Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 6 august 2016

D14

1 850 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda ScheeleNydalens SK12.28
2Åsne HaavengenKongsberg OL12.50+0.22
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.13+0.45
4Kristine KravdalGjø-Vard OL13.28+1.00
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL13.28+1.00
6Marte Madslien BakkenNydalens SK13.54+1.26
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK14.01+1.33
8Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering14.25+1.57
9Vilde Lereim StorliFreidig14.36+2.08
10Maya Jones ArnesenHeming Orientering14.39+2.11
11Frida HaugskottOL Trollelg14.43+2.15
12Ina MartiniAsker Skiklubb14.48+2.20
13Mina SchjervenLardal OL15.00+2.32
14Live ØstvoldHeming Orientering15.05+2.37
15Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15.19+2.51
16Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK15.32+3.04
17Tale Tannvik SkeiFreidig16.17+3.49
18Ingrid BlindheimLillomarka OL16.19+3.51
19Iris HolstIL Tyrving16.24+3.56
20Tina KallesonOppsal Orientering16.36+4.08
21Alexandra LinløkkenØstmarka OK16.52+4.24
22Ida Sofie HjortlandLarvik OK16.57+4.29
23Mia HirschIF Trauma17.06+4.38
24Julie ChristiansenKristiansand OK17.07+4.39
25Anna Jacobsen-GaskiBardu IL17.25+4.57
26Ea LunøeNydalens SK17.35+5.07
27Marieluise Schmitt GranHalden SK17.40+5.12
28Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL17.59+5.31
29Nina PedersenSarpsborg OL18.30+6.02
30Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL18.47+6.19
31Nora Småge HilsenKonnerud IL18.49+6.21
32Iselin SørensenSturla, IF18.52+6.24
33Karoline TorøKongsberg OL19.02+6.34
34Berthe TesloHadeland OL19.10+6.42
35Kristin Maltun HellandNydalens SK19.14+6.46
36Ada Helene OlsenIF Trauma19.16+6.48
37Petra HoveidAsker Skiklubb19.26+6.58
37Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett19.26+6.58
39Maren VikenByåsen IL21.00+8.32
39Stine AuneNidarøst OK21.00+8.32
41Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK21.14+8.46
42Alvilde Lysaker SandenEiker OL21.30+9.02
43Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett21.56+9.28
44Malene NysæterSkien OK22.40+10.12
45Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK23.02+10.34
46Oda Isnes TyseEiker OL23.25+10.57
47Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL24.35+12.07
48Hege HallanOK Skøynar26.57+14.29
49Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering27.52+15.24
50Anny RogneOL Tønsberg og omegn45.03+32.35
0Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor