Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: søndag 7 august 2016

D 15

3 770 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL36.29
2Andrea RanvikKonnerud IL37.18+0.49
3Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb37.58+1.29
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL38.05+1.36
5Kristine Eide RappRaumar Orientering41.05+4.36
6Tale StrandKongsberg OL41.59+5.30
7Marie LilandNydalens SK42.39+6.10
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering42.56+6.27
9Mari Landro SvingheimKonnerud IL43.05+6.36
10Anniken RanvikKonnerud IL44.20+7.51
11Hanne Eide RappRaumar Orientering45.09+8.40
12Tora Aasheim NymarkTIF Viking45.29+9.00
13Karen Hoel JomaasFossum IF45.39+9.10
14Anna Vangen LunåsmoTynset IF46.02+9.33
15Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL46.14+9.45
16Ingvild LangeggenKongsberg OL47.27+10.58
17Mari Kilskar GrevskottFrol IL47.29+11.00
18Malin HaugeHisøy OK47.39+11.10
19Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)47.47+11.18
20Tuva Aas StræteRingerike OL49.18+12.49
21Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering49.28+12.59
22Karoline BjørnerødOK Moss51.31+15.02
23Christine HoenEiker OL51.44+15.15
24Hedda Hoff HagenByåsen IL51.55+15.26
25Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL52.00+15.31
26Thea LandKonnerud IL52.33+16.04
27Emma DanevadFredrikstad SK54.07+17.38
28Mari Strømme LidTIF Viking55.29+19.00
29Sigrid EkelandOddersjaa SSK55.36+19.07
30Ida MonsenEgersund OK56.08+19.39
31Elise StørenBø OL56.13+19.44
32Marte Karine LarsenKongsberg OL57.00+20.31
33Ada WulfsbergNydalens SK57.36+21.07
34Kaisa AntonsenFredrikstad SK59.02+22.33
35Mina JørgensenIL Tyrving59.31+23.02
36Silje MorlandstøEiker OL1.00.26+23.57
37Elise AusenPorsgrunn OL1.01.00+24.31
38Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.01.14+24.45
39Tomine Lysaker SandenEiker OL1.02.46+26.17
40Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL1.02.49+26.20
41Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1.02.53+26.24
42Kamilla LomeHamar OK1.06.29+30.00
43Ingeborg RognstadHadeland OL1.07.02+30.33
44Ingeborg KvarmeRøyken OL1.07.09+30.40
45Solveig LetmolieEiker OL1.07.31+31.02
46Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK1.12.16+35.47
47Tuva HepburnKristiansand OK1.13.05+36.36
48Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1.14.50+38.21
49Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.17.51+41.22
50Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.19.30+43.01
51Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.19.57+43.28
52Matilde MunkebyFrol IL1.27.41+51.12
53Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1.28.42+52.13
54Julie PuntervoldEgersund OK1.31.31+55.02
55Annie MyhreStord Orientering1.34.02+57.33
56Tonje-Malin RhrichKonnerud IL1.40.47+1.04.18
0Inga SandvoldTynset IFdiskvalifisert
0Frida DalerStokke ILdiskvalifisert
0Monica BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
0Silje KregnesKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor