Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

H 45-

4 380 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas EidsmoFreidig27.23
2Johan IvarssonFreidig28.58+1.35
3Lars-Inge ArnevikRingerike OL29.40+2.17
4Thore KornmoPorsgrunn OL29.41+2.18
5Frode NysæterSkien OK30.49+3.26
6Odd StrandKongsberg OL31.34+4.11
7Eivind LandeEidskog OL32.44+5.21
8Esten KorenNydalens SK33.38+6.15
9Jan Erik IsaksenNydalens SK33.57+6.34
10Per Olav GulbrandsenLarvik OK34.20+6.57
11Tore NymarkAskøy OL34.46+7.23
12Svein NygårdLillomarka OL35.02+7.39
13Dag AusenPorsgrunn OL35.08+7.45
14Harald BakkeFossum IF35.11+7.48
15Per Øivind EgerKongsberg OL35.26+8.03
16Torgeir SnilsbergOK Moss35.34+8.11
17Terje BlindheimLillomarka OL35.40+8.17
18Anders SollienOL Toten-Troll35.55+8.32
19Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)36.02+8.39
20Geir NilsenViul Orienteringsklubb36.25+9.02
21Hans Christian MeenPorsgrunn OL37.02+9.39
22Henning MartinsenFredrikstad SK37.03+9.40
23Are StrandlieGjø-Vard OL37.16+9.53
24Kristian LøvåsVaregg Fleridrett37.20+9.57
25Håvard HågårdKonnerud IL37.30+10.07
26Ivar MølnvikFossum IF37.39+10.16
27Christian ReuschHeming Orientering37.48+10.25
28Christian JomaasFossum IF37.50+10.27
29Karl-Johan MalmbergIL Tyrving37.55+10.32
30Asle Sagli GudimIndre Østfold OK38.38+11.15
31Otto Richard EideByåsen IL39.23+12.00
32Stig MellingRingerike OL39.47+12.24
33Bjørn MartiniAsker Skiklubb39.56+12.33
34Jan Erik AalbergBækkelagets SK42.11+14.48
35Lars Erik GjeinFossum IF42.16+14.53
36Ole Edvard HjortlandLarvik OK42.28+15.05
37Torstein KvaaleAsker Skiklubb42.53+15.30
38Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL44.56+17.33
39Anders FærdenKolbotn og Skimt OL45.04+17.41
39Arnfinn MoeFredrikstad SK45.04+17.41
41Gunnar Engen VikNydalens SK45.49+18.26
41Hans Otto ØverbyKongsberg OL45.49+18.26
43Roar MathisenOL Tønsberg og omegn45.55+18.32
44Einar TesloHadeland OL45.59+18.36
45Håvard BjønnessØstmarka OK46.05+18.42
46Jon SkriubakkenPorsgrunn OL46.13+18.50
47Eirik JørgensenIL Tyrving47.08+19.45
48Anders FlågenHeming Orientering48.07+20.44
49Asbjørn RoeLarvik OK49.10+21.47
50Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering49.11+21.48
51Tom KristensenLarvik OK49.45+22.22
52Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL53.05+25.42
53Hans Olav HygenØstmarka OK54.09+26.46
54Erik Utne VieHaugesund IL Orientering57.52+30.29
55Ole MyklemyrEiker OL58.07+30.44
56Trond FossSandefjord OK59.55+32.32
57Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.00.57+33.34
58Jo Børre EikåsSandefjord OK1.01.32+34.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor