Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

Asker Skiklubb

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Astrid YtterbøD -10 (12)23.4510.19
1Martha WisløffD 11-12N (5)19.539.44
1Pål SkogedalH 17- (16)31.386.50
2Bjørn GunnerødH 75- (17)29.54+1.5113.58
3Sverre WisløffDIR-B (45)28.47+2.5510.30
3Per Anders YtterbøH 17-B (10)34.52+4.1612.43
8Reidar FossumH 60- (25)27.45+5.469.16
10Sigrun Hernes YtterbøD 45- (41)38.32+9.2611.08
11Øyvind GylverH 60- (25)29.04+7.059.43
16Ann Katrin OlsenD 50- (39)33.50+8.3711.18
17Gjermund GravirDIR-A (54)45.40+6.489.38
19Ellen Aure SkogedalD 45- (41)42.43+13.3712.20
20Edel Sofie NilsenD 55- (23)51.10+29.3420.47
23Margrete EngzeliusD 50- (39)36.45+11.3212.17
26Gyrid LøvliDIR-B (45)39.06+13.1414.16
26Håkon LøvliH 50- (52)39.01+11.299.25
33Bjørn MartiniH 45- (58)39.56+12.339.07
33Marianne ArnesenD 50- (39)47.31+22.1815.53
34Anne NydalDIR-B (45)43.55+18.0316.01
34Maria PerssonD 50- (39)51.54+26.4117.21
37Torstein KvaaleH 45- (58)42.53+15.309.47
42Fanni MarkussenDIR-A (54)1.06.03+27.1113.56
43Roar NydalDIR-A (54)1.06.45+27.5314.04

Askvoll og Holmedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Edvin HelleH 70- (20)22.229.05
4Sveinung FristadH 80- (8)46.16+13.2221.37

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Tove AasheimD 45- (41)39.21+10.1511.22
11Tore NymarkH 45- (58)34.46+7.237.56

Berger og Svelvik OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hedda Wessel PettersenN-åpen (54)39.5117.47
1Torill Nebell MikkelsenD 70- (7)33.0215.26
52Håvard W. PettersenH 45- (58)53.05+25.4212.07

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Steve SamuelsenDIR-B (45)33.54+8.0212.22
37Elin Marie IrgensD 45- (41)1.08.24+39.1819.46

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Svein Endre HoveH 65- (18)31.04+9.2012.37
15Lars Martin HafstadH 40- (30)39.27+5.108.32
31Otto Richard EideH 45- (58)39.23+12.008.59

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Yngvar ChristiansenDIR-A (54)43.06+4.149.05
12Ronja HellerDIR-C (21)44.14+18.4018.25
34Jan Erik AalbergH 45- (58)42.11+14.489.37
0Odd KletteliH 75- (17)diskvalifisert

Bø o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Dag Steinar RagvinDIR-A (54)44.17+5.259.20

Eds SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Arvid GalborgenH 65- (18)26.16+4.3210.40
10Yvonne GalborgenD 60- (11)39.33+18.1218.28
26Carl-Göran StrutzH 55- (36)32.13+8.259.47
26Hans LarssonH 40- (30)46.54+12.3710.09
42Philip LarssonDIR-B (45)1.16.24+50.3227.52
43Ingerlise EriksenDIR-B (45)1.16.28+50.3627.54

Eidskog OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Aleksander Tangen HoltetN-åpen (54)26.5912.02
0Asbjørn LandeN-åpen (54)22.049.51
7Eivind LandeH 45- (58)32.44+5.217.28
8Ragnar LandeDIR-C (21)35.19+9.4514.42

Eiker OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne Line Nydal BergliaD 55- (23)21.59+0.238.56
5Hans Roar BakkenH 65- (18)26.17+4.3310.41
5Tom André AlstadsætherH 17-B (10)39.46+9.1014.30
5Sølvi FossøyD 17- (16)40.26+8.5311.19
9Vigdis AndersenD 60- (11)38.36+17.1518.02
14Anne Marthe PeveriD 17- (16)56.49+25.1615.54
16Øystein AndersenH 60- (25)33.55+11.5611.20
25Johanne Viken FlatenDIR-B (45)38.52+13.0014.11
25Heidi MyklemyrD 45- (41)48.18+19.1213.57
31Kristin VikenDIR-B (45)42.39+16.4715.33
32Ole Johnny PetersenH 55- (36)35.38+11.5010.49
55Ole MyklemyrH 45- (58)58.07+30.4413.16
0Anna Isnes TyseD 17- (16)diskvalifisert

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gaute LindaasH 13-16N (4)26.21+12.5612.55
15Tore LindaasDIR-B (45)35.35+9.4312.59
30Mats LindaasDIR-B (45)42.03+16.1115.20

Emblem IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Lars Roger LundanesH 55- (36)27.02+3.148.13
21Marit Sylte LundanesD 50- (39)36.02+10.4912.03
0Geir NilsenH 60- (25)diskvalifisert

Fana IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Ole TørnqvistH 50- (52)40.34+13.029.47
33Marie Roll-TørnqvistDIR-B (45)42.45+16.5315.36

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jarle RogndokkenH 17-B (10)33.43+3.0712.18

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Åge AashamarDIR-B (45)1.00.47+34.5522.11

Fossum IF

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erlend BakkeN-åpen (54)26.1911.44
1Cathrine LøyningDIR-N Lang (1)41.239.23
2Nils HæstadH 55- (36)24.11+0.237.21
6Trond MyhreDIR-B (45)30.14+4.2211.02
14Kjersti HovD 50- (39)33.06+7.5311.04
14Harald BakkeH 45- (58)35.11+7.488.01
14Arild AndresenH 50- (52)35.01+7.298.27
15Lars HjermstadH 55- (36)28.40+4.528.42
18Magnhild T. MølnvikD 50- (39)34.09+8.5611.25
23Karianne KatlaDIR-A (54)52.16+13.2411.01
23Richard Zeiner-GundersenH 55- (36)31.26+7.389.33
24Trond BrevikDIR-A (54)52.18+13.2611.02
26Åse NorrudD 45- (41)49.14+20.0814.13
26Ivar MølnvikH 45- (58)37.39+10.168.35
28Marianne HjermstadD 50- (39)41.35+16.2213.54
28Christian JomaasH 45- (58)37.50+10.278.38
32Terje MelsomDIR-A (54)58.23+19.3112.19
35Lars Erik GjeinH 45- (58)42.16+14.539.38
40Stein H. HagenH 50- (52)48.49+21.1711.47
0Cecilie KvermeDIR-C (21)diskvalifisert

Fredrikstad SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Johanne Klavestad AabyN-åpen (54)57.2425.37
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (54)25.2111.19
0Adele EdvardsenN-åpen (54)24.5911.09
0Malin Husebye AamodtN-åpen (54)23.5410.40
0Isak SolbergN-åpen (54)39.2617.36
0Ingrid SteinslandN-åpen (54)25.2111.19
0Julie SåheimN-åpen (54)25.2011.18
0Emil Husebye AamodtH -10 (6)18.448.08
0Marte Hox BrynildsenD -10 (12)20.138.47
0Andrine K. S. EdvardsenD -10 (12)46.23+20.1120.10
2Thomas LieH 40- (30)34.24+0.077.26
5Øystein RuudH 60- (25)25.01+3.028.22
7Eirik Nigardsøy JohnsenDIR-B (45)31.07+5.1511.21
7Fredrik GudmestadDIR-C (21)34.31+8.5714.22
7Lasse SimonsenH 17- (16)44.57+13.199.43
8Kjell MichelsenH 80- (8)2.00.31+1.27.3756.18
8Silje MoeD 17- (16)44.06+12.3312.21
10Dyre Martin GulbrandsenH 40- (30)37.13+2.568.03
11Anders Johan KrosbyH 70- (20)33.06+10.4413.27
12Espen BekhusH 40- (30)38.33+4.168.20
13Gunn Astrid JakobsenD 55- (23)31.32+9.5612.49
13Per StensethH 60- (25)30.16+8.1710.07
14Jan Erik PockrandtDIR-C (21)56.53+31.1923.42
14Christina AnderssonD 55- (23)31.43+10.0712.53
14Bjørn HeidenstrømH 60- (25)31.56+9.5710.40
19Jørn Christen JohnsenDIR-B (45)37.49+11.5713.48
22Henning MartinsenH 45- (58)37.03+9.408.27
23Lars Ole KlavestadH 40- (30)44.56+10.399.43
33Axel BromanderH 55- (36)35.40+11.5210.50
33Sven SimonsenH 50- (52)42.23+14.5110.14
37Jan Edvin BlomkvistDIR-B (45)53.00+27.0819.20
39Arnfinn MoeH 45- (58)45.04+17.4110.17
42Jan Sverdrup-ThygesonH 50- (52)49.23+21.5111.55
46Bertil AlexandersenDIR-A (54)1.22.18+43.2617.21
48Hilde PoppeDIR-A (54)1.24.00+45.0817.43
50Anders BrynildsenDIR-A (54)1.57.35+1.18.4324.48
57Kjell Reidar MydskeH 45- (58)1.00.57+33.3413.54
0Sondre StrømbergN-åpen (54)diskvalifisert
0Magne SætherH 40- (30)diskvalifisert

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tomas EidsmoH 45- (58)27.236.15
2Johan IvarssonH 45- (58)28.58+1.356.36
4Ola AaldeH 75- (17)32.10+4.0715.01
5Eva AaldeD 70- (7)49.33+16.3123.09
11Lars SandstadH 17- (16)49.31+17.5310.43

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Helge ScheiH 65- (18)32.44+11.0013.18

Gimle IF

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Tuva FossaasN-åpen (54)33.4315.03
0Agnes S. JohansenN-åpen (54)45.3420.20
1Tore Grønlund MoenDIR-B (45)25.529.26
1Tor HernesH 85- (1)41.2619.21
2Mathilde FossaasD 11-12N (5)21.24+1.3110.29
2Erlend Grønlund MoenH 11-12N (5)21.42+1.0510.38
2Willy GrønstadH 65- (18)24.06+2.229.47
3Ingrid Grønlund MoenDIR-C (21)31.13+5.3913.00
3Asbjørg BjørloD 75- (4)52.06+9.5524.20
4Vetle FosdalH 11-12N (5)24.21+3.4411.56
4Martin KindemH 13-16N (4)27.33+14.0813.30
4Johanna YtterbølD 75- (4)1.01.29+19.1828.43
5Martin HeitmannH 17-C (5)1.15.31+45.0131.27
6Heidrun MattickD 70- (7)1.01.34+28.3228.46
8Trygve FosseH 75- (17)33.29+5.2615.38
10Trond Ivar FossaasDIR-B (45)33.26+7.3412.12
14Martin GlomsrødDIR-A (54)45.31+6.399.36
14Thorbjørn Johan BjørloH 75- (17)42.42+14.3919.57
15Liv Edle GrønstadDIR-C (21)57.07+31.3323.47
17Ann-Charlotte FossaasDIR-C (21)1.15.52+50.1831.36
18Iren BrasethDIR-C (21)1.16.20+50.4631.48
23Eva JohansenDIR-B (45)38.18+12.2613.58
0Bjørn SlåtterøDIR-B (45)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Even LienH -10 (6)21.429.26
1Jan MolstadH 17-C (5)30.3012.42
2Margrete JørandliD 60- (11)23.53+2.3211.09
3Anne SørlienD 17-C (12)32.17+9.1213.27
4Martin ØhmanH 40- (30)34.54+0.377.33
7Arne StrandlieH 80- (8)58.01+25.0727.06
8Eli Ringstad LienDIR-B (45)31.58+6.0611.39
12Elias ØhmanH 17- (16)54.46+23.0811.51
15Harald BakkeH 65- (18)34.57+13.1314.12
17Øyvind LienH 40- (30)41.04+6.478.53
23Are StrandlieH 45- (58)37.16+9.538.30
0Kirsten BakkeD 70- (7)diskvalifisert

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nikolai TesloN-åpen (54)33.5815.09
3Øyvind SørlieH 60- (25)23.37+1.387.53
5Trygve RognstadDIR-B (45)29.33+3.4110.47
22Tom-Vegard FeltstykketH 40- (30)44.41+10.249.40
44Einar TesloH 45- (58)45.59+18.3610.29

Halden SK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Linus BjørkeN-åpen (54)23.4810.37
0Johan Fredrik BraarudN-åpen (54)43.1619.18
0Håkon H BredaN-åpen (54)38.3417.13
0Torine Hagen-TafjordN-åpen (54)27.3012.16
0Alf Kristian HelleN-åpen (54)27.1412.09
0Ella Elise Henning OlsenN-åpen (54)30.1013.28
0Edvard HoleneN-åpen (54)50.0422.21
0Signe KvalheimN-åpen (54)36.5016.26
0Thea KvalheimN-åpen (54)29.5613.21
0Aksel TorgersenN-åpen (54)29.0712.59
0Ville Emil WingstedtN-åpen (54)23.1410.22
0Sigrid Schmitt GranD -10 (12)19.088.19
0Minna Sofie WingstedtD -10 (12)23.2110.09
0Inger Anne BraarudD -10 (12)26.1211.23
1Sebastian Bøhn-BryntesenH 11-12N (5)20.3710.06
1Petter BjørgulDIR-A (54)38.528.11
3Helle KvalheimD 11-12N (5)23.39+3.4611.35
41Emeline MjølnerødDIR-A (54)1.05.47+26.5513.52
0Kristine RylandD 11-12N (5)diskvalifisert

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kjetil JacobsenH 17-B (10)44.34+13.5816.15
18Mona LomeD 45- (41)42.17+13.1112.13
22Kjersti RønningDIR-A (54)51.47+12.5510.55
33Andreas HuberDIR-A (54)58.36+19.4412.21

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Erik Johan GrorudH 70- (20)31.14+8.5212.41

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
54Erik Utne VieH 45- (58)57.52+30.2913.12

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Magnar ReppesgårdH 75- (17)37.37+9.3417.34
29Kari Reppesgård HoltD 45- (41)49.57+20.5114.26
38Tone Sølie LysnesD 45- (41)1.17.13+48.0722.19

Heming Orientering

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Astrid ReuschN-åpen (54)42.2218.54
0Ingrid T. Rolfsen HaugmoN-åpen (54)26.5912.02
3Rikke Skyttersæter IversenD 17- (16)37.15+5.4210.26
3Signe Astrup ArnesenD 45- (41)32.58+3.529.31
3Sidsel SandelienD 70- (7)40.08+7.0618.45
7Thor VollsetH 17-B (10)40.58+10.2214.57
8Nils Petter FremmingH 50- (52)33.28+5.568.05
9Bjørn SandelienH 70- (20)31.07+8.4512.38
12Runa SkyttersæterD 55- (23)30.52+9.1612.32
19Knut Erling ØenH 50- (52)36.46+9.148.52
24Dagrun MelkildD 50- (39)39.44+14.3113.17
27Christian ReuschH 45- (58)37.48+10.258.37
36Christian Nordahl RolfsenDIR-B (45)47.06+21.1417.11
36Marianne ReuschD 45- (41)1.08.00+38.5419.39
37Lasse ArnesenH 50- (52)43.52+16.2010.35
48Anders FlågenH 45- (58)48.07+20.4410.59
0Onelma BlomhoffDIR-C (21)diskvalifisert
0Ann Elin FlågenD 45- (41)diskvalifisert
0Jappe BlomhoffH 75- (17)diskvalifisert

Horten OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Anne Marte PensgaardDIR-C (21)43.29+17.5518.07

Idd Sportsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Leif BokerødH 65- (18)24.53+3.0910.06
18Frank SvarødH 50- (52)36.41+9.098.51
0Marit Bokerød HansenD 65- (6)diskvalifisert

Idefjordens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Oscar GustafssonDIR-A (54)53.42+14.5011.19

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Bjørn Idar SætranDIR-A (54)48.42+9.5010.16

IK Grane Arendal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Oddny JørgensenD 60- (11)30.58+9.3714.28
7Finn Ole JørgensenH 65- (18)27.25+5.4111.08

IL Koll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Johan LundeH 55- (36)28.35+4.478.41
18Arne TesliH 65- (18)51.01+29.1720.44
21Espen MesselDIR-A (54)50.46+11.5410.42

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin SølbergDIR-C (21)31.11+5.3712.59

IL Tyrving

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Julian MalmbergN-åpen (54)43.5019.34
0Linn MalmbergN-åpen (54)43.4519.31
1Svein S JacobsenH 65- (18)21.448.50
2Bjørn Tore MathisenH 17- (16)33.41+2.037.17
2Are KristiansenH 50- (52)29.38+2.067.09
2Per Kristian EkebergH 60- (25)22.56+0.577.40
3Mathias NipenDIR-A (54)39.36+0.448.21
3Ildiko HorvatiD 65- (6)43.56+21.0820.31
4Ole Underthun JohansenH 35- (5)50.05+12.3410.50
6Hasse BergstrømH 70- (20)27.00+4.3810.58
7Dag Helland-HansenDIR-A (54)41.37+2.458.46
7Marianne NjåsteinD 50- (39)29.50+4.379.58
7Berit DanielsenD 55- (23)26.51+5.1510.54
11Kjersti SkantzeD 55- (23)29.44+8.0812.05
12Oda SikkelandDIR-B (45)34.26+8.3412.34
13György HorvatiH 70- (20)36.09+13.4714.41
14Jenny-Ann MalmbergD 45- (41)40.12+11.0611.37
19Berit BergeD 55- (23)41.38+20.0216.55
20Anne Kristine NorderudD 50- (39)35.54+10.4112.00
20Lars-Erik FiskumH 55- (36)30.23+6.359.14
22Ida Margrethe UllernDIR-B (45)38.07+12.1513.54
29Karl-Johan MalmbergH 45- (58)37.55+10.328.39
30Hallvard BergH 55- (36)35.12+11.2410.41
47Eirik JørgensenH 45- (58)47.08+19.4510.45
47Are NjåsteinH 50- (52)58.56+31.2414.14
48Torkjel NesheimH 50- (52)59.35+32.0314.23
0Åsa FranzenDIR-A (54)diskvalifisert
0Skjalg Hundseid KamsvågDIR-A (54)diskvalifisert
0Anett WallinD 45- (41)diskvalifisert
0Frode KamsvågH 50- (52)diskvalifisert
Åshild FlatebakkenD 50- (39)brutt

Indre Østfold OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thomas BedinH 40- (30)34.177.25
2Anders TaraldrudH 70- (20)24.16+1.549.51
4Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (9)41.10+9.5111.31
5Rune BlågestadH 40- (30)34.57+0.407.33
7Anne Lise NyengenD 17-C (12)44.18+21.1318.27
9Ina BlågestadD 17-C (12)49.27+26.2220.36
9Bente LineD 55- (23)28.12+6.3611.27
11Per Oskar LarsenH 65- (18)30.16+8.3212.18
12Roger TorperH 75- (17)37.59+9.5617.44
13Rune NygårdDIR-B (45)34.59+9.0712.46
13Sigmund VisterH 50- (52)34.54+7.228.25
16Claes-Tommy HerlandH 40- (30)40.08+5.518.41
17Sture OttesenH 55- (36)29.39+5.519.00
19Dag Arne LierH 40- (30)41.26+7.098.58
19Bent GalborgenH 60- (25)37.43+15.4412.36
20Fredrik LarsenH 40- (30)43.53+9.369.29
26Marit Nandrup PettersenD 50- (39)40.02+14.4913.23
30Asle Sagli GudimH 45- (58)38.38+11.158.49
31Per FosserDIR-A (54)57.14+18.2212.04
34Frank Johannes BjøringsøyH 55- (36)40.48+17.0012.24
38Tore RambølDIR-A (54)1.01.16+22.2412.55
41Rune S. NielsenH 50- (52)48.52+21.2011.48
0Tore AabergH 70- (20)diskvalifisert

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne-Britt NilsenD 75- (4)47.36+5.2522.14

Kolbotn og Skimt OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anne Marit FærdenD 65- (6)47.16+24.2822.05
5Jon FærdenH 70- (20)25.16+2.5410.16
17Lars-Evan PetterssonH 65- (18)38.33+16.4915.40
39Anders FærdenH 45- (58)45.04+17.4110.17
45Bjørn Sverre GulheimH 50- (52)52.44+25.1212.44
0Lasse GulheimDIR-C (21)diskvalifisert

Kongsberg OL

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jan Olav BerganN-åpen (54)30.5213.46
0Eirik LestebergN-åpen (54)38.4017.15
0Jon StrandN-åpen (54)22.3910.06
0Elise RenardD -10 (12)25.4311.10
0Ingrid LestebergD -10 (12)38.42+12.3016.49
1Bjørn HaavengenH 50- (52)27.326.39
2Celine RenardD 17- (16)35.26+3.539.55
2Kari StrandD 40- (9)35.20+4.019.53
3Unn Hilde HeggedalD 50- (39)27.01+1.489.02
3Kristin EgerD 40- (9)41.05+9.4611.30
3Ola LestebergH 40- (30)34.50+0.337.32
4Lene FlessebergD 17-B (4)54.25+21.0519.51
4Svein-Erik SøgårdH 50- (52)31.25+3.537.35
5Mona Dalegård LøkenD 17-C (12)43.50+20.4518.15
6Anita Sørensen DrageD 50- (39)29.44+4.319.56
6Odd StrandH 45- (58)31.34+4.117.12
8Ingrid KvistadD 45- (41)38.05+8.5911.00
8Ingar HåkonsenH 70- (20)29.38+7.1612.02
9Ann-Karin LestebergD 40- (9)1.20.13+48.5422.28
11Hilde StorløkkenD 50- (39)32.12+6.5910.46
12Lise HørtvedtD 17-C (12)56.53+33.4823.42
13Jørgen Teigen SøgårdH 17- (16)59.16+27.3812.49
15Per Øivind EgerH 45- (58)35.26+8.038.05
23Barbara Willkommen EikenD 45- (41)47.08+18.0213.37
25Roar TønnessenDIR-A (54)52.19+13.2711.02
28Bjørn Victor LarsenDIR-A (54)54.28+15.3611.29
29Elisabeth HetlevikD 50- (39)42.00+16.4714.02
30Nina Hansen-MøllerudD 50- (39)43.43+18.3014.37
30Roger Andre VaneboH 50- (52)41.28+13.5610.00
32Eli Bonden KjørsvikD 45- (41)54.06+25.0015.38
38Kirsti RogstadD 50- (39)1.04.01+38.4821.24
39Hilde MoholthD 50- (39)1.23.41+58.2827.59
39Cora EbnerD 45- (41)1.40.31+1.11.2529.03
41Hans Otto ØverbyH 45- (58)45.49+18.2610.27
43Phil ConwayH 50- (52)49.39+22.0711.59
47Terje EikenDIR-A (54)1.23.11+44.1917.32
0Mathis RenardN-åpen (54)diskvalifisert
0Øyvind DrageH 50- (52)diskvalifisert
Marte EgerN-åpen (54)brutt

Konnerud IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hans Mathias Økern HågårdN-åpen (54)23.5710.41
0Julie Økern HågårdN-åpen (54)44.3519.54
0Iben Liveng BraadlandN-åpen (54)26.3911.53
0Mone Småge-HilsenN-åpen (54)31.3814.07
0Hanna SpangbergN-åpen (54)31.1013.54
0Johanne StorhaugN-åpen (54)31.2414.01
1Kjell Petter SmågeH 17-B (10)30.3611.10
2Cathrine Liveng-NessD 17-N (2)26.39+5.3213.03
6Jørn Idar EllingsenH 17-B (10)40.29+9.5314.46
10Steinar RuudH 75- (17)35.15+7.1216.28
12Tove HeimdalD 50- (39)32.19+7.0610.48
13André JægtvikH 40- (30)39.00+4.438.26
16Trond BaklidH 55- (36)28.54+5.068.47
25Håvard HågårdH 45- (58)37.30+10.078.33
27Ina Cecilie LandroD 45- (41)49.27+20.2114.17
29Tove SildenesDIR-B (45)41.03+15.1114.58
31Njål SvingheimH 50- (52)41.58+14.2610.08
35Mette SpangbergD 45- (41)56.35+27.2916.21

Kristiansand OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Bruno NazárioH 35- (5)43.38+6.079.26
5Jon BjørgumH 55- (36)25.12+1.247.39
6Håvar Birkeland StormoenDIR-A (54)41.23+2.318.43
9Silje BøenD 17- (16)48.01+16.2813.27
9Arne BujordetH 50- (52)33.33+6.018.06
10Jack BjørnsenH 55- (36)26.56+3.088.11
21Oluf BøckmanH 50- (52)37.40+10.089.05
32Ragnhild HaldD 50- (39)45.06+19.5315.05

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Audun Melby JacobsenDIR-A (54)45.33+6.419.36
24Kristin Melby JacobsenDIR-B (45)38.29+12.3714.02

Larvik OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ingvild RingheimN-åpen (54)23.3210.30
1Kristin HjortlandD 17-B (4)33.2012.09
1Ingrid UndstadD 40- (9)31.198.46
6Lars FremstadH 55- (36)25.48+2.007.50
7Rolf GjølbergH 70- (20)27.59+5.3711.22
10Sten Øivind BjerkeH 17-B (10)1.14.11+43.3527.04
10Per Olav GulbrandsenH 45- (58)34.20+6.577.50
21Anne Gro ReppesgårdD 55- (23)1.11.24+49.4829.01
36Ole Edvard HjortlandH 45- (58)42.28+15.059.41
49Asbjørn RoeH 45- (58)49.10+21.4711.13
51Tom KristensenH 45- (58)49.45+22.2211.21

Lierbygda OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helga HaverstadD 60- (11)21.219.58
6Kim Farnes HansenH 50- (52)33.01+5.297.58
6Gunhild HennumD 55- (23)26.38+5.0210.49
14Ingemar Jansson HaverstadH 55- (36)28.36+4.488.41
38Bjørn-Willy ArntzenH 45- (58)44.56+17.3310.15

Lillomarka OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Guro BrændenN-åpen (54)30.3713.40
1Stian LillegårdH 17-N (2)20.109.53
1Toril HallanD 55- (23)21.368.46
2Johnny JohansenDIR-B (45)28.21+2.2910.20
2Ingrid BredalenD 17-B (4)40.25+7.0514.45
3Vidar BenjaminsenH 50- (52)29.40+2.087.09
4Elin BrekkeDIR-C (21)31.25+5.5113.05
5Line Bar-NathanDIR-C (21)33.42+8.0814.02
7Jens Olav KløvrudH 55- (36)26.07+2.197.56
12Elin KrogstadD 17- (16)50.06+18.3314.02
12Svein NygårdH 45- (58)35.02+7.397.59
13Trine OldernesD 45- (41)40.03+10.5711.34
15Fredrik SteiwerH 60- (25)33.05+11.0611.03
16Lars Audun VoldDIR-B (45)36.12+10.2013.12
16Reidunn HallanD 55- (23)35.12+13.3614.18
17Terje BlindheimH 45- (58)35.40+8.178.08
20Assaf Bar-NathanDIR-B (45)37.55+12.0313.50
27Jorunn BlindheimDIR-B (45)39.15+13.2314.19
28Merete RørvikDIR-B (45)40.28+14.3614.46
39Josef NollDIR-B (45)53.48+27.5619.38
0Nov Bar-NathanN-åpen (54)diskvalifisert
0Steinar EastwoodDIR-A (54)diskvalifisert

Lommedalens IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Erling TidemannH 75- (17)32.56+4.5315.23
13Per MeilandH 75- (17)38.01+9.5817.45

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lis DæhliD 60- (11)29.54+8.3313.58
7Sigurd DæhliH 60- (25)26.51+4.528.58
12Trond OlsenH 55- (36)28.19+4.318.36
15Anita Østgård OlsenD 55- (23)34.21+12.4513.57

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Roar ForbordH 70- (20)24.44+2.2210.03

Måren OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Theo Winsents SæterH -10 (6)23.04+1.1310.01
6Morten TangenH 17- (16)44.50+13.129.42
8Linda FredhD 40- (9)1.11.44+40.2520.05
18Pål WinsentsH 40- (30)41.11+6.548.54
19Morten DueH 55- (36)30.16+6.289.11
31Morten KarlsenH 55- (36)35.20+11.3210.44

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3John Thomas PetersenH 70- (20)24.30+2.089.57
9Marit B. EithunD 45- (41)38.17+9.1111.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44 -DIR-B (45)1.20.17+54.2529.18

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kristin SandvenD 45- (41)36.24+7.1810.31
16Petter LøeH 50- (52)35.24+7.528.33

Notts OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hilary PalmerD 65- (6)45.15+22.2721.08
17John PalmerH 70- (20)50.42+28.2020.36

Nydalens SK

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Mathilde R KorenN-åpen (54)30.0313.24
0Per Noah SommerheinN-åpen (54)48.0221.26
0Eira Skaarer WiklundD -10 (12)17.477.43
1Cecilie Wærp HaugeD 17-C (12)23.059.37
1Ingrid SkaarerDIR-C (21)25.3410.39
1Nicole RagvinD 17- (16)31.338.50
1Terje Wiig MathisenH 55- (36)23.487.14
1Berit Sofie WiklundD 45- (41)29.068.24
2Maria JonssonD 50- (39)25.18+0.058.27
2Else Kari ScheeleD 45- (41)31.46+2.409.10
3Øystein RodemH 17- (16)35.08+3.307.36
3Sören JonssonH 55- (36)24.26+0.387.25
4Thomas NipenDIR-A (54)39.42+0.508.22
4Kari MadslienD 50- (39)28.51+3.389.38
4Ellen Marie TurterD 55- (23)24.40+3.0410.01
5Einar LunøeH 50- (52)32.14+4.427.47
5Anne Borgen SturødD 45- (41)34.38+5.3210.00
6Knut AaldeH 40- (30)35.17+1.007.38
7Maren KaarbyD 17- (16)42.04+10.3111.47
7Jan Tore HenriksenH 50- (52)33.07+5.357.59
8Alix Young VikD 50- (39)30.02+4.4910.02
8Esten KorenH 45- (58)33.38+6.157.40
8Terje DengerudH 55- (36)26.26+2.388.02
8Torstein HoleH 40- (30)37.02+2.458.00
9Jan Erik IsaksenH 45- (58)33.57+6.347.45
9Bjørn HaugeH 40- (30)37.06+2.498.01
13Børge PedersenDIR-A (54)44.30+5.389.23
13Synnøve Lyssand SandbergD 50- (39)32.33+7.2010.53
16Åse  Marit Rekkertbø KorenDIR-C (21)57.10+31.3623.49
19Jo WiklundDIR-A (54)47.36+8.4410.02
20Jon Iver BakkenH 50- (52)36.51+9.198.54
21Fredrik SaugestadDIR-B (45)37.57+12.0513.51
22Anne Marit BjergaardD 50- (39)36.41+11.2812.16
25Per SandbergH 55- (36)32.06+8.189.45
26Ellen OlsvikDIR-A (54)52.42+13.5011.07
27Ottar WiklundH 50- (52)39.11+11.399.27
30Monica HaldenDIR-A (54)56.03+17.1111.49
31Kathrine LunøeD 45- (41)53.46+24.4015.32
34Nils BerganH 50- (52)43.02+15.3010.23
36Inger Johanne EikelandD 50- (39)55.11+29.5818.27
37Svein Helge HøydalDIR-A (54)1.00.58+22.0612.51
39Mons Kr. LøvfaldH 50- (52)46.40+19.0811.16
41Gunnar Engen VikH 45- (58)45.49+18.2610.27
Vegard HaldenDIR-A (54)diskvalifisert

OK Moss

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine RoskifteD 17-N (2)21.0710.21
1Thomas RoskifteH 35- (5)37.318.07
1Harald LundhaugH 75- (17)28.0313.06
2Lars Mikkel L. NilsenH 13-16N (4)19.27+6.029.32
2Inger LindløvD 70- (7)34.40+1.3816.11
4Tiril L. NilsenD 11-12N (5)28.10+8.1713.48
5Stein KorenH 80- (8)46.52+13.5821.54
10Per Reidulf HolmH 65- (18)29.56+8.1212.10
15Harald WibyeH 75- (17)1.00.39+32.3628.20
15Knut LindløvH 70- (20)41.31+19.0916.52
16Torgeir SnilsbergH 45- (58)35.34+8.118.07
18Karl Aasmund ErøyH 55- (36)30.15+6.279.11
18Ingar FinstadH 70- (20)54.55+32.3322.19Last ned GPS-spor i gpx-format
23Hallvard KorenH 50- (52)38.25+10.539.16
24Tonje HolmD 45- (41)47.23+18.1713.41
24Henning Bratland CarlsenH 40- (30)45.24+11.079.49
28Christopher SchiveH 55- (36)33.56+10.0810.18
35Roy GjerdingH 55- (36)41.45+17.5712.41

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Morten AndresenH 17-B (10)36.14+5.3813.13
6Hilde Gunn HellenesD 17-C (12)44.09+21.0418.23
11Kristil KristensenD 60- (11)44.03+22.4220.35
0Carl Ove BergH 70- (20)diskvalifisert

OK Sør

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gudveig JørundlandD 75- (4)42.1119.42
6Einar JørundlandH 80- (8)47.29+14.3522.11

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erik RåbergH 35- (5)39.19+1.488.30

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Øivind EriksenDIR-C (21)44.19+18.4518.27

OL Toten-Troll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amund FlaskerudH -10 (6)21.519.30
3Johannes Bjørke SollienH 11-12N (5)21.51+1.1410.42
9Marius StaffH 17- (16)46.35+14.5710.04
15Vanja StaffD 50- (39)33.39+8.2611.15
17Sjur GjestvangH 60- (25)34.42+12.4311.36
18Anders SollienH 45- (58)35.55+8.328.12
24Onno VerberneH 55- (36)31.55+8.079.42
27Trond FlaskerudH 40- (30)47.16+12.5910.13
32Nils Harald StaffH 50- (52)42.14+14.4210.12

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Henry SundsetvikH 75- (17)34.48+6.4516.15
17Frode HaugskottH 50- (52)35.32+8.008.34
44Geir PaulsenH 50- (52)51.40+24.0812.28

OL Tønsberg og omegn

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Henrik MathisenN-åpen (54)29.5413.20
0Wilma EvensenD -10 (12)39.59+13.4717.23
1Jannicke ØdegårdD 35- (3)36.4510.17
7Eigil KongsfjellH 75- (17)32.58+4.5515.24
8Linnea EvensenD 17-C (12)48.49+25.4420.20
12Tor Ivar ChristiansenH 50- (52)34.44+7.128.23
14Trond EvensenH 40- (30)39.18+5.018.30
16Hermund UlvensøenH 17- (16)1.26.48+55.1018.47
36Bent HaflanH 55- (36)43.49+20.0113.19
43Roar MathisenH 45- (58)45.55+18.3210.28
0Odd Harald NilsenH 60- (25)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kåre ØstgårdH 75- (17)32.52+4.4915.21
8Mona Bugge HaugD 55- (23)27.45+6.0911.16
10Jostein Svaland DaleH 17- (16)46.42+15.0410.06
38Ragnhild SkogsrudDIR-B (45)53.32+27.4019.32

Oppsal Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin JægerD 35- (3)54.20+17.3515.13
9Robert HafsrødH 17-B (10)44.44+14.0816.19
10Marit VinjeD 17-C (12)50.51+27.4621.11
14Lars KlyveH 65- (18)34.15+12.3113.55
17Anne-Elise EdstrømD 55- (23)35.39+14.0314.29
25Halvor HobølH 40- (30)46.15+11.5810.00
32Kirsti Gimnes AreDIR-B (45)42.40+16.4815.34
36Roger MostueDIR-A (54)1.00.42+21.5012.48
49Bo EmilssonDIR-A (54)1.27.26+48.3418.26
0Stig Hultgreen KarlsenH 60- (25)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hanne Maria VisterD 17- (16)41.14+9.4111.32
10Ida HopeD 17- (16)48.22+16.4913.32
12Are EriksenH 60- (25)30.02+8.0310.02
14Vegard LineH 17- (16)1.00.16+28.3813.02
15Magnus Barth GustavsenH 17- (16)1.11.30+39.5215.28
22Guttorm L EggeH 50- (52)37.53+10.219.09

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tony HalsallDIR-C (21)33.59+8.2514.09

Porsgrunn OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Cathrine Næss HoltermannD 17-C (12)27.29+4.2411.27
4Janne LarsenD 17-C (12)32.27+9.2213.31
4Jørn LangerudH 17-C (5)52.17+21.4721.47
4Thore KornmoH 45- (58)29.41+2.186.46
5Adrian HagenH 11-12N (5)26.29+5.5212.58
5Hilde Kristine RosenvoldD 50- (39)28.54+3.419.39
6Atle RemmeH 65- (18)26.32+4.4810.47
7Magne Wiig MathisenH 40- (30)36.47+2.307.57
11Lill BirkelundD 17-C (12)53.01+29.5622.05
13Dag AusenH 45- (58)35.08+7.458.01
15Kjell WestinH 50- (52)35.14+7.428.30
20Hilde VassendD 45- (41)43.27+14.2112.33
21Hans Christian MeenH 45- (58)37.02+9.398.27
22Lenka WestinD 45- (41)45.43+16.3713.12
25Anniken AusenD 50- (39)39.53+14.4013.20
33Mona BakkeD 45- (41)54.44+25.3815.49
46Jon SkriubakkenH 45- (58)46.13+18.5010.33
49Terje BakkeH 50- (52)1.00.34+33.0214.37
0Tove Evensen MathisenD 55- (23)diskvalifisert

Raumar Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erle FosstveitN-åpen (54)48.0421.27
1Anna Austad SveenD 13-16N (1)20.3010.02
3Morten EngebretsenH 17-C (5)42.24+11.5417.40
3Stine AustadD 17-B (4)50.16+16.5618.20
3Lene KinnebergD 55- (23)24.22+2.469.54
12Ingrid Eide RappD 45- (41)39.38+10.3211.27
15Heidi ØstliD 45- (41)40.53+11.4711.48
16Trine Ruud BråtenD 45- (41)41.27+12.2111.58
20Jan SveenH 60- (25)40.44+18.4513.37
21Anne-Grete AustadD 45- (41)44.44+15.3812.55
27Terje BråtenH 55- (36)32.28+8.409.52
39Aslak KinnebergDIR-A (54)1.02.53+24.0113.15
40Pål Kogstad NæssDIR-A (54)1.04.38+25.4613.38

Ringerike OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marion AmundsenD 35- (3)1.05.56+29.1118.28
3Lars-Inge ArnevikH 45- (58)29.40+2.176.46
4Kirsti KringhaugD 45- (41)33.45+4.399.45
5Monica BerglundD 40- (9)42.23+11.0411.52
9Even A BjørkliDIR-C (21)35.54+10.2014.57
21Lars BerglundH 40- (30)44.10+9.539.33
28Line Skjevik ArnevikD 45- (41)49.43+20.3714.22
32Stig MellingH 45- (58)39.47+12.249.04

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anne SørumD 60- (11)31.55+10.3414.54

Røyken OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Synne KjernsmoN-åpen (54)28.3712.46
2Morten FjellH 17-N (2)20.55+0.4510.15
4Torgeir StrandhagenH 60- (25)24.29+2.308.11
9Ida SyversenD 50- (39)30.33+5.2010.13
28Kjetil KjernsmoH 40- (30)1.00.24+26.0713.04
29Leif Erik HavnenH 40- (30)1.09.12+34.5514.58
29Øyvind Roger HansenH 55- (36)34.00+10.1210.20
30Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 45- (41)52.02+22.5615.02
37Eva SyversenD 50- (39)59.31+34.1819.54
38Jon Erik KvarmeH 50- (52)45.10+17.3810.54

Sandefjord OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari ChristiansenD 50- (39)25.138.26
3Oddvar GjelstadH 75- (17)31.45+3.4214.50
4Astrid GjelstadD 70- (7)43.33+10.3120.21
10Gjendine Gjelstad RebårdDIR-C (21)39.00+13.2616.15
13Jonas EikåsDIR-B (45)34.59+9.0712.46
31Lill-Ann TorpD 50- (39)44.08+18.5514.45
34Stine ArntzenD 45- (41)55.19+26.1315.59
35Tiri RebårdDIR-A (54)59.29+20.3712.32
46Arne Håkon JørgensenH 50- (52)53.06+25.3412.49
50Oskar KaaløyH 50- (52)1.49.30+1.21.5826.26
56Trond FossH 45- (58)59.55+32.3213.40
58Jo Børre EikåsH 45- (58)1.01.32+34.0914.02

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Morten AamodtH 50- (52)34.11+6.398.15
19Tom FurlandH 45- (58)36.02+8.398.13
19Marit HaavardsholmD 50- (39)34.25+9.1211.30
35Rune MalmeiH 50- (52)43.11+15.3910.25

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Neo ThomassenN-åpen (54)33.2014.52
0Jesper Vonen SvaeH -10 (6)20.198.50

Sentrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Gløer WinsvoldDIR-A (54)42.20+3.288.55

Skien OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Skjalg NysæterH 17- (16)44.32+12.549.38
5Frode NysæterH 45- (58)30.49+3.267.02
6Åse NysæterD 40- (9)50.38+19.1914.10
6Harald HoviH 60- (25)25.42+3.438.35
8Eirik LarsenH 17- (16)45.55+14.179.56
10Grete HoviD 55- (23)29.37+8.0112.02
13Silje Borge HoviD 17- (16)50.12+18.3914.03
22Turid VongravenD 55- (23)1.18.19+56.4331.50
22Eilef LandsverkH 60- (25)43.22+21.2314.30
0Hanna NysæterD 17- (16)diskvalifisert

Slavia Liberec

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Jiri MartanH 40- (30)37.50+3.338.11
44Elin MartanovaDIR-A (54)1.12.16+33.2415.14

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Carl-Fred. KolderupH 80- (8)40.16+7.2218.48

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Trond Svanøe-HafstadH 55- (36)31.19+7.319.31

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Bård Øyvind SolbergH 45- (58)49.11+21.4811.13

Stokke IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Margareta BrynhildsenD 65- (6)39.15+16.2718.20
7Randi HansenD 60- (11)35.53+14.3216.46
8Ragnar Niemi BergH 65- (18)28.57+7.1311.46
8Inger NergaardD 60- (11)37.24+16.0317.28
9Ove Gunnar JacobsenH 65- (18)29.55+8.1112.09
16Lars Martin GjeinH 70- (20)43.03+20.4117.30
29Håkon Nergaard BergDIR-A (54)55.05+16.1311.37

Sturla, IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald ThonH 60- (25)21.597.21
1Linda VerdeD 65- (6)22.4810.39
9Geir Holm GundersenH 60- (25)27.46+5.479.17
11Katinka Jussie BrurbergD 17- (16)49.39+18.0613.54
12Bjørn W. LudvigsenH 70- (20)34.14+11.5213.54
17kari Jussie LønningD 45- (41)42.09+13.0312.10
24Nils Inge BrurbergH 50- (52)38.38+11.069.19
34Torbjørn BogenDIR-B (45)43.55+18.0316.01

Tistedalen FL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mayna NossenD 60- (11)27.31+6.1012.51
14Joar WangH 70- (20)37.24+15.0215.12
18Svein MingeH 60- (25)36.21+14.2212.09

Trøsken IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sander Agnalt HeggenesN-åpen (54)30.0013.23
16Egil SyverstadH 65- (18)36.40+14.5614.54
17Terje AldarDIR-B (45)37.22+11.3013.38
18Bjørnar SyverstadDIR-A (54)47.02+8.109.55

Tynset IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Leif Arne NytrøenDIR-B (45)29.32+3.4010.46
10Gaute Kvittum NytrøenDIR-A (54)43.17+4.259.07

Uddevalla OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sixten SandN-åpen (54)43.4419.31

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Even LindaasDIR-A (54)40.16+1.248.29

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aune DørmænenH 13-16N (4)13.256.34
21Per Øivind HusbyH 60- (25)41.05+19.0613.44
24Kristian LøvåsH 45- (58)37.20+9.578.31
25Jan Kjærner-SembH 50- (52)38.55+11.239.24
28Sverre OttesenH 50- (52)40.15+12.439.43

Varteig OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Roy Roger EspenesH 17-C (5)33.07+2.3713.47
11Dag BrenåsDIR-A (54)43.55+5.039.15
18Per Olaf KlemsdalDIR-B (45)37.48+11.5613.47
18Elsie BrenneD 55- (23)40.03+18.2716.16
21Kjell Einar AndersenH 55- (36)30.48+7.009.21
45Bjørn ÅrbuDIR-A (54)1.19.31+40.3916.46

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Arnhild U. BråtenD 45- (41)37.57+8.5110.58
36Geir BråtenH 50- (52)43.31+15.5910.30

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Per OsenH 60- (25)27.56+5.579.20

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Geir NilsenH 45- (58)36.25+9.028.18

Østmarka OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Mathias LinløkkenH -10 (6)35.19+13.2815.21
0Ellen Margrete Stubban HygenD -10 (12)34.14+8.0214.53
0Pernille Nor-WollD -10 (12)36.51+10.3916.01
1Arne Chr. ScheieH 80- (8)32.5415.22
4Helge BakkehøiH 17- (16)42.43+11.059.14
4Tore SagvoldenH 55- (36)24.33+0.457.27
5Christine GjermoD 55- (23)25.19+3.4310.17
45Håvard BjønnessH 45- (58)46.05+18.4210.31
53Hans Olav HygenH 45- (58)54.09+26.4612.21

Ås-NMBU Orientering

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Gunnar BjervaN-åpen (54)36.2516.15
0Synne Schei DanevadN-åpen (54)34.1815.18
2Håkon DanevadDIR-A (54)39.22+0.308.18
3Bjørn TveiteH 80- (8)42.21+9.2719.47
4Mari Brøndbo DahlD 17- (16)39.14+7.4110.59
5Robert BanfiH 35- (5)55.55+18.2412.06
7Ingunn BergetD 40- (9)55.48+24.2915.37
9Ingunn ScheiDIR-B (45)32.48+6.5611.58
9Ivar MaalenH 55- (36)26.30+2.428.03
10May Bente BrurbergD 50- (39)30.34+5.2110.13
11Gunnar TengeH 50- (52)34.33+7.018.20
14Nils TveiteDIR-A (54)45.31+6.399.36
17Sille WinsnesD 50- (39)33.54+8.4111.20
27Ingrid M. TengeD 50- (39)41.20+16.0713.49
34Eirik NordhagenDIR-A (54)59.13+20.2112.29
35Ellen-Christine KorenD 50- (39)54.08+28.5518.06
40Judit BanfiDIR-B (45)54.39+28.4719.56
0Eero MartomaaN-åpen (54)diskvalifisert
0Vincent EijsinkH 50- (52)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor