Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: søndag 7 august 2016

D 16

4 190 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragne WiklundNydalens SK36.51
2Åsne HoloFossum IF41.30+4.39
3Hedda Raadal BjørloHalden SK42.09+5.18
4Oda Marie ColquhounLillomarka OL42.21+5.30
5Andrine Harriet FremstadLarvik OK43.20+6.29
6Pernille KatlaFossum IF44.45+7.54
7Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44.49+7.58
8Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK44.59+8.08
9Ingrid G. KvålsgardFossum IF45.12+8.21
9Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb45.12+8.21
11Tora IndregardIL BUL-Tromsø45.28+8.37
12Maren NorderudIL Tyrving45.39+8.48
13Hanne VassendPorsgrunn OL45.44+8.53
14Lotte MyklemyrEiker OL46.18+9.27
15Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL46.38+9.47
16Helene EgerKongsberg OL46.40+9.49
17Hedda SkatvedtRaumar Orientering46.55+10.04
18Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL47.27+10.36
19Aurora GjølsjøOK Moss48.24+11.33
20Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK48.31+11.40
21Dina ReitanFreidig48.34+11.43
22Ragne NorrudFossum IF49.17+12.26
23Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular50.07+13.16
24Elisabeth HesselbergLarvik OK50.46+13.55
25Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK50.51+14.00
26Anna MeenPorsgrunn OL51.18+14.27
27Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø51.33+14.42
28Eli KolstadMo OK51.44+14.53
29Marlin HaavengenKongsberg OL52.07+15.16
30Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF52.17+15.26
31Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving52.39+15.48
32Lene Berg HanssenByåsen IL52.56+16.05
33Andrea VaneboKongsberg OL53.24+16.33
34Linn Mei WaalerMåren OK53.55+17.04
35Marie HansenSarpsborg OL54.25+17.34
36Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb54.46+17.55
37Inger Marie RødnesOppsal Orientering55.08+18.17
38Ragne MunkebyFrol IL55.31+18.40
39Tonje Rognerud BøeFossum IF55.41+18.50
40Karianne Olsvik DengerudNydalens SK55.43+18.52
41Frida Bakken UlsethNydalens SK55.44+18.53
42Hanna Lye MoumHalden SK55.57+19.06
43Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb56.01+19.10
44Hanna NysæterSkien OK56.31+19.40
45Ingunn Torød BusetGneist, IL56.56+20.05
46Ingrid HasaasFossum IF57.11+20.20
47Ane Marte VatnFrol IL57.39+20.48
48Mari Robøle LienHamar OK58.19+21.28
49Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL59.23+22.32
50Ingrid MadslienNydalens SK59.45+22.54
51Kathinka RogstadKongsberg OL59.57+23.06
52Sarah WølloKongsberg OL1.01.28+24.37
53Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.05.58+29.07
54Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1.06.59+30.08
55Inga StødleKristiansand OK1.07.36+30.45
56Maria Rørvik HaverLillomarka OL1.08.55+32.04
57Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL1.09.24+32.33
58Solveig Eline BergIL Tyrving1.13.21+36.30
59Solveig SæternesByåsen IL1.14.50+37.59
60Sofie HallemVerdal OK1.15.18+38.27
61Synne SolbergGjø-Vard OL1.15.39+38.48
62Sofie SjåholmMolde og Omegn IF1.16.35+39.44
63Lisa JenssenHalden SK1.18.01+41.10
64Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.18.56+42.05
65Selma KristiansenOK Moss1.21.51+45.00
66Synne Marie KvammeWing OK1.23.43+46.52
67Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.24.01+47.10
68Vera Gano MønnichRøyken OL1.27.07+50.16
69Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL1.36.58+1.00.07
70Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL1.39.58+1.03.07
71Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK1.45.21+1.08.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor