Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup Finale
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 1 april 2014

D 17

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda HanssenØstmarka OK1.07.2215.18

H 17

6 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein SørensenNydalens SK58.598.56
2Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.10.08+11.0910.37
3Lars-Christian UngerNydalens SK1.17.27+18.2811.44
4Anders TiltnesIL Tyrving1.22.23+23.2412.28
5Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.25.17+26.1812.55
6Magnus OmbustvedtÅs-NMBU Orientering1.25.19+26.2012.55
7Jostein NørbechNydalens SK1.25.59+27.0013.01
8Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.29.02+30.0313.29
9Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.29.36+30.3713.34
10Torbjørn SagbergIL Tyrving1.30.07+31.0813.39
11Eirik Jansson HaverstadÅs-NMBU Orientering1.31.46+32.4713.54
12Christian HolmboeIL Tyrving1.34.31+35.3214.19
13Halvor SaunesNydalens SK1.35.22+36.2314.26
14Audun BjerknesMåren OK1.37.14+38.1514.43
15Stefan RingOK Löftan1.57.20+58.2117.46
Magnus NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Thomas BedinIndre Østfold OKikke startet

H 17K

4 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL53.1912.07
2Kjetil KarlsenOK Moss55.43+2.2412.39
3Jan Tore HenriksenNydalens SK57.48+4.2913.08
4Ove MartinsenHauketo IF1.12.53+19.3416.33
5Karl Aasmund ErøyOK Moss1.14.14+20.5516.52
6Dag HauglandØstmarka OK1.16.26+23.0717.22
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.20.44+27.2518.20
8Robin Bergane JanssonLillomarka OL1.35.35+42.1621.43
9Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.44.47+51.2823.48
10Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.47.07+53.4824.20
11Jon FredriksenHauketo1.54.18+1.00.5925.58
Øyvind LøkenOK Mossdiskvalifisert
Olav JohannessenKolbotn og Skimt OLikke startet
Øystein KildahlØstmarka OKikke startet

B Åpen

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering41.0717.52
2Marit-Elin IdenOK Moss51.14+10.0722.16

H 17K Tidligstart

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.10.5216.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival