Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - NC eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - NC eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 26 april 2014

D 21-E

4 940 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK34.16
2Kamilla OlaussenFredrikstad SK35.10+0.54
3Tone WigemyrBækkelagets SK37.16+3.00
4Gøril Rønning SundFrol IL37.49+3.33
5Ingjerd MyhreJärla Orientering38.00+3.44
6Mari FastingHalden SK38.49+4.33
7Emma JohanssonNTNUI39.05+4.49
7Marte NarumKonnerud IL39.05+4.49
9Kine Hallan SteiwerHalden SK39.46+5.30
10Maren Jansson HaverstadNTNUI40.10+5.54
11Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving40.22+6.06
11Anette BaklidKonnerud IL40.22+6.06
13Linn HokholtNTNUI40.37+6.21
14Anna UlvensøenNTNUI41.08+6.52
15Anneke Hald BjørgumJärla Orientering41.09+6.53
16Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK41.19+7.03
17Anne M Hausken NordbergNydalens SK41.44+7.28
18Sofie JohanssonLøten O-Lag42.05+7.49
19Silje Ekroll JahrenSävedalens Aik42.15+7.59
20Therese HaareKonnerud IL42.34+8.18
21Nicole RagvinNydalens SK42.56+8.40
22Louise OramNydalens SK43.34+9.18
23Anne Johanne LindNydalens SK43.57+9.41
24Ida Mari Borge HoviKonnerud IL43.59+9.43
25Gøril FristadHalden SK44.29+10.13
26Linda SolbergFredrikstad SK44.37+10.21
27Guro VassendFossum IF46.46+12.30
28Ewa GwozdzRaumar Orientering47.13+12.57
29Christiane TrösseVaregg Fleridrett47.31+13.15
30Audhild Bakken RognstadNTNUI48.00+13.44
31Helen PalmerLillomarka OL48.31+14.15
32Zsuzsa FeyIL Tyrving48.40+14.24
33Maria BrodinFossum IF48.43+14.27
34Marion HuberTynset IF49.13+14.57
35Kristine FjellangerVaregg Fleridrett49.14+14.58
36Helene Lund-JohansenIL Tyrving50.00+15.44
37Elin BjervaLarvik OK50.11+15.55
38Tone E LyeIL Tyrving50.38+16.22
39Sofie AarnesNydalens SK50.54+16.38
40Solveig BlandkjennNTNUI51.56+17.40
41Elin-Kristin HemNTNUI52.27+18.11
42Gunhild Rogne HallandNTNUI52.52+18.36
43Gitte BromanderFredrikstad SK53.21+19.05
44Cristina LuisNydalens SK53.47+19.31
45Josefin PerssonJärla Orientering54.57+20.41
46Karoline AndersenAsker Skiklubb55.33+21.17
47Turid Kamstrup HovindNTNUI1.00.28+26.12
48Guro Heimstad KleivenNTNUI1.00.45+26.29
49Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering1.03.23+29.07
50Heidi VogtØstmarka OK1.11.25+37.09
51Kjersti Adéla WestinKristiansand OK1.13.39+39.23
52Kari SvingheimFrol IL1.16.16+42.00
53Karoline Dahl FosbyNTNUI1.32.26+58.10
Anna BrodinOK Tyrdiskvalifisert
Line Drange RuudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kristine FjeldboNTNUIdiskvalifisert
Malin JakobssonNydalens SKbrutt
Cassie TrewinIL Tyrvingbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor