Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 6 august 2016

H14

1 950 m, 90 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.105.43
2Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.22+1.126.20
3Vetle DrageKongsberg OL12.52+1.426.35
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.54+1.446.36
5Mikkel HoltFreidig13.02+1.526.41
6Cornelius BjørkSandefjord OK13.08+1.586.44
7Henrik ReuschHeming Orientering13.11+2.016.45
8Ole Jakob FrankrigNydalens SK13.23+2.136.51
9Tobias AlstadFrol IL13.29+2.196.54
10Grunde IsaksætreGrue IL13.44+2.347.02
10Ådne SkjærsteinIL Tyrving13.44+2.347.02
12Eskil FrischknechtAlta OL13.55+2.457.08
13Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK13.57+2.477.09
14Ulrik HellenTIF Viking14.01+2.517.11
15Birk Bell LysakerFana IL14.05+2.557.13
16August Syrdal ØenHeming Orientering14.29+3.197.25
17Viljan van RaaijHedrum OL14.30+3.207.26
18Trym Nergård RønningOK Skøynar14.31+3.217.26
19Vemund HeierNydalens SK14.46+3.367.34
20Tage RosenlundVaregg Fleridrett14.50+3.407.36
21Nils TveiteÅs-NMBU Orientering15.04+3.547.43
22Simen FritznerNittedal OL15.05+3.557.44
23Kristian ØstermannHeming Orientering15.09+3.597.46
24Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.29+4.197.56
25Sigurd KvammeOL Toten-Troll15.35+4.257.59
26Henrik R HoltHedrum OL15.37+4.278.00
27Jørgen SchjølbergTynset IF15.38+4.288.01
28Jonas EikåsSandefjord OK15.49+4.398.06
29Håvard VeieOK Skøynar15.54+4.448.09
30Åsmund SlokvikNotodden OL15.56+4.468.10
31Jakob TorgersenHalden SK16.03+4.538.13
32Even BordalRingsaker OK16.05+4.558.14
33Christopher LadimOK Moss16.09+4.598.16
33Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb16.09+4.598.16
35Joakim Wilkens JernbergNydalens SK16.10+5.008.17
36Ferdinand FremmingHeming Orientering16.12+5.028.18
37Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett16.14+5.048.19
38Snorre SlokvikNotodden OL16.16+5.068.20
39Martin StautlandStord Orientering16.26+5.168.25
40Erlend BørliFossum IF16.33+5.238.29
41Halvard KornmoPorsgrunn OL16.42+5.328.33
42Jon MarcussenHarstad OL16.47+5.378.36
43Tore Herman KirkebøenHalden SK16.49+5.398.37
44Gaute FosstveitRaumar Orientering16.52+5.428.38
45Odin SætherFredrikstad SK17.06+5.568.46
46Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL17.16+6.068.51
47Iver RingheimLarvik OK17.22+6.128.54
48Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett17.40+6.309.03
49Erik BohneVaregg Fleridrett17.49+6.399.08
50Eilev KvaaleAsker Skiklubb17.57+6.479.12
51Sindre GisholtFossum IF18.26+7.169.27
52Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK18.42+7.329.35
53Erlend Odd BergeOddersjaa SSK19.07+7.579.48
54Halvor RudningenHemsedal IL19.08+7.589.48
55Lars Øderud VatneBækkelagets SK19.16+8.069.52
56Sondre Zahl HagenFossum IF19.19+8.099.54
57Marius BakkeFossum IF19.20+8.109.54
58Nikolai RenolenWing OK19.27+8.179.58
59Isak Juel FagermoenFredrikstad SK19.33+8.2310.01
60John OtterleiØstmarka OK19.35+8.2510.02
61Hallvar HallanOK Skøynar19.50+8.4010.10
62Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL20.13+9.0310.22
63Martin BirkelundAsker Skiklubb20.26+9.1610.28
64Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering20.31+9.2110.31
65Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL20.57+9.4710.44
66Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb21.01+9.5110.46
67Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK21.04+9.5410.48
68Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF22.03+10.5311.18
69Fredrik BlichfeldtOsterøy IL22.55+11.4511.45
70Kristoffer FjæreHedrum OL22.57+11.4711.46
71Henrik BraathenWing OK23.47+12.3712.11
72Aksel VeskeOK Skøynar23.49+12.3912.12
73Johannes WillassenBækkelagets SK24.33+13.2312.35
74Sander Solheim OttesenSturla, IF25.29+14.1913.04
75Olav LundKongsberg OL25.44+14.3413.11
76Gabriel CallananWing OK26.29+15.1913.34
77Henrik GudimØstmarka OK27.29+16.1914.05
78Even Amundsen BjørkliRingerike OL27.39+16.2914.10
79Magnus LehmannVaregg Fleridrett30.05+18.5515.25
80Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering40.20+29.1020.41
81Rolf Trygve HaugKongsberg OL51.02+39.5226.10
0Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Jens HusbyMalvik ILdiskvalifisert
0Mikkel KatlaFossum IFdiskvalifisert
0Tobias Mikael EspedalNydalens SKdiskvalifisert
0Emil Wilfred JensenAlta OLdiskvalifisert
0Gard FrostAlta OLdiskvalifisert
0Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SKdiskvalifisert
0Erling Eide HustvedtWing OKdiskvalifisert

D14

1 850 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK12.286.44
2Åsne HaavengenKongsberg OL12.50+0.226.56
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.13+0.457.08
4Kristine KravdalGjø-Vard OL13.28+1.007.16
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL13.28+1.007.16
6Marte Madslien BakkenNydalens SK13.54+1.267.30
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK14.01+1.337.34
8Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering14.25+1.577.47
9Vilde Lereim StorliFreidig14.36+2.087.53
10Maya Jones ArnesenHeming Orientering14.39+2.117.55
11Frida HaugskottOL Trollelg14.43+2.157.57
12Ina MartiniAsker Skiklubb14.48+2.208.00
13Mina SchjervenLardal OL15.00+2.328.06
14Live ØstvoldHeming Orientering15.05+2.378.09
15Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15.19+2.518.16
16Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK15.32+3.048.23
17Tale Tannvik SkeiFreidig16.17+3.498.48
18Ingrid BlindheimLillomarka OL16.19+3.518.49
19Iris HolstIL Tyrving16.24+3.568.51
20Tina KallesonOppsal Orientering16.36+4.088.58
21Alexandra LinløkkenØstmarka OK16.52+4.249.07
22Ida Sofie HjortlandLarvik OK16.57+4.299.09
23Mia HirschIF Trauma17.06+4.389.14
24Julie ChristiansenKristiansand OK17.07+4.399.15
25Anna Jacobsen-GaskiBardu IL17.25+4.579.24
26Ea LunøeNydalens SK17.35+5.079.30
27Marieluise Schmitt GranHalden SK17.40+5.129.32
28Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL17.59+5.319.43
29Nina PedersenSarpsborg OL18.30+6.0210.00
30Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL18.47+6.1910.09
31Nora Småge HilsenKonnerud IL18.49+6.2110.10
32Iselin SørensenSturla, IF18.52+6.2410.11
33Karoline TorøKongsberg OL19.02+6.3410.17
34Berthe TesloHadeland OL19.10+6.4210.21
35Kristin Maltun HellandNydalens SK19.14+6.4610.23
36Ada Helene OlsenIF Trauma19.16+6.4810.24
37Petra HoveidAsker Skiklubb19.26+6.5810.30
37Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett19.26+6.5810.30
39Maren VikenByåsen IL21.00+8.3211.21
39Stine AuneNidarøst OK21.00+8.3211.21
41Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK21.14+8.4611.28
42Alvilde Lysaker SandenEiker OL21.30+9.0211.37
43Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett21.56+9.2811.51
44Malene NysæterSkien OK22.40+10.1212.15
45Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK23.02+10.3412.27
46Oda Isnes TyseEiker OL23.25+10.5712.39
47Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL24.35+12.0713.17
48Hege HallanOK Skøynar26.57+14.2914.34
49Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering27.52+15.2415.03
50Anny RogneOL Tønsberg og omegn45.03+32.3524.21
0Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert

H15

2 210 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.276.05
2Lars Young VikNydalens SK13.41+0.146.11
3Bendik EliassenFredrikstad SK13.57+0.306.18
4David RundeKristiansand OK14.07+0.406.23
5Simen Spets StorhovFreidig14.17+0.506.27
6Vegard KittilsenFreidig14.20+0.536.29
7Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL14.37+1.106.36
8Sivert Sande KvermeFossum IF14.56+1.296.45
9Marius MøllerSteinkjer OK15.14+1.476.53
10Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK15.15+1.486.54
11Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering15.19+1.526.55
12Lars SandstadFreidig15.20+1.536.56
13Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.24+1.576.58
14Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø15.35+2.087.03
15Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK15.36+2.097.03
16Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.54+2.277.11
17Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering16.01+2.347.14
18Isak JonssonNydalens SK16.03+2.367.15
18Jonas GrønliFreidig16.03+2.367.15
20Anders VestølVegårshei IL16.05+2.387.16
21Even GravningenStokke IL16.06+2.397.17
22Tore MarkhusVerdal OK16.07+2.407.17
22Gaute Kvittum NytrøenTynset IF16.07+2.407.17
24Herman BrunborgNittedal OL16.18+2.517.22
25Odd-Anton HermansenKristiansand OK16.37+3.107.31
26Egil FrydenlundSturla, IF16.38+3.117.31
27Matias NissenFreidig16.44+3.177.34
28Jo Even KolstadFreidig16.54+3.277.38
29Eivind Berner MyhreFossum IF16.55+3.287.39
30Eirik BlågestadIndre Østfold OK17.03+3.367.42
31Jakob MoOL Toten-Troll17.09+3.427.45
32Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.15+3.487.48
33Alexander SmebyNydalens SK17.19+3.527.50
34Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering17.37+4.107.58
35Håkon HolstadFreidig17.40+4.137.59
36Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL17.42+4.158.00
37Vegard StangnesOK Silsand17.59+4.328.08
38Asgeir EspelandTynset IF18.03+4.368.10
39Sondre OttesenFredrikstad SK18.05+4.388.10
40Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett18.10+4.438.13
41Magnus MosfjellBirkenes IL18.31+5.048.22
42Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18.39+5.128.26
43Eirik ImrikFredrikstad SK18.43+5.168.28
44Alf Johan FolgerøFreidig18.55+5.288.33
45Nicolai HarvikKonnerud IL19.04+5.378.37
46Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL19.09+5.428.39
47Anders HorveiRaumar Orientering19.11+5.448.40
48Jonas VindalWing OK19.18+5.518.43
49Runar Saur ModahlFredrikstad SK19.23+5.568.46
50Erik MårtenssonModum OL19.52+6.258.59
50Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering19.52+6.258.59
52Per Anders EckdahlOK Horten20.06+6.399.05
53Kasper RamloOs IL20.08+6.419.06
54Jonatan AuneHalden SK20.09+6.429.07
55Elias BergsetIL Veten20.10+6.439.07
56Olav Hammersland GarnesGneist, IL20.23+6.569.13
57Trygve Nummedal OsFørde IL20.44+7.179.22
58Mads Jørgen SkageGneist, IL20.56+7.299.28
59Atle NilsenVegårshei IL21.18+7.519.38
60Andreas NysæterBergens TF21.54+8.279.54
61Kenneth KjelaasMalvik IL22.13+8.4610.03
62Håkon August NordbøModum OL23.35+10.0810.40
63Ole Øivind NorstedHalden SK23.39+10.1210.42
64Håvard GjestvangOL Toten-Troll24.09+10.4210.55
65Johannes LangaasNidarøst OK24.26+10.5911.03
66Øystein MoltumyrMalvik IL25.40+12.1311.36
67Christian BrynildsenHalden SK27.14+13.4712.19
68Alexander HorpestadEgersund OK30.22+16.5513.44
69Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK31.20+17.5314.10
70Lukas Werring SvenneSturla, IF48.46+35.1922.03
0Eirik KrokaFredrikstad SKdiskvalifisert
0Anders RoumRingerike OLdiskvalifisert

D15

2 010 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL13.126.34
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13.50+0.386.52
3Anniken RanvikKonnerud IL13.54+0.426.54
4Andrea RanvikKonnerud IL13.56+0.446.55
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL14.05+0.537.00
6Karen Hoel JomaasFossum IF14.21+1.097.08
7Malin HaugeHisøy OK14.29+1.177.12
8Tale StrandKongsberg OL14.36+1.247.15
9Hedda Hoff HagenByåsen IL14.49+1.377.22
10Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)15.04+1.527.29
11Ane Sofie KroghOppsal Orientering15.10+1.587.32
12Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.16+2.047.35
13Ingvild LangeggenKongsberg OL15.29+2.177.42
14Tuva Aas StræteRingerike OL15.34+2.227.44
14Hanne Eide RappRaumar Orientering15.34+2.227.44
16Mari Strømme LidTIF Viking15.44+2.327.49
17Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL15.48+2.367.51
18Inga SandvoldTynset IF15.51+2.397.53
19Ingeborg RognstadHadeland OL15.58+2.467.56
20Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK16.05+2.538.00
21Kristine Eide RappRaumar Orientering16.07+2.558.01
22Mari Kilskar GrevskottFrol IL16.12+3.008.03
22Karoline BjørnerødOK Moss16.12+3.008.03
24Kamilla LomeHamar OK16.28+3.168.11
25Thea LandKonnerud IL16.39+3.278.17
25Christine HoenEiker OL16.39+3.278.17
27Mina JørgensenIL Tyrving16.42+3.308.18
28Elise AusenPorsgrunn OL16.52+3.408.23
29Anna Vangen LunåsmoTynset IF17.09+3.578.31
29Tora Aasheim NymarkTIF Viking17.09+3.578.31
31Sigrid EkelandOddersjaa SSK17.20+4.088.37
32Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering17.25+4.138.39
33Marie LilandNydalens SK17.27+4.158.40
34Solveig LetmolieEiker OL17.43+4.318.48
35Emma DanevadFredrikstad SK17.55+4.438.54
36Ada WulfsbergNydalens SK18.08+4.569.01
37Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL18.15+5.039.04
38Martine JægtvikKonnerud IL18.16+5.049.05
39Idunn StrandIL BUL-Tromsø18.24+5.129.09
40Kaisa AntonsenFredrikstad SK18.36+5.249.15
41Tomine Lysaker SandenEiker OL18.49+5.379.21
42Matilde MunkebyFrol IL18.57+5.459.25
43Frida DalerStokke IL19.03+5.519.28
43Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL19.03+5.519.28
45Ingeborg KvarmeRøyken OL19.04+5.529.29
46Ida MonsenEgersund OK19.27+6.159.40
47Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.47+6.359.50
48Sigrid Kinck RannemFossum IF20.12+7.0010.02
49Silje KregnesKristiansand OK20.14+7.0210.03
50Tonje-Malin RhrichKonnerud IL20.40+7.2810.16
51Elise StørenBø OL20.42+7.3010.17
52Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL20.46+7.3410.19
53Marte Karine LarsenKongsberg OL20.50+7.3810.21
54Julie PuntervoldEgersund OK21.19+8.0710.36
55Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF21.52+8.4010.52
56Monica BrevikØstmarka OK22.15+9.0311.04
57Silje MorlandstøEiker OL24.05+10.5311.58
58Tuva HepburnKristiansand OK24.08+10.5612.00
59Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL24.11+10.5912.01
60Julie EikelandOL Tønsberg og omegn24.25+11.1312.08
61Annie MyhreStord Orientering25.37+12.2512.44
62Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering25.55+12.4312.53
63Hanne Helmine RogstadNidarøst OK26.23+13.1113.07
64Celina Iversen ÅseEgersund OK30.03+16.5114.57

H16

2 260 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK13.426.03
2Niels Christian HellerudHalden SK13.50+0.086.07
3Aslak HeimdalKonnerud IL14.00+0.186.11
4Petter Astrup ArnesenHeming Orientering14.20+0.386.20
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF14.26+0.446.23
6Sander ArntzenAsker Skiklubb14.43+1.016.30
7Jens Johan BrekkeLillomarka OL14.51+1.096.34
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.03+1.216.39
9Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange15.05+1.236.40
10Kristian RykkjeVaregg Fleridrett15.08+1.266.41
11Njaal Ellegaard MelbyVang OL15.19+1.376.46
12Trym B IslandOL Tønsberg og omegn15.27+1.456.50
13Stian RykkjeStord Orientering15.29+1.476.51
14Trygve MyhrAsker Skiklubb15.33+1.516.52
14Peter GisholtFossum IF15.33+1.516.52
16Even LindaasVang OL15.37+1.556.54
17Magnus GjerstadOsterøy IL15.48+2.066.59
18Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL15.54+2.127.02
19Per Clemet WisløffAsker Skiklubb15.57+2.157.03
20Alexander Repstad StoremyrIL Hauken15.58+2.167.03
21Elias ØhmanGjø-Vard OL15.59+2.177.04
22Mathias RosenlundVaregg Fleridrett16.01+2.197.05
23Håkon SturødNydalens SK16.07+2.257.07
24Andreas RambergØstmarka OK16.08+2.267.08
25Kristian Fredrik LynumFreidig16.13+2.317.10
26Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering16.15+2.337.11
27Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK16.17+2.357.12
28Hallvard DahleWing OK16.18+2.367.12
29Emil StørmerFossum IF16.30+2.487.18
30Kristian PyttenKristiansand OK16.38+2.567.21
31Ole Johan BråtenVang OL16.41+2.597.22
32Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb16.42+3.007.23
33Rasmus MathisenPorsgrunn OL16.50+3.087.26
34Are LodgaardByåsen IL16.56+3.147.29
35Audun BerganNydalens SK17.04+3.227.33
36Skjalg NysæterSkien OK17.06+3.247.33
37Oskar ArnevikRingerike OL17.09+3.277.35
38Oliver Wallin HigginsIL Tyrving17.23+3.417.41
39Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular17.33+3.517.45
40Knut SelstadFossum IF17.45+4.037.51
41Scott JuvikIL Gular17.49+4.077.53
42Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL17.52+4.107.54
42Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering17.52+4.107.54
44Fredrik Monrad OlsenFlosta IL18.00+4.187.57
45Eirik Høst FossgardLillomarka OL18.03+4.217.59
46Audun Melby JacobsenLardal OL18.24+4.428.08
47Sølve DrageKongsberg OL18.41+4.598.16
48Alf Briskerud HasselvoldGrue IL18.54+5.128.21
49Kristian VeieOK Skøynar18.56+5.148.22
50Johan EikangerIL Gular18.59+5.178.23
51Johan StorebakkenHamar OK19.04+5.228.26
52Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn19.08+5.268.27
53Nikolai NordhaugKonnerud IL19.11+5.298.29
54Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF19.29+5.478.37
55Fredrik SveenVang OL19.56+6.148.49
55Vegard Øverli BergKongsberg OL19.56+6.148.49
57Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK20.09+6.278.54
58Jonas MyhreKristiansand OK20.14+6.328.57
59Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK20.43+7.019.10
60Vegar SkinneIndre Østfold OK20.44+7.029.10
61Morten SvendgårdOK Skøynar20.47+7.059.11
62Martin Grøntvedt PedersenWing OK20.49+7.079.12
63William Resvoll SkaugOppsal Orientering21.59+8.179.43
64Magnus EideFjellhug/Vereide IL22.25+8.439.55
65Andreas MoldskredOppsal Orientering23.38+9.5610.27
66Simen Gran BlystadLøten o-lag25.46+12.0411.24
67Sverre GrafferRingerike OL27.03+13.2111.58
68Aksel BjellandHaugesund IL Orientering44.38+30.5619.44
69Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø50.45+37.0322.27
0Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OLdiskvalifisert
0Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
0Aune DørmænenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Mats EidsmoFreidigdiskvalifisert
0Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Elias Skjolden SørensenLillomarka OLdiskvalifisert

D16

2 060 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK13.096.23
2Marlin HaavengenKongsberg OL13.12+0.036.24
3Hanne VassendPorsgrunn OL13.18+0.096.27
4Lene Berg HanssenByåsen IL13.53+0.446.44
5Maren NorderudIL Tyrving14.07+0.586.51
6Ragne WiklundNydalens SK14.10+1.016.52
7Ingrid G. KvålsgardFossum IF14.22+1.136.58
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb14.33+1.247.03
9Pernille KatlaFossum IF14.46+1.377.10
10Karianne Olsvik DengerudNydalens SK14.51+1.427.12
11Åsne HoloFossum IF14.53+1.447.13
12Helene EgerKongsberg OL14.56+1.477.14
13Ragne NorrudFossum IF15.01+1.527.17
14Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15.09+2.007.21
15Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb15.11+2.027.22
16Aurora GjølsjøOK Moss15.19+2.107.26
16Lotte MyklemyrEiker OL15.19+2.107.26
18Andrine Harriet FremstadLarvik OK15.27+2.187.30
19Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL15.43+2.347.37
20Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK15.49+2.407.40
21Tora IndregardIL BUL-Tromsø15.59+2.507.45
22Hedda SkatvedtRaumar Orientering16.01+2.527.46
23Maria Rørvik HaverLillomarka OL16.04+2.557.47
24Ingrid HasaasFossum IF16.12+3.037.51
25Ingunn Torød BusetGneist, IL16.16+3.077.53
26Anna MeenPorsgrunn OL16.18+3.097.54
27Dina ReitanFreidig16.24+3.157.57
28Mari Robøle LienHamar OK16.31+3.228.01
29Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL16.45+3.368.07
30Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK16.48+3.398.09
31Andrea VaneboKongsberg OL16.59+3.508.14
32Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK17.08+3.598.19
33Linn Mei WaalerMåren OK17.16+4.078.22
34Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK17.17+4.088.23
35Eli KolstadMo OK17.20+4.118.24
36Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF17.24+4.158.26
36Ragne MunkebyFrol IL17.24+4.158.26
38Hanna NysæterSkien OK17.26+4.178.27
39Inger Marie RødnesOppsal Orientering17.28+4.198.28
40Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb17.39+4.308.34
41Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø17.47+4.388.37
42Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL17.51+4.428.39
43Elisabeth HesselbergLarvik OK18.03+4.548.45
44Hanna Lye MoumHalden SK18.05+4.568.46
45Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18.17+5.088.52
46Ragnhild BohneVaregg Fleridrett18.20+5.118.53
47Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb18.43+5.349.05
48Synne Marie KvammeWing OK18.48+5.399.07
49Tonje Rognerud BøeFossum IF18.54+5.459.10
50Kathinka RogstadKongsberg OL18.55+5.469.10
51Solveig SæternesByåsen IL19.05+5.569.15
52Frida Bakken UlsethNydalens SK19.19+6.109.22
53Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL19.49+6.409.37
54Marie HansenSarpsborg OL20.00+6.519.42
55Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL20.13+7.049.48
56Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK20.14+7.059.49
57Selma KristiansenOK Moss20.17+7.089.50
58Inga StødleKristiansand OK20.38+7.2910.00
59Lisa JenssenHalden SK20.47+7.3810.05
60Vera Gano MønnichRøyken OL20.57+7.4810.10
61Oda Marie ColquhounLillomarka OL21.21+8.1210.21
62Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK21.33+8.2410.27
63Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK21.46+8.3710.33
64Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL22.22+9.1310.51
65Sarah WølloKongsberg OL22.52+9.4311.06
66Ane Marte VatnFrol IL22.53+9.4411.06
67Sofie HallemVerdal OK24.05+10.5611.41
68Matilde HolenØstmarka OK25.12+12.0312.13
69Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK26.20+13.1112.46
70Sofie SjåholmMolde og Omegn IF31.06+17.5715.05
0Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor