Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO løp nr.1 Våren 2014

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO løp nr.1 Våren 2014
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 6 mai 2014

D 17-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åse Reidun KregnesKristiansand OK17.29
2Heidi Fidje AndersenOK Sør18.51+1.22
3Kristin D AuslandOddersjaa SSK18.58+1.29
4Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK19.27+1.58
5Ragnhild HaldKristiansand OK19.59+2.30
6Inger SkjæveslandIF Trauma20.48+3.19
7Una Glende JansonKristiansand OK21.19+3.50
8Gro EideOK Sør22.12+4.43
9Ane RibeSøgne og Songdalen OK22.30+5.01
10Elise RøsnesIL Høvdingen23.02+5.33
11Silje BøenKristiansand OK23.53+6.24
12Mari CowardOK Sør24.04+6.35
13Linn Carina DalandKristiansand OK28.30+11.01
14Gro BørteKristiansand OK29.34+12.05
15Anne Marie EkelandOddersjaa SSK32.02+14.33
16Linda G. OpheimKristiansand OK33.15+15.46
17Aileen RundeKristiansand OK42.48+25.19
Mette HeddelandKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen23.41
2Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK25.29+1.48
3Siri CowardOK Sør49.49+26.08
Unni Drangsholt MyhreOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri ØkstadOddersjaa SSK24.32
2Gudveig JørundlandOK Sør30.21+5.49
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK32.42+8.10
4Kirsten SalthaugRambøll33.29+8.57
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 17-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian BøenKristiansand OK10.42
2Sjur HoviKristiansand OK11.15+0.33
3Eirik Martens SvensenKristiansand OK11.28+0.46
4Mats DahlénKristiansand OK11.33+0.51
5Dag BlandkjennKristiansand OK12.14+1.32
6Magnus JohanssonKristiansand OK12.39+1.57
7Henrik UpsalKristiansand OK13.27+2.45
8Torkel ReinhartsenKristiansand OK13.39+2.57
9Martin SøderlindOK Sør14.52+4.10
9Thomas ØderudKristiansand OK14.52+4.10
11Fred-Arne SivertsenKristiansand OK14.55+4.13
12Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK15.09+4.27
13Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK15.30+4.48
13Magnus Lund HåheimKristiansand OK15.30+4.48
15Eirik SmithsenOK Sør16.18+5.36
16Rune SalthaugKristiansand OK16.43+6.01
17Terje RøsnesIL Høvdingen16.45+6.03
18Rune SkogerbøKristiansand OK17.01+6.19
19Ulrik ThistedKristiansand OK17.55+7.13
20Henning RasmussenKristiansand OK18.43+8.01
21Morten CowardOK Sør19.14+8.32
22Guttorm NyhusBirkenes IL20.41+9.59
23Tim Langø BergNOTEAM21.24+10.42
24Atle IglebækOK Sør22.54+12.12
25Gøran RøstadOddersjaa SSK24.35+13.53
26Roar HermansenKristiansand OK25.49+15.07
27Pål RundeKristiansand OK26.17+15.35
Matias Hodne HanischKristiansand OKdiskvalifisert
Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
Roar MyhreSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Erlend RibeNOTEAMbrutt

H 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein-Erik ScheieOK Sør14.35
2Jan BlandkjennKristiansand OK15.58+1.23
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK16.20+1.45
4Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL18.08+3.33
5Dag Petter SødalOddersjaa SSK18.39+4.04
6Bjørn ReinhartsenKristiansand OK18.45+4.10
7Roy BirkelandAker MH BIL19.13+4.38
8Robert CowardOK Sør19.14+4.39
9Per LarsenKristiansand OK21.30+6.55
10Fredrik B. OrdingIL Høvdingen22.17+7.42
11Kåre JacobsenOK Sør23.06+8.31
12Terje UlebergOK Sør25.45+11.10

H 60-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein KorsvikOK Sør17.49
2Stein CowardOK Sør18.16+0.27
3Arild JørgensenOddersjaa SSK20.01+2.12
4Dagfinn HaarrOddersjaa SSK24.07+6.18
5Audun KjøstvedtIL Høvdingen24.21+6.32
6Sigmund BergKristiansand OK24.38+6.49
7Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen25.18+7.29
8Halvard VesterhusIL Høvdingen27.25+9.36
9Bjørn GulbrandsenOK Sør27.46+9.57
10Einar JørundlandOK Sør28.26+10.37
11Sigmund SalthaugRambøll28.52+11.03
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
Bjørn A. SchouOK Sørdiskvalifisert

H-16N

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage TakleKristiansand OK13.01
2Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK15.45+2.44
3Marcus RøstadOddersjaa SSK16.34+3.33
4Henrik PollestadKristiansand OK17.09+4.08
5Benjamin VingerhagenKristiansand OK17.19+4.18
6Chris Ruben ErfjordOK Sør17.28+4.27
7Fredrik IglebækOK Sør19.51+6.50
8Filip Beckmann FredvikKristiansand OK20.49+7.48
9Lars Oscar TorstveitKristiansand OK20.54+7.53
10Torjus BeckmannKristiansand OK21.39+8.38
11Anders Moe SkautvedtKristiansand OK21.49+8.48
12Isa UclerOK Sør22.18+9.17
13Knut Børte NomelandKristiansand OK27.29+14.28
Mats Tjøm FlottorpKristiansand OKdiskvalifisert
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert

H12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christoffer RøstadOddersjaa SSK30.11

H13-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sebastian DalandKristiansand OK12.54
2Einar EkelandOddersjaa SSK14.57+2.03
3David RundeKristiansand OK16.45+3.51
4Jonas MyhreKristiansand OK17.36+4.42
5Mathias KnutsenKristiansand OK18.18+5.24
6Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK18.41+5.47
7Sigurd Svaland AasBirkenes IL19.07+6.13
8John RundeKristiansand OK19.13+6.19
9Kristian PyttenKristiansand OK19.19+6.25
10Odd-Anton HermansenKristiansand OK24.57+12.03
11Bernhard BøckmanKristiansand OK25.26+12.32
12Magnus MosfjellBirkenes IL34.35+21.41
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
Kristian Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert
Vegard MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
Kristian NyhusBirkenes ILdiskvalifisert

H-bedr

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarne FærestrandBroadnet16.10
2Oluf BøckmanNikkelverket BIL16.32+0.22
3Harald EikNikkelverket BIL16.57+0.47
4Ernst PyttenRambøll18.31+2.21
5Jon Terje EkelandVA Vegvesen20.13+4.03
6Reidar SæstadDNB21.27+5.17

D-16N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mina KorsvikOK Sør12.59
2Victoria Lund JensenOddersjaa SSK16.00+3.01
3Maren KorsvikOK Sør16.11+3.12
4Pernille DyrdalKristiansand OK18.08+5.09
4Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK18.08+5.09
6Anne VisscherOK Sør18.16+5.17
7Emma IglebækOK Sør20.03+7.04
8Thea Marie Stendal-KarlsenKristiansand OK21.57+8.58
9Hanne TønnesenOK Sør22.00+9.01

D12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria KostølKristiansand OK17.28
2Maria StødleKristiansand OK23.39+6.11

D13-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK19.01
2Silje KregnesKristiansand OK21.21+2.20
3Christiane BøckmanKristiansand OK23.23+4.22
4Inga StødleKristiansand OK29.44+10.43
5Tuva HepburnKristiansand OK30.51+11.50
6Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK34.23+15.22
7Sanna Aurora SandellKristiansand OK34.28+15.27
8Elin VisscherOK Sør37.13+18.12

D17N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin Anette HegglandOddersjaa SSK16.30
2Hanne HermansenKristiansand OK21.49+5.19
3Nina GeelmuydenNOTEAM25.01+8.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor