Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: søndag 7 august 2016

Alta OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Eskil FrischknechtH 14 (86)34.43+7.159.43
39Gard FrostH 14 (86)44.51+17.2312.33
61Emil Wilfred JensenH 14 (86)57.41+30.1316.09
63Tom Einar Flermoen PaulsenH 14 (86)1.01.02+33.3417.05

Asker Skiklubb

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingvild Pedersen BerganD 14-16 C (14)33.3711.12
2Sondre YtterbøH 14 (86)27.32+0.047.42
3Anna Øfsthus GravirD 15 (60)37.58+1.2910.04
5Sander ArntzenH 16 (74)42.36+3.188.07
5Ida Kristine NordvikD 14-16 C (14)43.08+9.3114.22
6Karoline Egner GranerudD 14-16 C (14)43.41+10.0414.33
7Lotte Jauhojärvi MarkussenD 16 (71)44.49+7.5810.41
9Ingrid Tandberg RyanD 16 (71)45.12+8.2110.47
10Per Clemet WisløffH 16 (74)45.58+6.408.46
19Ina MartiniD 14 (47)43.38+17.1614.29
28Henrik Fredriksen AasH 16 (74)53.25+14.0710.11
28Petra HoveidD 14 (47)49.22+23.0016.24
34Felix FinsrudH 14 (86)41.18+13.5011.34
36Thea Charlotte HansenD 16 (71)54.46+17.5513.04
41Frikk Alvaro EmbergsrudH 14 (86)45.45+18.1712.48
43Thea Sofie SalvesenD 16 (71)56.01+19.1013.22
47Vegard LøvliH 16 (74)1.03.03+23.4512.01
55Olaf Halsaa DolvenH 14 (86)54.01+26.3315.07
56Ole Henrik WoxholthH 14 (86)55.28+28.0015.32
59Trygve MyhrH 16 (74)1.13.20+34.0213.59
59Eilev KvaaleH 14 (86)57.02+29.3415.58
69Martin BirkelundH 14 (86)1.10.50+43.2219.50

Bardu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Anna Jacobsen-GaskiD 14 (47)34.04+7.4211.19

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Andreas NysæterH 15 (67)1.05.34+32.5315.47

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Oda GjerdahlD 15 (60)1.28.42+52.1323.31

Birkenes IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Asgeir Reiersen JensenH 15 (67)40.42+8.019.48
22Magnus MosfjellH 15 (67)49.06+16.2511.49

Bodø og Omegn IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Kaja Samuelsen SkiriD 15 (60)49.28+12.5913.07
37Esten S. KringhaugH 14 (86)42.37+15.0911.56
43Hedda Sofie IrgensD 14 (47)1.11.03+44.4123.36
0Trygve Bø KongsbakkH 16 (74)diskvalifisert

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Hedda Hoff HagenD 15 (60)51.55+15.2613.46
27Maren VikenD 14 (47)49.13+22.5116.21
32Lene Berg HanssenD 16 (71)52.56+16.0512.37
43Are LodgaardH 16 (74)1.00.16+20.5811.30
50Petter Liabakk EriksenH 15 (67)1.06.52+34.1116.06
59Solveig SæternesD 16 (71)1.14.50+37.5917.51

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Lars Øderud VatneH 14 (86)41.05+13.3711.30
58Johannes WillassenH 14 (86)56.20+28.5215.46

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Elise StørenD 15 (60)56.13+19.4414.54

Egersund OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Alexander HorpestadH 14-16 C (11)54.55+28.2518.18
13Celina Iversen ÅseD 14-16 C (14)1.48.47+1.15.1036.15
30Ida MonsenD 15 (60)56.08+19.3914.53
54Julie PuntervoldD 15 (60)1.31.31+55.0224.16
73Tor Eirik Eckhoff GjermestadH 14 (86)1.13.20+45.5220.32

Eiker OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Lotte MyklemyrD 16 (71)46.18+9.2711.03
23Christine HoenD 15 (60)51.44+15.1513.43
35Alvilde Lysaker SandenD 14 (47)54.11+27.4918.00
36Silje MorlandstøD 15 (60)1.00.26+23.5716.01
37Oda Isnes TyseD 14 (47)58.02+31.4019.16
39Tomine Lysaker SandenD 15 (60)1.02.46+26.1716.38
45Solveig LetmolieD 15 (60)1.07.31+31.0217.54

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Birk Bell LysakerH 14 (86)35.55+8.2710.03

Fjellhug/Vereide IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Magnar SlagstadH 15 (67)1.10.51+38.1017.04
65Magnus EideH 16 (74)1.17.02+37.4414.42

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
67Fredrik Monrad OlsenH 16 (74)1.22.30+43.1215.44

Fossum IF

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Åsne HoloD 16 (71)41.30+4.399.54
3Sigrid Kinck RannemD 14-16 C (14)37.25+3.4812.28
5Mikkel KatlaH 14 (86)32.35+5.079.07
6Pernille KatlaD 16 (71)44.45+7.5410.40
9Erik Hæstad BjørnstadH 16 (74)45.27+6.098.40
9Ingrid G. KvålsgardD 16 (71)45.12+8.2110.47
13Karen Hoel JomaasD 15 (60)45.39+9.1012.06
17Eivind Berner MyhreH 15 (67)46.08+13.2711.06
18Erlend BørliH 14 (86)36.02+8.3410.05
22Ragne NorrudD 16 (71)49.17+12.2611.45
25Peter GisholtH 16 (74)52.13+12.559.57
27Sivert Sande KvermeH 15 (67)51.01+18.2012.17
30Knut SelstadH 16 (74)53.57+14.3910.17
31Emil StørmerH 16 (74)54.59+15.4110.29
39Tonje Rognerud BøeD 16 (71)55.41+18.5013.17
46Ingrid HasaasD 16 (71)57.11+20.2013.38
47Marius BakkeH 14 (86)49.46+22.1813.56
60Sindre GisholtH 14 (86)57.37+30.0916.08
0Vebjørn Blom-HagenH 14 (86)diskvalifisert
Sondre Zahl HagenH 14 (86)diskvalifisert

Fredrikstad SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bendik EliassenH 15 (67)32.417.52
6Odin SætherH 14 (86)33.18+5.509.19
18Sondre OttesenH 15 (67)46.15+13.3411.08
27Emma DanevadD 15 (60)54.07+17.3814.21
34Kaisa AntonsenD 15 (60)59.02+22.3315.39
42Kristoffer B. HelminsenH 14 (86)47.26+19.5813.17
42Oliver Hagaseth MydskeH 16 (74)59.54+20.3611.25
43Runar Saur ModahlH 15 (67)1.02.33+29.5215.04
58Eirik ImrikH 15 (67)1.22.14+49.3319.48
64Ida-Synnøve KristiansenD 16 (71)1.18.56+42.0518.50
0Eirik KrokaH 15 (67)diskvalifisert
0Isak Juel FagermoenH 14 (86)diskvalifisert

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vegard KittilsenH 15 (67)34.19+1.388.16
4Mats EidsmoH 16 (74)42.13+2.558.03
4Tale Tannvik SkeiD 14 (47)31.47+5.2510.33
5Lars SandstadH 15 (67)36.43+4.028.50
6Simen Spets StorhovH 15 (67)37.05+4.248.56
14Jonas GrønliH 15 (67)43.48+11.0710.33
15Jo Even KolstadH 15 (67)45.02+12.2110.51
16Matias NissenH 15 (67)45.45+13.0411.01
18Vilde Lereim StorliD 14 (47)43.08+16.4614.19
21Dina ReitanD 16 (71)48.34+11.4311.35
24Kristian Fredrik LynumH 16 (74)51.20+12.029.47
31Mikkel HoltH 14 (86)40.15+12.4711.16
33Håkon HolstadH 15 (67)53.15+20.3412.49
34Alf Johan FolgerøH 15 (67)53.32+20.5112.53

Frol IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Mari Kilskar GrevskottD 15 (60)47.29+11.0012.35
29Tobias AlstadH 14 (86)39.22+11.5411.01
38Ragne MunkebyD 16 (71)55.31+18.4013.14
47Ane Marte VatnD 16 (71)57.39+20.4813.45
50Martin Wold StavrumH 14 (86)50.50+23.2214.14
52Matilde MunkebyD 15 (60)1.27.41+51.1223.15

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Trygve Nummedal OsH 15 (67)55.45+23.0413.26

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Janne Tjørhom AasheimD 15 (60)38.05+1.3610.06

Gjø-Vard OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristine KravdalD 14 (47)29.22+3.009.45
15Kristine Haanes StrandlieD 16 (71)46.38+9.4711.07
26Elias ØhmanH 16 (74)52.32+13.1410.01
61Synne SolbergD 16 (71)1.15.39+38.4818.03
70Erna Marie Tøfting BakkeD 16 (71)1.39.58+1.03.0723.51

Gneist, IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Ingunn Torød BusetD 16 (71)56.56+20.0513.35
48Mads Jørgen SkageH 15 (67)1.06.21+33.4015.59
54Olav Hammersland GarnesH 15 (67)1.12.08+39.2717.22

Grue IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Grunde IsaksætreH 14 (86)34.50+7.229.45
58Alf Briskerud HasselvoldH 16 (74)1.11.57+32.3913.43

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Berthe TesloD 14 (47)45.35+19.1315.08
43Ingeborg RognstadD 15 (60)1.07.02+30.3317.46

Halden SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hedda Raadal BjørloD 16 (71)42.09+5.1810.03
7Niels Christian HellerudH 16 (74)44.39+5.218.31
10Marieluise Schmitt GranD 14 (47)36.01+9.3911.57
30Jakob TorgersenH 14 (86)39.31+12.0311.04
42Ole Øivind NorstedH 15 (67)1.02.21+29.4015.01
42Hanna Lye MoumD 16 (71)55.57+19.0613.21
53Haakon Johann Slang-SundsetvikH 16 (74)1.05.55+26.3712.34
60Jonatan AuneH 15 (67)1.29.40+56.5921.36
63Lisa JenssenD 16 (71)1.18.01+41.1018.37
65Christian BrynildsenH 15 (67)2.34.25+2.01.4437.12
0Tore Herman KirkebøenH 14 (86)diskvalifisert

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Kamilla LomeD 15 (60)1.06.29+30.0017.38
48Mari Robøle LienD 16 (71)58.19+21.2813.55
61Johan StorebakkenH 16 (74)1.13.57+34.3914.06

Harstad OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Jon MarcussenH 14 (86)55.41+28.1315.35

Haugesund IL Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tiril OlaussenD 14-16 C (14)1.16.32+42.5525.30
40Sigurd Paulsen VieH 15 (67)59.57+27.1614.26
59Henrik Haga NesseH 15 (67)1.24.54+52.1320.27
0Aksel BjellandH 14-16 C (11)diskvalifisert

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Viljan van RaaijH 14 (86)33.23+5.559.21
21Henrik R HoltH 14 (86)37.39+10.1110.32
75Kristoffer FjæreH 14 (86)1.21.08+53.4022.43

Heming Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Petter Astrup ArnesenH 16 (74)42.00+2.428.00
8Magnus Eide-FredriksenH 14 (86)33.37+6.099.24
9Henrik ReuschH 14 (86)33.46+6.189.27
13Kristian ØstermannH 14 (86)35.25+7.579.55
14August Syrdal ØenH 14 (86)35.33+8.059.57
14Maya Jones ArnesenD 14 (47)39.08+12.4613.00
22Malene JebsenD 14 (47)45.42+19.2015.10
29Live ØstvoldD 14 (47)49.57+23.3516.35
36Ferdinand FremmingH 14 (86)42.28+15.0011.53
64Kåre Peter Krohn GjessingH 14 (86)1.02.27+34.5917.29

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Halvor RudningenH 14 (86)37.34+10.0610.31

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Malin HaugeD 15 (60)47.39+11.1012.38

IF Trauma

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Mia HirschD 14 (47)38.06+11.4412.39
23Ada Helene OlsenD 14 (47)45.50+19.2815.13
25Fanny SkindloD 14 (47)46.42+20.2015.30

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
72Magnus FossumH 14 (86)1.12.24+44.5620.16

IL BUL-Tromsø

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jacob MeldgaardH 14-16 C (11)41.16+14.4613.45
11Tora IndregardD 16 (71)45.28+8.3710.51
27Ane-Marte Borg HanssenD 16 (71)51.33+14.4212.18
46Jonatan GraversenH 15 (67)1.04.32+31.5115.33
50Idunn StrandD 15 (60)1.19.30+43.0121.05
63Håvard Vaeng BernhardsenH 16 (74)1.16.26+37.0814.35

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mari Fjellbirkeland JohannesenD 14 (47)32.08+5.4610.40
23Eli Fjellbirkeland JohannesenD 16 (71)50.07+13.1611.57
49Eyvind Kjellevold MaldeH 16 (74)1.04.12+24.5412.15
51Scott JuvikH 16 (74)1.05.28+26.1012.29
54Johan EikangerH 16 (74)1.07.39+28.2112.54

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Alexander Repstad StoremyrH 16 (74)48.50+9.329.19

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ådne SkjærsteinH 14 (86)30.35+3.078.34
12Maren NorderudD 16 (71)45.39+8.4810.53
31Tuva Nesheim FlatebakkenD 16 (71)52.39+15.4812.33
35Mina JørgensenD 15 (60)59.31+23.0215.47
58Solveig Eline BergD 16 (71)1.13.21+36.3017.30
66Oliver Wallin HigginsH 16 (74)1.20.46+41.2815.24

IL Veten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Elias BergsetH 15 (67)1.13.52+41.1117.47

Indre Østfold OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Eirik BlågestadH 15 (67)51.19+18.3812.21
52Vegar SkinneH 16 (74)1.05.47+26.2912.33
67Ida Aabogen HaugaardD 16 (71)1.24.01+47.1020.03
71Maren Sofie GulliksenD 16 (71)1.45.21+1.08.3025.08

Kongsberg OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Åsne HaavengenD 14 (47)29.32+3.109.48
6Tale StrandD 15 (60)41.59+5.3011.08
10Vetle DrageH 14 (86)33.52+6.249.29
15Karoline TorøD 14 (47)40.11+13.4913.20
16Helene EgerD 16 (71)46.40+9.4911.08
16Ingvild LangeggenD 15 (60)47.27+10.5812.35
18Kjersti Tønnessen BergstølD 16 (71)47.27+10.3611.19
29Marlin HaavengenD 16 (71)52.07+15.1612.26
32Marte Karine LarsenD 15 (60)57.00+20.3115.07
33Andrea VaneboD 16 (71)53.24+16.3312.44
33Sølve DrageH 16 (74)55.53+16.3510.39
43Olav LundH 14 (86)47.30+20.0213.18
50Vegard Øverli BergH 16 (74)1.05.27+26.0912.29
51Kathinka RogstadD 16 (71)59.57+23.0614.18
52Sarah WølloD 16 (71)1.01.28+24.3714.40
66Rolf Trygve HaugH 14 (86)1.05.52+38.2418.27

Konnerud IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny BaklidD 15 (60)36.299.40
2Andrea RanvikD 15 (60)37.18+0.499.53
2Aslak HeimdalH 16 (74)40.46+1.287.46
9Mari Landro SvingheimD 15 (60)43.05+6.3611.25
10Anniken RanvikD 15 (60)44.20+7.5111.45
11Sindre Lysaker NorbomH 15 (67)42.45+10.0410.18
15Amanda Skyttersæter SaugerudD 15 (60)46.14+9.4512.15
26Thea LandD 15 (60)52.33+16.0413.56
29Nicolai HarvikH 15 (67)52.06+19.2512.33
49Annette Bjørnås KrogstieD 16 (71)59.23+22.3214.10
56Tonje-Malin RhrichD 15 (60)1.40.47+1.04.1826.43
60Nikolai NordhaugH 16 (74)1.13.41+34.2314.03
0Nora Småge HilsenD 14 (47)diskvalifisert
0Martine JægtvikD 14-16 C (14)diskvalifisert

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marius AurebekkH 16 (74)39.187.30
3David RundeH 15 (67)35.38+2.578.35
20Julie ChristiansenD 14 (47)45.02+18.4014.57
41Christiane Ruud BøckmanD 15 (60)1.02.53+26.2416.40
46Ingrid Elise VingerrhagenD 15 (60)1.12.16+35.4719.10
47Tuva HepburnD 15 (60)1.13.05+36.3619.23
52Odd-Anton HermansenH 15 (67)1.10.11+37.3016.54
55Inga StødleD 16 (71)1.07.36+30.4516.08
57Jonas MyhreH 16 (74)1.11.32+32.1413.39
64Kristian PyttenH 16 (74)1.16.32+37.1414.36
0Silje KregnesD 15 (60)diskvalifisert

Kvikne IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
54Rønnaug Hansæl-NergaardD 16 (71)1.06.59+30.0815.59
69Hanne Grøtli SvergjaD 16 (71)1.36.58+1.00.0723.08

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Mina SchjervenD 14 (47)35.00+8.3811.37
27Audun Melby JacobsenH 16 (74)52.59+13.4110.06

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Andrine Harriet FremstadD 16 (71)43.20+6.2910.20
24Iver RingheimH 14 (86)37.53+10.2510.36
24Elisabeth HesselbergD 16 (71)50.46+13.5512.06
38Ida Sofie HjortlandD 14 (47)58.31+32.0919.26

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Oda Marie ColquhounD 16 (71)42.21+5.3010.06
23Elias Skjolden SørensenH 16 (74)50.52+11.349.42
35Eirik Høst FossgardH 16 (74)56.38+17.2010.48
36Jens Johan BrekkeH 16 (74)56.54+17.3610.51
44Ingrid BlindheimD 14 (47)1.13.50+47.2824.31
56Kristian Markhus BrekkeH 16 (74)1.11.03+31.4513.33
56Maria Rørvik HaverD 16 (71)1.08.55+32.0416.26

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
70Simen Gran BlystadH 16 (74)1.33.08+53.5017.46

Malvik IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jens HusbyH 14-16 C (11)49.51+23.2116.37
32Ludvig Williams StrømsnesH 16 (74)55.46+16.2810.38
57Kenneth KjelaasH 15 (67)1.21.58+49.1719.45
62Øystein MoltumyrH 15 (67)1.32.31+59.5022.17

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Eli KolstadD 16 (71)51.44+14.5312.20

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Håkon August NordbøH 15 (67)57.28+24.4713.50
55Erik MårtenssonH 15 (67)1.12.39+39.5817.30

Molde og Omegn IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Magne Angelhus MorstølH 16 (74)59.20+20.0211.19
48Ane Hagset StavnesliD 15 (60)1.14.50+38.2119.50
62Sofie SjåholmD 16 (71)1.16.35+39.4418.16

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Linn Mei WaalerD 16 (71)53.55+17.0412.52

Nidarøst OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Stine AuneD 14-16 C (14)1.40.06+1.06.2933.22
49Hanne Helmine RogstadD 15 (60)1.17.51+41.2220.38
61Johannes LangaasH 15 (67)1.31.28+58.4722.02

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Simen FritznerH 14 (86)35.49+8.2110.01
51Herman BrunborgH 15 (67)1.07.45+35.0416.19

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Åsmund SlokvikH 14 (86)40.36+13.0811.22
38Even-Andre ThorbjørnsenH 16 (74)57.30+18.1210.58

Nydalens SK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 14 (86)27.287.41
1Oda ScheeleD 14 (47)26.228.45
1Ragne WiklundD 16 (71)36.518.47
4Lars Young VikH 15 (67)36.18+3.378.44
5Yngvild Langedal BreivikD 14 (47)31.50+5.2810.34
7Isak JonssonH 15 (67)38.24+5.439.15
7Marie LilandD 15 (60)42.39+6.1011.18
8Audun BerganH 16 (74)45.16+5.588.38
11Marte Madslien BakkenD 14 (47)36.23+10.0112.05
12Halvor Tørnqvist HaldenH 15 (67)43.16+10.3510.25
22Ole Jakob FrankrigH 14 (86)37.46+10.1810.34
24Ea LunøeD 14 (47)46.14+19.5215.21
33Ada WulfsbergD 15 (60)57.36+21.0715.16
34Håkon SturødH 16 (74)55.59+16.4110.41
37Alexander SmebyH 15 (67)56.14+23.3313.33
40Karianne Olsvik DengerudD 16 (71)55.43+18.5213.17
40Eirik Thunshelle ØvstedalH 14 (86)44.52+17.2412.34
41Frida Bakken UlsethD 16 (71)55.44+18.5313.18
45Joakim Wilkens JernbergH 14 (86)48.06+20.3813.28
46Vemund HeierH 14 (86)49.01+21.3313.43
50Ingrid MadslienD 16 (71)59.45+22.5414.15
62Tobias Mikael EspedalH 14 (86)59.42+32.1416.43

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Sigrid EkelandD 15 (60)55.36+19.0714.44
65Simon Beckmann KristiansenH 14 (86)1.04.49+37.2118.09
70Erlend Odd BergeH 14 (86)1.11.45+44.1720.05

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Per Anders EckdahlH 15 (67)1.04.06+31.2515.26

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Christopher LadimH 14 (86)35.53+8.2510.03
19Aurora GjølsjøD 16 (71)48.24+11.3311.33
22Karoline BjørnerødD 15 (60)51.31+15.0213.39
65Selma KristiansenD 16 (71)1.21.51+45.0019.32

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Vegard StangnesH 15 (67)diskvalifisert

OK Skøynar

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristian VeieH 14-16 C (11)26.308.50
4Aksel VeskeH 14-16 C (11)43.22+16.5214.27
19Trym Nergård RønningH 14 (86)37.34+10.0610.31
21Morten SvendgårdH 16 (74)49.49+10.319.30
28Hallvar HallanH 14 (86)39.21+11.5311.01
0Hege HallanD 14 (47)diskvalifisert
0Håvard VeieH 14 (86)diskvalifisert

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Jakob MoH 15 (67)47.05+14.2411.20
38Sigurd KvammeH 14 (86)43.53+16.2512.17
0Håvard GjestvangH 14-16 C (11)diskvalifisert

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Frida HaugskottD 14 (47)38.20+11.5812.44

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Julie EikelandD 14-16 C (14)39.49+6.1213.16
11Anny RogneD 14-16 C (14)1.38.52+1.05.1532.57
18Trym B IslandH 16 (74)48.57+9.399.20
21Jakob HjelsethH 15 (67)47.06+14.2511.20
38Morten Krona HaflanH 15 (67)56.57+24.1613.43
44Olav Aasmundtveit HoffH 16 (74)1.01.33+22.1511.44

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Jostein Svaland DaleH 16 (74)50.50+11.329.42

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ane Sofie KroghD 15 (60)42.56+6.2711.23
34Tina KallesonD 14 (47)51.52+25.3017.13
37Inger Marie RødnesD 16 (71)55.08+18.1713.09
72Andreas MoldskredH 16 (74)1.39.58+1.00.4019.04
0William Resvoll SkaugH 16 (74)diskvalifisert

Os IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
63Kasper RamloH 15 (67)1.39.38+1.06.5724.00

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Fredrik BlichfeldtH 14-16 C (11)31.04+4.3410.21
39Magnus GjerstadH 16 (74)57.59+18.4111.03

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Hanne VassendD 16 (71)45.44+8.5310.54
17Maria Gammelsæter MehammerD 14 (47)42.44+16.2214.11
20Rasmus MathisenH 16 (74)49.40+10.229.28
26Anna MeenD 16 (71)51.18+14.2712.14
37Elise AusenD 15 (60)1.01.00+24.3116.10
67Halvard KornmoH 14 (86)1.06.08+38.4018.31

Raumar Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristine Eide RappD 15 (60)41.05+4.3610.53
11Hanne Eide RappD 15 (60)45.09+8.4011.58
13Øistein Fagerli NæssH 15 (67)43.22+10.4110.26
16Pernille SønsterudbråtenD 14 (47)41.53+15.3113.54
17Hedda SkatvedtD 16 (71)46.55+10.0411.11
19Anders HorveiH 15 (67)46.39+13.5811.14
23Even Nygaard ØstrengH 15 (67)49.33+16.5211.56
53Gaute FosstveitH 14 (86)52.58+25.3014.50

Ringerike OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Even Amundsen BjørkliH 14-16 C (11)47.06+20.3615.42
15Oskar ArnevikH 16 (74)48.49+9.319.18
20Tuva Aas StræteD 15 (60)49.18+12.4913.04
25Ida Bolette EnerhaugenD 15 (60)52.00+15.3113.47
69Sverre GrafferH 16 (74)1.30.03+50.4517.11
76Sigurd Amundsen BjørkliH 14 (86)1.24.32+57.0423.40
0Jørgen Nøkleby MellingH 14 (86)diskvalifisert

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Lars Ranheim BrynestadH 15 (67)50.22+17.4112.08
43Even BordalH 14 (86)47.30+20.0213.18

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Ingeborg KvarmeD 15 (60)1.07.09+30.4017.48
68Vera Gano MønnichD 16 (71)1.27.07+50.1620.47

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Cornelius BjørkH 14 (86)38.59+11.3110.55
35Jonas EikåsH 14 (86)42.21+14.5311.51

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Ingrid OmdalD 15 (60)47.47+11.1812.40

Sarpsborg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Ingrid Kristine HansenD 14 (47)51.17+24.5517.02
35Marie HansenD 16 (71)54.25+17.3412.59
36Nina PedersenD 14 (47)55.23+29.0118.23
39Adine Blakkestad IngesenD 14 (47)1.01.19+34.5720.22
51Marie F. Lindløv JensenD 15 (60)1.19.57+43.2821.12

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Ingrid Wanvik KrogstadmoD 16 (71)50.51+14.0012.08

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Malene NysæterD 14 (47)46.42+20.2015.30
44Hanna NysæterD 16 (71)56.31+19.4013.29
46Skjalg NysæterH 16 (74)1.02.00+22.4211.49

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sara Nystrøm OlsenD 14 (47)32.29+6.0710.47
37Johan Christie ØrkeH 16 (74)57.10+17.5210.54

Steinkjer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Simen Eliassen KvarmeH 16 (74)47.43+8.259.06
32Marius MøllerH 15 (67)53.09+20.2812.48
53Vibeke Kvistad DengerudD 16 (71)1.05.58+29.0715.44

Stjørdals-Blink Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Audun Wanvik HaugenH 16 (74)58.05+18.4711.05Last ned GPS-spor i gpx-format
41Randi Marie GlomsrudD 14 (47)1.02.23+36.0120.43
49Yngve AaenH 15 (67)1.06.37+33.5616.03
62Øystein Vidarsson HaukaasH 16 (74)1.16.02+36.4414.30

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Even GravningenH 15 (67)52.57+20.1612.45
0Frida DalerD 15 (60)diskvalifisert

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Stian RykkjeH 16 (74)47.53+8.359.08
55Annie MyhreD 15 (60)1.34.02+57.3324.56
0Martin StautlandH 14 (86)diskvalifisert

Sturla, IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sander Solheim OttesenH 14-16 C (11)50.50+24.2016.56
9Lukas Werring SvenneH 14-16 C (11)1.26.58+1.00.2828.59
22Mathias Skourup RognebakkeH 14 (86)37.46+10.1810.34
30Egil FrydenlundH 15 (67)52.42+20.0112.41
40Malene InstanesD 14 (47)1.01.47+35.2520.31
0Iselin SørensenD 14 (47)diskvalifisert

Sørreisa OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Malin Kristina Møller JørgensenD 15 (60)1.02.49+26.2016.39
57Ellinor Agersborg MoanD 16 (71)1.09.24+32.3316.33

TIF Viking

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Tora Aasheim NymarkD 15 (60)45.29+9.0012.03
28Mari Strømme LidD 15 (60)55.29+19.0014.43
51Ulrik HellenH 14 (86)51.52+24.2414.31

Tynset IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Gaute Kvittum NytrøenH 15 (67)40.56+8.159.51
14Anna Vangen LunåsmoD 15 (60)46.02+9.3312.12
25Jørgen SchjølbergH 14 (86)38.25+10.5710.45
30Ane Ingeborg KalbækkenD 16 (71)52.17+15.2612.28
64Asgeir EspelandH 15 (67)1.51.11+1.18.3026.47
0Inga SandvoldD 15 (60)diskvalifisert

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Njaal Ellegaard MelbyH 16 (74)43.37+4.198.19
11Eskil FrøislandH 16 (74)47.34+8.169.04
14Even LindaasH 16 (74)48.02+8.449.10
45Ole Johan BråtenH 16 (74)1.01.40+22.2211.46
55Fredrik SveenH 16 (74)1.09.56+30.3813.20

Varegg Fleridrett

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Svanhild Grevskott BåtnesD 14-16 C (14)1.34.03+1.00.2631.21
10Ragnhild BohneD 14-16 C (14)1.36.05+1.02.2832.01
17Kristian RykkjeH 16 (74)48.55+9.379.20
26Erik BohneH 14 (86)38.47+11.1910.51
29Mathias RosenlundH 16 (74)53.31+14.1310.12
30Eirunn Husby NordstadD 14 (47)50.15+23.5316.41
35Kristian Fredrik ThomassenH 15 (67)54.05+21.2413.01
38Ragnhild Vrålstad LøvåsD 15 (60)1.01.14+24.4516.14
48Aune DørmænenH 16 (74)1.03.09+23.5112.03
49Tage RosenlundH 14 (86)50.46+23.1814.13
52Oskar Madslien SteinhaugH 14 (86)52.12+24.4414.37
68Magnus LehmannH 14 (86)1.09.54+42.2619.34
0Kristoffer Kjenes HauglandH 14 (86)diskvalifisert

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Anders VestølH 15 (67)42.25+9.4410.13
44Atle NilsenH 15 (67)1.02.52+30.1115.08

Verdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Sigrid Vehus SkjerveD 16 (71)48.31+11.4011.34
24Tore MarkhusH 15 (67)49.53+17.1212.01
41Fredrik Vehus SkjerveH 15 (67)1.00.18+27.3714.31
60Sofie HallemD 16 (71)1.15.18+38.2717.58

Wing OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Jonas VindalH 15 (67)50.40+17.5912.12
54Henrik BraathenH 14 (86)54.00+26.3215.07
66Synne Marie KvammeD 16 (71)1.23.43+46.5219.58
68Hallvard DahleH 16 (74)1.22.35+43.1715.45
71Martin Grøntvedt PedersenH 16 (74)1.34.48+55.3018.05
71Erling Eide HustvedtH 14 (86)1.12.14+44.4620.14
74Nikolai RenolenH 14 (86)1.16.44+49.1621.29
0Gabriel CallananH 14 (86)diskvalifisert

Østmarka OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Matilde HolenD 14-16 C (14)36.19+2.4212.06
7Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 14-16 C (14)53.14+19.3717.44
8Anna Cecilie LinløkkenD 16 (71)44.59+8.0810.44
19Andreas RambergH 16 (74)48.58+9.409.20
31Alexandra LinløkkenD 14 (47)50.44+24.2216.51
33Ingrid Marie Stubban HygenD 14 (47)51.22+25.0017.03
42Inga Cathrin WinsvoldD 14 (47)1.05.08+38.4621.38
47John OtterleiH 14 (86)49.46+22.1813.56
77Henrik GudimH 14 (86)1.46.37+1.19.0929.51
0Monica BrevikD 15 (60)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Nils TveiteH 14 (86)32.21+4.539.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor