Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

H 50-

4 140 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn HaavengenKongsberg OL27.32
2Are KristiansenIL Tyrving29.38+2.06
3Vidar BenjaminsenLillomarka OL29.40+2.08
4Svein-Erik SøgårdKongsberg OL31.25+3.53
5Einar LunøeNydalens SK32.14+4.42
6Kim Farnes HansenLierbygda OL33.01+5.29
7Jan Tore HenriksenNydalens SK33.07+5.35
8Nils Petter FremmingHeming Orientering33.28+5.56
9Arne BujordetKristiansand OK33.33+6.01
10Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)34.11+6.39
11Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering34.33+7.01
12Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn34.44+7.12
13Sigmund VisterIndre Østfold OK34.54+7.22
14Arild AndresenFossum IF35.01+7.29
15Kjell WestinPorsgrunn OL35.14+7.42
16Petter LøeNotodden OL35.24+7.52
17Frode HaugskottOL Trollelg35.32+8.00
18Frank SvarødIdd Sportsklubb36.41+9.09
19Knut Erling ØenHeming Orientering36.46+9.14
20Jon Iver BakkenNydalens SK36.51+9.19
21Oluf BøckmanKristiansand OK37.40+10.08
22Guttorm L EggeOslostudentenes IK37.53+10.21
23Hallvard KorenOK Moss38.25+10.53
24Nils Inge BrurbergSturla, IF38.38+11.06
25Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett38.55+11.23
26Håkon LøvliAsker Skiklubb39.01+11.29
27Ottar WiklundNydalens SK39.11+11.39
28Sverre OttesenVaregg Fleridrett40.15+12.43
29Ole TørnqvistFana IL40.34+13.02
30Roger Andre VaneboKongsberg OL41.28+13.56
31Njål SvingheimKonnerud IL41.58+14.26
32Nils Harald StaffOL Toten-Troll42.14+14.42
33Sven SimonsenFredrikstad SK42.23+14.51
34Nils BerganNydalens SK43.02+15.30
35Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)43.11+15.39
36Geir BråtenVegårshei IL43.31+15.59
37Lasse ArnesenHeming Orientering43.52+16.20
38Jon Erik KvarmeRøyken OL45.10+17.38
39Mons Kr. LøvfaldNydalens SK46.40+19.08
40Stein H. HagenFossum IF48.49+21.17
41Rune S. NielsenIndre Østfold OK48.52+21.20
42Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK49.23+21.51
43Phil ConwayKongsberg OL49.39+22.07
44Geir PaulsenOL Trollelg51.40+24.08
45Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL52.44+25.12
46Arne Håkon JørgensenSandefjord OK53.06+25.34
47Are NjåsteinIL Tyrving58.56+31.24
48Torkjel NesheimIL Tyrving59.35+32.03
49Terje BakkePorsgrunn OL1.00.34+33.02
50Oskar KaaløySandefjord OK1.49.30+1.21.58
0Øyvind DrageKongsberg OLdiskvalifisert
0Frode KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
0Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor