Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 6 august 2016

Alta OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Eskil FrischknechtH14 (90)13.55+2.457.08
65Tom Einar Flermoen PaulsenH14 (90)20.57+9.4710.44
0Emil Wilfred JensenH14 (90)diskvalifisert
0Gard FrostH14 (90)diskvalifisert

Asker Skiklubb

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Sondre YtterbøH14 (90)12.54+1.446.36
6Sander ArntzenH16 (75)14.43+1.016.30
8Lotte Jauhojärvi MarkussenD16 (71)14.33+1.247.03
8Henrik Fredriksen AasH16 (75)15.03+1.216.39
12Anna Øfsthus GravirD15 (64)15.16+2.047.35
12Ina MartiniD14 (52)14.48+2.208.00
14Trygve MyhrH16 (75)15.33+1.516.52
15Ingrid Tandberg RyanD16 (71)15.11+2.027.22
19Per Clemet WisløffH16 (75)15.57+2.157.03
33Frikk Alvaro EmbergsrudH14 (90)16.09+4.598.16
37Petra HoveidD14 (52)19.26+6.5810.30
40Thea Charlotte HansenD16 (71)17.39+4.308.34
47Thea Sofie SalvesenD16 (71)18.43+5.349.05
50Eilev KvaaleH14 (90)17.57+6.479.12
63Martin BirkelundH14 (90)20.26+9.1610.28
66Ole Henrik WoxholthH14 (90)21.01+9.5110.46
0Ingvild Pedersen BerganD16 (71)diskvalifisert
0Felix FinsrudH14 (90)diskvalifisert

Bardu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Anna Jacobsen-GaskiD14 (52)17.25+4.579.24

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
60Andreas NysæterH15 (72)21.54+8.279.54

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
59Oda GjerdahlD15 (64)24.11+10.5912.01

Birkenes IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Asgeir Reiersen JensenH15 (72)17.42+4.158.00
41Magnus MosfjellH15 (72)18.31+5.048.22

Bodø og Omegn IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Kaja Samuelsen SkiriD15 (64)17.25+4.138.39
0Hedda Sofie IrgensD14 (52)diskvalifisert
0Esten S. KringhaugH14 (90)diskvalifisert
0Trygve Bø KongsbakkH16 (75)diskvalifisert

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lene Berg HanssenD16 (71)13.53+0.446.44
9Hedda Hoff HagenD15 (64)14.49+1.377.22
13Petter Liabakk EriksenH15 (72)15.24+1.576.58
34Are LodgaardH16 (75)16.56+3.147.29
39Maren VikenD14 (52)21.00+8.3211.21
51Solveig SæternesD16 (71)19.05+5.569.15

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
55Lars Øderud VatneH14 (90)19.16+8.069.52
73Johannes WillassenH14 (90)24.33+13.2312.35

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Elise StørenD15 (64)20.42+7.3010.17

Egersund OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Ida MonsenD15 (64)19.27+6.159.40
54Julie PuntervoldD15 (64)21.19+8.0710.36
64Celina Iversen ÅseD15 (64)30.03+16.5114.57
67Tor Eirik Eckhoff GjermestadH14 (90)21.04+9.5410.48
68Alexander HorpestadH15 (72)30.22+16.5513.44

Eiker OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Lotte MyklemyrD16 (71)15.19+2.107.26
25Christine HoenD15 (64)16.39+3.278.17
34Solveig LetmolieD15 (64)17.43+4.318.48
41Tomine Lysaker SandenD15 (64)18.49+5.379.21
42Alvilde Lysaker SandenD14 (52)21.30+9.0211.37
46Oda Isnes TyseD14 (52)23.25+10.5712.39
57Silje MorlandstøD15 (64)24.05+10.5311.58

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Birk Bell LysakerH14 (90)14.05+2.557.13

Fjellhug/Vereide IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Magnar SlagstadH15 (72)19.09+5.428.39
64Magnus EideH16 (75)22.25+8.439.55

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Fredrik Monrad OlsenH16 (75)18.00+4.187.57

Fossum IF

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vebjørn Blom-HagenH14 (90)12.22+1.126.20
5Erik Hæstad BjørnstadH16 (75)14.26+0.446.23
6Karen Hoel JomaasD15 (64)14.21+1.097.08
7Ingrid G. KvålsgardD16 (71)14.22+1.136.58
8Sivert Sande KvermeH15 (72)14.56+1.296.45
9Pernille KatlaD16 (71)14.46+1.377.10
11Åsne HoloD16 (71)14.53+1.447.13
13Ragne NorrudD16 (71)15.01+1.527.17
14Peter GisholtH16 (75)15.33+1.516.52
24Ingrid HasaasD16 (71)16.12+3.037.51
29Emil StørmerH16 (75)16.30+2.487.18
29Eivind Berner MyhreH15 (72)16.55+3.287.39
40Erlend BørliH14 (90)16.33+5.238.29
40Knut SelstadH16 (75)17.45+4.037.51
48Sigrid Kinck RannemD15 (64)20.12+7.0010.02
49Tonje Rognerud BøeD16 (71)18.54+5.459.10
51Sindre GisholtH14 (90)18.26+7.169.27
56Sondre Zahl HagenH14 (90)19.19+8.099.54
57Marius BakkeH14 (90)19.20+8.109.54
0Mikkel KatlaH14 (90)diskvalifisert

Fredrikstad SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bendik EliassenH15 (72)13.57+0.306.18
13Kristoffer B. HelminsenH14 (90)13.57+2.477.09
35Emma DanevadD15 (64)17.55+4.438.54
39Sondre OttesenH15 (72)18.05+4.388.10
40Kaisa AntonsenD15 (64)18.36+5.249.15
43Eirik ImrikH15 (72)18.43+5.168.28
45Odin SætherH14 (90)17.06+5.568.46
49Runar Saur ModahlH15 (72)19.23+5.568.46
57Oliver Hagaseth MydskeH16 (75)20.09+6.278.54
59Isak Juel FagermoenH14 (90)19.33+8.2310.01
62Ida-Synnøve KristiansenD16 (71)21.33+8.2410.27
0Eirik KrokaH15 (72)diskvalifisert

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Mikkel HoltH14 (90)13.02+1.526.41
5Simen Spets StorhovH15 (72)14.17+0.506.27
6Vegard KittilsenH15 (72)14.20+0.536.29
9Vilde Lereim StorliD14 (52)14.36+2.087.53
12Lars SandstadH15 (72)15.20+1.536.56
17Tale Tannvik SkeiD14 (52)16.17+3.498.48
18Jonas GrønliH15 (72)16.03+2.367.15
25Kristian Fredrik LynumH16 (75)16.13+2.317.10
27Dina ReitanD16 (71)16.24+3.157.57
27Matias NissenH15 (72)16.44+3.177.34
28Jo Even KolstadH15 (72)16.54+3.277.38
35Håkon HolstadH15 (72)17.40+4.137.59
44Alf Johan FolgerøH15 (72)18.55+5.288.33
0Mats EidsmoH16 (75)diskvalifisert

Frol IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tobias AlstadH14 (90)13.29+2.196.54
22Mari Kilskar GrevskottD15 (64)16.12+3.008.03
36Ragne MunkebyD16 (71)17.24+4.158.26
42Matilde MunkebyD15 (64)18.57+5.459.25
66Ane Marte VatnD16 (71)22.53+9.4411.06

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
57Trygve Nummedal OsH15 (72)20.44+7.179.22

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Janne Tjørhom AasheimD15 (64)13.50+0.386.52

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristine KravdalD14 (52)13.28+1.007.16
21Elias ØhmanH16 (75)15.59+2.177.04
29Kristine Haanes StrandlieD16 (71)16.45+3.368.07

Gneist, IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Ingunn Torød BusetD16 (71)16.16+3.077.53
56Olav Hammersland GarnesH15 (72)20.23+6.569.13
58Mads Jørgen SkageH15 (72)20.56+7.299.28

Grue IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Grunde IsaksætreH14 (90)13.44+2.347.02
48Alf Briskerud HasselvoldH16 (75)18.54+5.128.21

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ingeborg RognstadD15 (64)15.58+2.467.56
34Berthe TesloD14 (52)19.10+6.4210.21

Halden SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloD16 (71)13.096.23
2Niels Christian HellerudH16 (75)13.50+0.086.07
27Marieluise Schmitt GranD14 (52)17.40+5.129.32
31Jakob TorgersenH14 (90)16.03+4.538.13
43Tore Herman KirkebøenH14 (90)16.49+5.398.37
44Hanna Lye MoumD16 (71)18.05+4.568.46
54Jonatan AuneH15 (72)20.09+6.429.07
59Lisa JenssenD16 (71)20.47+7.3810.05
59Haakon Johann Slang-SundsetvikH16 (75)20.43+7.019.10
63Ole Øivind NorstedH15 (72)23.39+10.1210.42
67Christian BrynildsenH15 (72)27.14+13.4712.19
69Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødH15 (72)31.20+17.5314.10

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Kamilla LomeD15 (64)16.28+3.168.11
28Mari Robøle LienD16 (71)16.31+3.228.01
51Johan StorebakkenH16 (75)19.04+5.228.26

Harstad OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Jon MarcussenH14 (90)16.47+5.378.36

Haugesund IL Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Sigurd Paulsen VieH15 (72)15.54+2.277.11
34Henrik Haga NesseH15 (72)17.37+4.107.58
62Tiril OlaussenD15 (64)25.55+12.4312.53
68Aksel BjellandH16 (75)44.38+30.5619.44

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Viljan van RaaijH14 (90)14.30+3.207.26
26Henrik R HoltH14 (90)15.37+4.278.00
70Kristoffer FjæreH14 (90)22.57+11.4711.46

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Petter Astrup ArnesenH16 (75)14.20+0.386.20
7Henrik ReuschH14 (90)13.11+2.016.45
10Maya Jones ArnesenD14 (52)14.39+2.117.55
14Live ØstvoldD14 (52)15.05+2.378.09
16August Syrdal ØenH14 (90)14.29+3.197.25
23Kristian ØstermannH14 (90)15.09+3.597.46
24Magnus Eide-FredriksenH14 (90)15.29+4.197.56
36Ferdinand FremmingH14 (90)16.12+5.028.18
64Kåre Peter Krohn GjessingH14 (90)20.31+9.2110.31

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Halvor RudningenH14 (90)19.08+7.589.48

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Malin HaugeD15 (64)14.29+1.177.12

IF Trauma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Mia HirschD14 (52)17.06+4.389.14
36Ada Helene OlsenD14 (52)19.16+6.4810.24

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
80Magnus FossumH14 (90)40.20+29.1020.41

IL BUL-Tromsø

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Jonatan GraversenH15 (72)15.35+2.087.03
21Tora IndregardD16 (71)15.59+2.507.45
39Idunn StrandD15 (64)18.24+5.129.09
41Ane-Marte Borg HanssenD16 (71)17.47+4.388.37
69Jacob MeldgaardH16 (75)50.45+37.0322.27
0Håvard Vaeng BernhardsenH16 (75)diskvalifisert

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Eli Fjellbirkeland JohannesenD16 (71)15.09+2.007.21
15Mari Fjellbirkeland JohannesenD14 (52)15.19+2.518.16
39Eyvind Kjellevold MaldeH16 (75)17.33+3.517.45
41Scott JuvikH16 (75)17.49+4.077.53
50Johan EikangerH16 (75)18.59+5.178.23

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Alexander Repstad StoremyrH16 (75)15.58+2.167.03

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Maren NorderudD16 (71)14.07+0.586.51
10Ådne SkjærsteinH14 (90)13.44+2.347.02
19Iris HolstD14 (52)16.24+3.568.51
27Mina JørgensenD15 (64)16.42+3.308.18
38Oliver Wallin HigginsH16 (75)17.23+3.417.41
45Tuva Nesheim FlatebakkenD16 (71)18.17+5.088.52

IL Veten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
55Elias BergsetH15 (72)20.10+6.439.07

Indre Østfold OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Eirik BlågestadH15 (72)17.03+3.367.42
56Ida Aabogen HaugaardD16 (71)20.14+7.059.49
60Vegar SkinneH16 (75)20.44+7.029.10
63Jorid Nandrup NielsenD16 (71)21.46+8.3710.33
69Maren Sofie GulliksenD16 (71)26.20+13.1112.46

Kongsberg OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Åsne HaavengenD14 (52)12.50+0.226.56
2Marlin HaavengenD16 (71)13.12+0.036.24
3Vetle DrageH14 (90)12.52+1.426.35
4Mathilde Sæter FlessebergD14 (52)13.28+1.007.16
8Tale StrandD15 (64)14.36+1.247.15
12Helene EgerD16 (71)14.56+1.477.14
13Ingvild LangeggenD15 (64)15.29+2.177.42
19Kjersti Tønnessen BergstølD16 (71)15.43+2.347.37
31Andrea VaneboD16 (71)16.59+3.508.14
33Karoline TorøD14 (52)19.02+6.3410.17
47Sølve DrageH16 (75)18.41+4.598.16
50Kathinka RogstadD16 (71)18.55+5.469.10
53Marte Karine LarsenD15 (64)20.50+7.3810.21
55Vegard Øverli BergH16 (75)19.56+6.148.49
65Sarah WølloD16 (71)22.52+9.4311.06
75Olav LundH14 (90)25.44+14.3413.11
81Rolf Trygve HaugH14 (90)51.02+39.5226.10

Konnerud IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidD15 (64)13.126.34
3Anniken RanvikD15 (64)13.54+0.426.54
3Aslak HeimdalH16 (75)14.00+0.186.11
4Andrea RanvikD15 (64)13.56+0.446.55
5Mari Landro SvingheimD15 (64)14.05+0.537.00
7Sindre Lysaker NorbomH15 (72)14.37+1.106.36
17Amanda Skyttersæter SaugerudD15 (64)15.48+2.367.51
25Thea LandD15 (64)16.39+3.278.17
31Nora Småge HilsenD14 (52)18.49+6.2110.10
38Martine JægtvikD15 (64)18.16+5.049.05
42Annette Bjørnås KrogstieD16 (71)17.51+4.428.39
45Nicolai HarvikH15 (72)19.04+5.378.37
50Tonje-Malin RhrichD15 (64)20.40+7.2810.16
53Nikolai NordhaugH16 (75)19.11+5.298.29

Kristiansand OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkH16 (75)13.426.03
4David RundeH15 (72)14.07+0.406.23
20Christiane Ruud BøckmanD15 (64)16.05+2.538.00
24Julie ChristiansenD14 (52)17.07+4.399.15
25Odd-Anton HermansenH15 (72)16.37+3.107.31
30Kristian PyttenH16 (75)16.38+2.567.21
49Silje KregnesD15 (64)20.14+7.0210.03
58Inga StødleD16 (71)20.38+7.2910.00
58Tuva HepburnD15 (64)24.08+10.5612.00
58Jonas MyhreH16 (75)20.14+6.328.57

Kvikne IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
55Rønnaug Hansæl-NergaardD16 (71)20.13+7.049.48
64Hanne Grøtli SvergjaD16 (71)22.22+9.1310.51

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Mina SchjervenD14 (52)15.00+2.328.06
46Audun Melby JacobsenH16 (75)18.24+4.428.08

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Andrine Harriet FremstadD16 (71)15.27+2.187.30
22Ida Sofie HjortlandD14 (52)16.57+4.299.09
43Elisabeth HesselbergD16 (71)18.03+4.548.45
47Iver RingheimH14 (90)17.22+6.128.54

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jens Johan BrekkeH16 (75)14.51+1.096.34
18Ingrid BlindheimD14 (52)16.19+3.518.49
23Maria Rørvik HaverD16 (71)16.04+2.557.47
42Kristian Markhus BrekkeH16 (75)17.52+4.107.54
45Eirik Høst FossgardH16 (75)18.03+4.217.59
61Oda Marie ColquhounD16 (71)21.21+8.1210.21
0Elias Skjolden SørensenH16 (75)diskvalifisert

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
66Simen Gran BlystadH16 (75)25.46+12.0411.24

Malvik IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ludvig Williams StrømsnesH16 (75)15.54+2.127.02
61Kenneth KjelaasH15 (72)22.13+8.4610.03
66Øystein MoltumyrH15 (72)25.40+12.1311.36
0Jens HusbyH14 (90)diskvalifisert

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Eli KolstadD16 (71)17.20+4.118.24

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Erik MårtenssonH15 (72)19.52+6.258.59
62Håkon August NordbøH15 (72)23.35+10.0810.40

Molde og Omegn IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Magne Angelhus MorstølH16 (75)19.29+5.478.37
55Ane Hagset StavnesliD15 (64)21.52+8.4010.52
70Sofie SjåholmD16 (71)31.06+17.5715.05

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Linn Mei WaalerD16 (71)17.16+4.078.22

Nidarøst OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Stine AuneD14 (52)21.00+8.3211.21
63Hanne Helmine RogstadD15 (64)26.23+13.1113.07
65Johannes LangaasH15 (72)24.26+10.5911.03

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Simen FritznerH14 (90)15.05+3.557.44
24Herman BrunborgH15 (72)16.18+2.517.22

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Åsmund SlokvikH14 (90)15.56+4.468.10
38Snorre SlokvikH14 (90)16.16+5.068.20
0Even-Andre ThorbjørnsenH16 (75)diskvalifisert

Nydalens SK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleD14 (52)12.286.44
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH14 (90)11.105.43
1Halvor Tørnqvist HaldenH15 (72)13.276.05
2Lars Young VikH15 (72)13.41+0.146.11
6Marte Madslien BakkenD14 (52)13.54+1.267.30
6Ragne WiklundD16 (71)14.10+1.016.52
7Yngvild Langedal BreivikD14 (52)14.01+1.337.34
8Ole Jakob FrankrigH14 (90)13.23+2.136.51
10Karianne Olsvik DengerudD16 (71)14.51+1.427.12
18Isak JonssonH15 (72)16.03+2.367.15
19Vemund HeierH14 (90)14.46+3.367.34
23Håkon SturødH16 (75)16.07+2.257.07
26Ea LunøeD14 (52)17.35+5.079.30
33Marie LilandD15 (64)17.27+4.158.40
33Alexander SmebyH15 (72)17.19+3.527.50
35Kristin Maltun HellandD14 (52)19.14+6.4610.23
35Audun BerganH16 (75)17.04+3.227.33
35Joakim Wilkens JernbergH14 (90)16.10+5.008.17
36Ada WulfsbergD15 (64)18.08+4.569.01
52Frida Bakken UlsethD16 (71)19.19+6.109.22
0Tobias Mikael EspedalH14 (90)diskvalifisert
0Eirik Thunshelle ØvstedalH14 (90)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Sigrid EkelandD15 (64)17.20+4.088.37
52Simon Beckmann KristiansenH14 (90)18.42+7.329.35
53Erlend Odd BergeH14 (90)19.07+7.579.48

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
52Per Anders EckdahlH15 (72)20.06+6.399.05

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Aurora GjølsjøD16 (71)15.19+2.107.26
22Karoline BjørnerødD15 (64)16.12+3.008.03
33Christopher LadimH14 (90)16.09+4.598.16
57Selma KristiansenD16 (71)20.17+7.089.50

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Vegard StangnesH15 (72)17.59+4.328.08

OK Skøynar

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Trym Nergård RønningH14 (90)14.31+3.217.26
29Håvard VeieH14 (90)15.54+4.448.09
48Hege HallanD14 (52)26.57+14.2914.34
49Kristian VeieH16 (75)18.56+5.148.22
61Hallvar HallanH14 (90)19.50+8.4010.10
61Morten SvendgårdH16 (75)20.47+7.059.11
72Aksel VeskeH14 (90)23.49+12.3912.12

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Sigurd KvammeH14 (90)15.35+4.257.59
31Jakob MoH15 (72)17.09+3.427.45
64Håvard GjestvangH15 (72)24.09+10.4210.55

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Frida HaugskottD14 (52)14.43+2.157.57

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Trym B IslandH16 (75)15.27+1.456.50
32Jakob HjelsethH15 (72)17.15+3.487.48
42Morten Krona HaflanH15 (72)18.39+5.128.26
50Anny RogneD14 (52)45.03+32.3524.21
52Olav Aasmundtveit HoffH16 (75)19.08+5.268.27
60Julie EikelandD15 (64)24.25+11.1312.08

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jostein Svaland DaleH16 (75)15.05+1.236.40

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ane Sofie KroghD15 (64)15.10+1.587.32
20Tina KallesonD14 (52)16.36+4.088.58
39Inger Marie RødnesD16 (71)17.28+4.198.28
63William Resvoll SkaugH16 (75)21.59+8.179.43
65Andreas MoldskredH16 (75)23.38+9.5610.27

Os IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Kasper RamloH15 (72)20.08+6.419.06

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Magnus GjerstadH16 (75)15.48+2.066.59
69Fredrik BlichfeldtH14 (90)22.55+11.4511.45

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hanne VassendD16 (71)13.18+0.096.27
26Anna MeenD16 (71)16.18+3.097.54
28Elise AusenD15 (64)16.52+3.408.23
30Maria Gammelsæter MehammerD14 (52)18.47+6.1910.09
33Rasmus MathisenH16 (75)16.50+3.087.26
41Halvard KornmoH14 (90)16.42+5.328.33

Raumar Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Pernille SønsterudbråtenD14 (52)14.25+1.577.47
11Øistein Fagerli NæssH15 (72)15.19+1.526.55
14Hanne Eide RappD15 (64)15.34+2.227.44
17Even Nygaard ØstrengH15 (72)16.01+2.347.14
21Kristine Eide RappD15 (64)16.07+2.558.01
22Hedda SkatvedtD16 (71)16.01+2.527.46
44Gaute FosstveitH14 (90)16.52+5.428.38
47Anders HorveiH15 (72)19.11+5.448.40

Ringerike OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Tuva Aas StræteD15 (64)15.34+2.227.44
37Ida Bolette EnerhaugenD15 (64)18.15+5.039.04
37Oskar ArnevikH16 (75)17.09+3.277.35
46Jørgen Nøkleby MellingH14 (90)17.16+6.068.51
62Sigurd Amundsen BjørkliH14 (90)20.13+9.0310.22
67Sverre GrafferH16 (75)27.03+13.2111.58
78Even Amundsen BjørkliH14 (90)27.39+16.2914.10
0Anders RoumH15 (72)diskvalifisert

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Lars Ranheim BrynestadH15 (72)15.15+1.486.54
32Even BordalH14 (90)16.05+4.558.14

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Ingeborg KvarmeD15 (64)19.04+5.529.29
60Vera Gano MønnichD16 (71)20.57+7.4810.10

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Cornelius BjørkH14 (90)13.08+1.586.44
28Jonas EikåsH14 (90)15.49+4.398.06

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ingrid OmdalD15 (64)15.04+1.527.29

Sarpsborg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Ingrid Kristine HansenD14 (52)17.59+5.319.43
29Nina PedersenD14 (52)18.30+6.0210.00
47Adine Blakkestad IngesenD14 (52)24.35+12.0713.17
52Marie F. Lindløv JensenD15 (64)20.46+7.3410.19
54Marie HansenD16 (71)20.00+6.519.42

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Ingrid Wanvik KrogstadmoD16 (71)16.48+3.398.09

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Skjalg NysæterH16 (75)17.06+3.247.33
38Hanna NysæterD16 (71)17.26+4.178.27
44Malene NysæterD14 (52)22.40+10.1212.15

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sara Nystrøm OlsenD14 (52)13.13+0.457.08
32Johan Christie ØrkeH16 (75)16.42+3.007.23

Steinkjer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Marius MøllerH15 (72)15.14+1.476.53
27Simen Eliassen KvarmeH16 (75)16.17+2.357.12
32Vibeke Kvistad DengerudD16 (71)17.08+3.598.19

Stjørdals-Blink Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Audun Wanvik HaugenH16 (75)16.15+2.337.11
42Øystein Vidarsson HaukaasH16 (75)17.52+4.107.54
49Randi Marie GlomsrudD14 (52)27.52+15.2415.03
50Yngve AaenH15 (72)19.52+6.258.59

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Even GravningenH15 (72)16.06+2.397.17
43Frida DalerD15 (64)19.03+5.519.28

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Stian RykkjeH16 (75)15.29+1.476.51
39Martin StautlandH14 (90)16.26+5.168.25
61Annie MyhreD15 (64)25.37+12.2512.44

Sturla, IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Egil FrydenlundH15 (72)16.38+3.117.31
32Iselin SørensenD14 (52)18.52+6.2410.11
68Mathias Skourup RognebakkeH14 (90)22.03+10.5311.18
70Lukas Werring SvenneH15 (72)48.46+35.1922.03
74Sander Solheim OttesenH14 (90)25.29+14.1913.04
0Malene InstanesD14 (52)diskvalifisert

Sørreisa OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Malin Kristina Møller JørgensenD15 (64)19.03+5.519.28
53Ellinor Agersborg MoanD16 (71)19.49+6.409.37

TIF Viking

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ulrik HellenH14 (90)14.01+2.517.11
16Mari Strømme LidD15 (64)15.44+2.327.49
29Tora Aasheim NymarkD15 (64)17.09+3.578.31

Tynset IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Inga SandvoldD15 (64)15.51+2.397.53
22Gaute Kvittum NytrøenH15 (72)16.07+2.407.17
27Jørgen SchjølbergH14 (90)15.38+4.288.01
29Anna Vangen LunåsmoD15 (64)17.09+3.578.31
36Ane Ingeborg KalbækkenD16 (71)17.24+4.158.26
38Asgeir EspelandH15 (72)18.03+4.368.10

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Njaal Ellegaard MelbyH16 (75)15.19+1.376.46
16Even LindaasH16 (75)15.37+1.556.54
31Ole Johan BråtenH16 (75)16.41+2.597.22
55Fredrik SveenH16 (75)19.56+6.148.49

Varegg Fleridrett

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Kristian RykkjeH16 (75)15.08+1.266.41
20Tage RosenlundH14 (90)14.50+3.407.36
22Mathias RosenlundH16 (75)16.01+2.197.05
37Eirunn Husby NordstadD14 (52)19.26+6.5810.30
37Kristoffer Kjenes HauglandH14 (90)16.14+5.048.19
40Kristian Fredrik ThomassenH15 (72)18.10+4.438.13
43Svanhild Grevskott BåtnesD14 (52)21.56+9.2811.51
46Ragnhild BohneD16 (71)18.20+5.118.53
47Ragnhild Vrålstad LøvåsD15 (64)19.47+6.359.50
48Oskar Madslien SteinhaugH14 (90)17.40+6.309.03
49Erik BohneH14 (90)17.49+6.399.08
79Magnus LehmannH14 (90)30.05+18.5515.25
0Aune DørmænenH16 (75)diskvalifisert

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Anders VestølH15 (72)16.05+2.387.16
59Atle NilsenH15 (72)21.18+7.519.38

Verdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Fredrik Vehus SkjerveH15 (72)15.36+2.097.03
22Tore MarkhusH15 (72)16.07+2.407.17
34Sigrid Vehus SkjerveD16 (71)17.17+4.088.23
67Sofie HallemD16 (71)24.05+10.5611.41

Wing OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Hallvard DahleH16 (75)16.18+2.367.12
48Synne Marie KvammeD16 (71)18.48+5.399.07
48Jonas VindalH15 (72)19.18+5.518.43
58Nikolai RenolenH14 (90)19.27+8.179.58
62Martin Grøntvedt PedersenH16 (75)20.49+7.079.12
71Henrik BraathenH14 (90)23.47+12.3712.11
76Gabriel CallananH14 (90)26.29+15.1913.34
0Erling Eide HustvedtH14 (90)diskvalifisert

Østmarka OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Ingrid Marie Stubban HygenD14 (52)15.32+3.048.23
20Anna Cecilie LinløkkenD16 (71)15.49+2.407.40
21Alexandra LinløkkenD14 (52)16.52+4.249.07
24Andreas RambergH16 (75)16.08+2.267.08
41Inga Cathrin WinsvoldD14 (52)21.14+8.4611.28
45Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD14 (52)23.02+10.3412.27
56Monica BrevikD15 (64)22.15+9.0311.04
60John OtterleiH14 (90)19.35+8.2510.02
68Matilde HolenD16 (71)25.12+12.0312.13
77Henrik GudimH14 (90)27.29+16.1914.05

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Nils TveiteH14 (90)15.04+3.547.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor