Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

N-åpen

2 240 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK57.24
0Erlend BakkeFossum IF26.19
0Jan Olav BerganKongsberg OL30.52
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering36.25
0Linus BjørkeHalden SK23.48
0Johan Fredrik BraarudHalden SK43.16
0Håkon H BredaHalden SK38.34
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK25.21
0Guro BrændenLillomarka OL30.37
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering34.18
0Adele EdvardsenFredrikstad SK24.59
0Tuva FossaasGimle IF33.43
0Erle FosstveitRaumar Orientering48.04
0Torine Hagen-TafjordHalden SK27.30
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL30.00
0Alf Kristian HelleHalden SK27.14
0Ella Elise Henning OlsenHalden SK30.10
0Edvard HoleneHalden SK50.04
0Aleksander Tangen HoltetEidskog OL26.59
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK23.54
0Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL23.57
0Julie Økern HågårdKonnerud IL44.35
0Agnes S. JohansenGimle IF45.34
0Synne KjernsmoRøyken OL28.37
0Mathilde R KorenNydalens SK30.03
0Signe KvalheimHalden SK36.50
0Thea KvalheimHalden SK29.56
0Asbjørn LandeEidskog OL22.04
0Eirik LestebergKongsberg OL38.40
0Iben Liveng BraadlandKonnerud IL26.39
0Julian MalmbergIL Tyrving43.50
0Linn MalmbergIL Tyrving43.45
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn29.54
0Astrid ReuschHeming Orientering42.22
0Ingvild RingheimLarvik OK23.32
0Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering26.59
0Sixten SandUddevalla OK43.44
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL31.38
0Isak SolbergFredrikstad SK39.26
0Per Noah SommerheinNydalens SK48.02
0Hanna SpangbergKonnerud IL31.10
0Ingrid SteinslandFredrikstad SK25.21
0Johanne StorhaugKonnerud IL31.24
0Jon StrandKongsberg OL22.39
0Julie SåheimFredrikstad SK25.20
0Nikolai TesloHadeland OL33.58
0Neo ThomassenSarpsborg OL33.20
0Aksel TorgersenHalden SK29.07
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL39.51
0Ville Emil WingstedtHalden SK23.14
0Nov Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert
0Eero MartomaaÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Mathis RenardKongsberg OLdiskvalifisert
0Sondre StrømbergFredrikstad SKdiskvalifisert
Marte EgerKongsberg OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor