Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 6 august 2016

D15

2 010 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL13.12
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13.50+0.38
3Anniken RanvikKonnerud IL13.54+0.42
4Andrea RanvikKonnerud IL13.56+0.44
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL14.05+0.53
6Karen Hoel JomaasFossum IF14.21+1.09
7Malin HaugeHisøy OK14.29+1.17
8Tale StrandKongsberg OL14.36+1.24
9Hedda Hoff HagenByåsen IL14.49+1.37
10Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)15.04+1.52
11Ane Sofie KroghOppsal Orientering15.10+1.58
12Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.16+2.04
13Ingvild LangeggenKongsberg OL15.29+2.17
14Tuva Aas StræteRingerike OL15.34+2.22
14Hanne Eide RappRaumar Orientering15.34+2.22
16Mari Strømme LidTIF Viking15.44+2.32
17Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL15.48+2.36
18Inga SandvoldTynset IF15.51+2.39
19Ingeborg RognstadHadeland OL15.58+2.46
20Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK16.05+2.53
21Kristine Eide RappRaumar Orientering16.07+2.55
22Mari Kilskar GrevskottFrol IL16.12+3.00
22Karoline BjørnerødOK Moss16.12+3.00
24Kamilla LomeHamar OK16.28+3.16
25Thea LandKonnerud IL16.39+3.27
25Christine HoenEiker OL16.39+3.27
27Mina JørgensenIL Tyrving16.42+3.30
28Elise AusenPorsgrunn OL16.52+3.40
29Anna Vangen LunåsmoTynset IF17.09+3.57
29Tora Aasheim NymarkTIF Viking17.09+3.57
31Sigrid EkelandOddersjaa SSK17.20+4.08
32Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering17.25+4.13
33Marie LilandNydalens SK17.27+4.15
34Solveig LetmolieEiker OL17.43+4.31
35Emma DanevadFredrikstad SK17.55+4.43
36Ada WulfsbergNydalens SK18.08+4.56
37Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL18.15+5.03
38Martine JægtvikKonnerud IL18.16+5.04
39Idunn StrandIL BUL-Tromsø18.24+5.12
40Kaisa AntonsenFredrikstad SK18.36+5.24
41Tomine Lysaker SandenEiker OL18.49+5.37
42Matilde MunkebyFrol IL18.57+5.45
43Frida DalerStokke IL19.03+5.51
43Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL19.03+5.51
45Ingeborg KvarmeRøyken OL19.04+5.52
46Ida MonsenEgersund OK19.27+6.15
47Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.47+6.35
48Sigrid Kinck RannemFossum IF20.12+7.00
49Silje KregnesKristiansand OK20.14+7.02
50Tonje-Malin RhrichKonnerud IL20.40+7.28
51Elise StørenBø OL20.42+7.30
52Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL20.46+7.34
53Marte Karine LarsenKongsberg OL20.50+7.38
54Julie PuntervoldEgersund OK21.19+8.07
55Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF21.52+8.40
56Monica BrevikØstmarka OK22.15+9.03
57Silje MorlandstøEiker OL24.05+10.53
58Tuva HepburnKristiansand OK24.08+10.56
59Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL24.11+10.59
60Julie EikelandOL Tønsberg og omegn24.25+11.13
61Annie MyhreStord Orientering25.37+12.25
62Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering25.55+12.43
63Hanne Helmine RogstadNidarøst OK26.23+13.11
64Celina Iversen ÅseEgersund OK30.03+16.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor