Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 1
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: tirsdag 6 mai 2014

N-løype

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simeon BraatenOdal OL - Orientering12.338.22
2Hedda Kristine SmedtorpLunderseter IL15.11+2.3810.07
3Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering30.52+18.1920.34
4Emil SkytterenGrue IL40.00+27.2726.40

H-16C

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering42.1418.21
2John Arne TorpLunderseter IL45.33+3.1919.48
3Ole Anders GlomsåsOdal OL - Orientering48.59+6.4521.17
Grunde IsaksætreGrue ILdiskvalifisert

D-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja GræsbergLunderseter IL43.3218.55

17-C

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even SmedstadLunderseter IL37.3716.21
2Bjørnar SmedtorpLunderseter IL39.03+1.2616.58
3Maja Seigerud HaugenLunderseter IL40.48+3.1117.44
4Vesle Mari PranOdal OL - Orientering46.14+8.3720.06
5Ingunn SvensrudLunderseter IL48.08+10.3120.55
Marte Smedstad JahnsenLunderseter ILdiskvalifisert

H-16AB

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel BraatenOdal OL - Orientering57.3517.59

A-Lang

5 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK52.4010.07
2Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK53.09+0.2910.13
3Stein Magnus MoenGrue IL58.55+6.1511.19
4Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK59.00+6.2011.20
Thor BjørnsethBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

17-AB

3 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering31.199.47
2Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK31.49+0.309.56
3Leif BillingsøEidskog OL32.19+1.0010.05
4Martin SkytterenGrue IL38.10+6.5111.55
5Tor SolbergseterAustmarka IL38.20+7.0111.58
6Tor SætabergetLunderseter IL44.56+13.3714.02
7Hege PranOdal OL - Orientering46.03+14.4414.23
8Harald NæssBrandval/Kongsvinger OK47.19+16.0014.47
9Inge Brenden SeigerudLunderseter IL47.28+16.0914.50
10Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL48.51+17.3215.15
11Håkon GræsbergLunderseter IL54.24+23.0517.00
12Kai Jostein BergersenEidskog OL56.40+25.2117.42
13Oddvar GravingenGrue IL1.00.09+28.5018.47
14Ole Jonny IsaksætreGrue IL1.02.02+30.4319.23
Oddbjørn BergersenEidskog OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor