Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: søndag 7 august 2016

H 16

5 240 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Marius AurebekkKristiansand OK39.18
2Aslak HeimdalKonnerud IL40.46+1.28
3Petter Astrup ArnesenHeming Orientering42.00+2.42
4Mats EidsmoFreidig42.13+2.55
5Sander ArntzenAsker Skiklubb42.36+3.18
6Njaal Ellegaard MelbyVang OL43.37+4.19
7Niels Christian HellerudHalden SK44.39+5.21
8Audun BerganNydalens SK45.16+5.58
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF45.27+6.09
10Per Clemet WisløffAsker Skiklubb45.58+6.40
11Eskil FrøislandVang OL47.34+8.16
12Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK47.43+8.25
13Stian RykkjeStord Orientering47.53+8.35
14Even LindaasVang OL48.02+8.44
15Oskar ArnevikRingerike OL48.49+9.31
16Alexander Repstad StoremyrIL Hauken48.50+9.32
17Kristian RykkjeVaregg Fleridrett48.55+9.37
18Trym B IslandOL Tønsberg og omegn48.57+9.39
19Andreas RambergØstmarka OK48.58+9.40
20Rasmus MathisenPorsgrunn OL49.40+10.22
21Morten SvendgårdOK Skøynar49.49+10.31
22Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange50.50+11.32
23Elias Skjolden SørensenLillomarka OL50.52+11.34
24Kristian Fredrik LynumFreidig51.20+12.02
25Peter GisholtFossum IF52.13+12.55
26Elias ØhmanGjø-Vard OL52.32+13.14
27Audun Melby JacobsenLardal OL52.59+13.41
28Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb53.25+14.07
29Mathias RosenlundVaregg Fleridrett53.31+14.13
30Knut SelstadFossum IF53.57+14.39
31Emil StørmerFossum IF54.59+15.41
32Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL55.46+16.28
33Sølve DrageKongsberg OL55.53+16.35
34Håkon SturødNydalens SK55.59+16.41
35Eirik Høst FossgardLillomarka OL56.38+17.20
36Jens Johan BrekkeLillomarka OL56.54+17.36
37Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb57.10+17.52
38Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL57.30+18.12
39Magnus GjerstadOsterøy IL57.59+18.41
40Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering58.05+18.47Last ned GPS-spor i gpx-format
41Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF59.20+20.02
42Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK59.54+20.36
43Are LodgaardByåsen IL1.00.16+20.58
44Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1.01.33+22.15
45Ole Johan BråtenVang OL1.01.40+22.22
46Skjalg NysæterSkien OK1.02.00+22.42
47Vegard LøvliAsker Skiklubb1.03.03+23.45
48Aune DørmænenVaregg Fleridrett1.03.09+23.51
49Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.04.12+24.54
50Vegard Øverli BergKongsberg OL1.05.27+26.09
51Scott JuvikIL Gular1.05.28+26.10
52Vegar SkinneIndre Østfold OK1.05.47+26.29
53Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK1.05.55+26.37
54Johan EikangerIL Gular1.07.39+28.21
55Fredrik SveenVang OL1.09.56+30.38
56Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL1.11.03+31.45
57Jonas MyhreKristiansand OK1.11.32+32.14
58Alf Briskerud HasselvoldGrue IL1.11.57+32.39
59Trygve MyhrAsker Skiklubb1.13.20+34.02
60Nikolai NordhaugKonnerud IL1.13.41+34.23
61Johan StorebakkenHamar OK1.13.57+34.39
62Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering1.16.02+36.44
63Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.16.26+37.08
64Kristian PyttenKristiansand OK1.16.32+37.14
65Magnus EideFjellhug/Vereide IL1.17.02+37.44
66Oliver Wallin HigginsIL Tyrving1.20.46+41.28
67Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1.22.30+43.12
68Hallvard DahleWing OK1.22.35+43.17
69Sverre GrafferRingerike OL1.30.03+50.45
70Simen Gran BlystadLøten o-lag1.33.08+53.50
71Martin Grøntvedt PedersenWing OK1.34.48+55.30
72Andreas MoldskredOppsal Orientering1.39.58+1.00.40
0William Resvoll SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor