Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - NC eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - NC eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 26 april 2014

NTNUI

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kjetil OkkenhaugH 21-E2 (57)39.12+3.166.49
5Olav Johannes DeelstraH 21-E2 (57)39.17+3.216.50
7Emma JohanssonD 21-E (58)39.05+4.497.54
7Jorunn KvaklandD 19-20E (27)32.42+3.018.41
8Erik GustafssonH 21-E2 (57)41.17+5.217.11
10Maren Jansson HaverstadD 21-E (58)40.10+5.548.07
11Magne JutulstadH 19-20E (36)34.04+3.286.58
13Rasmus Rørholt TheisenH 19-20E (36)36.30+5.547.28
13Linn HokholtD 21-E (58)40.37+6.218.13
13Jon Aukrust OsmoenH 21-E (80)36.52+3.216.14
14Anna UlvensøenD 21-E (58)41.08+6.528.19
15Simen AamodtH 21-E (80)37.09+3.386.17
16Hans Petter MathisenH 21-E (80)37.19+3.486.19
20Eirik Kamstrup HovindH 21-E (80)37.46+4.156.24
21Hedvig ÅstebølD 19-20E (27)40.35+10.5410.47
21Dag LofthusH 21-E (80)37.47+4.166.24
30Mathias Stensland LillevoldH 21-E (80)38.47+5.166.34
30Audhild Bakken RognstadD 21-E (58)48.00+13.449.42
31Sindre Engzelius GylverH 19-20E (36)48.36+18.009.57
36Martin HosetH 21-E (80)39.54+6.236.45
39Vegard RuttenborgH 21-E (80)40.40+7.096.53
40Solveig BlandkjennD 21-E (58)51.56+17.4010.30
41Elin-Kristin HemD 21-E (58)52.27+18.1110.37
42Hallvard NordbrødenH 21-E2 (57)52.28+16.329.08
42Gunhild Rogne HallandD 21-E (58)52.52+18.3610.42
43Jakob Kalvig SkoganH 21-E2 (57)53.44+17.489.21
47Klaus Klausen EspedalH 21-E2 (57)56.42+20.469.52
47Turid Kamstrup HovindD 21-E (58)1.00.28+26.1212.14
47Per Melander OftenH 21-E (80)41.42+8.117.04
48Guro Heimstad KleivenD 21-E (58)1.00.45+26.2912.17
48Torkil Eide SolstadH 21-E (80)41.52+8.217.05
50Even NyhusH 21-E2 (57)1.15.49+39.5313.12
53Karoline Dahl FosbyD 21-E (58)1.32.26+58.1018.42
55Halvor Eid NielsenH 21-E (80)43.44+10.137.24
56Ståle GjelstenH 21-E (80)43.47+10.167.25
59Harri LuchsingerH 21-E (80)44.12+10.417.29
61Harald KalagerH 21-E (80)44.59+11.287.37
62Håvard BergetH 21-E (80)45.04+11.337.38
64Håvar Birkeland StormoenH 21-E (80)46.20+12.497.51
65Sverre Turter SandvoldH 21-E (80)47.29+13.588.02
67Bjørn LundanesH 21-E (80)48.50+15.198.16
70Adrian OpheimH 21-E (80)52.18+18.478.51
Jan Andreas EdstrømH 21-E (80)diskvalifisert
Isak BergsetH 21-E (80)diskvalifisert
Kristine FjeldboD 21-E (58)diskvalifisert
Terje Faugstad BjertnesH 21-E2 (57)brutt
Anders BjergaardH 21-E (80)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor