Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO løp nr.2 Våren 2014

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO løp nr.2 Våren 2014
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 13 mai 2014

D 17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK16.53
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK18.11+1.18
3Kristin D AuslandOddersjaa SSK18.39+1.46
4Una Glende JansonKristiansand OK19.54+3.01
5Heidi Fidje AndersenOK Sør20.48+3.55
6Åse Reidun KregnesKristiansand OK22.39+5.46
6Gro EideOK Sør22.39+5.46
8Linn Carina DalandKristiansand OK23.16+6.23
9Elise RøsnesIL Høvdingen24.39+7.46
10Andrea Vild JødalKristiansand OK25.44+8.51
11Stine BujordetKristiansand OK25.57+9.04
12Målfrid KonstKristiansand OK26.03+9.10
13Mari CowardOK Sør27.05+10.12
14Gro BørteKristiansand OK27.24+10.31
15Ane RibeSøgne og Songdalen OK27.56+11.03
16Anne Marie EkelandOddersjaa SSK28.00+11.07
17May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK28.41+11.48
18Silje BøenKristiansand OK30.50+13.57
19Linda G. OpheimKristiansand OK32.46+15.53
20Mette HeddelandKristiansand OK34.18+17.25
21Hanne HermansenKristiansand OK35.39+18.46
22Anette RøsnesIL Høvdingen44.20+27.27
Aileen RundeKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni MyhreOddersjaa SSK23.27
2Brit DanielsenOddersjaa SSK25.36+2.09
3Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK32.08+8.41
4Lone BakKristiansand OK40.22+16.55
5Siri CowardOK Sør58.01+34.34

D 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri ØkstadOddersjaa SSK26.36
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK30.47+4.11
3Kirsten SalthaugRambøll31.14+4.38
4Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK33.26+6.50
5Solveig SchouOK Sør33.53+7.17
6Gudveig JørundlandOK Sør34.16+7.40
Elin Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 17-

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian BøenKristiansand OK11.19
2Mats DahlénKristiansand OK11.57+0.38
3Sjur HoviKristiansand OK12.00+0.41
4Eirik Martens SvensenKristiansand OK12.09+0.50
5Magnus JohanssonKristiansand OK13.11+1.52
6Geir AuslandOddersjaa SSK13.22+2.03
7Torkel ReinhartsenKristiansand OK14.18+2.59
8Ole KostølKristiansand OK14.37+3.18
9Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK15.01+3.42
10Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK15.20+4.01
11Henrik UpsalKristiansand OK15.32+4.13
12Fred-Arne SivertsenKristiansand OK16.21+5.02
12Rune SalthaugKristiansand OK16.21+5.02
14Knut AurebekkTorridal IL17.07+5.48
15Henning RasmussenKristiansand OK17.12+5.53
16Eirik SmithsenOK Sør17.38+6.19
16Rune SkogerbøKristiansand OK17.38+6.19
18Pasi LehtonenTurun Suunnistajat18.23+7.04
19Roar MyhreSøgne og Songdalen OK18.38+7.19
20Tim Langø BergNOTEAM18.55+7.36
21Magnus Lund HåheimKristiansand OK19.03+7.44
22Morten CowardOK Sør19.24+8.05
23Erlend RibeKristiansand OK20.04+8.45
24Eddie RøsnesIL Høvdingen20.26+9.07
25Pål Bendiks MikalsenOK Sør21.24+10.05
26Guttorm NyhusBirkenes IL21.43+10.24
27Svein Knutsson NomelandKristiansand OK23.26+12.07
28Terje RøsnesIL Høvdingen23.31+12.12
29Ulrik ThistedKristiansand OK32.08+20.49
30Marcus Alexander Solås KlokKristiansand OK33.27+22.08
Martin SøderlindOK Sørdiskvalifisert
Gaute FriestadKristiansand OKbrutt

H 50-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein-Erik ScheieOK Sør16.09
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK16.16+0.07
3Øyvind TorgersenKristiansand OK16.24+0.15
4Steinar AasBirkenes IL18.04+1.55
5Dag Petter SødalOddersjaa SSK18.52+2.43
6Bjørn ReinhartsenKristiansand OK21.29+5.20
7Fredrik B. OrdingIL Høvdingen22.15+6.06
8Per LarsenKristiansand OK22.39+6.30
9Frank-Werner Unsgaard3B BIL23.14+7.05
10Kåre JacobsenOK Sør24.50+8.41
11Bjørn A FriestadKristiansand OK25.41+9.32
12Terje UlebergOK Sør28.26+12.17
13Robert CowardOK Sør29.34+13.25
Magne DølemoOK Sørdiskvalifisert

H 60-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein CowardOK Sør18.50
2Jostein KorsvikOK Sør19.00+0.10
3Tore HansenSøgne og Songdalen OK19.30+0.40
4Arild JørgensenOddersjaa SSK20.11+1.21
5Magne Reier JørgensenKristiansand OK22.24+3.34
6Bjørn GulbrandsenOK Sør23.12+4.22
7Audun KjøstvedtIL Høvdingen25.42+6.52
8Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen25.51+7.01
9Atle SolheimKristiansand OK25.59+7.09
10Sigmund BergKristiansand OK27.06+8.16
11Magne MoyOK Sør27.15+8.25
12Erik HodneOddersjaa SSK27.29+8.39
13Bjørn A. SchouOK Sør28.18+9.28
14Halvard VesterhusIL Høvdingen29.01+10.11
15Sigmund SalthaugRambøll32.48+13.58
16Einar JørundlandOK Sør33.33+14.43
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H-16N

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats Tjøm FlottorpKristiansand OK10.31
2Sindre Fidje AndersenOK Sør14.50+4.19
3Gaute WergelandKristiansand OK20.26+9.55
4Christoffer RosenbergKristiansand OK20.54+10.23
5Benjamin VingerhagenKristiansand OK21.06+10.35
6Knut Børte NomelandKristiansand OK22.28+11.57
7Isa UclerOK Sør23.13+12.42
8Chris Ruben ErfjordOK Sør24.07+13.36
9Fredrik IglebækOK Sør24.55+14.24
10Torjus BeckmannKristiansand OK26.34+16.03
11Filip Beckmann FredvikKristiansand OK26.50+16.19
12Anders Moe SkautvedtKristiansand OK26.52+16.21
13Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK31.40+21.09

H12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik Eie FæravaagKristiansand OK35.06
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK35.08+0.02
3Brage TakleKristiansand OK35.16+0.10

H13-16

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sebastian DalandKristiansand OK13.26
2Kristian NyhusBirkenes IL14.47+1.21
3Vegard MyhreKristiansand OK15.51+2.25
4Kristian Reiersen JensenBirkenes IL16.49+3.23
5David RundeKristiansand OK17.44+4.18
6Einar EkelandOddersjaa SSK18.40+5.14
7Kristian PyttenKristiansand OK19.32+6.06
8Jonas MyhreKristiansand OK19.37+6.11
9Odin MonsenOK Sør19.55+6.29
10Bjørn Kristian TeisrudOK Sør19.57+6.31
11Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK20.31+7.05
12Mathias KnutsenKristiansand OK20.39+7.13
13Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL20.52+7.26
14Magnus MosfjellBirkenes IL20.58+7.32
15Sigurd Svaland AasBirkenes IL21.36+8.10
16Sander LindevikKristiansand OK23.31+10.05
17Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK23.43+10.17
18Vemund Aasemoen AardalOddersjaa SSK28.25+14.59
19Odd-Anton HermansenKristiansand OK28.35+15.09
20Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK29.42+16.16
21Lars ThistedKristiansand OK32.04+18.38
22Marius AurebekkTorridal IL37.01+23.35
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H-bedr

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Terje EkelandVA Vegvesen16.19
2Bjarne FærestrandBroadnet16.44+0.25
3Oluf BøckmanNikkelverket BIL17.23+1.04
4Harald EikNikkelverket BIL18.38+2.19
5Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL18.52+2.33
6Thorbjørn VærpPuzzlepart19.13+2.54
7Jo Vegard AardalVA Vegvesen20.31+4.12
8Øivind StenstadNikkelverket BIL20.32+4.13
9Reidar SæstadDNB21.11+4.52
10Roy BirkelandAker MH BIL23.17+6.58
11Ernst PyttenKristiansand OK25.26+9.07

D-16N

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria KostølKristiansand OK15.13
2Victoria Lund JensenOddersjaa SSK18.43+3.30
3Maren KorsvikOK Sør19.23+4.10
4Mina KorsvikOK Sør19.24+4.11
5Anne VisscherOK Sør19.46+4.33
6Kari Marte VoldheimOK Sør19.50+4.37
7Julie Tømte BergersenKristiansand OK20.24+5.11
8Pernille DyrdalKristiansand OK21.19+6.06
8Selma WhiteSøgne og Songdalen OK21.19+6.06
10Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK21.32+6.19
11Anneli Aasemoen AardalOddersjaa SSK22.08+6.55
12Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK22.15+7.02
13Emma IglebækOK Sør25.35+10.22
14Thea Marie Stendal-KarlsenKristiansand OK26.01+10.48
15Hanne TønnesenOK Sør26.19+11.06

D12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria StødleKristiansand OK41.04

D13-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane BøckmanKristiansand OK21.32
2Silje KregnesKristiansand OK21.52+0.20
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK23.57+2.25
4Andrea DrangsholtTorridal IL26.09+4.37
5Elin VisscherOK Sør28.27+6.55
6Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK29.01+7.29
7Tuva HepburnKristiansand OK29.37+8.05
8Inga StødleKristiansand OK29.52+8.20
9Sanna Aurora SandellKristiansand OK31.10+9.38
10Rebekka Luna Rojas BakKristiansand OK40.04+18.32
11Johanne Regine SvendsbergetKristiansand OK40.52+19.20

D17N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GeelmuydenOK Sør21.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor