Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 10
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 28 mars 2014

Herrer

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne DæhliHalden SK1.01.10
2Olav LundanesHalden SK1.01.22+0.12
3Øyvind HelgerudHalden SK1.02.28+1.18
4Erik AxelssonHalden SK1.03.42+2.32
5Espen FiskumHalden SK1.05.29+4.19
6Fredrik EliassonHalden SK1.05.37+4.27
7Mats HaldinHalden SK1.06.13+5.03
8Mattias KarlssonHalden SK1.11.54+10.44
9Tore SandvikHalden SK1.13.54+12.44
10Markus HolterHalden SK1.16.05+14.55
Anders Felde OlaussenHalden SKdiskvalifisert
Asgeir W. RistesundFredrikstad SKdiskvalifisert

Damer

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna Haugen NordbrødenHalden SK54.59
2Eva JurenikovaHalden SK56.59+2.00
3Nina Asheim BirkelandHalden SK1.01.25+6.26
4Anneli GrindstadHalden SK1.05.04+10.05
5Sabine RothaugHalden SK1.05.37+10.38
Gina GranstedtHalden SKikke startet
Hanne Lerche RaadalHalden SKikke startet
Kine Hallan SteiwerHalden SKikke startet

Gutter

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Rønning HuberHamar OK44.25
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK45.02+0.37
3Lasse SimonsenFredrikstad SK46.52+2.27
4Peter NordbrødenHalden SK52.11+7.46
5Olav Schmitt GranHalden SK52.31+8.06
6Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.10.01+25.36

Jenter

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.04.51
2Synne Malene BrækkeHalden SK1.05.02+0.11
3Hedda Raadal BjørloHalden SK1.05.15+0.24
4Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK1.07.04+2.13

Andre

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas NordströmHalden SK50.18
2Mattias EliassonIK Stern56.42+6.24
3Jan GranstedtHalden SK57.49+7.31
4Lars Erik MyhreHalden SK57.54+7.36
5Henning MartinsenFredrikstad SK58.03+7.45
6Jostein TafjordHalden SK1.02.50+12.32
7Morten K. MoeFet OL1.09.20+19.02
8Sven SimonsenFredrikstad SK1.25.05+34.47
9Pål AngvollFredrikstad SK1.25.20+35.02
Bjørn Erik BergsengFredrikstad SKdiskvalifisert
Thor MoenFredrikstad SKdiskvalifisert
Christian F SchiveHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor