Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - NC eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - NC eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 26 april 2014

H 21-E2

5 740 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre ØsthagenFredrikstad SK35.56
2Alan CherryVaregg Fleridrett37.10+1.14
3Øystein PettersenNydalens SK39.04+3.08
4Kjetil OkkenhaugNTNUI39.12+3.16
5Olav Johannes DeelstraNTNUI39.17+3.21
6Daniel BlomNydalens SK41.07+5.11
7Lars Eid NielsenNydalens SK41.16+5.20
8Erik GustafssonNTNUI41.17+5.21
9Leif StørmerFossum IF41.28+5.32
10Christian Faruga KarldénKvillebyns SK41.52+5.56
11Niklas ProforsVaregg Fleridrett41.55+5.59
12Henrik OttesenFredrikstad SK41.57+6.01
13Stefan RingOk Löftan42.35+6.39
14Jostein NørbechNydalens SK42.49+6.53
15Ola Marius PedersenOppsal Orientering42.55+6.59
16Trond KortnerØstmarka OK43.01+7.05
17Terje MaroniByåsen IL43.53+7.57
18Rune RystadNydalens SK44.04+8.08
19Kristian VadHalden SK44.08+8.12
20Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett44.57+9.01
20Erik Feyling HaareKonnerud IL44.57+9.01
22Oskar RøenVaregg Fleridrett45.01+9.05
23Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett45.16+9.20
24Jørn SundbyLarvik OK45.41+9.45
25Haakon IngvaldsenNydalens SK45.49+9.53
26Thomas RuudÅs-NMBU Orientering46.12+10.16
27Vidar SolbergFredrikstad SK47.13+11.17
28Ove Antvord HaugereidLøten O-Lag47.26+11.30
29Marius WikstrømRingsaker OK47.42+11.46
30Thomas BedinIndre Østfold OK47.51+11.55
31Kenneth SandvoldEiker OL47.53+11.57
32Jan GranstedHalden SK48.01+12.05
33Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK48.30+12.34
34Truls KvaaseBækkelagets SK49.45+13.49
35Henrik Drange RuudAsker Skiklubb50.00+14.04
36Erik RåbergOK Tyr50.06+14.10
37Eskil Sande GullordRaumar Orientering50.18+14.22
38Morten Nilstad PettersenIL Tyrving50.22+14.26
39Halvor SaunesNydalens SK50.54+14.58
40Sindre JohannessenFreidig51.00+15.04
41Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett52.24+16.28
42Hallvard NordbrødenNTNUI52.28+16.32
43Jakob Kalvig SkoganNTNUI53.44+17.48
44Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering54.56+19.00
45Petter KaarbyNydalens SK55.00+19.04
46Fredrik RosenqvistIL Tyrving56.03+20.07
47Klaus Klausen EspedalNTNUI56.42+20.46
48Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK58.24+22.28
49Stian JensenHamar OK1.03.40+27.44
50Even NyhusNTNUI1.15.49+39.53
Eirik W. MoeLierbygda OLdiskvalifisert
Lars-Christian UngerNydalens SKdiskvalifisert
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Damien RenardKongsberg OLdiskvalifisert
Stian BergersenIL Tyrvingbrutt
Terje Faugstad BjertnesNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor