Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 6 august 2016

H15

2 210 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.27
2Lars Young VikNydalens SK13.41+0.14
3Bendik EliassenFredrikstad SK13.57+0.30
4David RundeKristiansand OK14.07+0.40
5Simen Spets StorhovFreidig14.17+0.50
6Vegard KittilsenFreidig14.20+0.53
7Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL14.37+1.10
8Sivert Sande KvermeFossum IF14.56+1.29
9Marius MøllerSteinkjer OK15.14+1.47
10Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK15.15+1.48
11Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering15.19+1.52
12Lars SandstadFreidig15.20+1.53
13Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.24+1.57
14Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø15.35+2.08
15Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK15.36+2.09
16Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.54+2.27
17Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering16.01+2.34
18Isak JonssonNydalens SK16.03+2.36
18Jonas GrønliFreidig16.03+2.36
20Anders VestølVegårshei IL16.05+2.38
21Even GravningenStokke IL16.06+2.39
22Tore MarkhusVerdal OK16.07+2.40
22Gaute Kvittum NytrøenTynset IF16.07+2.40
24Herman BrunborgNittedal OL16.18+2.51
25Odd-Anton HermansenKristiansand OK16.37+3.10
26Egil FrydenlundSturla, IF16.38+3.11
27Matias NissenFreidig16.44+3.17
28Jo Even KolstadFreidig16.54+3.27
29Eivind Berner MyhreFossum IF16.55+3.28
30Eirik BlågestadIndre Østfold OK17.03+3.36
31Jakob MoOL Toten-Troll17.09+3.42
32Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.15+3.48
33Alexander SmebyNydalens SK17.19+3.52
34Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering17.37+4.10
35Håkon HolstadFreidig17.40+4.13
36Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL17.42+4.15
37Vegard StangnesOK Silsand17.59+4.32
38Asgeir EspelandTynset IF18.03+4.36
39Sondre OttesenFredrikstad SK18.05+4.38
40Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett18.10+4.43
41Magnus MosfjellBirkenes IL18.31+5.04
42Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18.39+5.12
43Eirik ImrikFredrikstad SK18.43+5.16
44Alf Johan FolgerøFreidig18.55+5.28
45Nicolai HarvikKonnerud IL19.04+5.37
46Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL19.09+5.42
47Anders HorveiRaumar Orientering19.11+5.44
48Jonas VindalWing OK19.18+5.51
49Runar Saur ModahlFredrikstad SK19.23+5.56
50Erik MårtenssonModum OL19.52+6.25
50Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering19.52+6.25
52Per Anders EckdahlOK Horten20.06+6.39
53Kasper RamloOs IL20.08+6.41
54Jonatan AuneHalden SK20.09+6.42
55Elias BergsetIL Veten20.10+6.43
56Olav Hammersland GarnesGneist, IL20.23+6.56
57Trygve Nummedal OsFørde IL20.44+7.17
58Mads Jørgen SkageGneist, IL20.56+7.29
59Atle NilsenVegårshei IL21.18+7.51
60Andreas NysæterBergens TF21.54+8.27
61Kenneth KjelaasMalvik IL22.13+8.46
62Håkon August NordbøModum OL23.35+10.08
63Ole Øivind NorstedHalden SK23.39+10.12
64Håvard GjestvangOL Toten-Troll24.09+10.42
65Johannes LangaasNidarøst OK24.26+10.59
66Øystein MoltumyrMalvik IL25.40+12.13
67Christian BrynildsenHalden SK27.14+13.47
68Alexander HorpestadEgersund OK30.22+16.55
69Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK31.20+17.53
70Lukas Werring SvenneSturla, IF48.46+35.19
0Eirik KrokaFredrikstad SKdiskvalifisert
0Anders RoumRingerike OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor