Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp Vest-Agder O-krets

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp Vest-Agder O-krets
Arrangørorganisasjoner: Birkenes IL / Vest-Agder
Dato: onsdag 20 august 2014

Klasser: Visa alla | D1 | D2 | D3 | D4 | D5 | H1 | H2 | H3 | H4 | H5

Damer 1

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid MosfjellBirkenes IL12.346.58
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK17.54+5.209.56
3Selma WhiteSøgne og Songdalen OK18.11+5.3710.06
4Ingeborg ÅneslandBirkenes IL23.22+10.4812.58
5Linnea DalandKristiansand OK26.33+13.5914.45

Damer 2

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine NygårdBirkenes IL29.5911.06
2Åse Karin AkvikBirkenes IL39.21+9.2214.34
3Gudveig  JørundlandOK Sør39.44+9.4514.42
4Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL53.16+23.1719.43
5Aileen RundeKristiansand OK1.03.49+33.5023.38

Damer 3

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen31.1711.10
2Irene Werner SteinslandIL Vindbjart31.47+0.3011.21
3Kristin D AuslandOddersjaa SSK36.51+5.3413.09
4Anne Kari BirkelandBirkenes IL43.20+12.0315.28
5Gerd YttervikIL Express44.36+13.1915.55
6Kristine AmundsenOddersjaa SSK57.35+26.1820.33

Damer 4

4 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette MestadTorridal IL50.5911.51
2Ragnhild HaldKristiansand OK53.43+2.4412.29
3Siri BjorvandBirkenes IL54.37+3.3812.42
4Bente MestadTorridal IL56.03+5.0413.02
5Ida AurebekkTorridal IL56.39+5.4013.10
6Gro EideOK Sør59.30+8.3113.50
7Kristin MestadTorridal IL1.00.13+9.1414.00
8Linn Carina DalandKristiansand OK1.14.38+23.3917.21
Elin VisscherOK Sørdiskvalifisert

Damer 5

5 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anneke Hald BjørgumKristiansand OK48.459.33
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK51.58+3.1310.11
3Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club54.09+5.2410.37

Herrer 1

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil NygårdBirkenes IL16.269.07
2Edvard ÅneslandBirkenes IL20.14+3.4811.14
3Elias Flakk ThomassenBirkenes IL23.02+6.3612.47
4Lars BirkenesBirkenes IL23.09+6.4312.51
5Hans AndersenBirkenes IL35.35+19.0919.46
6Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart38.29+22.0321.22

Herrer 2

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Reiersen JensenBirkenes IL27.1010.03
2Jostein RaenBirkenes IL33.13+6.0312.18
3Erling Heggelund LiaBirkenes IL35.33+8.2313.09
4Peter RosendahlIL Vindbjart43.10+16.0015.59

Herrer 3

2 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL23.428.27
2Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK24.37+0.558.47
3Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK30.12+6.3010.47
4Bjørn SyvertsenIL Vindbjart30.18+6.3610.49
5Audun KjøstvedtIL Høvdingen31.57+8.1511.24
6Arild JørgensenOddersjaa SSK36.24+12.4213.00
7Tony HalsallOtra IL38.00+14.1813.34
8Magnus MosfjellBirkenes IL38.02+14.2013.35
9Morten CowardOK Sør40.05+16.2314.18
10Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK40.06+16.2414.19
11Tor Svein LangåsOddersjaa SSK45.37+21.5516.17
12Bjørn A FriestadKristiansand OK49.43+26.0117.45
13Anund NyhusBirkenes IL54.40+30.5819.31
14Kristian OmestadKristiansand OK1.04.14+40.3222.56

Herrer 4

4 300 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK41.559.44
2Paul Christian JensenBirkenes IL44.48+2.5310.25
3Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen46.09+4.1410.43
4Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK48.02+6.0711.10
5Arne StrandbergIL Vindbjart50.43+8.4811.47
6Fredrik B. OrdingIL Høvdingen51.24+9.2911.57
7Rune KittelsenKristiansand OK51.36+9.4112.00
8Svein WigemyrOddersjaa SSK52.09+10.1412.07
9Frank Glad BalchenOddersjaa SSK53.33+11.3812.27
10Robert CowardOK Sør55.41+13.4612.56
11Kristian PyttenKristiansand OK56.13+14.1813.04
12Guttorm NyhusBirkenes IL56.55+15.0013.14
13Bjørn StormoenBirkenes IL57.29+15.3413.22
14Magne Reier JørgensenKristiansand OK58.38+16.4313.38
15Finn Ole HonnemyrIL Vindbjart1.00.20+18.2514.01
16Pål RundeKristiansand OK1.02.39+20.4414.34
17David RundeKristiansand OK1.02.54+20.5914.37
18Widar Taxth LølandIL Express1.03.04+21.0914.40
19Stein MyhreNydalens SK1.03.33+21.3814.46
20Jon A BjørgumIL Vindbjart1.05.55+24.0015.19
21Jonas MyhreKristiansand OK1.12.14+30.1916.47

Herrer 5

5 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK30.576.04
2Baptiste RollierKristiansand OK33.23+2.266.32
3Mats DahlénKristiansand OK33.44+2.476.36
4Eirik Martens SvensenKristiansand OK35.13+4.166.54
5Ståle GjelstenNTNUI37.27+6.307.20
6Morten JørgensenKristiansand OK40.42+9.457.58
7Sebastian DalandKristiansand OK41.24+10.278.07
8Stig DalsørenKristiansand OK42.49+11.528.23
9Jon BjørgumKristiansand OK43.10+12.138.27
10Jarle AuslandOddersjaa SSK44.08+13.118.39
11Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK44.58+14.018.49
12Håvar Birkeland StormoenNTNUI45.11+14.148.51
13Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK47.07+16.109.14
14Ola SløgedalMarnardal IL47.57+17.009.24
15Knut AurebekkTorridal IL48.43+17.469.33
16Kjell Arne HålandOK Sør52.27+21.3010.17
17Vegard MyhreKristiansand OK55.57+25.0010.58
18Marius PyttenKristiansand OK57.05+26.0811.11
19John RundeKristiansand OK1.00.28+29.3111.51
20Einar EkelandOddersjaa SSK1.01.39+30.4212.05
21Stein CowardOK Sør1.01.45+30.4812.06
22Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.03.22+32.2512.25
23Roar MyhreSøgne og Songdalen OK1.03.34+32.3712.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor