401.22.1630+1+21.09+10.17
31Larvik OK 11.24.19+23.12
1. Iver Ringheim31.1627+7.5031.1627+7.50
2. Ida Sofie Hjortland19.3332+5.3150.4933+6+12.25+4.35
3. Andrine Harriet Fremstad33.3027+12.101.24.1931-2+23.12+10.47
32Indre Østfold OK 21.27.51+26.44
1. Kristoffer Halsnes35.1435+11.4835.1435+11.48
2. Tidemann Lier19.3031+5.2854.44350+16.20+4.32
3. Peder Aabogen Haugaard33.0726+11.471.27.5132-3+26.44+10.24
33OK Moss 11.32.41+31.34
1. Tor Erling Gjølsjø43.1036+19.4443.1036+19.44
2. Adam Kristiansen19.5634+5.541.03.06360+24.42+4.58
3. Christopher Ladim29.3513+8.151.32.4133-3+31.34+6.52
34Østmarka OK 11.35.30+34.23
1. Andreas Ramberg25.449+2.1825.449+2.18
2. Henrik Gudim23.3438+9.3249.1830+21+10.54+8.36
3. John Otterlei46.1236+24.521.35.3034+4+34.23+23.29
35Asker Skiklubb 31.36.37+35.30
1. Thea Charlotte Hansen33.5934+10.3333.5934+10.33
2. Simen Aure Skogedal19.5333+5.5153.52340+15.28+4.55
3. Eilev Kvaale42.4535+21.251.36.3735+1+35.30+20.02
36Heming Orientering 11.50.27+49.20
1. Ferdinand Fremming54.2038+30.5454.2038+30.54
2. Kristian Østermann16.2417+2.221.10.44380+32.20+1.26
3. Henrik Reusch39.4334+18.231.50.2736-2+49.20+17.00
37Fossum IF 41.51.59+50.52
1. Marius Bakke43.1937+19.5343.1937+19.53
2. Gustav Andresen Skotte20.3636+6.341.03.55370+25.31+5.38
3. Birk Sætnan48.0437+26.441.51.59370+50.52+25.21
38Hedrum OL 11.53.35+52.28
1. Viljan van Raaij28.0325+4.3728.0325+4.37
2. Henrik R Holt19.0730+5.0547.1023-2+8.46+4.09
3. Kristoffer Fjære1.06.2538+45.051.53.3538+15+52.28+43.42
39Røyken OL 12.54.01+1.52.54
1. Vera Gano Mønnich1.19.4339+56.171.19.4339+56.17
2. Daniel Nystyen32.1239+18.101.51.55390+1.13.31+17.14
3. Ingeborg Kvarme1.02.0639+40.462.54.01390+1.52.54+39.23

D11-12

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Notodden OL 135.39
1. Mathea Gløersen16.27116.271
2. Synne Sandven19.122+3.2035.39100.00
2IL Tyrving 137.18+1.39
1. Linnea Holst21.266+4.5921.266+4.59
2. Vida Helland-Hansen15.52137.182-4+1.39
3Nydalens SK 139.26+3.47
1. Inga Skaarer Wiklund18.564+2.2918.564+2.29
2. Marie Saugestad20.303+4.3839.263-1+3.47+1.18
4Fredrikstad SK 139.33+3.54
1. Amalie Løkkeberg18.502+2.2318.502+2.23
2. Emma Sofie Steinsland20.434+4.5139.334+2+3.54+1.31
5Røyken OL 141.42+6.03
1. Marie Kvarme19.255+2.5819.255+2.58
2. Mina Akiko Johnsen22.175+6.2541.4250+6.03+3.05
6Gjø-Vard OL 142.50+7.11
1. Marie Kravdal18.523+2.2518.523+2.25
2. Sara Martini23.587+8.0642.506+3+7.11+4.46
7Halden SK 148.19+12.40
1. Maren Henriksen25.527+9.2525.527+9.25
2. Emma Helene Olsen22.276+6.3548.1970+12.40+3.15
8Indre Østfold OK 155.13+19.34
1. Elma Sagli Gudim29.139+12.4629.139+12.46
2. Hanna Gurine Bergland26.008+10.0855.138-1+19.34+6.48
Heming Orientering 1fullført
1. Hannah Syrdal Øen27.138+10.4627.138+10.46
2. fullførtfullført

H11-12

15 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OK Moss 132.08
1. Sondre Ladim16.14116.141
2. Alfred Bjørnerød15.54132.0810
2Ringerike OL 136.28+4.20
1. Rasmus Berglund18.035+1.4918.035+1.49
2. Martin Nøkleby Melling18.253+2.3136.282-3+4.20+2.31
3Kongsberg OL 137.06+4.58
1. Arne Bergan19.1711+3.0319.1711+3.03
2. Halvor Løken17.492+1.5537.063-8+4.58+1.55
4Nydalens SK 138.01+5.53
1. Axel Aalde19.1210+2.5819.1210+2.58
2. Martin Størmer-Antonsen18.494+2.5538.014-6+5.53+2.55
5IL Koll 138.25+6.17
1. Johannes Salvesen-Lunde18.056+1.5118.056+1.51
2. Christian Fredrik Borg20.206+4.2638.255-1+6.17+4.26
6Lillomarka OL 238.39+6.31
1. Trond Oldernes18.267+2.1218.267+2.12
2. Rasmus D. Eastwood20.135+4.1938.396-1+6.31+4.19
7Halden SK 139.56+7.48
1. Jonas Olaussen18.499+2.3518.499+2.35
2. Liam Viggo Wingstedt21.077+5.1339.567-2+7.48+5.13
8Tverlandet IL 140.01+7.53
1. Benjamin August Viken18.418+2.2718.418+2.27
2. Endre W Normann21.208+5.2640.0180+7.53+5.26
9Larvik OK 140.42+8.34
1. Henrik Kaupang Lye18.004+1.4618.004+1.46
2. Iril Ringheim22.4210+6.4840.429+5+8.34+6.48
10Røyken OL 142.58+10.50
1. Ola Kjølstad20.3012+4.1620.3012+4.16
2. Noah Rølles Issowitsch22.289+6.3442.5810-2+10.50+6.34
11Sarpsborg OL 144.42+12.34
1. Henrik Julian Fontes Årbu16.272+0.1316.272+0.13
2. Julie Brenås28.1513+12.2144.4211+9+12.34+12.21
12Ås-NMBU Orientering 146.20+14.12
1. Anders Bredal-Andersen22.3013+6.1622.3013+6.16
2. Mikkel Vaaje-Kolstad23.5011+7.5646.2012-1+14.12+7.56
13OL Tønsberg og omegn 159.14+27.06
1. Sindre Mathisen33.2714+17.1333.2714+17.13
2. Lars Emil Bue25.4712+9.5359.1413-1+27.06+9.53
Gjø-Vard OL 1fullført
1. Lars Lien16.313+0.1716.313+0.17
2. fullførtfullført
Lillomarka OL 1diskvalifisert
1. Vebjørn Emil Blindheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Eskil Brændendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor